ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 23 jun 2018, 18:40

delko je napisao/la:
babino je napisao/la:
BeyKopites je napisao/la:Federer se sprda sa sobom, jel moguce kako lose igra, gleda li iko.
kako lose, covjek dobio 2-0 hehe
salim se, nisam gledao, pretpostavljam da je bio 'blijed' kao i u prethodnim mecevima...ono sto raduje, jeste da ipak dobija poene kada zapne da ih uzme..eto danas ga pomeo u tie brejku, poslije eto 7-5...neki dan se vratio u tie brejku nakon 3-5, jucer spasio set kod 4-5...jos sutra da uzme, titula je sad vec skoro tu i nek odmori stare gosti 7-8 dana....
wimbledon je vec tekma svaki drugi dan i nece tu biti problema...osim ako djokovic nije odlucio da se vrati tamo gdje je bio nedavno:-)
i danas je imao slicne situacije, 15-40 na svoj servis laganini kruzenje po liniji zivota :D Na misice odnosno na ime dobija jos neko vrijeme ali bgm ce za finale morati da se popravi, iako je Agut predao - Borna nije izgubio niti jedan set do finala sto znaci da mu prilicno odgovara igranje ovdje.
Protiv Borne je igrao ove godine na IW i uzeo mu je set kad je Roger izgledao mnogo bolje....sto znaci za finale treba ozbiljna priprema :)

Taj meč protiv Borne je Federerov najslabiji ove godine, slabiji i od onog prošlogodišnjeg finala sa Zverevom (povreda leđa).

U tom meču je Federer bio u gorem izdanju nego ne znam ti kojem, ne dao Bog da gledamo Federera više u onakvom IW izdanju pogotovo protiv Borne jer je ono stvarno bilo neprepoznatljivo.

Ne bojim se nekako, trava je trava a Federer ako bude ozbiljan uzima titulu u Halleu, 99. aBd.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 23 jun 2018, 18:50

Đoković sutra na najozbiljnijem testu do sada od povratka. Odradio je odličan turnir i siguran sam da bi mu titula ovdje značila puno za samopouzdanje. Igru je, poprilično vratio, samopouzdanje mu nedostaje za ozbiljan pritisak na Wimbledonu, pogotovo ako vidimo da ni Federer nije briljirao.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

daka1010
Postovi: 319
Pridružen/a: 30 apr 2014, 10:55
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la daka1010 » 23 jun 2018, 20:07



Hhahahahahahahahahahh koja je ovo budaletina. :urnebes: :rol:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 24 jun 2018, 02:41

Nisam ove hefte nista stig'o pogledat znaci, od finala Stuttgarta samo mi stizu poruke babuka ocajan, stare kosti ovo ono, a Djokovic onaj iz 2015 na travi :D

Sutra napokon s mirom gledam, jedno pa drugo finale, da vidimo idel' babuka po redu prvo sto delinjo kaze, provlacio se u Halleu ali bitno je da je stotka still alive :cool: dobro je sto je ocajan zrijeb dobio ovdje, vratilo se za Stuttgart gdje je imao trojicu jakih. E sad da se jos poklopi za Wimbledon i nema zime. A sutra Djokovic Cilic, zadnja sansa u karijeri da Cilo rusevina dobije Djoku, stvarno nema gdje osim na travi ATP 500 turnira dok se Djoka jos nije vratio 100% (a mozda i jeste?) Vidjet cemo, Cilic respektabilan za travulju, nije lahko dobit Kyrgiosa 2:0, a prije toga Kverija i Mulera. Djoka nesto laksi zrijeb, ubleha Dimitrov kao neko ime, ali ostalo je samo ime, onda na papiru laksi Mannarino i Chardy, otvorilo se i Djoki.

Mnogo zavisi od zrijeba, ali po ovome Federer 60%, Djoker 30%, Cilic 5% i ostali 5% sanse na Wimblyu.

Negdje sam procitao da je Djoka ulaskom u finale ovdje 12. Nosioc na Wimbledonu, sto znaci da ne moze na prvu 4 prije cetvrfinala.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 24 jun 2018, 11:49

Edin TM87 je napisao/la:Nisam ove hefte nista stig'o pogledat znaci, od finala Stuttgarta samo mi stizu poruke babuka ocajan, stare kosti ovo ono, a Djokovic onaj iz 2015 na travi :D

Sutra napokon s mirom gledam, jedno pa drugo finale, da vidimo idel' babuka po redu prvo sto delinjo kaze, provlacio se u Halleu ali bitno je da je stotka still alive :cool: dobro je sto je ocajan zrijeb dobio ovdje, vratilo se za Stuttgart gdje je imao trojicu jakih. E sad da se jos poklopi za Wimbledon i nema zime. A sutra Djokovic Cilic, zadnja sansa u karijeri da Cilo rusevina dobije Djoku, stvarno nema gdje osim na travi ATP 500 turnira dok se Djoka jos nije vratio 100% (a mozda i jeste?) Vidjet cemo, Cilic respektabilan za travulju, nije lahko dobit Kyrgiosa 2:0, a prije toga Kverija i Mulera. Djoka nesto laksi zrijeb, ubleha Dimitrov kao neko ime, ali ostalo je samo ime, onda na papiru laksi Mannarino i Chardy, otvorilo se i Djoki.

