ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 19 mar 2019, 22:38

drugo je kada ga samo napadaju a on radi svoj posao tj trenira, on je ovdje stvarno imao niz sastanaka sa igracima sa drugim ljudima koji odlucuju, to je proces. on se jako angazovao oko toga i naravno da nije imao adekvatne pripreme. nije mala stvar smjeniti celnika ATPa kojeg podrzavaju skoro svi turniri (svi jaki turniri su u zapadnim zemljama) i najpopularniji igraci (sto rodja i rafa pa i vava sigurno jesu) i koji je na toj funkciji vec 6 godina tako da je uspio sigurno naci dobre kontakte i zaledjinu. mada mislim da je noletu i onako fokus na sljaci i poslije vimbldonu pa onda ponovo potez americke turneje.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 19 mar 2019, 22:46

Vidjećemo , ako Vajda ne bude u Majamiju, onda je nešto drugo.
Novak je odredio prioritete, ali njegova forma zavisi od odigranih mečeva, tako da će njegovo tempiranje biti mač sa dvije oštrice.
Federer je preskakao šljaku , da sačuva koljena, ali to ga je i koštalo na Wimbledonu, vidjećemo kako će Novak proći.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 19 mar 2019, 22:58

rafa je izjavio da fed ne igra sljaku jer cuva oreol pobjednika. i mislim da i u tom zecu lezi grm. e sada, fed je 2017. godinu zavrsio sa svega 1040p iza rafe a po meni je ye#1 veci uspjeh od slema. dobijes i fin pehar i dobru lovu kao bonus na kraju godine. e sada da je fed igrao sljaku vjerovatno bi nafatao tih 1000p a opet, mozda bi bio umorniji u nastavku sezone a i izgubio taj oreol pobjednika o kojem prica rafa. mac sa 2 ostrice sto bi rekao jedan sa foruma.

a sto se tice novakovih priprema za RG, ne priprema se za RG na IW i majamiju nego na MCu, rimu i madridu.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 19 mar 2019, 23:17

Ma ja ba , bježao od Rafe , nema veze sa njegovim godinama i činjenicom da je šljaka najteža podloga za koljena, i pošto je Federer poznat po tome da izbjegava , i da predaje mečeve, ima više od 15 predatih mečeva...

Uvijek je bježao od Rafe na šljaci , čak i kad je bio dominantan sa jednocifrenim brojem poraza u sezoni , nikad nije igrao protiv Rafe na šljaci, ja mislim da su se jednom ili nijednom susreli na šljaci...

Polako , vidjećemo za 2-3 godine kada tvoja ikona počne da pravi prioritete, da čuva svoje tijelo...
Evo sad je došao u nikakvoj formi, i baš se potrudio da izgubi , jer čuva oreol pobjednika sa Federerom i Rafom..
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 19 mar 2019, 23:20

bombaysaphire je napisao/la:činjenicom da je šljaka najteža podloga za koljena
:crazy:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 19 mar 2019, 23:37

bodi123 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:činjenicom da je šljaka najteža podloga za koljena
:crazy:
Za Nadala i tenisere koji na drugi servis protivnika čekaju 3 metra iza linije , i i graju defanzivni stil tenisa , beton jeste najteži...

Za ostale je šljaka , jer je najteže pogoditi viner, pa samim time mora se puno više udaraca odigrati nego na ostalim podlogama, puno više kretnji , pogotovo naprijed nazad ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 19 mar 2019, 23:50

Tvrda podloga je podloga koja nanosi najvise stete i napora koljenima, kukovima, zglobovima i ledjima, i na njoj je najteže igrati, kako za profesionalne tenisere tako i za rekreativce. Svako ko je jednom kročio na neki hard i udario 3-4 loptice zna kakav je osjećaj kad ti se upale i koljena i stopala i sve živo. Ono sto tebe buni, je fizička sprema odnosno kondicija, sto nema veze s koljenima.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 20 mar 2019, 07:19

Nema to veze toliko sa tim.

