PL prepucavanja

sidras
Kontakt:

PostPostao/la sidras » 13 feb 2018, 14:18

Pazi hrasno da se ne zaigras ti mali tuzni covjece sa fizickom manom .:kafa:

Jaozinho22
Kontakt:

PostPostao/la Jaozinho22 » 13 feb 2018, 14:21

https://sportsport.ba/fudbal/cekanje-se ... lub/268013
Bit' će vala ubojit u tandemu s Ibrahimovićem iz Tuzle :kafa: :lolno:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 feb 2018, 14:22

avenija WroteColonESELAMU ALEJKUM

:rol: :rol: :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

JackTheStripper
Kontakt:

PostPostao/la JackTheStripper » 13 feb 2018, 14:26

Capajebo WroteColonsta kaze radikal islamisticki vrijedjam bosnjake a posebno muslimane? :bow:

:rol:

a gledaj mu potpisa :urnebes:

Promoviraš govor mržnje i etničku i vjersku netrpeljivost. Ako smo ti toliko mrski, koji ćeš qrac ovdje? Idi na krstaricu pa tamo opleti po Bošnjacima. Meni na pamet ne pada pisati na hrvatskim i srpskim forumima. Što bi mi to trebalo?

Potpis(e) sam pokupio s jednog srbokatoličkog foruma, od dvojice Hrvata.

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:49

Ti si tipican primjer bota koji je nasjeo na besplatan djir u ringispilu i sad kuka i kmeci, pece guza jelde? Zanimljivo kako se dio forumasa nije primio na besplatnu podjelu karata za cirkus koronu a dio jeste, a ti se otkrio kao teski fasista i islamisticki radikal, koliko su oni mozdano jaki i superiorni nad vama mozes onda tek misliti? obecavam da cu te redovno pelcovati milom ili silom, takvih pizdaka ko ti, njih ukupno 14. sa onim danasnjim sam sam napuco sa ovog foruma, ljudi uslijed pritiska i podjebavanja puknu i fasuju ban, jednostavno to je tako, a ovaj tvoj pokusaj kao ja vrijedjao ovo i ono okaci amidzi o pipu, ja sam stara skola
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:52

I ne zaboravi na kojoj se temi nalazis silovatelju koza u ulozi cobana
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:55

Da se ne naljute tuzlaci ne mislim na vase koze vec ove bliskoistocne
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

grbavicka
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka » 13 feb 2018, 14:56

jos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D
45515

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 13 feb 2018, 15:11

grbavicka WroteColonjos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D

nece nea dok je capajebo ovdje :lol:

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 15:22

bihuzur WroteColon
grbavicka WroteColonjos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D

nece nea dok je capajebo ovdje :lol:

nemoj tako, pomislit ce da stvarno imam veze sa tim hrasno, vidis da su neki i poceli da me porede sa njim, ja sam na par mjeseci prije fasovo trajni kad se taj pojavio, cujem da je sve redom uzjahao, ocito maher tipican primjer dobre psihologije, i danas na pomen nekima se ledi krv u zilama tako da razumijem neke forumase i njihove strahove, tako su i meni kad sam bio mali skinuli sorc na izletu, i sjevnula cuna, sve curice zinule, djecaci se smijali i zajebavali, i dan danas imam traume od toga, ne idem na nudisticke plaze niti volim bazene, sa druge strane kasnije kada smo porasli neke djevojcice i ja smo postali jako jako bliski, pogotove one koje su mi vidjele cunu, tako neka i oni izvuku pouke sa tim hrasnom
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sidras
Kontakt:

PostPostao/la sidras » 13 feb 2018, 15:43

I ti i ja djecace tuzni znamo da to nije istina i da si ti onaj degenerik hrasno . Jos da forumasi znaju ono sto ja znam a uskoro cu i da napisem :kafa:

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 15:50

istina sto posto, osnovna skola radojka lakic, 1991. izlet na trebevic, po tome nisam djecak to kao prvo, po godinama mozda bi te mogao i sklepati, napisi sta cekas, postat ce tema citanija, hoces mistiku? Trube? Bubnjeve za objavu? Hajde
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sidras
Kontakt:

PostPostao/la sidras » 13 feb 2018, 15:57

Opet si djecak tuzni . Da napisem pa da te oslobodim bijede u kojoj si i da te nadju mnogi kojima si zamerio preko interneta? Pa nikad , ja hocu da jos dugo i dugo budes bijedan i jadan kao sto si sada.

E moja austrijo zemljo obecana

Davno smo mi se na youtubu pisali papcicu mali

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 16:05

Hahahahaha ja ne kontam te kombinacije, hoces da me povezes sa tim hrasno nekako? Opet kazem nemam veze sa tim forumasem, to i administracija foruma moze potvrditi, i prije sam pisao na prepucavanjima samo sto se neki ocito i ne sjecaju, taj hrasno je tolike traume napravio, da ce ga generacije forumasa prozivati i pamtiti, garant je i tebe isprskao dok sa cetiri posta pises o njemu, molim boga da se pojavi i evo ako cita molim ga da se vrati i da vam skrati muke, jer toliki ste pizdeci da ste zapjenili na spomen pomenutog, odo sad u arhivu foruma da vidim i pregledam sta vam je radio
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sidras
Kontakt:

PostPostao/la sidras » 13 feb 2018, 16:09

HiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHiHi

I ti i ja znamo dobro ko si. Nij meni nista uciio , ja samo pratim , analiziram i otkrijem ko je. Vrati se na youtube i pisanje tamo tuzni djecace sa fizickom manom. HiHiHIHIHIHIHIhIHIHIHI

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 16:13

Ok. budalice spicena u pravu si, ili budi interesantan ili smisli nesto bolje da bi upao u ringispil, ovako si apaticni forumas, nemoj nam samo vene prerezati da bi bio u centru paznje, haj sad razligu, ne mogu tri cobana istovremeno jahati
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 feb 2018, 16:23

Bosniacum Lilium WroteColon

Šta bi Frojd reko na dzekija i ovog sto sam sa sobom prica?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 13 feb 2018, 16:26

Not sure if PL - Prepucavanja, or predizborni skupovi SDA, HDZ i SNSD.
Kako li smo pet dana prije početka jedinog nam šampionata otišli na temu Tifinih tetovaža, Turaka, procenta Srba u Sarajevu, i još nekog s Hrasna?
Nešto je trulo u državi Danskoj. :kafa:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 13 feb 2018, 16:28

slika

Linija

PostPostao/la Linija » 13 feb 2018, 16:29

umrla tema, odjednom se pojavi "neko" sa zapaljivom retorikom i odjednom tema živnu, klika se, piše se, idila. već viđeno sa još jednom temom na ovom pdf. slučajno? ne bih reko.
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Evolve, Pantelija, redbull93 i 7 gostiju.