ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16575
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 18 avg 2019, 01:54

Ode Novak sarme probo nije kao ni Roger :)

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 avg 2019, 01:55

Kakvi su ovo servisi bili. :eh:
Vrhunska 2 seta, nema šta. Red je da uzme jedan masters.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 18 avg 2019, 01:55

Samo se nadam da mu je ostalo jos tek toliko snage da onog mučenika Goffina sutra otrese i podigne prvi masters, od vjerujem mnogobrojnih u karijeri. Malo je reći da je dečko to zaslužio igrama u ovoj sezoni. Igračina. :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 18 avg 2019, 01:56

Nolo ima slabosti kad je prekoputa tacan napadacki igrac. On obozava one klasicne prebacivace loptica tipa Goffin Simon i tako ti slicni. Najbolje se vidjelo u ovom mecu gdje je u prvom setu Medo bas tako igrao, Nolo ga razbucao. Cim se Medo uhvatio plana B odma okretanje. Bravo za Medu sad dolaze na svoje one moje rijeci da se ima cemu nadat na predstojecim GS.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 18 avg 2019, 01:57

bodi123 je napisao/la:Samo se nadam da mu je ostalo jos tek toliko snage da onog mučenika Goffina sutra otrese i podigne prvi masters, od vjerujem mnogobrojnih u karijeri. Malo je reći da je dečko to zaslužio igrama u ovoj sezoni. Igračina. :bow:
Ma 2:0 bez problema. Goffin nema ništa u svom arsenalu za Medu.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 02:05

Jesu se majstori raspisali, hahahaha! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Kad ja pričam o ovome CIJELI YEBENI DAN, nigdje nikog da kaže, e čekaj čovjek zna šta priča, osim NadalRafa, tebi brate svaka čast!

SAD SVI SVE ZNAJU, SVI SU PAMETNI ODJEDNOM!
SAD ODJEDNOM MEDVEDEV OPET MAJSTOR, NIJE LEVAT, PANJ, NEANDERTALAC I SL, KAO ŠTO JE BIO POSLIJE ONOG DEMOLIRANJA OD RAFE!

Nema Shevchet pojma šta priča cijeli dan, šta ja znam o tenisu, ja sam naporan I pričam gluposti i sl., ima vas ovdje sreća pa ću naučiti od pojedinaca nešto o tenisu, ja sam neznalica! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kakav osjećaj superiornosti, pozz iz kafane!
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 18 avg 2019, 03:24

Ma dobro, ova dvojica su se isisali na Wimbledonu, nakon onog ja ne bi mogao da prnem 3 mjeseca a ne igram Masters na onakvom ili približno sličnom nivou.

Uvijek na jednom Mastersu uzme neko treći u godini, mora ybg :urnebes:

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: ATP Tour

Post Postao/la gigun » 18 avg 2019, 08:14

Rafa podero ovog ruskog međ*da, a međ*d Noleta. Valjda je sad sve jasno. :bow:
63 60 je Nadal pobjedio Medvedeva u finalu Montreala - samo da se prisjetimo. :opaopa:

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la NadalRafa » 18 avg 2019, 13:38

shevchet je napisao/la:Jesu se majstori raspisali, hahahaha! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Kad ja pričam o ovome CIJELI YEBENI DAN, nigdje nikog da kaže, e čekaj čovjek zna šta priča, osim NadalRafa, tebi brate svaka čast!

SAD SVI SVE ZNAJU, SVI SU PAMETNI ODJEDNOM!
SAD ODJEDNOM MEDVEDEV OPET MAJSTOR, NIJE LEVAT, PANJ, NEANDERTALAC I SL, KAO ŠTO JE BIO POSLIJE ONOG DEMOLIRANJA OD RAFE!

Nema Shevchet pojma šta priča cijeli dan, šta ja znam o tenisu, ja sam naporan I pričam gluposti i sl., ima vas ovdje sreća pa ću naučiti od pojedinaca nešto o tenisu, ja sam neznalica! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kakav osjećaj superiornosti, pozz iz kafane!
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:opaopa: :opaopa: :salut:

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Pogba » 18 avg 2019, 13:50

:rol:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 18 avg 2019, 13:57

Pogba je napisao/la::rol:
Ovaj Gigijev citat u potpisu je prilicno ironican kad uzmes u obzir njegov uspjeh u LŠ :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 18 avg 2019, 14:26

Medvedev GOAT :tokralju: :tokralju:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 avg 2019, 14:29

darker10 je napisao/la:Medvedev GOAT :tokralju: :tokralju:
A sad reci fino: "Hvala Ševkete što si mi otkrio ovaj talenat!"
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 14:52

Lijepo bi bilo da vi pojedinci napišete neku malo dublju tenisku analizu, nešto što će drugima pokazati i objasniti neke stvari.
Znam, sve što je manje znanje, manje je i takvih postova!

Ali nije to sramota. Sramota je i dalje tesati svoje neke priče i praviti sprdnju od svega, a ustvari pravite sprdnju svaki put samo od sebe!

Vrijeme će pokazati i koliko ko zna od nas, a koliko ko priča samo budalaštine ovdje po forumu, iz dana u dan...
Ne odnosi se ovo na darkera, ovo se odnosi, na veliku većinu ovdje!

