Premijer liga BiH - općenito

Schlager
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 16:46

_dreamer_ je napisao/la:sta li je to Borac pokazao da tvrdis da ce biti 4ti, ljudi 4 pasa sastaviti ne mogu, s igracem vise nisu mogli napad posten organizovati. od tih pobrojanih koji nisu igrali niko ne iskace po kvaliteti.ne kazem da ne mogu biti 4ti ali je vjerovatnoca kao npr kod moje Slobode.

Pa.pokazao je bar tu cvrstinu pozada,gdje nam Zeljeznicar (po meni prvi favorit) nije stvorio nijednu stopostotnu....Sa 6 igraca koji su se prvi put vidjeli prije 15 dana,i sa ovako sirokom klupom,meni je to sasvim dovoljno da mislim da cemo biti 4-ti..Duga je sezona,a na nas povrede,kartoni i ostalo,nece uticat uopste...

A za kreativnost prema naprijed,slazem se...Nije je bilo u nasoj igri ni u tragovima....Nadam se da ce vec protiv Zvijezde procepiti,ali pravi test ce biti dva uzastopna gostovanja nakon toga....Tuzla City i Radnik

Memara
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 22 jul 2019, 16:57

Schlager je napisao/la:Ali,meni je dovoljno bilo vidjet da 11 igraca Zeljeznicara smiju svi komplet stajat na protivnickoj polovini...To sam vidio i preksinoc bar 10 puta!!....A to u nasoj ligi neces vidjeti,da neko smije tako visoko izlaziti....

:rol: :rol: :rol:
1946

WestTrebina
Kontakt:

Post Postao/la WestTrebina » 22 jul 2019, 17:00

Borac se dobro pojacao i sigurno ce biti u top 4. Mali problem im je trener, ali cak i sa njim su bolji od sirokog i zelje.

Aemon
Kontakt:

Post Postao/la Aemon » 22 jul 2019, 17:04

Ja se nadam da šlager trolla, ne smijem pomisliti kakav mozgomlat bi morao biti da dodjes na ideju da će čmeljkan biti konkurentan za titulu...
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015, 2019.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014, 2019.
Osvajači super-kupa: 1997.
Gazi SDA-ovu prčiju!

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 22 jul 2019, 17:07

Nit je borac za prva 4 nit je zeljo za titulu, barem moje misljenje :)

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 22 jul 2019, 17:07

Ma vidio ostale predikcije i zajebancije i uzeo vozati vlastitu trolu. Nema šta drugo biti. :mrgreen:
41.21.1.

#WengerIn!

Schlager
Kontakt:

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 17:14

E ljudi,bez zajebancije,ne trolam...Nemojte me tjerat da trazim svoj post od prije 15 dana gdje sam pisao da ce Zeljeznicar biti prvak..Niti ja volim Zeljeznicar,i Amara uopste,naprotiv...

Ali jednostavno,i ova nasa liga,kakva god da je,ima neke zakonitosti....A jedna od njih je ta da bas mnogo znaci dobar trener,koji uz sve to jos i sacuva tim iz prosle sezone...

trener mozda jos i vise...

sjecam se 2013,kad je nama otislo 60% tima...Na generalci u Banjaluci,gubimo 0-2 od Slobodeu Banjaluci (ne ove,vec one iz Mrkonjic Grada)...Mi onako gledamo jedan u drugoga,niko ne progovara,muk...ne znamo kakvo se cudo treba desiti da ne ispadnemo!!.cak je rezultat,tih 0-2,bio jos i najbolji od svega vidjenog na terenu :) ...Epilog? Borac jesenji prvak!!

Razlog..Genijalac na klupi..Dragan Jovic!!!

Al dobro,aj da se dogovorimo da mi se smijete na kraju,a ne sad :D

Penaltiky
Kontakt:

Post Postao/la Penaltiky » 22 jul 2019, 17:17

Pa sad, ako Amar miriše kako izgleda, mogao bi omamiti protivničke igrače pa da se njegovi prošetaju ligom ako su stvorili imunitet.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Brcanskamalta
Kontakt:

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 jul 2019, 17:20

Ma titulu ce uzeti pitari, ali dzaba je to njima sve ako se ne ulozi milion dva u pojacanja prije evrope....
Rosenborg ili Bate jesu za nas svemirski brod, ali ako se toliko ibretimo njima pa kakve grupe i napredak mi sanjamo...
U vrhu ce biti standardno Zrinjski,Zeljo Siroki...iz sjene ce prijetiti Celik,Sloboda i "sanjati"evropu.
Sloboda ima ekipu za sami vrh, ali finansije su u kurcu zescem i koliko ce to igraci izdrzati vidicemo.
Svi spominju umor Radnika a niko da se osvrne da je Sloboda cijeli tim mjenjala i da je totalno neuigrana.
Realno moglo je biti 4 ili 5-1 i toliko dizanje Radnika je van pameti.
Velez je dozivio "sramotu"i kako sada stoji borice se za opstanak ili biti u tom krugu. Pastrmka nas ugusi svojim glupostima a sramotna posjeta s obzirom na njegove najave.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

GOAT
Kontakt:

Post Postao/la GOAT » 22 jul 2019, 17:23

Schlager je napisao/la:E ljudi,bez zajebancije,ne trolam...Nemojte me tjerat da trazim svoj post od prije 15 dana gdje sam pisao da ce Zeljeznicar biti prvak..Niti ja volim Zeljeznicar,i Amara uopste,naprotiv...

