ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 24 jun 2018, 15:55

ronaldo99 je napisao/la:Dsteta sto nije dobio da ide na Wimbl kao prvi reket svijeta, ali ovaj ovakav Borna ce biti prijetnja svima na Wimbledonu, imam neki osjecaj da ce to biti jedan jako zanimljiv tur ,deff sad imamo par igraca koji mogu oavojiti, prije svih Roger,Novak,Marin,Kyrgios,Zverev pa onda ova stara garda Andy,Milos,Andrson,**** ih ovi serveri su uvihek zajebani da travi,Milos pogotovo
Sve je to uredu ali dosta toga nije uredu... :D
Prvo jedan Zverev nema ni minimale sanse da osvoji Wimbledon i tu se nema sta raspravljati...evo prije par dana je deklasiran od Borne i naravno ne govorim zbog toga prosto decko nema jos ni blizu sansi da osvoji W...
Drugo Kyrgios lik kojeg svaka fufa moze izbaciti i on takodjer nema nikakve sanse da osvoji...
Zatim Muray pa msm smijesno mi je govoriti da nema teoretske sanse za titulu,jos tek dolazi nakon povrede...
Dalje,Milos,Kevin igraci koji svakoga mogu izbaciti kao sto je bilo i prethodnih godina i kao sto ce biti do kraja njihovih karijera ali budimo realni titula je tu nemoguca...prosto svaki put se pojedinci stavljaju kao favoriti ali uvijek se to svede na isto...
Isto tako bih se slozio da je Borna velika prijetnja svakome i moze daleko siguran sam u to,ali ni on ne moze uzeti titulu... :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16576
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 24 jun 2018, 17:48

RafaGarros9 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Dsteta sto nije dobio da ide na Wimbl kao prvi reket svijeta, ali ovaj ovakav Borna ce biti prijetnja svima na Wimbledonu, imam neki osjecaj da ce to biti jedan jako zanimljiv tur ,deff sad imamo par igraca koji mogu oavojiti, prije svih Roger,Novak,Marin,Kyrgios,Zverev pa onda ova stara garda Andy,Milos,Andrson,**** ih ovi serveri su uvihek zajebani da travi,Milos pogotovo
Sve je to uredu ali dosta toga nije uredu... :D
Prvo jedan Zverev nema ni minimale sanse da osvoji Wimbledon i tu se nema sta raspravljati...evo prije par dana je deklasiran od Borne i naravno ne govorim zbog toga prosto decko nema jos ni blizu sansi da osvoji W...
Drugo Kyrgios lik kojeg svaka fufa moze izbaciti i on takodjer nema nikakve sanse da osvoji...
Zatim Muray pa msm smijesno mi je govoriti da nema teoretske sanse za titulu,jos tek dolazi nakon povrede...
Dalje,Milos,Kevin igraci koji svakoga mogu izbaciti kao sto je bilo i prethodnih godina i kao sto ce biti do kraja njihovih karijera ali budimo realni titula je tu nemoguca...prosto svaki put se pojedinci stavljaju kao favoriti ali uvijek se to svede na isto...
Isto tako bih se slozio da je Borna velika prijetnja svakome i moze daleko siguran sam u to,ali ni on ne moze uzeti titulu... :D
Ev sad cu ti rwci redom moje favorite za Wimbl
Novak, Roger, Marin, Borna, Nick, Milos, Zverev, Rafa, Theim...

