Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la HankMoody » 16 jul 2017, 15:36

Mercedes se vraća u onaj ritam kad gazi sve. Nadati se da će crveni uraditi nešto da spriječe ovakvu dominaciju.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 15:37

Kako smijesan vikend Ferrarija.

Steta sto Mercedes ne pusti Bottasa da se trka ravnopravno. Bolji je ove sezone od oba supka. Iako sam navijac Ferrarija vjerovatno bi mi bilo draze da on osvoji.

Kimi odlican bio. Steta za ovu nesrecu na kraju.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 16 jul 2017, 15:38

irfo je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ma Ferrari sam sebe zajebe.Zasto uopste dopustit Kimiju da predje Vettela kad znas da Kimija boli k za svim.Reci mu brate nek stiti Vettela na startu i to je to.Ovako su totalno ujebali Vettela.
cuj reci mu da stiti vettela, pa nije vodonosa frajer kojem je cilj stit vettela vec bivsi svjetski prvak, puste ih da se trkaju kako i treba
Pa nego sta je nego vodonosa.Kad imas situaciju da ti se jedan vozac bori za titulu,a drugi ne,drugi automatski postaje vodonosa i ekipa treba da ga iskoristi da pomogne onom drugom.Mislim,to jest neka definicija tima al sta ja znam :D

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Pegi10 » 16 jul 2017, 15:43

Steta sto Bottasu nisu dopustili da se bori za titulu i sto u Ferrariju nije neki ambiciozniji vozac od Kimija, onda bi tek sampionat bio zanimljiv (barem za nas koji navijamo za trenutno nekonkurentne timove).
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jul 2017, 15:52

Pegi10 je napisao/la:Steta sto Bottasu nisu dopustili da se bori za titulu i sto u Ferrariju nije neki ambiciozniji vozac od Kimija, onda bi tek sampionat bio zanimljiv (barem za nas koji navijamo za trenutno nekonkurentne timove).
Razumljivo je to jer bi se tada sigurno desilo da Vettel uzme titulu ispred njih jer bi oni previse podjelili bodova. Tj Bottas nije grohno kao Raikonen i bio bi velika prijetnja da pokvari planove. Ferrari ako zna o tim stvarima nesto onda su to oni jer im je i odgovarao Kimi nego neko drugi ali su slabo procjenili tj nije on Barrichello da pokupi niz 2. i 3. mjesta koji im je potreban, u biti troduplo je nepouzdaniji ali da voli Ferrari da ide na tu taktiku jedan odlican, drugi osjetno slabiji voli kroz historiju standardno to raditi.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Pegi10 » 16 jul 2017, 16:07

tuzlak1987 je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Steta sto Bottasu nisu dopustili da se bori za titulu i sto u Ferrariju nije neki ambiciozniji vozac od Kimija, onda bi tek sampionat bio zanimljiv (barem za nas koji navijamo za trenutno nekonkurentne timove).
Razumljivo je to jer bi se tada sigurno desilo da Vettel uzme titulu ispred njih jer bi oni previse podjelili bodova. Tj Bottas nije grohno kao Raikonen i bio bi velika prijetnja da pokvari planove. Ferrari ako zna o tim stvarima nesto onda su to oni jer im je i odgovarao Kimi nego neko drugi ali su slabo procjenili tj nije on Barrichello da pokupi niz 2. i 3. mjesta koji im je potreban, u biti troduplo je nepouzdaniji ali da voli Ferrari da ide na tu taktiku jedan odlican, drugi osjetno slabiji voli kroz historiju standardno to raditi.
Zato sam i napisao i da Ferrari ima nekog ko je konkurentan kao sto je Bottas u Mercedesu. Naravno tu se postavlja pitanje koliko to timovima odgovara, posto bi se onda bodovi rasipali na sve strane, ali nama neutralnima (barem meni) bi to bilo jos zanimljivije. Sto se tice Kimija on u ovom trenutku pomaze Vettelu koliko i mi kraj mali i veliki ekrana.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KingJamesMVP » 16 jul 2017, 16:10

Mercedes u ovakvom naponu bi trebao uzeti i Mađarsku. Ali dugo je 2 tjedna. Ferrari se mora spremiti dobro ako Seb želi zadržati vodstvo koje je tanko
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KingJamesMVP » 16 jul 2017, 16:16

Bottas na -23, bit će drame do kraja. Čekat će i on kikseve Lewisa i Seba. Ali je Lewis nakon ovoga postao prvi favorit za titulu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 16 jul 2017, 16:42

slika

:rol: :tokralju:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 16:44

Donnie Darko je napisao/la:slika

:rol: :tokralju:
Koliko karizme ima. Steta sto ga boli qrac otkad je osvojio titulu. Posamarao bi Hamiltona i Vettela u proteklom periodu. Doduse, onaj period u Lotusu je vozio fino.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 16 jul 2017, 16:46

Mercedes puno dominatni na ovoj stazi...al opet da im nisu krug prije kraja popucale gume nebi to opet toliko dominantno izgledalo.....i kosto je upravo Seb reko u inteviju strategija uposte nije uticala na pucanje guma , tj sto je ranije uso....jer je Kimi et poslije njega uso 5-6 krugova i krug ranije mu pukla guma nego Sebu....jednostavno Bad Luck...