Ali jednostavno,i ova nasa liga,kakva god da je,ima neke zakonitosti....A jedna od njih je ta da bas mnogo znaci dobar trener,koji uz sve to jos i sacuva tim iz prosle sezone...

sjecam se 2013,kad je nama otislo 60% tima...Na generalci u Banjaluci,gubimo 0-2 od Slobodeu Banjaluci (ne ove,vec one iz Mrkonjic Grada)...Mi onako gledamo jedan u drugoga,niko ne progovara,muk...ne znamo kakvo se cudo treba desiti da ne ispadnemo!!.cak je rezultat,tih 0-2,bio jos i najbolji od svega vidjenog na terenu :) ...Epilog? Borac jesenji prvak!!

Jedini objektivan forumas na ovom djelu foruma. :thumbup:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!"

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 22 jul 2019, 17:55

GOAT je napisao/la:
Schlager je napisao/la:E ljudi,bez zajebancije,ne trolam...Nemojte me tjerat da trazim svoj post od prije 15 dana gdje sam pisao da ce Zeljeznicar biti prvak..Niti ja volim Zeljeznicar,i Amara uopste,naprotiv...

Jedini objektivan forumas na ovom djelu foruma. :thumbup:

Vala yes,sacuvao je odron od ekipe,kad ih niko i nece...
Na velikim je mukama bio... :kafa:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 jul 2019, 17:59

Brcanskamalta je napisao/la:Ma titulu ce uzeti pitari, ali dzaba je to njima sve ako se ne ulozi milion dva u pojacanja prije evrope....
Rosenborg ili Bate jesu za nas svemirski brod, ali ako se toliko ibretimo njima pa kakve grupe i napredak mi sanjamo...
U vrhu ce biti standardno Zrinjski,Zeljo Siroki...iz sjene ce prijetiti Celik,Sloboda i "sanjati"evropu.
Sloboda ima ekipu za sami vrh, ali finansije su u kurcu zescem i koliko ce to igraci izdrzati vidicemo.
Svi spominju umor Radnika a niko da se osvrne da je Sloboda cijeli tim mjenjala i da je totalno neuigrana.
Velez je dozivio "sramotu"i kako sada stoji borice se za opstanak ili biti u tom krugu. Pastrmka nas ugusi svojim glupostima a sramotna posjeta s obzirom na njegove najave.

To mene i najviše boli, što ti budeš prvak ali te famozne grupne faze ne možeš.. eto došli smo jedini dva puta i do play-offa ali jednostavno mrka kapa kad nemaš ni promil šanse protiv takvih ekipa iako nikad neću prežaliti onu stativu protiv Rumuna koja bi nas odvela do grupnih faza, jedan jedini gol nam trebao i stativu pogodimo.. drugi izlet u play-off ne bi komentarisao, pogotovo ne revanš. :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

TETRAPAK
Kontakt:

Post Postao/la TETRAPAK » 22 jul 2019, 18:11

MortemHz je napisao/la:To mene i najviše boli, što ti budeš prvak ali te famozne grupne faze ne možeš.. eto došli smo jedini dva puta i do play-offa ali jednostavno mrka kapa kad nemaš ni promil šanse protiv takvih ekipa iako nikad neću prežaliti onu stativu protiv Rumuna koja bi nas odvela do grupnih faza, jedan jedini gol nam trebao i stativu pogodimo.. drugi izlet u play-off ne bi komentarisao, pogotovo ne revanš. :lol:

Basel, Cluj i Borussia su bili za ulazak u grupe EL, a Dynamo LP ako se ne varam?

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2019, 18:22

Rano je jos ali meni Zeljeznicar izgleda kao ekipa kakva je bila i ovo proljece 2019. Dok mi Sarajevo opet izgleda najkvalitetnije i sa najvise provjerenih igraca. Zrinjskom neces moci nabrojati 5 dobrih akcija ali ce skupiti bodova (ono klasika).

Sto se tice pojacanja misljenja sam da se Velez od svih najvise stisno i da trebaju reagovati sa par provjerenih igraca.

