Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
Mokes
Postovi: 14858
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Mokes » 14 avg 2018, 21:09

darker10 je napisao/la:Ne znam sto ljudi stalno spominju 2012.Ok I tad je bio dosta blizu al je recimo 2010. zijanio za 4 boda i to u zadnjoj utrci kad je Vettel bio prvi,a Alonso 7.To je ona famozna trka kad je ostao iza Petrova I koja je prakticno uvjetovala uvodjenje DRS-a.
I tada je Ferari taktički zakazao. Išli da zatvore Vebera i Seb to iskoristio.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2018, 23:01

slika

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la HankMoody » 14 avg 2018, 23:51

darker10 je napisao/la:Ne znam sto ljudi stalno spominju 2012.Ok I tad je bio dosta blizu al je recimo 2010. zijanio za 4 boda i to u zadnjoj utrci kad je Vettel bio prvi,a Alonso 7.To je ona famozna trka kad je ostao iza Petrova I koja je prakticno uvjetovala uvodjenje DRS-a.
Zato što je te sezone izbačen sa staze u Belgiji tuđom krivicom, isto kao i u Japanu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kanye » 14 avg 2018, 23:57

Tuzno. Najbolji vozac generacije.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la _dreamer_ » 15 avg 2018, 00:00

Maestro :(
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 avg 2018, 00:07

darker10 je napisao/la:Ne znam sto ljudi stalno spominju 2012.Ok I tad je bio dosta blizu al je recimo 2010. zijanio za 4 boda i to u zadnjoj utrci kad je Vettel bio prvi,a Alonso 7.To je ona famozna trka kad je ostao iza Petrova I koja je prakticno uvjetovala uvodjenje DRS-a.
Ma jednostavno taj dan nije mogao nista osim da vozi iza njega.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 15 avg 2018, 23:55

Sainz vrlo izvjesno mijenja Alonsa u McLarenu za 2019.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 avg 2018, 00:45

Kao sto sam i najavio :kafa:

Kada Kimi ode, Hamilton ce biti najstariji vozac na gridu, a kao da je jucer bilo kad je usao u F1 kao rookie, dok se gledala formula na HRT 2 ehh

Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 16 avg 2018, 00:48, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 16 avg 2018, 00:48

Nadao sam se Oconu, ali nije ni Sainz loša opcija za McLaren.

Saznat će se koliko je tačno Stoffel dobar.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 avg 2018, 00:49

ako imaju neke vece ambicije ne bi smijeli dozvoliti da im neko od njih dvojice bude glavna uzdanica :mrgreen:

Gasly vjerovatno u RB
Don't believe the hype.

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 16 avg 2018, 16:53

jbt ja prvi put kad sam cuo za Leclerca konto to je neko razmazeno deriste iz Monaka ala Max, ono lik susta suprotnost :mrgreen:

obavezno pogledati njegove intervjue s Will Buxtonom
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 16 avg 2018, 18:26

miki_92 je napisao/la:jbt ja prvi put kad sam cuo za Leclerca konto to je neko razmazeno deriste iz Monaka ala Max, ono lik susta suprotnost :mrgreen:

obavezno pogledati njegove intervjue s Will Buxtonom
Ne moze niko bit razmazen ko Max,tom covjeku na faci vidis da je spoiled :D Inace Sainz u Mclarenu.Malo mi je krivo sto ga je Red Bull haman totalno odbacio iako mislim da bi covjek u istom bolidu bio bolji i od Verstappena.Iako obojica imaju poznate tatice,Sainz je krv propiso po nizim kategorijama da dodje do F1,dok je ovaj haman upo zahvaljujuci satima na rFactoru :mrgreen: Za nadat se da ce mu Mclaren dat neko solidno auto,mada sumnjam da ce bit nekog napretka inace bi Alonso ostao.Bit ce interesantno i vidit sta ce Red Bull sa upraznjenim mjestom.Horner prica o tome kako je Alonso "opasan" a moram priznat da bi gore stvari mogao docekat ukoliko promovise Gaslya.Verstappen i Gasly obojica mladi,zeljni dokazivanja,sigurno nijedan nece htjet jest **** onog drugog.

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 16 avg 2018, 18:57

darker10 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:jbt ja prvi put kad sam cuo za Leclerca konto to je neko razmazeno deriste iz Monaka ala Max, ono lik susta suprotnost :mrgreen:

obavezno pogledati njegove intervjue s Will Buxtonom
Ne moze niko bit razmazen ko Max,tom covjeku na faci vidis da je spoiled :D Inace Sainz u Mclarenu.Malo mi je krivo sto ga je Red Bull haman totalno odbacio iako mislim da bi covjek u istom bolidu bio bolji i od Verstappena.Iako obojica imaju poznate tatice,Sainz je krv propiso po nizim kategorijama da dodje do F1,dok je ovaj haman upo zahvaljujuci satima na rFactoru :mrgreen: Za nadat se da ce mu Mclaren dat neko solidno auto,mada sumnjam da ce bit nekog napretka inace bi Alonso ostao.Bit ce interesantno i vidit sta ce Red Bull sa upraznjenim mjestom.Horner prica o tome kako je Alonso "opasan" a moram priznat da bi gore stvari mogao docekat ukoliko promovise Gaslya.Verstappen i Gasly obojica mladi,zeljni dokazivanja,sigurno nijedan nece htjet jest **** onog drugog.
ma dobar je Sainz ali nije on ista liga kao Max