Mnogo zavisi od zrijeba, ali po ovome Federer 60%, Djoker 30%, Cilic 5% i ostali 5% sanse na Wimblyu.

Negdje sam procitao da je Djoka ulaskom u finale ovdje 12. Nosioc na Wimbledonu, sto znaci da ne moze na prvu 4 prije cetvrfinala.
da, to je rekao komentator juče

halle nikad slabiji, queens dobar ko i uvijek. jedva čekam wimbledon, nažalost pored SP je skroz sporedan, slabo će se tu šta gledati, polufinale i finale ću skroz promašiti ako fakat odem u moskvu, ali ovaj jaran što ima karte to više nego ozbiljno misli. imamo gdje spavati (njegov dajdža ima stan u moskvi, radi za gazprom), viza nam ne treba a avionske karte imamo. jest da je aeroflot, ali jeb.iga, letjeli smo prije i sa air-bosnom pa smo živi i zdravi :mrgreen:

moj jaran čak tvrdi da je aeroflot izbacio sve tupoljeve i andonove i da leti još samo sa airbus-om i par boeinga, ne znam da li je to istina

Avatar
delinjo
Postovi: 24115
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 24 jun 2018, 12:55

ehh valjalo bi ovo dobiti danas....99 titula nije sala uhhh ....ovi turniri su mi sad iskreno nebitni ali nekako mastam da postane igrac sa najvise titula svih vremena pa guram i ove bezveze turnire samo da stavimo recku.....sto se tice Stuttgarta i Hallea babuka je fkt los bio ali i to nesto govori,kad igras lose a osvajas i to ima neko znacanje....a mozda je i dobra stvar da dize formu tako pred WB ,bolje ovdje nego u Londonu realno ...uglavnom svim ljubiteljima babuke slijedi dosta nerviranja sad ali nadam se i slavlja :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la memija38 » 24 jun 2018, 13:38

Novak sve blizi i blizi povratku prave forme. Mislim da je trenutno na nekih 75 %. Ako to jos malo digne moglo bi se po Wimbledon ici. :ljepota:

Obzirom da je Roger nikad losiji u zadnje 2 godine, po ovom sto sam ja upratio igra bas lose, time sansu i Novaku rastu. :D
STEVIE GERRARD

Avatar
delko
Postovi: 3555
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 24 jun 2018, 14:10

0:1 ......... valja ovo preokrenuti.... :S Rekoh da nece biti lako protiv Borne..
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 24 jun 2018, 14:11

Prvi ozbiljniji protivnik na ovom turniru i bogami crno mu se pise
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 24 jun 2018, 14:13

joj babuke haha
lik ti uzme 3-4 poena na servis u cijelom setu, imas i 2 set lopte i izgubis set, ovo ko onaj federer od prije par godina:-)
okrenut ce on ovo, ubijedjen sam ali ovako se set ne smije gubiti.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21802
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 24 jun 2018, 14:32

Užasno je ovo što igra cijeli turnir. Ni sjena one igre što zna igrati na travi. Ukoliko drastično ne popravi igru do Wimbledona teško će do titule.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
delko
Postovi: 3555
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 24 jun 2018, 14:36

Ma Halle se provlaci od prvog kola :) Ako i uspije doci do titule, za Wimbledone to mora biti mnogo drugacije :)

1:1.... :kralj:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 24 jun 2018, 14:49

Samo da ne dodje do pada koncentracije ko na proslim mecevima
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la branimir85 » 24 jun 2018, 15:10

tri fail challengea u nizu :roll:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 24 jun 2018, 15:14

puce fedja ko popcorn..
na prvu brejk loptu puca ko amater, jos luzerski potrosi sve challenge..
jedina nada da se borna prepadne pobjede u zadnjem servisu.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 24 jun 2018, 15:18

Pade dedica na koljena. Stare kosti. :lol:

Mjenjaj starost za mladost, svaka cast Borna. Goni vise pe.derera i njegovo dosadno botiranje.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la branimir85 » 24 jun 2018, 15:19

bravo Ćoriću :clap:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 24 jun 2018, 15:20

Zasluzeno Coric, bio je bolji danas :salut: Federer u velikim problemima pred Wimbledon
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
delinjo
Postovi: 24115
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 24 jun 2018, 15:31

nema sta morao je iskihati negdje ovu losu igru....bolje sad nego na WB...ali jednostavno mora dici nivo igre,i servis malo steka....nadma se da ce biti ok do WB...ovo vise manje **** Halle...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 24 jun 2018, 15:45

Dsteta sto nije dobio da ide na Wimbl kao prvi reket svijeta, ali ovaj ovakav Borna ce biti prijetnja svima na Wimbledonu, imam neki osjecaj da ce to biti jedan jako zanimljiv tur ,deff sad imamo par igraca koji mogu oavojiti, prije svih Roger,Novak,Marin,Kyrgios,Zverev pa onda ova stara garda Andy,Milos,Andrson,**** ih ovi serveri su uvihek zajebani da travi,Milos pogotovo

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.