ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 19 maj 2018, 16:44

Kakav tenis ljudi moji, kakvi su ovo sampioni i koliko su ovakvi mecevi falili ATP touru. Ubjedljivo najbolji set ove godine. Jeza me uhvatila, suza krenula. Nole konacno lici na starog, prvi puta da ga vidim ovako razigranog jos od RG 2016... mogao je i uzeti set, zaista velika steta. TB bez ijedne greske sa bilo cije strane... Nadal pogodio 3 4 paralele iz FH i njima rijesio set, jbg.

Nazalost mislim da Nole kondiciono jos uvijek nije spreman za ovu borbu tim vise jer je izgubio naporan prvi set i da je to to.
STEVIE GERRARD

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 19 maj 2018, 16:46

memija38 je napisao/la:Kakav tenis ljudi moji, kakvi su ovo sampioni i koliko su ovakvi mecevi falili ATP touru. Ubjedljivo najbolji set ove godine. Jeza me uhvatila, suza krenula. Nole konacno lici na starog, prvi puta da ga vidim ovako razigranog jos od RG 2016... mogao je i uzeti set, zaista velika steta. TB bez ijedne greske sa bilo cije strane... Nadal pogodio 3 4 paralele iz FH i njima rijesio set, jbg.

Nazalost mislim da Nole kondiciono jos uvijek nije spreman za ovu borbu tim vise jer je izgubio naporan prvi set i da je to to.
e jeb.iga, igraju dvojica od pet-šest najboljih igrača ikad, ne možeš to sad porediti sa gasket-sock

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 19 maj 2018, 16:55

Nole gubi glatko sa 20 winnera i 11 gresaka, nevjerovatno. I 70% prvog servisa :shock:

Strasan tenis.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2018, 17:05

jestamaji je napisao/la:u jeb.em ti, novak kaže “nemam teoretske šanse“
pa što onda igra koji kur.ac
Ako sam dobro čuo, rekao je 'nemam teoretske šanse sa one strane', e sad ne znam na koju je stranu mislio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 19 maj 2018, 17:10

koji gem!!!
rafa fokusiran ko da je popio kutlaču aspiriniksovog napitka. mislim da cijeli meč nije skrenuo pogled sa lopte i nije zakasnio koraka na loptu .... bolesno!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 19 maj 2018, 17:14

ja sa fakat ne sjećam kad sam vidio rafu ovako napaljenog

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LAZARUS2000 » 19 maj 2018, 17:17

Odličan meč. Kao i većina njihovih.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 19 maj 2018, 17:17

jestamaji je napisao/la:ja sa fakat ne sjećam kad sam vidio rafu ovako napaljenog
Danas je bio izrazito spreman, Novak iz najboljih dana teško da bi imao šanse, stoga je ovaj rezultat u ovakvom trenutku odličan.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RollsRoyce » 19 maj 2018, 17:36

Jos malo znaci Novaku fali da dodje na pravi nivo, prica o fizickoj kondiciji nadam se da pada u vodu nakon ovog meca.
Nadal je jednostavno na 100% , ovaj na 80%, ali vidi se da ima igru za Rafu, i to mi je drago, jos da Zverev digne igru na jos jedan visi nivo, i tenis ce ponovo postati zanimljiv sport.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 19 maj 2018, 18:13

RollsRoyce je napisao/la:Jos malo znaci Novaku fali da dodje na pravi nivo, prica o fizickoj kondiciji nadam se da pada u vodu nakon ovog meca.
Nadal je jednostavno na 100% , ovaj na 80%, ali vidi se da ima igru za Rafu, i to mi je drago, jos da Zverev digne igru na jos jedan visi nivo, i tenis ce ponovo postati zanimljiv sport.
Nole ima igru ali nema snage da to drži cijeli meč. Novakov najveći problem su samopouzdanje i fizička sprema i kad to dovede na potreban nivo moći će ponovo biti konkurent za najveće titule. A za oboje treba vremena.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 19 maj 2018, 18:25

Edin TM87 je napisao/la:Nole gubi glatko sa 20 winnera i 11 gresaka, nevjerovatno. I 70% prvog servisa :shock:

Strasan tenis.
Hoces da kazes da je Rafa odigrao fantasticno... :thumbup: slazem se... :clap:
Unofficialpage je napisao/la:
Koliko me sjecanje sluzi a dobro me sluzi ti si uno rekao da Rafa nece moci vise igrati na visokom nivou i da ce svaki zahtjevniji mec gubiti?

