Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Najljepši bolid ima:

Anketa je završila: 30 mar 2017, 11:11.

Mercedes
5
8%
Red Bull
4
7%
Ferrari
26
43%
Force India
1
2%
Williams
1
2%
McLaren
1
2%
Toro Rosso
16
27%
Haas
1
2%
Renault
2
3%
Sauber
3
5%

Ukupno glasova: 60

DeeWa
x 16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DeeWa » 14 maj 2020, 16:26

Nisam iznenadjen razvojem situacije. Ovo se nekako i moglo ocekivati. Leclerc ce biti prvi vozac ferarija. Trazili su nekog ko ce biti mlad i talentovan ko moze postici mnogo a i dalje biti vozac broj dva i mislim da nisu imali mnogo boljih opcija u ovom trenutku od Sainza.

Rikardo je jedini bio mogu konkurent, medjutim on ima vec previse godina. Njegov dolazak ne bi imao nikakvog smisla. Prvo sto bi imali dva vozaca koja ce se takmiciti medjusobno poprilicno i rizikovati neke probleme, drugo sto nece moci dugi broj sezona biti tu svakako, a trece sto ima preveliku platu.

Trazio se neki dugorocni projekat i odlucilo se za sainza.

Sto se mercedesa tice, oni su vec odavno izjavili da nece da dovode neku super zvijezdu dok je hamilton tu. Nemaju ni potrebe. Tako da vettel ne moze nikako u mercedes ici.

Sto se tice vettela, i bolje mu je da ne ostaje u formuli ako ne mora, nego da se blamira u nekom dosta losijem timu i ne osvaja nista.
Mozda ce u sezoni 2022 biti drugi vozac red bulla, ako budu htjeli krenuti punim kapacitetima.

Ovo sve mi govori da ce mozda Vettel pokusati ove sezone da pod svaku cijenu da svoj maksimum i izvuce najvise sto moze, ne zanimajuci ga nista drugo, ni okrsaj sa kolegom niti bilo sta.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Goretzka
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Goretzka » 14 maj 2020, 16:53

Ako bi Seb nekim slucajem presao u Merc, nalupao bi onog cigica. :ljepota:

Evander
x 322
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 14 maj 2020, 17:03

Goretzka je napisao/la:
14 maj 2020, 16:53
Ubio bi ga Hamillton, isto kao sto je i Vettel Raikonena u Ferariu ubio.

Donnie Darko
x 449
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 14 maj 2020, 17:06

Goretzka je napisao/la:
zar još postoje ljudi koji ovo misle
No homo

BosniaBoston
x 235
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 14 maj 2020, 17:08

Da je to Seb od prije ok,ali Seb od prosle sezone(osim Singapura i jos par utrka) bi dobio degenek od pola grida
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

harden
x 387
Kontakt:

Post Postao/la harden » 14 maj 2020, 17:09

Vettel nije mogao nalupati ni neiskusnog Charlesa
for this life i cannot change

Goretzka
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Goretzka » 14 maj 2020, 17:51

Budimo realni sreckovic jedva nalupa Bottasa jer ovaj dobije par naredbi iz tima a i u nekim trkama se usere u gace jer nije materijal za sampiona realno.
Vettel se itekako znao borit s dosta superiornijim Lewisovim bolidom. Puno puno on ima vise zelje za utrkivanjem i pobjedama od Britanca. Ta prevelika zelja ga je pojela u Ferrariju jer s onim bolidima nije mogao uzet titulu, samim tim je i pravio one greske jer je sve nekako nazor islo. I ptice na granama su znale ko uzima titule.
Za proslu godinu nemam opravdanje stvarno je los bio,razbio ga Charles.
Hamilton je gubio titulu od fuckin' Rosberga hahahh.. :rol:
Garantujem vam, ako dodje do tog da Seb pomocu nekih trikova ode u Merc, razbit ce cigica da ovaj nece znat sta ga je snaslo. Onda bi bila prica zasitio se pobjeda i titula 100%. P.S hoce li Ham na svakoj trci reci da je publika bila najbolja iako se bude vozilo bez publike? :hmmmmm:

Evander
x 322
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 14 maj 2020, 18:03

Koliko nerealan moras biti, ovakvu glupost da napises?
Strasno kako je Hamilton nabio komplekse pojedinim :rol:

Donnie Darko
x 449
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 14 maj 2020, 18:07