Dosao je bez trenera na turnir, vise se bavio Instagramom,reklamama i medijima.Koliko god da si kvalitetan bez pravog fokusa na tenis nema nista od turnira.

Jos mu je ovo bio prvi turnir poslije finala AO.Ne moze na takav nacin da se igra tenis.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 20 mar 2019, 07:48

tvrda podloga je najgora bas zbog toga jer je tvrda. ne amortizuje udarce. kada igram kosarku na asfaltu ne mogu da hodam poslije kako valja par dana. a u skoli sa ucenicima u sali sta god da igram nema problema. jednostavno jer je podloga meksa i amortizuje udarce prilikom skoka. mada i manje upinjem naravno i kraci je cas nego kada igram sa rajom ali ipak.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 20 mar 2019, 16:06

malo o noleslemu:

Federer discusses Novak's potential second Djoko Slam

Roger Federer: "There is also no secret that nowadays it's easier to do maybe than before. This is not taking away from him..."

https://twitter.com/i/web/status/1108337368719917057

malo o rafi:

"I often play while in pain. I don't want to pretend like its otherwise. Me and Nadal are definitely two players who played the most matches while in pain. I just have a different approach than Nadal. Its useless to talk about the pain. On the contrary: It only helps the opponent."

https://www.watson.ch/sport/tennis/6102 ... -schmerzen

sjecam se hajpa kada su rafa ili fed osvojili sva 4! i kako se pisalo da nole bez rg-a ne moze u par sa njima. a sada vidimo da ni 4 u nizu nisu vise nesto previse posebno.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 20 mar 2019, 17:09

Nije tajna da je u današnje vreme lakše učiniti to nego što je pre bio slučaj. I tu se ne radi samo o Novaku, to pomaže i Rafi, meni, ili bilo kojem drugom igraču. Jednostavno, danas su podloge znatno ujednačenije. Pre ste imali izuzetno brze travnate podloge i veoma sporu šljaku, razlika je bila neverovatno velika, pa je bilo jako teško učiniti ono što je Borg uradio (nanizao Rolan Garos i Vimbldon). Igra je bila drugačija. Morao si da igraš servis-volej na travi, danas to nije neophodno da bi osvojio Vimbldon", izjavio je Federer i dodao:

"Ja sam tako osvojio tri turnira i igrao finale u četvrtom, i Rafa je bio blizu da uspe u tome. Novak je to učnio jednom, možda će sad ponovo uraditi isto. Sve to pokazuje da je sad moguće uspeti u tim stvarima. Uprkos svemu, to što je Novak uradio neverovatan je uspeh".


Sasvim normalna izjava , Novaku odaje priznanje, ali i govori istinu.
Prije nisi mogao osvojiti Wimbledon čekajući drugi servis 3 metra iza linije , i da skoro pa nikako ne izađeš na mrežu.
Ko tenis prati i uživa u njemu kao sportskom nadmetanju, shvatiće ovo kao normalnu izjavu.
Ko drugačije misli , taj ne uživa u tenisu.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 20 mar 2019, 17:16