A evo on melje sve pred sobom,nekako bas od trenutka kada si ti to izgovorio... :D


Idemo po novi masters... :kafa:

Vamoooooos Rafaaaaaa :kralj:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 19 maj 2018, 19:21

pošamarasmo ove azijske levate, sad mogu nazad na tenis :mrgreen:

rafa igra strašno, ponovo je na maksimumu, perfektan timing za RG. mada ne vidim ni kako bi mogao sutra izgubiti, a to je ozbiljan znak da je u top formi. mnogi ne kontaju da je rafi kako se RG približava sve teže i teže uzimati turnire, rafa je jedan od onih koji čim stane na zemlju proigra dok svi ostali polako podižu formu. njemu je definitivno puno lakše uzeti montekarlo na kome se ostali tek prilagođavaju zemlji nego madrid ili rim. i onda mu nna kraju RG dođe ko kec na desetku jer je to best of five i tu ga je deset puta teže uzeti nego u best of three.
elem još sutra i onda ne vidim ko bi ga mogao dobiti do trave

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 20 maj 2018, 02:40

Nema ko, cekao se Nole da nadodje, evo sad je dosao ali nije na vrijeme, napokon se vratio igracki ali nije fizicki. Ovo je sto je danas igrao je vrhunski stvarno, ali Rafa bio previse jak. Ako ga u Rimu nije dobio na RG nema sanse ove godine. Thiem ne moze na 3 seta sigurno, on 2 izgura odigra tih svojih sat i po i ako tu Rafa uleti on je donji, ali RG je druga prica tu treba drzat ritam 4 sata a to je nemoguce za Thiemu ni u snovima. I to je ono sto sam pisao pred sljaku, Djoka i Thiem su prijetnje i oni su to dokazali i treca iz sjene je Zverev, koji bolesno igra poslije Monte Carla, vezao 2 turnira i ne moze se prije sutrasnjeg meca reci da je Rafa najjaci na sljaci ove sezone, upravo jer je i Zverev uzeo 2 turnira isto bez izgubljenog seta ko Rafa, tako da ce sutra past odluka ko je bio dominantniji. Ali opet i sutra da uzme Zverev, znamo da je on jos nezreo na Slamove, tako da na RG skoro nemoguce.

Rafa uzima 95% RG, ova trojica dijele 5%. Ustvari Thiem ne dijeli nista on je tu da proba s Rafom i iduce kolo da ispusi.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 20 maj 2018, 08:35

otrilike tako. stan je izgleda u glavi prestao, inače bi i on mogao kad mu dođe luda ko protiv novaka u RG ili rafe na AO

a zverev je uradio svoje, postavio je bazu za lov na no.1. ima sad tri slama i bruku mastersa ispred sebe a cca 3000 bodova iza rafe i rogera koji da se sve zvijezde poklope mogu nagurati na 9000 do kraja godine, elem nije no.1 baš na tanjiru ali nudi mu se. a prešao je već 10 miliona, obezbijeđen je, sad ne mora više misliti na pare kod svakog returna :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 maj 2018, 09:44

Bit ce to dobar mec danas.Zverev vjerovatno jedini koji trenutno ima sansu protiv Nadala na sljaci,a i to samo sto se igra na dva seta.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 20 maj 2018, 11:44

Hajmo Acane macane danas dobiti svinjara proljetnog! Vrijeme je za nove klince a Acan ne voli gubiti finala!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 20 maj 2018, 12:59

jestamaji je napisao/la:otrilike tako. stan je izgleda u glavi prestao, inače bi i on mogao kad mu dođe luda ko protiv novaka u RG ili rafe na AO
U 50 meceva Stan bi 50 izgubio od Nadala na RG, to je jasno ko dan, prosle godine je pokazao da nikakav beast mode ne bi prosao tamo.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 maj 2018, 14:26

Zverev jedini od ovih mladjih koji napreduje i koji obecava.Sve ostalo je vec skoro pa prezaljeno.A vidjet cemo kakav ce otpor pruziti Rafi danas, koji je maksimalno motivisan i fokusiran.A protiv takvog Rafe ni Novak a niti Roger, iz najboljih dana ne bi imali prevelike sanse na sljaci.Tako da ce Zverev morati biti na 120% tokom cijelog meca ako misli nesto uraditi danas.Svaki pad u igri bit ce brutalno kaznjen.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9834
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Nail for Real » 20 maj 2018, 14:32

Zvijer se probudila.

slika
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 20 maj 2018, 16:00

Idemo po novu titulu i po novi no1 :beba:

Vamoooooos Rafaaaaaaa :kralj:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.