Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 19 okt 2021, 20:19

Samo da obrazlozim
Kanton Sarajevo nije Grad Sarajevo
Grad Sarajevo ima 4 opcine

I nije KS dobio ponder 2 zbog ratnih stradanja nego zbog ovoga 2006 godine
Muamer Halilbašić, direktor Ekononomskog instituta Sarajevo, smatra da obzraloženje ignoriše da je u Zakonu o pripadnosti javnih prihoda (koji je usvojen 2006.) navedeni ponder za Kanton Sarajevo utvrđen primjenom historijskog principa, tj. učešća KS u porezu na promet, koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto. Dakle, vodilo se računa da se primjenom nove formule učešće KS u prihodima od indirektnih poreza zadrži na približno istom nivou.

Sta smo mi to radili od 1996 do 2005
Cekali da nam Zenica i Tuzla dadnu koeficihent 2 2005

Malo sutra
Mali zuti

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 20:22

svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:12
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:07
svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:00

Jok
Oni su to dali KS ponder 2
Eto onako

Bez ikakvih formula i izracuna
:facepalm:

Kakav kloc
Članak 9.

Sudjelovanje kantona u raspodjeli prihoda sa jedinstvenog računa

Pojedinačno sudjelovanje kantona u raspodjeli prihoda iz članka 6. ovog Zakona vrši se na osnovi formule koja se temelji na sljedećim omjerima:
- 57% na osnovi broja stanovnika u kantonu;
- 6% na osnovi površine kantona;
- 24% na osnovi broja učenika u osnovnom obrazovanju;
- 13% na osnovi broja učenika u srednjem obrazovanju.

Formula sadrži koeficijent, koji odražava posebne rashodovne potrebe Kantona Sarajevo. Taj koeficijent iznosi 2.

Kaze gospodin "svrakino1921 blokirani racun" gustina naseljenosti hahahahhaha eto ti bolan clan zakona.
Kada je usvojen bilo je realno da Sarajevo kao glavni grad prvi se obnovi i dobije koeficijent 2. Sada za tim nema vise potrebe i svako treba da dobije sto zaslužuje.
Sa ovim clanom zakona nemam vise argumenata protiv gustine naseljenosti. Vraćam se fudbalskim temama.
Muamer Halilbašić, direktor Ekononomskog instituta Sarajevo, smatra da obzraloženje ignoriše da je u Zakonu o pripadnosti javnih prihoda (koji je usvojen 2006.) navedeni ponder za Kanton Sarajevo utvrđen primjenom historijskog principa, tj. učešća KS u porezu na promet, koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto. Dakle, vodilo se računa da se primjenom nove formule učešće KS u prihodima od indirektnih poreza zadrži na približno istom nivou.
Ja ba, ko šisa zakon. Bitno je sta je Muamer rekao i Dino :rol: :rol:
Uprava za indirektno oporezivanje je pocela sa radom 2006 godine samim tim i prikupljanje indirektnih poreza kojim kasnije idu u raspodjelu. Sam tvoj Muamer kaze da je to bilo primjenom historijskog principa sto znaci na osnovu prihoda od 2005 i unazad. U tom principu su također Sarajevu racunali sve prihode Telecoma, EP itd itd
Ali naravno sad si me pobijedio, svaka cast. Ako je to Muamer rekao to je jace od zakona. Muamer ima snagu visokog predstavnika :rol: :rol: :rol:
Sta kaze lik Muamer reko hahahah

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 19 okt 2021, 20:30

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:22
svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:12
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:07


Članak 9.

Sudjelovanje kantona u raspodjeli prihoda sa jedinstvenog računa

Pojedinačno sudjelovanje kantona u raspodjeli prihoda iz članka 6. ovog Zakona vrši se na osnovi formule koja se temelji na sljedećim omjerima:
- 57% na osnovi broja stanovnika u kantonu;
- 6% na osnovi površine kantona;
- 24% na osnovi broja učenika u osnovnom obrazovanju;
- 13% na osnovi broja učenika u srednjem obrazovanju.

Formula sadrži koeficijent, koji odražava posebne rashodovne potrebe Kantona Sarajevo. Taj koeficijent iznosi 2.