uvjek potkaci noleta. eto sada nije ovo toliko ni tesko. najteze je eto osvojiti RG pa vimbl nesto sto eto nole nije ucinio ali on (kao i drugi i povise puta, borg 3, rafa 2) jeste (dok otkako imamo atp tur i 3 podloge na slemu niko nanizao 4 slema sem noleta)! sjecam se koliko je ispljuvao klinca noleta zbog predaja dok je ovaj kuburio sa glutenalergijom. iako je nole predao svoje prvo ATP finale zbog problema sa disanjem a pri pozitivnom rezultatu. i bilo je ocigledno u to vrijeme da mu nije dobro pri extremnijim uslovima sto su organizatori dobrano i koristili, sjetimo se termina za susret sa rodikom i kako su ostavili krov dignut kada je nole pri najgorim uslovima gubio a mimo pravila zaustavili mec kada je serena gubila pri laksim okolnostima i jos napravili pauzu duzu od potrebnog vremena da se ova oporavi kada je bila na konopcima protiv kuznjecove. a sjecam i fedovog prstica nakon onog RGa kao i kada je sjeo na noletovo mjestu (najenjeno viserangiranom igracu) pred finale WTFa. i vikao noletovom boxu da umuknu i jos puno slicnih podbadanja (WO zbog umora a sada prica kako on igra i povrijedjen, pa da je izgubio AO zbog mononukleoze a poslije igrao najgusci raspored u svojoj karijeri itd...). zbog takvih sam stvari uvjek daleko vise cijenio rafu. koji recimo sa druge strane istice da je nole igrac koji igra na najvisem nivou kojeg je on vidio iako je jako dugo u tenisu!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 20 mar 2019, 18:27

Do sada sam cijenio tvoje mišljenje, i poštovao način tvog pisanja , ali sada si pokazao da si klasični lik koji svoje mišljenje formira na teoriji zavjere (vječne), pisanju srbijanskih portala i da uopšte ne uživaš u tenisu , nego samo gledaš tenis kroz Novaka i njegove protivnike, te naravno mržnji istih.

Sjećam se i ja da je Novak govorio publici da se napuši qrca , psovao Mareju na mreži uz čuveno jači si qrac bre, a kad neko toliko puta preda meč iz milion razloga ( nije samo gluten ) , onda se to mora i prokomentarisati.

Fedov prstić je klasična propaganda srbijanski portala , namjenjena da se hrane likovi koje veze nemaju šta je sport, šta je nadmetanje.
Federer je tada prekinuo Novakov niz od 44 pobjede, i prst je bio poruka ipak sam ja broj jedan , a ne vrijeđanje Novaka .Po tvojoj logici onda Nadal ili Novak konstantno vrijeđaju protivnike , jer kad slave poen uvijek gledaju protivnika.

Pominješ odbacivanja Novakog boksu , opet klasična propaganda srbijanskih portala, za neupućene ću samo napisati da je u boksu bio Srđan Đoković, dokazani "ljubitelj" Federera. Šta je sve dobacivao , to si namjerno izostavio.

Tvoje mišljenje se sastoji ko koliko voli i ne voli Novaka, i to veze nema sa sportom , i sa tenisom.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 20 mar 2019, 19:08

jestamaji je napisao/la:ovo u majamiju je definitivno najveća rugoba od teniskog stadiona na touru .... grozno kako su zbog gladi za parama upropastili nešto što je bio predivan turnir na keyu
Slažem se, Miami mi je bio ono najljepši što se tiče podloge, izgleda iste i cijelog kompleksa, ne znam čemu mijenjanje iskreno. :x

slika

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 20 mar 2019, 19:25

pa fedova zena redovno dobacuje iz boxa, izludjela je vavu koji je poludio i propustio nekoliko ML protiv feda u SF WTFa. zalio se i sudiji i kako je to isto radila i u prijasnjim njihovim mecevima. fed arogantno baca flasice oko sebe pa ona djecica trckaraju okolo da ih pokupe, sudiji govori da ce on da prica kada on hoce uz brdo psovki, derao se i na publiku da zacepe iako su skoro uvjek uz njega i redovno kada gubi jako jako nekorektni prema protivnicima a narocito na USO i vimbliju i ne sjecam se da je ikada rekao da budu korekntniji i ne aplaudiraju i dobacuju tokom poena i na 2. servise protivnika. arogantan i napuhan ali je medijski hajpovan kao da je gandi. mediji mu prelaze preko mnogih stvari dok noletu od muhe prave magarca. pa mi je zbog toga isto bezveze kao licnost kao i zbog namjestanja termina, podloga, krova i ostalih povlastica koje drugi teniseri nemaju a koje direktno uticu i na igru i rezultate a sto nije fer plej i sportski! iz istog razloga ne volim ni serenu. nisam ni mareja bas volio zbog medijske hajpe ali sam poslije vidio da je lik skroz ok i da nije kriv za medijska sranja oko njega. a nole se nije derao na mareju nego na sebe na srpskom. a sto se tice publike, pa kakva je i koliko nekorektna prema njemu on je i prefin i predobar prema njima! jesi li ti gledao neki njegov i fedov mec recimo na USO ili vimbliju??