Ko je trebao, skontao je, pojedincima da čak slikam tiket gdje sam igrao 100€ na Medvedeva, njima bi i to bilo sreća, lupanje, bezze onako odigrao i sl.

Da ne bi spamao temu, isključivo ću pisati sa ljudima koji imaju nešto pametno napisati o tenisu, a ne onim čije se znanje o tenisu svodi na ajmooo, toooo, deriii i sl, na provokacije drugih i sl.

Ima ovdje dosta momaka koji znaju šta pričaju, nebitno jel' navijaju za Rafu, Fedexa, Noleta, bitno je da navijaju za tenis, da vole i žive tenis...

Game &set & match Shevchet!
Hvala!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 18 avg 2019, 16:26

Ma dzaba Medvedevu sve ako citavo ovo ljeto ne krunise dobrim nastupom na USO, a pitanje js hoce li prije svega imat snage za to posto evo mjesec dana igra bez prestanka. Zverev je radio nesto slicno prije dvije godine kad je cak uzeo Washington i Kanadu, da bi lagano zijanio na USO u drugoj rundi i evo dvije godine poslije prakticno nema pravi rezultat na GS.

Avatar
Finn
Postovi: 9127
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Finn » 18 avg 2019, 16:36

Pa sta hoces da kazes, da nije trebao odigrati najbolje 3 sedmice karijere pa da s manjkom samopouzdanja ode na US Open?

Ovo mu je najbolje sto mu se moglo desiti, kruna ce biti eventualna titula vcrs i prvi Masters u karijeri. A ne vidim da od onog Goffina moze i sa jednom nogom izgubiti. Imace odmor 7 dana, nek dogura do 4. kola na US i to je taman. Bitno je da probije led sa nekim vecim trofejem.

Zverev je druga prica, mentalno je skroz otisao nakon svih onih desavanja. Njemu treba strasan psiholog za pocetak.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 18 avg 2019, 16:44

ma nekako i ocekivano...kao sto je i Rogera ubio u pojam WB...i Novaka je dosta ispraznio,a ovaj Medvedev je fin igrac volio bi da osvoji...pitanje je koliko ce sva trojica doci na UO jer su potreseni ,bila je dga sezona a i sve nekako trofeje velike su oni pokupili....nadam se da ce bar tu izvuci maksimum sva trojica :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16494
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 18 avg 2019, 17:01

delinjo je napisao/la:ma nekako i ocekivano...kao sto je i Rogera ubio u pojam WB...i Novaka je dosta ispraznio,a ovaj Medvedev je fin igrac volio bi da osvoji...pitanje je koliko ce sva trojica doci na UO jer su potreseni ,bila je dga sezona a i sve nekako trofeje velike su oni pokupili....nadam se da ce bar tu izvuci maksimum sva trojica :D
možeš se komotno opkladiti u sopstvene unutrašnje organe da će jedan od big 3 uzeti us open

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 18 avg 2019, 17:04

jestamaji je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma nekako i ocekivano...kao sto je i Rogera ubio u pojam WB...i Novaka je dosta ispraznio,a ovaj Medvedev je fin igrac volio bi da osvoji...pitanje je koliko ce sva trojica doci na UO jer su potreseni ,bila je dga sezona a i sve nekako trofeje velike su oni pokupili....nadam se da ce bar tu izvuci maksimum sva trojica :D
možeš se komotno opkladiti u sopstvene unutrašnje organe da će jedan od big 3 uzeti us open

ma hoce naravnoo,ali babuka ako udje u drugu sedmicu ja cu biti zadovoljan......nema sanse da samo za 2 mjeseca preboli onaj poraz....ma kakvi :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 18 avg 2019, 17:15

Finn je napisao/la:Pa sta hoces da kazes, da nije trebao odigrati najbolje 3 sedmice karijere pa da s manjkom samopouzdanja ode na US Open?

Ovo mu je najbolje sto mu se moglo desiti, kruna ce biti eventualna titula vcrs i prvi Masters u karijeri. A ne vidim da od onog Goffina moze i sa jednom nogom izgubiti. Imace odmor 7 dana, nek dogura do 4. kola na US i to je taman. Bitno je da probije led sa nekim vecim trofejem.

Zverev je druga prica, mentalno je skroz otisao nakon svih onih desavanja. Njemu treba strasan psiholog za pocetak.
Eto de majke ti nadji gdje sam rekao da lik nije trebao odigrat najbolje 3 sedmice u karijeri .Samo sam rekao da bi mu to moglo bit dzaba ukoliko ne ostvari zapazen rezultat na USO i naveo sam primjer Zvereva koji je uradio nesto slicno prije dvije godine i zijanio u drugom kolu US Opena.Tad nije imao ovih "psihickih" problema.Tipa jos se ceka da neko od next gena dodje u neko GS finale.Thiem je to radio na RG,al je njemu vec 26.To bi ja recimo smatrao ozbiljnim iskorakom,a ovo cetvrta runda i dostizanje tog cilja ti je budalastina.Cetvrta runda na GS bi trebala bit premija za nekog tipa Dzumhura,a ne za lika koji je sinoc pobijedio Djokovica .On mora pokazat da to nije bilo slucajno.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.