Popaj78
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 jun 2018, 10:14
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Popaj78 » 24 jun 2018, 17:51

ronaldo99 je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Dsteta sto nije dobio da ide na Wimbl kao prvi reket svijeta, ali ovaj ovakav Borna ce biti prijetnja svima na Wimbledonu, imam neki osjecaj da ce to biti jedan jako zanimljiv tur ,deff sad imamo par igraca koji mogu oavojiti, prije svih Roger,Novak,Marin,Kyrgios,Zverev pa onda ova stara garda Andy,Milos,Andrson,**** ih ovi serveri su uvihek zajebani da travi,Milos pogotovo
Sve je to uredu ali dosta toga nije uredu... :D
Prvo jedan Zverev nema ni minimale sanse da osvoji Wimbledon i tu se nema sta raspravljati...evo prije par dana je deklasiran od Borne i naravno ne govorim zbog toga prosto decko nema jos ni blizu sansi da osvoji W...
Drugo Kyrgios lik kojeg svaka fufa moze izbaciti i on takodjer nema nikakve sanse da osvoji...
Zatim Muray pa msm smijesno mi je govoriti da nema teoretske sanse za titulu,jos tek dolazi nakon povrede...
Dalje,Milos,Kevin igraci koji svakoga mogu izbaciti kao sto je bilo i prethodnih godina i kao sto ce biti do kraja njihovih karijera ali budimo realni titula je tu nemoguca...prosto svaki put se pojedinci stavljaju kao favoriti ali uvijek se to svede na isto...
Isto tako bih se slozio da je Borna velika prijetnja svakome i moze daleko siguran sam u to,ali ni on ne moze uzeti titulu... :D
Ev sad cu ti rwci redom moje favorite za Wimbl
Novak, Roger, Marin, Borna, Nick, Milos, Zverev, Rafa, Theim...
Damir?

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 17:53

Sve to može, ali kud Thiema stavi? On ako osvoji Wimbledon ja ću se odjaviti s foruma i nikad više tenis ne pogledati. :mrgreen:

Novak odradi turnir odlično. Veoma, veoma bitna titula(ako privede ovo kraju onako kako se očekuje).

Edit: Ipak sam poranio, hajmo dalje. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16576
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 24 jun 2018, 18:01

S-Y-L-A-R je napisao/la:Sve to može, ali kud Thiema stavi? On ako osvoji Wimbledon ja ću se odjaviti s foruma i nikad više tenis ne pogledati. :mrgreen:

Novak odradi turnir odlično. Veoma, veoma bitna titula(ako privede ovo kraju onako kako se očekuje).

Edit: Ipak sam poranio, hajmo dalje. :mrgreen:
Theima cisto iz razloga sto ima solidnu servis volej igru, zbog toga sam ga dodao :)

Popaj78
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 jun 2018, 10:14
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Popaj78 » 24 jun 2018, 18:43

Djokovicu propo ko zeton i cilic ga razbija redovno dno dna

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la branimir85 » 24 jun 2018, 18:50

odličan meč :clap:
bravo munjara :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 19:02

Vrhunski nivo obojice, Marin se nije predavao a mislio sam da je gotovo u onom TB-u. :salut:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 24 jun 2018, 20:03

E jest lijepo braco mila vidit pe.derera kad dobije tanjir i cvijece! :lol: Mislise rikta se 99ka pred stotku, kad ono deduka veliki promoter floristike! :rol:

A i onaj Novak vala nejak, ne moze 2-3 seta izdrzat, sta uradi rukola i paradajz od covjeka. Daj ove nove dosta vise djuturuma, nabijem ih sve troje kad su fosili.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jopaa7 » 24 jun 2018, 22:11

Kakav tjedan :tokralju: :tokralju:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 25 jun 2018, 03:23

Da sam prespav'o dan citav i usto navece i neko mi dodje i kaze Federer izgubio u Halleu u finalu od Corica koji je do sad imao 2-10 na travi i propustio smec na set lopti a nije dopustio brejk loptu do treceg seta i odmah prvu potrosio a u tom gemu potrosio 3 celendza u tri poena reko bi haj dobro, ali da mi onda kaze da je Djokovic izgubio od Cilica u finalu Kvinsa i pri tom prokockao mec loptu i 4:1 u tie breaku drugog seta i izgubio nakon sto je uzeo prvi set i to protiv covjeka koji ga je prvi put dobio nakon 15-0 e onda bi reko idi u pm, kuda ide ovaj svijet.