text uz bolji i duzi snimak samo bez prevoda:
https://www.telegraph.co.uk/sport/tenni ... court.html

fed kritikuje sudiju jer je potvrdio da je mirka izazivala vavu tokom meca:
https://www.telegraph.co.uk/sport/tenni ... rinka.html
njegovo arogantno bacanje flasica okolo su ismijavali i u stripu a to bas redovno radi na svakom mecu:
slika
a mogu naci snimke i ovoga i svih drugih navedenih detalja. samo sto se o tome ne pise naopsirno i naveliko i ne potencira pri svakom pomenu njegovog velicanstva mr najs gaja. da je jeca radila ovakve stvari kao mirka i da nole radi to sta i fed (ili ne dao bog serena) pa o tome bi se prepredalo uveliko i nasiroko na svim naslovnim stranama uz velike osude. serena je jos mnogo gora a opet omiljena i stampa sve to opere, ali sta je uradila onoj sutkinji koja je samo jako dobro obavljala svoj posao, ili ovoj maloj japanki u finalu... pa to noletu ne bi mediji oprostili i bilo bi obavezno podsjecanje pri svakom njegovom pomenu.

i jos ako moze neki snimcic ili slicno kako to srdjan ili noletov box provocira feda bilo bi super
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 20 mar 2019, 22:02, ukupno mijenjano 15 puta.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 20 mar 2019, 20:37

Mati mila sta covjek pise.
27.10.2020

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 20 mar 2019, 23:13


Klasika , ližite mi qrac jer ne navijate za mene.

Ne smije na mreži, pa iza leđa protivnika , šta ćeš...

Stani malo , pa zar se smije navijati za Novakovog protivnika?



Budite tiši poručuje Federer Novakovom boksu. U tom boksu je Srđan Đoković, čovjek koji mrzi Federera patološki. Gdje je vrijeđanje tu , budite tiši?


Ako je Federerovo budite tiši vrijeđanje, šta onda da kažem za Novakovo čašćenje svog navijača?



Federer baca flašice hahahahahha, vau.
Novak razbija reketa, razbija klupe gdje sjede igrači, dere se na sakupljače loptica.



Federer ima običaj da ugosti mlade talente, o svom trošku, pisao sam ti o tome.
Ima fondaciju , koja pomaže djeci u Africi , milionski iznosi su u pitanju.
Koliko pita su ga izabrali sami igrači za najkorektnijeg tenisera? Misliš da ti bolje znaš od njih koji igraju protiv njega? Ili je opet teorija zavjere ?



https://www.google.com/url?sa=t&****= ... joVjI6CvAJ


Malo mišljenja drugih tenisera.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 20 mar 2019, 23:20

sve kako sam i ranije naveo.

sve gluposti preuvelicane u stampi. nigdje se naravno ni ne vidi ni ne cuje da iz noletovog boxa provociraju feda. nole se dere sebi na srpskom (ako marej nije ucio srpski sada) kada je izvukao gadan mec u trenutku slavlja. opet burno slavi vazne poene ili pobjede, nista usmjereno protivniku ni provokacija ni omalovazavanje (tipa- placljivo deriste kao mirka sto se dere ili vice prilikom servisa ili fedov prijeteci prstic direktno prema noletu). i kakva je publika prema njemu bila taj mec (i mnoge druge) neka im kaze i mnogo gore stvari i treba! fed se dere na publiku koja je mahom na njegovoj strani i koja je u poredjenju sa onim sto rade noletu i prefina! i nije se nikada drao na klince sa lopticama. opet preuvelicano i iskirikirano u anglo medijima. cinilo se to iz jednog ugla, iz drugog se vidjelo da gleda pored klinca prema svom boxu i dere se na njih! dobro se sjecam i te i drugih medijskih ujdurma protiv noleta, dok fedu a pogotovo sereni mnoge druge i stvarne stvari prolaze mnogo blaze!