Max jest smece kao osoba ali cisti vozacki talent koji on posjeduje je mnogo veci od Sainzovog

a sto se tice tih uloga pa Max je vozac broj 1 ko god da dodje od ovih sto su ostali na trzistu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 16 avg 2018, 19:09

darker10 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:jbt ja prvi put kad sam cuo za Leclerca konto to je neko razmazeno deriste iz Monaka ala Max, ono lik susta suprotnost :mrgreen:

obavezno pogledati njegove intervjue s Will Buxtonom
Ne moze niko bit razmazen ko Max,tom covjeku na faci vidis da je spoiled :D Inace Sainz u Mclarenu.Malo mi je krivo sto ga je Red Bull haman totalno odbacio iako mislim da bi covjek u istom bolidu bio bolji i od Verstappena.Iako obojica imaju poznate tatice,Sainz je krv propiso po nizim kategorijama da dodje do F1,dok je ovaj haman upo zahvaljujuci satima na rFactoru :mrgreen: Za nadat se da ce mu Mclaren dat neko solidno auto,mada sumnjam da ce bit nekog napretka inace bi Alonso ostao.Bit ce interesantno i vidit sta ce Red Bull sa upraznjenim mjestom.Horner prica o tome kako je Alonso "opasan" a moram priznat da bi gore stvari mogao docekat ukoliko promovise Gaslya.Verstappen i Gasly obojica mladi,zeljni dokazivanja,sigurno nijedan nece htjet jest **** onog drugog.
Vozili su zajedno 23 utrke.

U tom periodu Max 62 boda, Sainz 22 boda. Moš mislit što bi bio sad bolji.

To bi značilo da će Hulkenberg oprat Ricciarda u Renaultu, jer je u istom bolidu bolji od Sainza koji je bolji od Verstappena koji je u pet deka sa Ricciardom trenutno.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 17 avg 2018, 10:33

Mah misli ti sta hoces,al cinjenica je da sve sto je Verstappen uradio u dosadasnjoj karijeri,uradio uz ogroman backing nekoga iz Red Bulla.Covjek je i tada u Toro Rossu bio prakticno prvi vozac iako su obojica tada usli u sezonu kao debitanti.Ne mogu govorit za Austriju ove godine,jer nisam gledao utrku,ali prvu pobjedu u Spaniji su mu nastimali iako je i Ricciardo imao I vise nego realnu sansu za pobjedu u toj utrci,a ovi su izveli neke mutne poslove s boksevima i Verstappen je dobio,a dobio je I namjesteno mu je da dobije da bi opravdali downgrade koji su urucili Kvyatu.

Ko da bi Ricciardo zamijenio Red Bull za Renault da tu vlada neka zdrava atmosfera.Covjek je za ovo vrijeme sto je u Red Bullu uradio bolje stvari za tu ekipu nego Verstappen,a ovaj je opet uzivao veci backing ekipe u periodu kad je Ricciardo mogao puno vise da je uzivao podrsku koju je ovaj imao.

Veratappenov vozacki talenat je neosporan,al zasad nije uradio nista sto bi opravdalo ovo njegovo zivljenje u oblacima.Za sve sto je dobro uradio imao je bar 10 glupih i retardiranih poteza,a jos se izvlsci na to da je zelen iako mu je ovo cetvrta sezona u F1.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2018, 22:56

Tobi Gruner on Twitter: Liberty tries to get all teams to agree to a new Force India rescue plan. The deal would erase all WCC points from the first 12 races. And it would likely cause a driver rotation at Monza: Stroll -> Force India, Kubica -> Williams, Ocon -> McLaren.
Huh. Luda ljetna pauza.

Ako ovo znači da će McLaren zadržati Ocona, stavljaju se u dobru situaciju za budućnost što se vozača tiče, sa njim i Sainzom.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Azpi » 23 avg 2018, 23:32

Donnie Darko je napisao/la:
Tobi Gruner on Twitter: Liberty tries to get all teams to agree to a new Force India rescue plan. The deal would erase all WCC points from the first 12 races. And it would likely cause a driver rotation at Monza: Stroll -> Force India, Kubica -> Williams, Ocon -> McLaren.
Huh. Luda ljetna pauza.

Ako ovo znači da će McLaren zadržati Ocona, stavljaju se u dobru situaciju za budućnost što se vozača tiče, sa njim i Sainzom.
mislim ne znam što ne bi pristali, FI gubi sve poene to je pogotovo dobro za Haas i McLaren, još pogotovo MclLaren se rijesava Stoffela :mrgreen:
a sin ode kod babe da vozi :mrgreen:

ali najdraze od svega bar meni je vidjeti opet Kubicu da vozi utrku pa makar u ovoj krntiji od Williamsa :opaopa: :opaopa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2018, 23:38

Msm FI gubi sve poene kako god zbog promjene imena, samo je pitanje sta ce sa vozacima biti ako ovaj zeli sina odmah u dobrom bolidu, a cini se da je to slucaj.

Stoffela mi je zao, i msm da ce naci mjesto u TR ili Sauberu (ako se Leclercu otvori pozicija u Haasu), ali radije bih Ocona imao u McLarenu.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la irfo » 25 avg 2018, 12:52

Sta uradi Bottas Stoffelu na treningu :facepalm: , sreca njegova pa svakako krece za zadnjeg mjesta
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la anonymousHD » 25 avg 2018, 12:55

Treba ga diskvalifikovat sa ove utrke, smeće debilnu, ubit će nekog

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.