Ali desilo se sta se desilo, sto je jos gore Federer je igro najbolji mec na turniru i njega je izgubio, ove ostale sto je trebo izgubit bio je katastrofa, sto je jos cudnije ni Borna ne zna sam kako je dobio, prvi set mu je dao Federer, u trecem je docekao tu brejk loptu i poslao ritern tamo dje nema vise trave, dok Federer 5-6 brejk lopti olahko propustio.

A sto se tice Djokovica na 95% je od povratka, haman onaj iz 14. i 15. s trave, ritern koji je bitniji i od servisa na travi opet dolazi do izrazaja, nije dobar znak to za Feda, ali opet tesko je bit favorit kao 12. nosioc, jos na Wimbledonu gdje te moze strefit zrijeb vec na pocetku da izletis od neke bukve. Jedino babuka osvaja GS sa 17. mjesta, ovi ostali moraju rudarit da se vrate u top 4 pa onda trazit zrijeb kakav povoljan.

Od ovih ostalih jos mozes izdvojit Cilica i Kyrgiosa, prvi je favorit al pod jednim uslovom, da mu se niko iz top 10 ne nadje na putu, maksimalno ko moze u finalu bit je Nishikori. Drugi je udaren ko karambolka u stojadina, ne mozes od takvog nista ocekivat osim da bude nagazna mina favoritima.

Vidjet cemo da li je dobro sto je Fed izgubio danas, bolje i to nego na Wimbledonu, jest izgubio no 1 ali to ne smije stavljat ispred Wimblya, a znamo da je skoro nemoguce vezat 3 na travi, pa cak i ako si babuka, mora naletit neko da pogadja sve redom, a tebe stane u par gemova i tu nema povratka, nije to sljaka da mozes rudarit sve i svasta okretat. Zanima me kakav ce Rafa bit isto, volio bih pogledat jedan Kyrgios - Nadal spektakl, a moze i Murray - Nadal trece kolo recimo, Federer - Djoka cetvrfinale ili polufinale recimo. Jedva cekam zrijeb
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 25 jun 2018, 17:49

ronaldo99 je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Dsteta sto nije dobio da ide na Wimbl kao prvi reket svijeta, ali ovaj ovakav Borna ce biti prijetnja svima na Wimbledonu, imam neki osjecaj da ce to biti jedan jako zanimljiv tur ,deff sad imamo par igraca koji mogu oavojiti, prije svih Roger,Novak,Marin,Kyrgios,Zverev pa onda ova stara garda Andy,Milos,Andrson,**** ih ovi serveri su uvihek zajebani da travi,Milos pogotovo
Sve je to uredu ali dosta toga nije uredu... :D
Prvo jedan Zverev nema ni minimale sanse da osvoji Wimbledon i tu se nema sta raspravljati...evo prije par dana je deklasiran od Borne i naravno ne govorim zbog toga prosto decko nema jos ni blizu sansi da osvoji W...
Drugo Kyrgios lik kojeg svaka fufa moze izbaciti i on takodjer nema nikakve sanse da osvoji...
Zatim Muray pa msm smijesno mi je govoriti da nema teoretske sanse za titulu,jos tek dolazi nakon povrede...
Dalje,Milos,Kevin igraci koji svakoga mogu izbaciti kao sto je bilo i prethodnih godina i kao sto ce biti do kraja njihovih karijera ali budimo realni titula je tu nemoguca...prosto svaki put se pojedinci stavljaju kao favoriti ali uvijek se to svede na isto...
Isto tako bih se slozio da je Borna velika prijetnja svakome i moze daleko siguran sam u to,ali ni on ne moze uzeti titulu... :D
Ev sad cu ti rwci redom moje favorite za Wimbl
Novak, Roger, Marin, Borna, Nick, Milos, Zverev, Rafa, Theim...
Ma ne sve je to uredu,svako ima svoj nacin gledanja...ali kad pricamo o tituli trenutno msm da neki igraci realno gledano nemaju teoretske sanse da osvoje...moje misljenja da ce se titula lomiti uglavnom kao i prethodnih godina...a tu ubrajam naravno Rafu iako mu ne ide bas zadnjih godina al on je uvijek medju favoritima,zatim Roger,Novak a kad govorimo o Novaku znamo da trenutno nije u najboljoj formi tako da ga moze izbaciti ne svako ali svakako malo tezi igrac jos ako imao svoj dan...(recimo Anderson) a isto tako moze otici do samog kraja...Takodjer bih se slozio za Marina da moze konkurisati za titulu...Uglavnom to je to po meni,glavna cetvorka koja bi prije svih trebala konkurisati i uzeti titulu...Dok Borna,Milos,Zverev,Nik,Thiem stavio bih i Andersona su igraci koji mogu iznenaditi svakog igraca ali mogu i ispasti od svakog...ali od nabrojanih najbolje sanse dajem Borni i Andersonu...
Popaj78 je napisao/la:Djokovicu propo ko zeton i cilic ga razbija redovno dno dna
Daj budimo realni pa Novak je to trebao dobiti 2-0 ali pukom srecom je to Marin izvukao...Imao je Novak mec loptu za 2-0,pa je imao 4-1 u tb pa da je neto od toga iskoristio pricalo bi se da je Novak na pragu stare forme...Kao sto rekoh pukom srecom je Marin dobio tako da ovaj poraz Novaka nista ne znaci...prosto njemu jos treba da nadodje ali definitivno je na dobrom putu a uz to govorimo o Marinu koji je dobar na travi...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16498
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2018, 18:46