i kakve veze ima lomljenje reketa u bijesu? fed je sam to redovno radio kao mladji a znao je i u mecu sa noletom to uraditi. nista tu nema upereno ni protiv koga. ljut si na sebe, polomis sam svoj reket, pokupis ga sam i odneses na mjesto, zaradis opomenu i ides dalje. fedovo arogantno bacanje flacica okolo je direktno omalovazavanje skupljaca jer ih ne kupi on nego oni moraju da ih traze, trckaraju okolo i skupljaju! jako potcjenjivacki! ili serenino rasisticko prijecenje "kosookoj" sudiji da ce joj satjerati iebenu lopticu u grlo! jer joj je sasvim opravdano sudila prestup radeci svoj posao. da nole radi takve stvari oprali bi ga sa tura! a ovako je sudijkinja maknuta sa mnogih turnira i vaznih meceva!
slika
slika


svadjao se sa sudijama jer su davali celende igracima (gdje smiju da provjere njegovu loptu) recimo protiv potra mislim na USO (its tu lejt). jednom je nakon prepirke zakucao sljedecu loptu u sred polja i viknuo protivniku celendz dis! protiv nisikorija se svadjao sa sudijom kako on moze da kaze kada i sta hoce uz mnostvo spovki itd...

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 21 mar 2019, 00:47

Znači opravdano ko je pičić iza leđa govoriti jači si qrac protivniku , a neopravdano je pokazati da si i dalje broj 1 direktno protivniku , ponavljam direktno da te protivnik vidi ?

Ako publika ne navija za tebe , opravdano joj treba vikati da liže qrac?

Na prvom GIF-u Federer u naletu bijesa vrišti prema svom navijaču jer ga je ometao , i poručuje UŠUTI!
Dok na sličnom primjeru Novak poručuje svom navijaču, UŠUTI YEBEM TI MATER !


Prstić sam objasnio , razbijanje reketa jednom u 10 godina vau, i gledam ovu klip za bočice, nema kante pored , Federer je bacio nazad jednu bočicu, redar je pokupio nogom i to je to.
Ti napisa da traže bočice kao da je 15 bočica , da trčkaraju i skupljaju.
Na videu jedna flašica bačena.
Sam sebe ukopavaš, pojede te mržnja.



Zadnji video, Federer se svađa sa sudijama, kao i svaki teniser. Ima slučajeva kad je pretjerao, a ima naravno kad je u pravu. Ako je psovao, sudija ga kazni i to je to.



Sve ovo što radiš , redovno unazad čitam i gledam na srbijanskim portalima, znači sve. Pošto si tamo na forumima, mogu misliti kako si nahajcan , užas.


Evo da ti malo objasnim , kako tvoj mozak djeluje , kad te yebu srbijanski anglosaksonci.
Federer ima intervju , novinar ga pita šta misli o zlatnom slemu , on fino da odgovor da ga je lakše po njemu danas osvojiti i to da to važi i za njega ili Rafu, i fino objasni razloge za to , zbog sve manjih različitosti podloga, uz napomenu da to ne umanjuje Novakov uspjeh.

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.p ... id=1520180

Rodžer: Novakova 4 Slema u nizu? Lakše nego ranije...


https://sport.blic.rs/tenis/ne-radi-se- ... je/zgh1tz0


http://****/a1173923/Sport/Tenis/Ro ... anije.html

https://informer.rs/sport/tenis/426468/ ... koriti-sve



I ovo su naslovi srbijanskih portala, vidi se jasna namjera da bude kao da je Federer ničim izazvan pecnuo Novaka, i onda odeš da čitaš komentare, horde trolova časte Federera uvredama, plusevi pljušte automatski , i onda bezmozgaši padaju na te fore , i stvaraju mržnju prema Federeru.