Kaze gospodin "svrakino1921 blokirani racun" gustina naseljenosti hahahahhaha eto ti bolan clan zakona.
Kada je usvojen bilo je realno da Sarajevo kao glavni grad prvi se obnovi i dobije koeficijent 2. Sada za tim nema vise potrebe i svako treba da dobije sto zaslužuje.
Sa ovim clanom zakona nemam vise argumenata protiv gustine naseljenosti. Vraćam se fudbalskim temama.
Muamer Halilbašić, direktor Ekononomskog instituta Sarajevo, smatra da obzraloženje ignoriše da je u Zakonu o pripadnosti javnih prihoda (koji je usvojen 2006.) navedeni ponder za Kanton Sarajevo utvrđen primjenom historijskog principa, tj. učešća KS u porezu na promet, koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto. Dakle, vodilo se računa da se primjenom nove formule učešće KS u prihodima od indirektnih poreza zadrži na približno istom nivou.
Ja ba, ko šisa zakon. Bitno je sta je Muamer rekao i Dino :rol: :rol:
Uprava za indirektno oporezivanje je pocela sa radom 2006 godine samim tim i prikupljanje indirektnih poreza kojim kasnije idu u raspodjelu. Sam tvoj Muamer kaze da je to bilo primjenom historijskog principa sto znaci na osnovu prihoda od 2005 i unazad. U tom principu su također Sarajevu racunali sve prihode Telecoma, EP itd itd
Ali naravno sad si me pobijedio, svaka cast. Ako je to Muamer rekao to je jace od zakona. Muamer ima snagu visokog predstavnika :rol: :rol: :rol:
Sta kaze lik Muamer reko hahahah
koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto.

Kakav kloc

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 20:34

svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:30
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:22
svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:12


Muamer Halilbašić, direktor Ekononomskog instituta Sarajevo, smatra da obzraloženje ignoriše da je u Zakonu o pripadnosti javnih prihoda (koji je usvojen 2006.) navedeni ponder za Kanton Sarajevo utvrđen primjenom historijskog principa, tj. učešća KS u porezu na promet, koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto. Dakle, vodilo se računa da se primjenom nove formule učešće KS u prihodima od indirektnih poreza zadrži na približno istom nivou.
Ja ba, ko šisa zakon. Bitno je sta je Muamer rekao i Dino :rol: :rol:
Uprava za indirektno oporezivanje je pocela sa radom 2006 godine samim tim i prikupljanje indirektnih poreza kojim kasnije idu u raspodjelu. Sam tvoj Muamer kaze da je to bilo primjenom historijskog principa sto znaci na osnovu prihoda od 2005 i unazad. U tom principu su također Sarajevu racunali sve prihode Telecoma, EP itd itd
Ali naravno sad si me pobijedio, svaka cast. Ako je to Muamer rekao to je jace od zakona. Muamer ima snagu visokog predstavnika :rol: :rol: :rol:
Sta kaze lik Muamer reko hahahah
koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto.

Kakav kloc
A u 2005. u tih 35,5% prihodi BHT, EP prikupljeni na citavoj teritoriji BiH.
No uzalud se vrtimo u krug. Muamer je svoje rekao i ocito to kod tebe ima veću težinu nego li sam zakon. I ti ćes po svom tj po Muamerovom i tako ćemo u krug. Ti se ravnas po Dini i Muameru, još samo da mi citiras Elvedina Pezića i gasim profil :rol: :rol: :rol:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 19 okt 2021, 20:44

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:34
svrakino1921 je napisao/la:
19 okt 2021, 20:30
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 20:22


Ja ba, ko šisa zakon. Bitno je sta je Muamer rekao i Dino :rol: :rol:
Uprava za indirektno oporezivanje je pocela sa radom 2006 godine samim tim i prikupljanje indirektnih poreza kojim kasnije idu u raspodjelu. Sam tvoj Muamer kaze da je to bilo primjenom historijskog principa sto znaci na osnovu prihoda od 2005 i unazad. U tom principu su također Sarajevu racunali sve prihode Telecoma, EP itd itd
Ali naravno sad si me pobijedio, svaka cast. Ako je to Muamer rekao to je jace od zakona. Muamer ima snagu visokog predstavnika :rol: :rol: :rol:
Sta kaze lik Muamer reko hahahah
koje je u 2005. iznosilo 35,5 posto.

Kakav kloc
A u 2005. u tih 35,5% prihodi BHT, EP prikupljeni na citavoj teritoriji BiH.
No uzalud se vrtimo u krug. Muamer je svoje rekao i ocito to kod tebe ima veću težinu nego li sam zakon. I ti ćes po svom tj po Muamerovom i tako ćemo u krug. Ti se ravnas po Dini i Muameru, još samo da mi citiras Elvedina Pezića i gasim profil :rol: :rol: :rol:
Ti ponizavas ova dva covjeka
I to je tvoj problem

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 20:53

Premijer liga - aktuelno.

Aktuelna je utakmica sutra u BL. Već smo ciljano kartonirani protiv Želje tako da protiv Borca imamo 3 suspendovana igrača.
Da li će Grbić ici dimenziju dalje pa sutra pokazati jos neki crveni karton i time ubiti dvije muhe jednim udarcem. Sutra igrač manje a nema ga na raspolaganju u nedelju protiv - opet Borca.