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 16 jul 2017, 16:50

Kawhi je napisao/la:Koliko karizme ima. Steta sto ga boli qrac otkad je osvojio titulu. Posamarao bi Hamiltona i Vettela u proteklom periodu. Doduse, onaj period u Lotusu je vozio fino.

Sta je karizma tu bogati , sto odgovara na pitanja sa yes no ili sto na podijumu izgleda ko da je zaluto....valjda znas sta znaci rijec karizma...

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 16 jul 2017, 17:01

jelle je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Koliko karizme ima. Steta sto ga boli qrac otkad je osvojio titulu. Posamarao bi Hamiltona i Vettela u proteklom periodu. Doduse, onaj period u Lotusu je vozio fino.

Sta je karizma tu bogati , sto odgovara na pitanja sa yes no ili sto na podijumu izgleda ko da je zaluto....valjda znas sta znaci rijec karizma...
sve sto je uvrnuto i cudno je za Kawhija karizmaticno :rol:

Ferrari samo neka nastavi da glumi postenje i dalje pa ce qrac titula u Sebove ruke ;)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:05

miki_92 je napisao/la:
sve sto je uvrnuto i cudno je za Kawhija karizmaticno :rol:
Odakle ti to?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 16 jul 2017, 17:07

Al kad javi defektas da mu nesto hoda po nozi umro sam ... :urnebes:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:16

jelle je napisao/la:Al kad javi defektas da mu nesto hoda po nozi umro sam ... :urnebes:
Umro sam na tu. :rol:

Pa u formuli je tesko biti karizmatican. Vecina najboljih se uglavnom ko djeca ponasaju. Ric je trenutno najbolji sto se tice toga i meni najdrazi vozac. Vettel i Hamilton se ponasaju ko da su tek iz vrtica izasli. Max isto, ali on je jos mlad pa mu se moze oprostiti. Alonsa sam zavolio dok je bio u Ferrariju, al tesko da je i on nesto puno bolji od Seba i Lewisa. Kimi ostaje najnormalniji od tih sto su osvajali nekad.
Nadam se da ce Ric i Bottas osvojiti koju jer su obojica ljudine.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 16 jul 2017, 17:19

Kawhi je napisao/la:
jelle je napisao/la:Al kad javi defektas da mu nesto hoda po nozi umro sam ... :urnebes:
Umro sam na tu. :rol:

Pa u formuli je tesko biti karizmatican. Vecina najboljih se uglavnom ko djeca ponasaju. Ric je trenutno najbolji sto se tice toga i meni najdrazi vozac. Vettel i Hamilton se ponasaju ko da su tek iz vrtica izasli. Max isto, ali on je jos mlad pa mu se moze oprostiti. Alonsa sam zavolio dok je bio u Ferrariju, al tesko da je i on nesto puno bolji od Seba i Lewisa. Kimi ostaje najnormalniji od tih sto su osvajali nekad.
Nadam se da ce Ric i Bottas osvojiti koju jer su obojica ljudine.
Ric je karizmatican frajer....Bottas isto djeluje normala ..a Kimi je sve osim karizmatican ..vise je cudak nego karizmatican ...cudi me kako uspio i suprugu zavest posto se sjeba od price .... :urnebes:

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Micron » 16 jul 2017, 17:21

jelle je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
jelle je napisao/la:Al kad javi defektas da mu nesto hoda po nozi umro sam ... :urnebes:
Umro sam na tu. :rol:

Pa u formuli je tesko biti karizmatican. Vecina najboljih se uglavnom ko djeca ponasaju. Ric je trenutno najbolji sto se tice toga i meni najdrazi vozac. Vettel i Hamilton se ponasaju ko da su tek iz vrtica izasli. Max isto, ali on je jos mlad pa mu se moze oprostiti. Alonsa sam zavolio dok je bio u Ferrariju, al tesko da je i on nesto puno bolji od Seba i Lewisa. Kimi ostaje najnormalniji od tih sto su osvajali nekad.
Nadam se da ce Ric i Bottas osvojiti koju jer su obojica ljudine.
Ric je karizmatican frajer....Bottas isto djeluje normala ..a Kimi je sve osim karizmatican ..vise je cudak nego karizmatican ...cudi me kako uspio i suprugu zavest posto se sjeba od price .... :urnebes:
Bice da ona prica za oboje a on samo yes, no :D Dobro njoj, dobro njemu :D

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lampard8 » 16 jul 2017, 18:28

Kimi više djeluje kao nezavisni kandidat, koji je neka ljudina pa mu Ferari dao svoj dio garaže na korištenje dok se on ne snađe.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 16 jul 2017, 19:32

jelle je napisao/la:Mercedes puno dominatni na ovoj stazi...al opet da im nisu krug prije kraja popucale gume nebi to opet toliko dominantno izgledalo.....i kosto je upravo Seb reko u inteviju strategija uposte nije uticala na pucanje guma , tj sto je ranije uso....jer je Kimi et poslije njega uso 5-6 krugova i krug ranije mu pukla guma nego Sebu....jednostavno Bad Luck...
Koliko sam shvatio iz Pirelijevog izvještaja, Vettelova guma je popustila jer je jednostavno izvukao sav život iz nje. Prerano su otišli u boks za jedan stop. Max je otišao po soft krug poslije, i opet je morao u boks krug ili dva prije kraja.

Kimijev problem nije iste prirode, nisam najbolje shvatio šta je u pitanju. Kod njega je definitivno bad luck.

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.