ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la tm01hzne » 16 maj 2021, 20:17

VGS je napisao/la:
16 maj 2021, 20:15
Captain4 je napisao/la:
16 maj 2021, 20:04
Zamisli biti Fedtard u eri ove dvojice.
Vadite li ga iz usta, mislim na Federera. :mrgreen:
Ma jok :urnebes:

Avatar
VGS
Postovi: 8853
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la VGS » 16 maj 2021, 20:21

Captain4 je napisao/la:
16 maj 2021, 20:16
VGS je napisao/la:
16 maj 2021, 20:15
Captain4 je napisao/la:
16 maj 2021, 20:04
Zamisli biti Fedtard u eri ove dvojice.
Vadite li ga iz usta, mislim na Federera. :mrgreen:
Ma ovo ja samo Delinja malo zezam, ali haman se yebe njemu za ovaj meč titana, garant je u fazi mećanja. :mrgreen:
Proradile kafane po sarajevu pa ga nema :D

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 20:27

Bravo doktore, majstore, ikono tenisa. :kralj: kakav sjajan mec, kakvi udarci, nestvaran nivo koji samo dvojica najvecih mogu pruziti. Svaka cast Stefanosu, Aci, Medi i ostalima ali kad ova dvojica igraju to je praznik, sve drugo staje. Cestitke Novaku i njegovim navijacima, kako na turniru tako i na ovom strasno dobrom mecu. Da budem iskren nisam ocekivao da ce proci Stefanosa, nakon toga ni da ce odvesti Rafaela u treci set. On je sve to odradio i to u velikom stilu, sjajan drugi set. :salut: imaju se cemu nadati navijaci, definitivno poslije sljake najveci favorit za svaki turnir osim USO nadam se. :mrgreen:

Sta reci za Kralja, kada je Shapo imao onu mec loptu mislio sam u sebi "ma daj zar ce i ovo zijaniti" :mrgreen:
Uspio se izvuci, poslije sam bio sumnjicav jer ga je Zveki vec dobio prije par dana, ali poslije tog meca i lagane pobjede vise nije bilo sumnje ko je osvajac Rima. Ocekivao sam veliku borbu naravno i monstruozan tenis, ali ovo sto ovaj covjek prikazuje na sljaci je nesto nerealno. Sjajna uvertira za najbitniji GS, da ga mazne pa kako god i da se izdvoji na vrhu po broju GS. Svakako da to i zasluzuje. No, pored silnih uspjeha nista se ovom covjeku ne moze vise zamjeriti. Bravo,bravo i bravo. :salut: :tokralju:
slika

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Captain4 » 16 maj 2021, 20:32



priceless
"We need to suffer. And we need to fight."

MukiMuki02
Postovi: 449
Pridružen/a: 26 mar 2021, 00:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la MukiMuki02 » 16 maj 2021, 20:34

SJAJNA 57. EPIZODA
Rafa , svaka cast nema ti ravnog na ovoj podlozi , sampioncino , doktore...
Ali ljudi moji , Novak Đokovic!!! Covjek je u tri dana odigrao skoro 10 sati tenisa i izgubio od kralja sljake u mecu koji je lahko mogao otici i na drugu stranu.
Onaj zicer kod 2 2 na brejk loptu ga je kostala titule. Ovo ce biti i finale RG.
Zadnja izmjena: MukiMuki02, dana/u 16 maj 2021, 20:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 16 maj 2021, 20:35

Mislim da priča o GOAT-u lagano dobija svoj epilog :kafa:

slika

slika

slika
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 20:41

Steta sto nije usao bolje u MC, poraz od Rubleva je bas neocekivan bio iako se tek navikavao na sljaku. To bi svakako bio dodatni Masters i prednost od jednog nad Djokovicem pred predstojece Masterse na betonu od kojih ce ovaj uzeti minimalno 1. Nema veze, Montreal je domaci teren, ovo ostalo manje vise.

MukiMuki02
Postovi: 449
Pridružen/a: 26 mar 2021, 00:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la MukiMuki02 » 16 maj 2021, 20:42

forgempp je napisao/la:
16 maj 2021, 20:35
Mislim da priča o GOAT-u lagano dobija svoj epilog :kafa:

slika

slika

slika
Kolko ja znam i zavrsni spada u veliki turnir. Novak ima najvise velikih titula. Potrajace GOAT trka.

Avatar
VGS
Postovi: 8853
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la VGS » 16 maj 2021, 20:49

GOAT trka se tek zakuhava, bice svega u naredne tri godine. Kad se ova dvojica penzionisu onda ce ih Roger zaganjati.


Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 16 maj 2021, 22:06

Po toj tabeli Federer goat, a otkako su se pojavila ova 2 carobnjaka samo kupi mrve sa stola :mrgreen:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 22:08

Nadal moze biti samo prvi ili drugi u goat listi kad se sve karijere zavrse. Tako da je lista smece obicno. A i Djokovic ima sve na svojoj strani u odnosu na Federera osim GS, dakle glupost zesca.

