PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la hskzmostar » 17 feb 2018, 23:52

Zagor je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:navijaci seljescara pisu o sudijama i penalima :rol: :rol: :rol: :rol:
Najjače Boga mi :urnebes:

bit ce toga još...
Sretno sutra i dao Bog iz nepostojeceg da ga zavalite za tri boda
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 17 feb 2018, 23:57

Linija je napisao/la:čekaju se bordo zagondžije sa analizom suđenja
saćemo :lol:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 17 feb 2018, 23:58

bihuzur je napisao/la:
Linija je napisao/la:čekaju se bordo zagondžije sa analizom suđenja
saćemo :lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 feb 2018, 00:13

bihuzur je napisao/la:listica i gejbavica se udruzili :lol: :lol:
Ko vam je kriv kad vam amidza nije u koaliciji :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 18 feb 2018, 00:13

Virtu4l je napisao/la:Sretno športski prijatelji, poderite kineze!
izvolte komsija...kinezi caste :lol: :lol:



slika

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 feb 2018, 00:20

hskzmostar je napisao/la:Budimo realni druga situacija je zuti karton Bilbiji za simuliranje!sramota sto se sudi sto nam treba da prave od nas Zelju kad to nismo!
Budimo realni prvi je za Nadrealista :lol:

Eto te ko onaj navijac melje kad im svira sudija penale protiv športskih iz listice u kupu a oni ne daju, kaze yebo nas sudija dosudio nam penale :urnebes:

Niste meljo vi ste meljo iz Međugorja :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 18 feb 2018, 00:25

sviunapad1010 je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Budimo realni druga situacija je zuti karton Bilbiji za simuliranje!sramota sto se sudi sto nam treba da prave od nas Zelju kad to nismo!
Budimo realni prvi je za Nadrealista :lol:

Eto te ko onaj navijac melje kad im svira sudija penale protiv športskih iz listice u kupu a oni ne daju, kaze yebo nas sudija dosudio nam penale :urnebes:

Niste meljo vi ste meljo iz Međugorja :rol:
oni su iz medjugorja a kmeljo iz medjunozja :lol:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 feb 2018, 00:29

bihuzur je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Sretno športski prijatelji, poderite kineze!
izvolte komsija...kinezi caste :lol: :lol:



slika
Sta ce tek biti kad opet odbrani titulu :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 18 feb 2018, 00:30

:pray:
Evolve je napisao/la:
Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Zar ovaj Spahalic nije iz Mostara, kako je uopce moguce da sudi mec :facepalm:
"Istocni Mostar" :lol:

Ajde o prvom penalu se da i pricati, mozda ga gurnuo dovoljno, to mogu probavit, ali ovaj drugi, hah brate mili koja smijurija.
Sretno sutra, da im ga aBd Menalo zavuce za pobjedu u 94 minuti iz sumnjive situacije, bar jedno 2 metra u ofsajdu.
Er Pupone

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 18 feb 2018, 00:35

sviunapad1010 je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Sretno športski prijatelji, poderite kineze!
izvolte komsija...kinezi caste :lol: :lol:



slika
Sta ce tek biti kad opet odbrani titulu :lol:
bice to najsavremenija kanta na svijetu koja ce sama ici ulicom i skupljati smece..nece mu trebati ni kamion ni segrti da ga tovare, sve ce sam raditi :lol: :lol:

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 18 feb 2018, 00:58

bihuzur je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Sretno športski prijatelji, poderite kineze!

Sta ce tek biti kad opet odbrani titulu :lol:
bice to najsavremenija kanta na svijetu koja ce sama ici ulicom i skupljati smece..nece mu trebati ni kamion ni segrti da ga tovare, sve ce sam raditi :lol: :lol:
E ko mi rece, bolje ti je poklopi se. Ti kao forumas godine 4 trajna bana pokupio nasao njemu pricat nesto sa 50k+ i jos je tu. A vi nastavite s preglasavanjen da bude kitar forumas, a manijak kanta godine, to dovoljno govori o vama kakve vam komplekse zadajemo. Poz kontejneru.
Er Pupone

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 18 feb 2018, 01:01

samoCitam je napisao/la: E ko mi rece, bolje ti je poklopi se. Ti kao forumas godine 4 trajna bana pokupio nasao njemu pricat nesto sa 50k+ i jos je tu. A vi nastavite s preglasavanjen da bude kitar forumas, a manijak kanta godine, to dovoljno govori o vama kakve vam komplekse zadajemo. Poz kontejneru.
zamisli koliko glup moras biti da kao jedini stranac medju 2 000 glupih bosanaca, 3 puta zaredom budes proglasen za kantu(glupana) godine :rol: :rol: :rol:

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ddado » 18 feb 2018, 01:53

Pao mi haver parcijalu na faxu, sviran penal za Zrinjski.
1921

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 18 feb 2018, 01:57

A ja danas ovdje nahvalio ligu, kao ima se šta vidjet, i onda me poklopiše s ovim penalima. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 18 feb 2018, 02:35

Znaci vrlo je cisto ko suza, yebo sve klubove osim Zelje.
Nema sanse da bi napisao hajde Siroki ili hajde neki drugi klub. Tad bi ponizio svoj klub i bio kao par tuzlaka ili mekinjasa jufkarosa.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 feb 2018, 06:33

Možda ovako ozbiljan post i nije za ovu temu, ali eto...