Evander je napisao/la:
14 maj 2020, 18:03
fascinantno nije li

mislim sve u redu jednog gotiviš drugog ne gotiviš, ali stvarno mi nije jasno da neko ko gleda ovaj sport i gleda utrke može ovako nešto misliti i dalje
No homo

Goretzka
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Goretzka » 14 maj 2020, 19:31

Donnie Darko je napisao/la:
14 maj 2020, 18:07
Evander je napisao/la:
14 maj 2020, 18:03
fascinantno nije li

mislim sve u redu jednog gotiviš drugog ne gotiviš, ali stvarno mi nije jasno da neko ko gleda ovaj sport i gleda utrke može ovako nešto misliti i dalje
Al pazi neko KO GLEDA. i to ko gleda od ere Hakinena Sumahera Kultarda i ostalih. A ne od 2012 godine.
Zasto taj vas sveti Lewis nije osvajao nista poslije one famozne ukradene titule Massi? Sto nije nesto postigao poslije toga u eri Vettela kad je vozio slabiji bolid? Zato sto je tu taj nivo negdje i nece nikad bit kao sto su bili Sena i Sumaher. Makar 20 titula osvojio. A vi drkaci na njega ste mi i smjesni i zalosni. Ja se ne bih mogao ni radovat ovim titulama. To ti je isto ko da navijas za Paris u Francuskoj ligi. Znaci nebo i zemlja sa ostalima. Mercedes nabija komplekse,ne Lewis. On je samo tu kao stalni sreckovic pa uzima pobjede i titule. Umjesto njega bi to mogao bilo ko raditi kao sto je Verstappen izjavio prosle godine cini mi se. Bilo ko. Vettel Max Alonso. Svi da su u ovoj Mecki od proteklih godina bi uzimali te titule. Ako vec navijas bar budi realan ;)

Mokes
x 191
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 14 maj 2020, 19:48

Evander je napisao/la:
14 maj 2020, 17:03
Goretzka je napisao/la:
Hamilton, dok je Mercedes imao 2 vozača koja imaju isti status, nije mogao nalupati prosječnog Rosberga (izgubio čak i titulu). Tako da je prilično smjela izjava.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

DeeWa
x 16
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 14 maj 2020, 19:58

Hamilton u formuli 1, ko PSG u fubalskoj francuskoj ligi. Nema konkurencije zbog svog bolida, lako je tako dominaciju imati.

I ja sam neki dan spominjao da prakticno prvi i zadnji put kad je Hamilton imao konkurenciju, tada je i izgubio titulu. Lako je sjediti u najboljem ubjedljivo bolidu, prijetiti da ti suvozac ne smije remetiti mir i biti prvi.
Nije on katastrofalan vozac, necemo pretjerivati, ali ima sigurno nekoliko vozaca boljih od njega.
Mislim da su i leclerc i verstappen bolji vozaci, samo sto imaju losije bolide. Trenutno u F1 Verstappen je vjerovatno najkvalitetniji vozac.

Volio bih da se desi jednom neka situacija da se oproba barem rekreativno hamilton u voznji nekog drugog bolida, a da neko vozi njegov, pa da vidimo ko ce biti brzi.

I nije to stvar kompleksa. Covjek je dosta postigao pa je postigao. Niti je on kriv za nesto. Svaka njemu cast za sve, ali daleko je od GOAT-a.

BosniaBoston
x 235
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 14 maj 2020, 20:00

Nema vece gluposti nego usporedjivati vozace u F1,il je razlika preocita ili se nista ne moze dokazati

Što se tiče Lewisa i GOAT statusa,ok ga je osporavati ali ne zbog toga što “nIjE vOzIo zA fErRaRi”
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

DeeWa
x 16
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 14 maj 2020, 20:09

BosniaBoston je napisao/la:
14 maj 2020, 20:00
Nema vece gluposti nego usporedjivati vozace u F1,il je razlika preocita ili se nista ne moze dokazati

Što se tiče Lewisa i GOAT statusa,ok ga je osporavati ali ne zbog toga što “nIjE vOzIo zA fErRaRi”
Druze, daleko si ti od te poente koja je spomenuta za ferari. U ovakvoj situaciji, da vozi i za ferari, prvo sto bi generalno jos vise dobio na brendu, a ono vaznije, zacepio bi usta svima i pokazao da moze i sa nekim drugim bolidom da osvoji titulu. Iz tog razloga bi mogao postati GOAT.