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 16 maj 2021, 22:09

Goretzka je napisao/la:
16 maj 2021, 22:08
Nadal moze biti samo prvi ili drugi u goat listi kad se sve karijere zavrse. Tako da je lista smece obicno. A i Djokovic ima sve na svojoj strani u odnosu na Federera osim GS, dakle glupost zesca.
I prestici ce ga obojica i po GS-ovima tako da ce biti treci sigurno prema ovoj listi.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Nirton
Postovi: 6326
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Nirton » 16 maj 2021, 22:10

Bez dileme :salut:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 16 maj 2021, 22:24

Očekuje nas strašan GS, Nadal je danas pokazao da je na najvećem mogućem nivou i da će na RG doći u najboljoj formi. Nakon Madrida i MCa niko nije očekivao da može u kratkom roku da podigne ovoliko nivo tenisa. A i Nole je pokakzao na cijelom ovom turniru da će doći maksimalno naložen da uzme RG i da će i on biti na svom najvećem nivou.

Danas su obojica odigrali ono najbolje što mogu, teško da mogu bolje od ovog a ako i mogu to su sitnice ne neke drastične stvari. Meč koji je od prvog poena pa do zadnjeg bio na vrhunskom intenzitetu i nije opadao. Fancinantno je kako mogu da odigraju skoro 3h na ovom nivou a imajući u vidu da su imali i teških mečeva prije finala.

Uz njih dvojicu na RG će i Tsitsipas, Rublev, Thiem tražiti svoju šansu da uzmu titulu. Definitivno ovo bi mogao da bude jedan od najboljih GS turnira ali kad god smo to očekivali bili bi razočarani igrom i turnirom.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 22:51

Mislim da cemo najbolji slem ove godine vidjeti na travi jer toliko ovi novi imaju vece sanse nego na RG da se to samo namece. Medo ce biti tu bolji, eto ti Opelke koji je korektan(sa servisom ce biti jos opasniji), onda ovi stalni Tsitsipas, Zverev, Thiem, Rublev. Mozda uskoce Isner i Raonic nikad se ne zna. Novak najveci favorit ali bi moglo biti itekako izjednaceno. Rafa ce se naloziti, pogotovo u slucaju uzimanja RG, trazit ce svoju sansu, servis mu je opasniji, brze ce zavrsavati poene. Mislim da ce tu biti sve moguce.

Sto se RG tice mislim da su samo Stefanos i Dominic obrnuli uloge a da ce ostalo biti apsolutno isto. Zasto to govorim? Zato sto se Stefanos pokazao kao velika konkurencija Djoletu i Rafi, prvi ni sam ne zna kako je prosao u Rimu (ustvari zna zbog kise) a drugi jedva jedva dobio u Barceloni. Dominic vise nije isti kako se poceo qurvati, ni sjena onog sljakasa od ranije. On je bio taj koji je sprecavao finale Djodal, sad vise nece biti konkurentan. Bar tako mislim, daj Boze da me demantuje. Stefanos bi mogao biti opasan, pogotovo za Novaka. Osim njega, mozda mozda Zverev, ali svi znamo ko je i sta je on na slemovima. Suma sumarum, finale bez Djokovica i Nadala na suprotnim stranama bi bilo jako, jako veliko iznenadjenje.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 16 maj 2021, 23:15

Čestitke Rafi, zasluženo, Novak je izborio put do finala, ali Rafa je jednostavno bio bolji.

Što se tiče nivoa, mislim da su obojica ranjivi što prethodnih godina nije bio slučaj, ali nema tog tenisera koji će da napadne tu veliku trojku realno, pa čak smijem tvrditi i da je Federer sa finim šansama kada se nalazi sa druge strane mreže neki next genovac, jednostavno tako je, ovaj nivo koji su oni podigli ne mogu ovi da dosegnu i vjerovatno neće moći, ikad.

Svakako fina uvertira za obojicu pred RG iako imam osjećaj da im neko može pomrsiti račune na RG; (nema veze nikakve o tome koga favorizujem), nego jednostavno ne djeluju toliko sigurni kao prije, što je naravno rezultat i godina, ali i prilagođavanja na tijelo i kako ono diktira.

Još jednom čestitke Rafi, još jedna decima, svaka čast :salut:

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 23:23



Ovo sam propustio. :rol: ne mozes da ne volis ovog covjeka, ne ljuti se nikad al kad se naljuti.. :urnebes:

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la JoeBleck » 17 maj 2021, 03:02

Goretzka je napisao/la:
16 maj 2021, 23:23


Ovo sam propustio. :rol: ne mozes da ne volis ovog covjeka, ne ljuti se nikad al kad se naljuti.. :urnebes:
Njutio se brat na liniju , realno sa razlogom

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 03:20

3 preduge sedmice do RG.

Biće zabavno vidjeti stanje Federera u Genevi.
"We need to suffer. And we need to fight."

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.