ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 16 jun 2018, 18:51

sta kaze kirdzo..nadal goat:-)

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jun 2018, 05:29

AA23 je napisao/la:Tako je, kakav return na meč loptu, bio sam se prepao da ne zachokira kao protiv Del Potra, ali nije.

Idemo po titulu sutra Roger! Opet no.1 i obara sopstvene rekorde :clap:
Jel' ovo stima 100. za Wimbledon? :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 17 jun 2018, 08:49

Edin TM87 je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Tako je, kakav return na meč loptu, bio sam se prepao da ne zachokira kao protiv Del Potra, ali nije.

Idemo po titulu sutra Roger! Opet no.1 i obara sopstvene rekorde :clap:
Jel' ovo stima 100. za Wimbledon? :mrgreen:
Bice da je tako :)

Nego gledao sam Milosa ovaj turnir i on je stvarno dobar na travi, slusa ga servis citavu sedmicu i nece biti lako Rogeru, ali me u drugu ruku raduje povratak ovih tenisera tipa Raonic, Nole, Kei, Stan, pa sad cemo vidjeti i Andya u londonu

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jun 2018, 14:06

Joj strimova za Stuttgart ko da je druga liga federacije yebem ti, ali nema veze samo da babuka uzme 98. ali malo me to brine jer kako zaredat 3 titule na travi no vrijeme je da neko i to napravi :D

Solidan zrijeb u Halleu ima isto, pa vidjet cemo.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jun 2018, 14:10

ronaldo99 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Tako je, kakav return na meč loptu, bio sam se prepao da ne zachokira kao protiv Del Potra, ali nije.

Idemo po titulu sutra Roger! Opet no.1 i obara sopstvene rekorde :clap:
Jel' ovo stima 100. za Wimbledon? :mrgreen:
Bice da je tako :)

Nego gledao sam Milosa ovaj turnir i on je stvarno dobar na travi, slusa ga servis citavu sedmicu i nece biti lako Rogeru, ali me u drugu ruku raduje povratak ovih tenisera tipa Raonic, Nole, Kei, Stan, pa sad cemo vidjeti i Andya u londonu
Auu London ce bit paklen, Murray - Kyrgios prvo kolo bice tamburanja. Realno Kyrgios je Rogeru najveca prijetnja na Wimbledonu uz ove klipane Cilic, Raonic ne vidim nikog drugog jer su Murray i Djokovic jos u fazi povratka, a Zverev jos nema igru za travu pogotovo na 3 seta.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la VGS » 17 jun 2018, 14:30

Bravo babuka :clap:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jun 2018, 14:33

Tefterite 98. :cool:

A nivo igre odmah na visokom nivou, Zverev i Pella su bili prava zagrijava za ovu dvojicu, sad podsjeca na proslu godinu s ovom igrom. Sad Halle lagano, dobar zrijeb idemooooooo
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 17 jun 2018, 14:45

Mene samo strah da se ne premori na ova dva turnira prije Wimbledona.

Šta reći, #98 za GOATa, ne igraš 3 mjeseca i dodješ među teške protivnike, i vrlo težak žrijeb (pogotovo Zverev, Kyrgios i Raonić na travi) i opet osvoji turnir.

Idemo dalje Roger, do joje aBd!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jun 2018, 15:13

AA23 je napisao/la:Mene samo strah da se ne premori na ova dva turnira prije Wimbledona.

Šta reći, #98 za GOATa, ne igraš 3 mjeseca i dodješ među teške protivnike, i vrlo težak žrijeb (pogotovo Zverev, Kyrgios i Raonić na travi) i opet osvoji turnir.

Idemo dalje Roger, do joje aBd!
Mislis do 110. aBd :D

I mene je strah, nikad niko nije vezo 3 na travi, ali mora u Halleu ici maksimalno zbog prvog mjesta, vjerovatno ce ga to podsvjesno motivirat da mora uzet i Halle. Ali dobro sad ima pauza jos heftu do Wimbledona, umora nece bit samo da ne pregori u dominaciji :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 17 jun 2018, 15:41

Edin TM87 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:[quote="Edin TM8
Jel' ovo stima 100. za Wimbledon? :mrgreen:
Bice da je tako :)

Nego gledao sam Milosa ovaj turnir i on je stvarno dobar na travi, slusa ga servis citavu sedmicu i nece biti lako Rogeru, ali me u drugu ruku raduje povratak ovih tenisera tipa Raonic, Nole, Kei, Stan, pa sad cemo vidjeti i Andya u londonu
Auu London ce bit paklen, Murray - Kyrgios prvo kolo bice tamburanja. Realno Kyrgios je Rogeru najveca prijetnja na Wimbledonu uz ove klipane Cilic, Raonic ne vidim nikog drugog jer su Murray i Djokovic jos u fazi povratka, a Zverev jos nema igru za travu pogotovo na 3 seta.[/quote]

London je puno jaci od Hallea, tako da bi Roger trebao do finala bez problema, e tamo bi trebao sa Zverevom, ako Roger uspije odbraniti Halle i Wimbledon onda ima ogromne sanse da zavrsi kao broj 1 na kraju godine

