ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%

Ukupno glasova: 69

darker10
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 20 okt 2019, 20:16

bodi123 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ma jedino sto mozes predbacit Andyu jest to sto u 5 finala Australije,nijedno nije napravio pravim contestom.Bilo je tu nekih poraza od Noleta sa 3-1,al realno nijedno to finale ni sekunde nisam pomislio da on moze dobit.

To je vise do Novaka nego do njega, jbg onaj je monstrum u Australiji.

To svakako,al eto recimo izgubio je i od Federera ono jedno finale dosta glatko u 3 seta.Mislim nije nesto ogromno obzirom da je vecinu tih finala odigrao protiv Noleta,al eto jedna mala zamjerka na njegovu karijeru :D

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 20 okt 2019, 20:17

japa je napisao/la:hahaha e nek sam cuo pojam bolja forma u odnosu na uobicajenu :rol: :rol: Doduse i dalje imam problema da spojim taj pojam sa tvojom izjavom "Samo sto Wawovi najbolji dani dolaze upravo na GSovima,na najvecoj sceni za razliku od aristokrate.Ne kazem da je bolji,ali ima ubitacni gen za rwzliku od Andya" no dobro bice da se opet sam nisi dobro razumio.

Pa najbolji Stanovi dani dolaze na GSovima,a aristokratini na Mastersima i ATP 500 turnirima.Jel to toliko tesko razumjeti?Evo da neko kaze Rafini najbolji dani dolaze na RG,a Roddickovi na Us Openu to ne znaci da je Roddick bolji na USO od Rafe
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

nikoneznanovic
Kontakt:

Post Postao/la nikoneznanovic » 20 okt 2019, 20:26

BosniaBoston je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ma jedino sto mozes predbacit Andyu jest to sto u 5 finala Australije,nijedno nije napravio pravim contestom.Bilo je tu nekih poraza od Noleta sa 3-1,al realno nijedno to finale ni sekunde nisam pomislio do on moze dobit.

Sto je najgore nisam na to mislio nego samo da je Stan bolje igra na GSovima nego na ostalim turnirima koje odigra a kod Murraya je obrnuto.A ne da je Stan bolji pd Andya na GSovima

Što bi rekao @delinho bratić i ti se raspravljaš sa Pajom... :lol: :lol:

Vidiš odmah spominje Shevcheta, jesam mu komplekse momački nabio. :rol: :rol:

Skontali smo šta si htio reći i 100% je tačno da je Stan bolje iskoristio svoje šanse na GS, nego Andy koji ih je imao daleko više, a učinak mu u titulama isti kao i kod Stana! :kafa:

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 20 okt 2019, 20:37

Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 20 okt 2019, 20:55

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:hahaha e nek sam cuo pojam bolja forma u odnosu na uobicajenu :rol: :rol: Doduse i dalje imam problema da spojim taj pojam sa tvojom izjavom "Samo sto Wawovi najbolji dani dolaze upravo na GSovima,na najvecoj sceni za razliku od aristokrate.Ne kazem da je bolji,ali ima ubitacni gen za rwzliku od Andya" no dobro bice da se opet sam nisi dobro razumio.

Pa najbolji Stanovi dani dolaze na GSovima,a aristokratini na Mastersima i ATP 500 turnirima.Jel to toliko tesko razumjeti?Evo da neko kaze Rafini najbolji dani dolaze na RG,a Roddickovi na Us Openu to ne znaci da je Roddick bolji na USO od Rafe

Netacno, Murrayevi najbolji dani dolaze i na GSovima i na MAstersima i svemu ostalom, dok Wawrinka ima par dobro odigranih GSova, dakle to sto ti govoris i ne ide bas ko argument u korist Wawrinke...

Imam problema sa ovom listom i sistemom bodovanja ima li neki teniski ekspert koji je bio na mecevima i koji se kladi na tenis da mi objasni malo ovu ATP listu i ATP race listu?

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 21 okt 2019, 10:13

imaju, šefko i lucki, kažu što više turnira dobijaš to više bodeva kapa :mrgreen:

nikoneznanovic
Kontakt:

Post Postao/la nikoneznanovic » 21 okt 2019, 11:13

jestamaji je napisao/la:imaju, šefko i lucki, kažu što više turnira dobijaš to više bodeva kapa :mrgreen:

Ne jedi govance i ti bezze, kad je burek 2KM. :nene:
Naguzio te ovaj mentol što mu odgovaraš a ti njega! :x

Skontao je Bodi da ja računam preko Entry liste, tako što oduzimam i dodajem bodove svake sedmice i davno riješen nesporazum... :kafa:

Jedino debil misli da ja to ne znam, a ovaj dotični (ne spominjem ime, jer nije ni vrijedan, željan pažnje) je dokazao koliko on zna o tenisu, a koliko ja znam! :lol:

Lagano :beba:

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 21 okt 2019, 16:04

Slozicu se sa tobom da se dokazalo koliko znas o tenisu :lol: :lol:

Cuo sam kad se neko u nesto ne razumije kazu mu razumijes se u to ko sevcet u bodovanje na atp listi :rol: :rol:

Uvijek se sa osmijehom na licu sjetim tog fijaska samoprozvanog strucnjaka, danima je trajalo :lol: :lol: Ej zamisli ono falis se da si strucnjak za fudbal a ne znas objasniti pravilo ofsajda e to mi je nekako u tom rangu :lol:

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 21 okt 2019, 19:06

više korisnika ovdje ima duple račune, ili su dobili ban pa se sad predstavljaju kao druge osobe, 100% :salut:

način pisanja i rečenice pojedinaca su tako slične tim osobama da je to nevjerovatno, možda previše sumnjam, ali neki osjećaj imam
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 21 okt 2019, 19:15

Dobro, moguce ali ja mislim da ovaj nikoneznanovic nije sevcet vec da sasvim slucajno podrzava, slaze se pa cak ponekad i govori u ime sevceta ali nije on ista osoba nego je samo odusevljen znanjem sevceta...a ko ne bi bio kada covjek ima ATP listu u malom prstu u po noci ga probudis on ti objasni sistem bodovanja u bobu plus izdiktira ti teniske meceve za dobitni listic za sutra.

nikoneznanovic
Kontakt:

Post Postao/la nikoneznanovic » 21 okt 2019, 22:20

japa je napisao/la:Dobro, moguce ali ja mislim da ovaj nikoneznanovic nije sevcet vec da sasvim slucajno podrzava, slaze se pa cak ponekad i govori u ime sevceta ali nije on ista osoba nego je samo odusevljen znanjem sevceta...a ko ne bi bio kada covjek ima ATP listu u malom prstu u po noci ga probudis on ti objasni sistem bodovanja u bobu plus izdiktira ti teniske meceve za dobitni listic za sutra.

Pajac, tajac! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sam Shevchet onaj sto ubija kladionicu i sto je doktor tenisa za tebe!
Sta ti tu nije jasno? :mrgreen:

@AA 23.

Mozda ih ima jos koji sa vise racuna, cini se i meni. :mrgreen:

Ja imam samo ovaj racun i ovaj mi je visak, a svi vrlo dobro znate ko sam. :mrgreen:

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 21 okt 2019, 23:03

E cuj ti Sevcettt, sokiran sam...ko bi rekao :shock: :shock:

btw sad vidim da nije slucajnost sto nisi bas kuzio tu atp listu :lol: :lol:

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 21 okt 2019, 23:24

dobro tebe sam skontao, nego ima njih još :mrgreen:

tebi čast što priznaš, ovi ne smiju drugi :salut:
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

nikoneznanovic
Kontakt:

Post Postao/la nikoneznanovic » 21 okt 2019, 23:49

AA23 je napisao/la:dobro tebe sam skontao, nego ima njih još :mrgreen:

Ma ja sam vazda brate bio iskren lik, nekad mozda i previse, pa se neko i naljuti... :hmmmmm:

Ali evo vidis ovaj Pajac, on je nasa maskota, ne mrzim ja njega Bgm, a opet ima kompleks od mene. :lol:

Fakat mislis da ima pravih dupljaka, a sute ovdje?
Moguce, nisam nikad to ni razmisljao, kontam ja ne lazem pa nece niko valjda... :hmmmmm: :salut:

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 22 okt 2019, 01:49

nikoneznanovic je napisao/la:
AA23 je napisao/la:dobro tebe sam skontao, nego ima njih još :mrgreen:

Ma ja sam vazda brate bio iskren lik, nekad mozda i previse, pa se neko i naljuti... :hmmmmm:

Ali evo vidis ovaj Pajac, on je nasa maskota, ne mrzim ja njega Bgm, a opet ima kompleks od mene. :lol:

Fakat mislis da ima pravih dupljaka, a sute ovdje?
Moguce, nisam nikad to ni razmisljao, kontam ja ne lazem pa nece niko valjda... :hmmmmm: :salut:

da da definitivno

previše se slično piše, ne samo u kontekstu nego i u načinu pisanja, zarezi, spejsovi i slično, da se primjetiti :mrgreen:
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 22 okt 2019, 20:41

thiem-tsonga, strašno! pokušao sam gledati, očima da nevjeruješ, obojica obučeni ko jednojajčani blizanci iz pazarića stedinom sedamdesetih, ne možeš ih razlikovati ni uz pomoć zooma :mrgreen:

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 24 okt 2019, 00:24

haj sve mene zanima gdje nam je Garros ...i koji mu je lazno ime :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 24 okt 2019, 02:15

delinjo je napisao/la:haj sve mene zanima gdje nam je Garros ...i koji mu je lazno ime :mrgreen: :mrgreen:

šta misliš, nije teško pogoditi :lol:
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 24 okt 2019, 03:10

AA23 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:haj sve mene zanima gdje nam je Garros ...i koji mu je lazno ime :mrgreen: :mrgreen:

šta misliš, nije teško pogoditi :lol:

ovaj drugi Rafa jel :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 24 okt 2019, 08:34

Ovdje uvijek veselo. :lol:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Trenutno korisnika/ca: delinjo i 5 gostiju.