Probudih se, nešto ne mogu da spavam, al bolje da se nisam probudio. Pogledah ove penale i milion pitanja sam sebi postavljam. Krenem od igrača i trenera, nije mi jasno kako čovjek na jednoj utakmici, iz onakva 2 penala može da digne ruke u zrak i svim srcem da se raduje, kako mu može ostalih 10 saigrača trčati da čestita? Bavio sam se sportom, jednostavno znaš kada si bolji od nekog ili nisi, zaslužuješ li nešto ili ne. Biti realan prema sebi i znati koliko ne/možeš je jedan od ključeva uspjeha. Ti isti igrači sanjaju o Evropi i inostranstvu, jadovi jadni kad neko vidi kako padate i šta radite, šta mislite šta taj misli o ligi, o vama? U Ligi Prvaka padaju ko pokošeni snajperom, al hej, LIGI PRVAKA!!! ULOG!!! Svim srcem ovi slave onakvu pobjedu protiv poluamaterske ekipe. Ista ta ekipa je nas dobila, ZASLUŽENO, bolje odigrali utakmicu! E sad tu dolaze navijači. Navijači istog tog kluba na isti način slave tu pobjedu, ali pri tom dođu da te prcaju jer te pobijedila ekipa koju ti dobiješ na onakav način! PLJUNITE SEBE U OGLEDALU! Onda se sam sa sobom zamisliš, čitav život voliš svoj klub, nekad od usta odvajao da ga gledaš, i vidiš ovo šta rade i skontaš: Zašto više da se nerviram, nadam, radujem? Zašto, kad postoje ljudi koji će da ti se igraju sa emocijama i pljunu na rad i trud kluba kojeg voliš? Čekaš 2 mjeseca, poželiš ko majku rođenu ovaj jad od lige i pomisliš da si yebena DIJAGNOZA, a ne navijač kad ovo vidiš!

BOJE SU NAM RAZLIČITE, EMOCIJE ISTE, A NEKOM JE OBRAZ GUZICA!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 18 feb 2018, 07:33

MocMahale444 je napisao/la: Nema sanse da bi napisao hajde Siroki ili hajde neki drugi klub. Tad bi ponizio svoj klub i bio kao par tuzlaka ili mekinjasa jufkarosa.
:salut: :salut: :salut:
sabahajrulah, tako se razmislja
SarajevoJeBordo je napisao/la:Možda ovako ozbiljan post i nije za ovu temu, ali eto...

Probudih se, nešto ne mogu da spavam, al bolje da se nisam probudio. Pogledah ove penale i milion pitanja sam sebi postavljam. Krenem od igrača i trenera, nije mi jasno kako čovjek na jednoj utakmici, iz onakva 2 penala može da digne ruke u zrak i svim srcem da se raduje, kako mu može ostalih 10 saigrača trčati da čestita? Bavio sam se sportom, jednostavno znaš kada si bolji od nekog ili nisi, zaslužuješ li nešto ili ne. Biti realan prema sebi i znati koliko ne/možeš je jedan od ključeva uspjeha. Ti isti igrači sanjaju o Evropi i inostranstvu, jadovi jadni kad neko vidi kako padate i šta radite, šta mislite šta taj misli o ligi, o vama? U Ligi Prvaka padaju ko pokošeni snajperom, al hej, LIGI PRVAKA!!! ULOG!!! Svim srcem ovi slave onakvu pobjedu protiv poluamaterske ekipe. Ista ta ekipa je nas dobila, ZASLUŽENO, bolje odigrali utakmicu! E sad tu dolaze navijači. Navijači istog tog kluba na isti način slave tu pobjedu, ali pri tom dođu da te prcaju jer te pobijedila ekipa koju ti dobiješ na onakav način! PLJUNITE SEBE U OGLEDALU! Onda se sam sa sobom zamisliš, čitav život voliš svoj klub, nekad od usta odvajao da ga gledaš, i vidiš ovo šta rade i skontaš: Zašto više da se nerviram, nadam, radujem? Zašto, kad postoje ljudi koji će da ti se igraju sa emocijama i pljunu na rad i trud kluba kojeg voliš? Čekaš 2 mjeseca, poželiš ko majku rođenu ovaj jad od lige i pomisliš da si yebena DIJAGNOZA, a ne navijač kad ovo vidiš!

BOJE SU NAM RAZLIČITE, EMOCIJE ISTE, A NEKOM JE OBRAZ GUZICA!
ti si druze pogrijesio temu

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mma_hz » 18 feb 2018, 09:04

Nije momak uopste pogrijesio temu,pa svaka tema na forumu je ista.
Cirkus kako god okrenes i zato nema vise raje sto pise da valja,ostalo je par momaka uz nekoliko padobranaca koji svake hefte ban dobijaju.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 18 feb 2018, 09:39

Sabah Serif i Dobro Jutro forumasi danas nam igraju komsije :D i dali neko zna mozda na kojoj areni je prenos tekme Dinamo-Hajduk.

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Gradonacelnik » 18 feb 2018, 09:44

Kako su ono Šipci jesenas govorili: "Jer smo tako u mogućnosti!". Odmah se znalo da neće puuno proć, a oni će kmečat. Kme, kme, šmrc, šmrc! :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 35 gostiju.