ja navijam za marina u wimbledonu!

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 25 jun 2018, 22:07

Ako Roger Federer uzme Wimbledon sa ovakvom formom, onda je tenis u teskoj krizi... A vjerovatno nece.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6339
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AshburtonG » 25 jun 2018, 22:11

Nadalu je ovo jedinstvena prilika da dodje do WBa. Jako los Federer, Djokovic jos nije u staroj formi, Murray jos manje, Zverev i Kyrgios i dalje nedorasli velikim rezultatima. Ako se RG ne popravi, uz Djokovica i Cilica, Nadala vidim kao cetvrtog favorita ovdje.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 25 jun 2018, 22:16

forgempp je napisao/la:Ako Roger Federer uzme Wimbledon sa ovakvom formom, onda je tenis u teskoj krizi... A vjerovatno nece.
A zašto bi bio? Nije riječ o nekom anonimusu već jednom od najboljih svih vremena. Nije igrao 3 mjeseca, normalno da treba malo vremena da se uigra. Bit' će on pravi na Wimbledonu a ako ne bude neće ga ni osvojiti. GS niko ne može uzeti a da ne odigra odličan turnir. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BeyKopites » 26 jun 2018, 01:10

Ma nema Federer igru za osvajanje Wimbledona, čak i ako mu se otvori žrijeb i sl. Sigurno će svakim odigranim mečem ući u neki svoj ritam ali biti i umorniji, posebno ako bude igrao neke mečeve u više setova. A umor u njegovim godinama dosta utiče na servis, namještanje na lopticu i sl. što je neophodno za igru na travi, dobar servis i brze reakcije.
Po do sad viđenom, za mene Federer nije prvi favorit za Wimbledon, vidjećemo hoće li se nešto drastično promijeniti na samom turniru.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la VGS » 26 jun 2018, 09:18

Federer je u ovakvoj konkurenciji i sa jednom nogom prvi favorit na Wimbledonu.

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 26 jun 2018, 14:36

I ne zaboravite njegove godine, on mora biti u top formi, tj. da ne gubi "glupo" setove u prvim rundama, a u Halleu se provlaci protiv Kudle, Ebdena itd itd. To ce biti dosta iscrpljujuce za njega. A zašto Rafa ne bi bio ta prepreka? VAMOS
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 26 jun 2018, 20:47

Tenis je u krizi, zato što babuka uči djecu kako igrati sport :wtf: :yawn:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.