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 18 jun 2018, 00:54

Mogli bi bit izmedju Federera Zvereva i Nadala guravo na YE No 1. Zamisli u Londonu sva trojica imaju sanse, kakva bi to sezona bila. Na US Openu ce se stvari razjasnit :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 18 jun 2018, 10:50

ko je prviiiiiiiiiiiii ? :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 18 jun 2018, 14:32

Edin TM87 je napisao/la:Mogli bi bit izmedju Federera Zvereva i Nadala guravo na YE No 1. Zamisli u Londonu sva trojica imaju sanse, kakva bi to sezona bila. Na US Openu ce se stvari razjasnit :)
Zverev da bi imao ikakvu sansu mora da osvoji bar jedan GS- a tesko ce doci do toga, nekako je slab jos uvijek :) Nadal je za sada ispred ostatka ekipe (sljaka cini cuda), vidjecemo kako ce Roger odigrati Wimbledone - morao bi bar do SF doci ako zeli da ostane u utrci :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 18 jun 2018, 18:53

Nadal ce sig igrati Wimbledon, danas je objavio sliku da trenira na travi i napisao da se sprema za Wimbldon, tako da ce biti zanimljiva trka za No1, a na Wimbledon bi mogli imati nikad jacu konkurenciju

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 jun 2018, 23:20

ronaldo99 je napisao/la:Nadal ce sig igrati Wimbledon, danas je objavio sliku da trenira na travi i napisao da se sprema za Wimbldon, tako da ce biti zanimljiva trka za No1, a na Wimbledon bi mogli imati nikad jacu konkurenciju
Ne bih iskoristio ovaj izraz s obzirom na stanje većine ovih igrača, ali sigurno da će biti lijepo vidjeti veliku četvorku ponovo na okupu, zato se nadam da će svi biti spremni(koliko je to moguće prvenstveno za Murraya). Federer je tu izraziti favorit, na ostalima je da ga skinu kako znaju i umiju.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Captain4 » 19 jun 2018, 00:49

S-Y-L-A-R je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Nadal ce sig igrati Wimbledon, danas je objavio sliku da trenira na travi i napisao da se sprema za Wimbldon, tako da ce biti zanimljiva trka za No1, a na Wimbledon bi mogli imati nikad jacu konkurenciju
Ne bih iskoristio ovaj izraz s obzirom na stanje većine ovih igrača, ali sigurno da će biti lijepo vidjeti veliku četvorku ponovo na okupu, zato se nadam da će svi biti spremni(koliko je to moguće prvenstveno za Murraya). Federer je tu izraziti favorit, na ostalima je da ga skinu kako znaju i umiju.
Fedexa će prije skinuti neko od Kyrgiosa, Zvereva, Raonića, Querrya il sličnih od Murraya, Rafe il Novaka na Wimbledonu. On ako uđe u polufinale on je i osvojio. :njanjanja:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 19 jun 2018, 10:03

biće interesantno do kraja godine, mogle bi i povrede lako odlučiti
ja vidim to kao potpuno otvorenu trku između ove trojice

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jun 2018, 10:31

Meni recimo Kei iz turnira u turnir djeluje sve bolje, a isto tako i Novak, evo Stan je juce odigrao odlican mec upisao laganu pobjedu, Milos ce biti jako nezgodan svima na travi, a kasnije i na hardu, a tu su uvijek nezgodni Marin i Delpo, uz Zvereva bice tu dosta zanimljivih okrsaja, a ko zna mozda se i Dimitrov probudi iz zimskog sna.

Jedina nepoznanica nam je svima Andy

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 19 jun 2018, 17:00

delinjo je napisao/la:ko je prviiiiiiiiiiiii ? :D :D
Bgt reci mi zbog cega ti je trava bolja podloga od sljake... :D

Kao i svake godine poslije RG brzo stigne i Wimbledon,pa tako i ove...gledajuci ucesnike na ovom W msm da se u vidu favorita nista nije promijenilo u odnosu na proslu godinu tako da su glavni favoriti definitivno Rafa pa Roger i onda svi ostali...Msm da ce tako biti na svim turnirima do kraja godine posebno ukljucujuci GS turnire...

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 19 jun 2018, 17:29

RafaGarros9 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ko je prviiiiiiiiiiiii ? :D :D
Bgt reci mi zbog cega ti je trava bolja podloga od sljake... :D

Kao i svake godine poslije RG brzo stigne i Wimbledon,pa tako i ove...gledajuci ucesnike na ovom W msm da se u vidu favorita nista nije promijenilo u odnosu na proslu godinu tako da su glavni favoriti definitivno Rafa pa Roger i onda svi ostali...Msm da ce tako biti na svim turnirima do kraja godine posebno ukljucujuci GS turnire...

a ne moze brate Rafa prije Rogera biiti favorit na travi,taman da ovaj igra sa kasikom za kuhanje umjesto reketa...ali haj da hoce Rafa u finalu da dodatno ispeglamo ovaj medjusobni :D :D

ma ja volim taj tenis gdje se igra na brzinu sa puno vinera ...asova ..bukvalno tad vidis koji igrac je sposoban izvuci najbolji udarac...i puno mi zanimljivije od prasine gdje se beskonacno prebacuje pa ko duze izdrzi...valjalo bi jedno finale FEDAL u Londonu priznaj :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.