Brcanskamalta
Kontakt:

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 jul 2019, 18:42

MortemHz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Ma titulu ce uzeti pitari, ali dzaba je to njima sve ako se ne ulozi milion dva u pojacanja prije evrope....

To mene i najviše boli, što ti budeš prvak ali te famozne grupne faze ne možeš.. eto došli smo jedini dva puta i do play-offa ali jednostavno mrka kapa kad nemaš ni promil šanse protiv takvih ekipa iako nikad neću prežaliti onu stativu protiv Rumuna koja bi nas odvela do grupnih faza, jedan jedini gol nam trebao i stativu pogodimo.. drugi izlet u play-off ne bi komentarisao, pogotovo ne revanš. :lol:

Rekoh ti bez najmanje tri pojacanja na ovakvu ekipu kakvu sada imate nemate sta traziti u evropi....
Kakav je to investitor kada ne moze dovesti stopera iz serije B ,veznjaka iz druge spanske ili napadaca nekog zvucnijeg....
Nadam se da znas o cemu govorim, ovako ne ide....
Pogledaj dudelange i slicnu buraniju vecina napreduje a mi nazadujemo...Ne stagniramo nego nazadujemo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 22 jul 2019, 18:52

Brcanskamalta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:

Rekoh ti bez najmanje tri pojacanja na ovakvu ekipu kakvu sada imate nemate sta traziti u evropi....
Kakav je to investitor kada ne moze dovesti stopera iz serije B ,veznjaka iz druge spanske ili napadaca nekog zvucnijeg....
Nadam se da znas o cemu govorim, ovako ne ide....
Pogledaj dudelange i slicnu buraniju vecina napreduje a mi nazadujemo...Ne stagniramo nego nazadujemo.

Ma brate moj lijepi pa ja ''studiram'' FK Sarajevo bukvalno :lol: vjeruj da znam sve to i znam šta je moguće a šta nije i jedino na faktor sreće ne mogu utjecati. Pazi, za ligu je ovo sasvim ok.. eto nije nam 6 igrača iz prve postave igralo protiv Zrinjskog (2 od prije) i dobili smo glavnog konkurenta, i to nešto valjda govori **** ga.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

kinder_jaje
Kontakt:

Post Postao/la kinder_jaje » 22 jul 2019, 19:17

Po meni jedini koji idu pravim putem je Mladost,guraju mlade igrace bit ce tu i poraza ali na kraju ce ubjedjen sam.imati jos kojeg Andjusica.
Gubio sa djecom ili polovnjacima je svejedno ali vecina klubova se okrece polovnjacima i istrosenim nasim ili igracima iz okruzenja.
Mladost ako.nastavi gurati ovu pricu siguran sam da ce to dati rezultate na duze a vjerovatno je to skontao i Musija.

Tristan
Kontakt:

Post Postao/la Tristan » 22 jul 2019, 19:42

kinder_jaje je napisao/la:Po meni jedini koji idu pravim putem je Mladost,guraju mlade igrace bit ce tu i poraza ali na kraju ce ubjedjen sam.imati jos kojeg Andjusica.
Gubio sa djecom ili polovnjacima je svejedno ali vecina klubova se okrece polovnjacima i istrosenim nasim ili igracima iz okruzenja.
Mladost ako.nastavi gurati ovu pricu siguran sam da ce to dati rezultate na duze a vjerovatno je to skontao i Musija.

Idu putem druge lige. I Krupa je radila sve isto, mladi igraci, talentovani, na kraju ih sve prodala i ispala. Mladost je isto prodala vise igraca, da li ispasti ove sezone ne zna se, ali klubovi tog tipa ne mogu dugo biti u najvisem rangu.

YNWA
Kontakt:

Post Postao/la YNWA » 22 jul 2019, 20:09

Nije ovo 2010, ni 2013...
Liga je daleko ozbiljnija, i u ligi imas dva kluba koja su financijski, igrački jaci od Zeljeznicara i ono najvažnije oba kluba imaju daleko veci uticaj u savezu od Zeljeznicara, nije Amar navikao raditi u takvim uslovima, jos nema podrsku svih navijača, ove sezone Zeljeznicar nije kandidat za titulu, pitanje je samo Sarajevo ili Zrinjski...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Aemon
Kontakt:

Post Postao/la Aemon » 22 jul 2019, 20:44

Ništa, poštujem onda ako je to stvarno tvoje mišljenje, mada mislim da je suludo.
Što neko prethodno napisa ova liga je daleko profesionalnija i napredovala je za razliku od tog nekog perioda 2010-2013 kad je Amar harao ligom.
Vrijeme je najbolji sudija. Malim koracima ali ipak se napreduje.
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015, 2019.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014, 2019.
Osvajači super-kupa: 1997.
Gazi SDA-ovu prčiju!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, kontra, Rigoletto, Vanja8, VolimTz, VolimVelez i 29 gostiju.