I sam znaš da ne postoji video za Srđana, ali se praviš budala.
A je li ti jasno da je tog Srđana sam Novak otjerao iz boksa na Wimbledonu? Siguran sam da znaš tu činjenicu.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la lucky13 » 21 mar 2019, 08:02

federer redovno baca flacice svuda oko sebe sto ni jedan drugi teniser ne radi. znaci stalno to radi. ne pije on odjednom 15 flasica nego jednu po jednu. i uvjek ali uvjek ih baci na pod, iza ledja, ispred sebe, sa strane... svuda. cesto i ne gleda. mislis da bi radili ovu karikaturu da je to uradio jednom sa jednom flasicom jer nije imao kantu? i kada je pokazivao prstic nije bio br1 nego br3! da prstic je bio direktno prema noletu u stilu ebo sam ti mamu a nole nije pokazivao nista prema mareju i derao se za sebe na svom jeziku proslavljajuci tesku pobjedu! i kada je provocirao noleta i sjeo mu na mjesto, namjenjeno viserangiranom igracu na kojem su bili i postavljeni jasno vidljivi peskiri sa imenima igraca, je samo rekao- nece meni peskir odredjivati gdje da sjednem sjedam gdje hocu, peskir sluzi da se njime brises a ne da odredjuje mjesto. na noletu se vidjelo da je bio pomjeren, izgubio je 3 prva gema i poslije okrenuo i taj set i mec. to je bilo u finalu WTFa 2012. (ali to nije bilo jedini put da je to uradio noletu samo je imalo najveci efekat jer je bilo koliko znam prvi put)! da objasnim, nizerangirani igrac izlazi prvi i sjeda u dalju stolicu i to je tako uvjek. sto federer namjerno nije ucnio, bas tipa, briga me sta pise i koji je rejting ja sam uvjek bolji (covjek jednostavno ne moze da istrpi da je nole bolji od njega) sto je bila vrlo svjesna i planirana provokacija! uz kasnije bahato i arogantno objasnjenje koje sam vec naveo! cak se i curica koju je vodio za ruku zbunila sva jer je uvjezbavala jedno a desilo se drugo.

sto se tice medija, nisam ni pocitao u nasim medijima ista o ovome a postavio sam ovo vjerovatno prije nego je ista i pisalo o tome kod nas. jer citam strane forume i tamo su informacije puno brze. misljenje sam formiram a ne da mi ga formiraju mejn strim mediji pa je tako jedna serena i te kako popularna i u medijima i kod publike i kod organizatora i ima protekciju i povlascen status svuda a po ponasanju je najgora (poznata/uspjesna) teniserka svih vremena!

sto se tice predaja i prozivavanja igraca, rafa je evo samo u posljednjih godinu i po predao 4 meca i ni jedan igrac ga nije ismijavao ili prozivao zbog toga (osim feda malo onako izokola). a taj isti federer je dao noletu WO u finalu WTFa da bi 4 dana poslije igrao 3 meca u 3 dobijena u 3 dana.
slika
to je bilo na ovom mecu sa ovom cuvenom ML:
slika
jos malo flasica:
slikaslika
gore desno je klinac vec spremno cekao flasicu zna sta ga ceka (zanimljivo da se jasno vidi i razlupan reket), dole - 2 flasice jedna za drugom:
slika
na stranim forumima ga neki ovako zovu "ThrowingWaterBottlesArounderer" a to sto i njegovi najveci obozavaoci ne znaju za ovakve njegove arogantne navike samo pokazuje koliko su mediji odradili dobar posao, kao i sa serenom u ostalom.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 21 mar 2019, 16:22, ukupno mijenjano 12 puta.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.