Ne bi niko mogao pricati eto zbog jednog bolida i bez konkurencije, zato je osvajao, kao sto to sada pricamo. O tome se radi.

Naravno, ferari je uvijek bio nesto posebno za formula 1 svijet, ali ne moras pod lupom gledati i hvatati se za svaku pojedinacnu rijec.
Niti se mora sve crtati, pa ici ovako u poruke koje su u vidu romana. Citaj malo i izmedju redova.

Goretzka
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Goretzka » 14 maj 2020, 20:12

BosniaBoston je napisao/la:
14 maj 2020, 20:00

Ko je druze napisao da ga neko osporava jer nije vozio za Ferrari? Mjesas kruske i jabuke. Ovdje se polemise o tome kako nista nije nikad uradio sa slabijim bolidom, a imao ga je. Nebitno, da se npr zamjeni sa Maxom, Max bi sve osvojio a Lewis bi bio truba. Al to naravno nije do njeg vec do ovog vremena u kojem je formula trenutno. Mnogo mnogo su vece razlike izmedju vodecih i onih slabijih. Yebes ti to kad onaj na sta ti ja znam 7 ili 8 mjestu u kvalama ima 2 sekunde zaostatak jbt..
A goat nikad nece biti, to ce priznati svaki realan zaljubljenik u ovaj sport.

Evander
x 322
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 14 maj 2020, 20:21

Mokes je napisao/la:
14 maj 2020, 19:48
Evander je napisao/la:
14 maj 2020, 17:03
Goretzka je napisao/la:
Hamilton, dok je Mercedes imao 2 vozača koja imaju isti status, nije mogao nalupati prosječnog Rosberga (izgubio čak i titulu). Tako da je prilično smjela izjava.
Bas ga nije nalupao, jednom u koliko godina?
Nalupao Alonsa kao debitant, nalupao Butona, sad i Botasa.
A sto je najbitnije, nalupao sve navijace Ferarija i nabio im strasne komplekse.

Evander
x 322
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 14 maj 2020, 20:23

DeeWa je napisao/la:
14 maj 2020, 19:58
Hamilton u formuli 1, ko PSG u fubalskoj francuskoj ligi. Nema konkurencije zbog svog bolida, lako je tako dominaciju imati.

I ja sam neki dan spominjao da prakticno prvi i zadnji put kad je Hamilton imao konkurenciju, tada je i izgubio titulu. Lako je sjediti u najboljem ubjedljivo bolidu, prijetiti da ti suvozac ne smije remetiti mir i biti prvi.
Nije on katastrofalan vozac, necemo pretjerivati, ali ima sigurno nekoliko vozaca boljih od njega.
Mislim da su i leclerc i verstappen bolji vozaci, samo sto imaju losije bolide. Trenutno u F1 Verstappen je vjerovatno najkvalitetniji vozac.

Volio bih da se desi jednom neka situacija da se oproba barem rekreativno hamilton u voznji nekog drugog bolida, a da neko vozi njegov, pa da vidimo ko ce biti brzi.

I nije to stvar kompleksa. Covjek je dosta postigao pa je postigao. Niti je on kriv za nesto. Svaka njemu cast za sve, ali daleko je od GOAT-a.
.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 14 maj 2020, 20:27, ukupno mijenjano 1 put.

Evander
x 322
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 14 maj 2020, 20:25

DeeWa je napisao/la:
14 maj 2020, 19:58

Pricas o Sumaheru?
Predominantan bolid, losa konkurencija, drugi vozaci vodonose koji su ga cak pred ciljem morali pustati?
Imao konkurenciju u Hakinenu, igubio. Dobio konkurenciju u Alonsu, izgubio.
P. S. Naravni da ja ne razmisljam ovako, samo se vodim tvojom teorijom.

I Lecler boljo vozac od Hamiltona :rol:
Koji li si ti sport pratio :tokralju:
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 14 maj 2020, 20:40, ukupno mijenjano 1 put.

harden
x 387
Kontakt:

Post Postao/la harden » 14 maj 2020, 20:31

Kakve gluposti se valjaju nekoliko postova, žali Bože slova

Ham sreckovic, brzi Meho iz Viteza od njega samo sto nema taj bolid
for this life i cannot change

Captain4
x 682
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 14 maj 2020, 20:47

Previše se gluposti fakat napisalo.
"Nije važno gdje živiš, nego s kim. To sam skont'o. S kim. Sa kime."

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.