Avatar
RedBlue
Postovi: 1176
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RedBlue » 19 okt 2021, 21:30

Crveni bi bio odlican, jos da nam penal sudi, realno dugo nismo dobili penal, vrijeme je.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 21:33

RedBlue je napisao/la:
19 okt 2021, 21:30
Crveni bi bio odlican, jos da nam penal sudi, realno dugo nismo dobili penal, vrijeme je.
A ni go iz ofsajda.
Bili bi vi ostećeni ako ne nastavi seriju sudijskih lakrdija.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 19 okt 2021, 21:50

Vanja8 je napisao/la:
19 okt 2021, 18:36
kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 14:28
Ta priča Sarajlije-antisarajlije je tema koja je na veliku žalost zastupljena samo kod nas Bošnja kad smo idioti. Podjela po gradovima koji ne mogu jedni druge, pa čovječe Velež gore prođe lupam u Zenici nego u Bijeljini ili Banja Luci jer taj naš mentalitet luzerski nek komšija nema taman ne imao ni ja će nas ubiti.
Umjesto da se ujedinimo i da smo u normala odnosima mi se između sebe yebemo i zato nam i jeste stanje kod nas kakvo jeste, a Hrvati i Srbi to maksimalno koriste.
Nije džabe da smo mi glupe Bošnje. Evo čitam po komentarima na raznim stranicama i forumima kako likuju navijači ostalih klubova iz Federacije što je moj Željo u teškoj situaciji, što se Velež pati, pa unazad što je Čelik doživio što je doživio, pa naslađivanje radi Mušije što je izbačena Mladost DK, pa likovanje kad se Sloboda borila za opstanak i kad su u teškoj situaciji bili, pa radovanje i naslađivanje sviju kad su kasnile plate u FKS.
Eh upravo taj mentalitet će nas ubiti skroz. Umjesto da smo bir svi, da se ujedinjujemo, da nam je draža pobjeda Sarajeva, Slobode, Veleža nego Zrinjskog, Borca mi se još izjedesmo. Pa kako možemo biti tako naivni, a na stranu još to što navijačke skupine(bar što znam za TM i HZ) kad idu u Zenicu ili Tuzlu budu tretirani od kerova da se zapitam čovječe je li ovo isti narod?

I uvijek ćemo biti donji u ovoj ligi a Boga mi i u državi jer smo mi podijeljeni između sebe, i trebaju da nas yebu, kad smo glupi! Zatucani Bošnjo! Fuj...
Dje si Kole,druze...
Samo da su se rukije drugacije posložile,sad mi se ne bi sikirao za tesku situaciju...
Ovo su udarci ispod pojasa... :rol: Sidje Vanja... Brat moj...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 22:03

Skver je napisao/la:
19 okt 2021, 15:40
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 15:18



Čuj to, nisam znao da su HZ inicijatori 4R...šta sve nećeš saznati na forumu.
Činjenica da sam pogodio da na čistu miru prozivaš, da je to kompleks....evo i ovaj ti kolega neki ili šta je već, uglavnom slažete se da smo mi nekakvi gadovi i ovakvi i onakvi.
A vi bečka škola, na ranu vas priviti.
Nisu HZ inicijator nego tvoj vrli posteni klub, tacno je da nas tresu kompleksi.....ybg. nije lako, karate zenske, igrate grupne faze, repka na Kosevu, akademija, cevapcici, burek, magla, trezor, smog, raspiratori i ostale pogodnosti.....
Bitno je da momci iz U19 uvijek mogu tuknuti Slobodu, a za ostalo cemo vidjeti.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 22:05

Madal je napisao/la:
19 okt 2021, 16:15
RekoSam je napisao/la:
19 okt 2021, 15:59
Skver je napisao/la:
19 okt 2021, 14:48
Ja ciji je Begic nego sarajevski lopinas, mrtvi pitar....bilo vam dobro dok je navlacio titule sa Salemom krmetom u talu...
Ti ni sam nisi svjestan šta si napisao :rol:
Sarajevo je prije par godina imalo tako loše suđenje gdje su nas redom krali Skakić, Čuić, Jakupović, Bjelica i ostali. Svi nabrojani za vrijeme Begića i to par puta i protiv vas kozojeba.

Maestra je izgleda neki novi nivo :tokralju:
Mitomani. Nikad zaboraviti! Begić je sarajevski, bordo kriminalac!
E tu sezonu smo sve pokrali, da cak ni u Europu nismo izborili. Hvala Begicu legendo
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 22:07

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:03
Skver je napisao/la:
19 okt 2021, 15:40
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 15:18



Čuj to, nisam znao da su HZ inicijatori 4R...šta sve nećeš saznati na forumu.
Činjenica da sam pogodio da na čistu miru prozivaš, da je to kompleks....evo i ovaj ti kolega neki ili šta je već, uglavnom slažete se da smo mi nekakvi gadovi i ovakvi i onakvi.
A vi bečka škola, na ranu vas priviti.
Nisu HZ inicijator nego tvoj vrli posteni klub, tacno je da nas tresu kompleksi.....ybg. nije lako, karate zenske, igrate grupne faze, repka na Kosevu, akademija, cevapcici, burek, magla, trezor, smog, raspiratori i ostale pogodnosti.....
Bitno je da momci iz U19 uvijek mogu tuknuti Slobodu, a za ostalo cemo vidjeti.
I vas prosle sezone U19 Sloboda tukne u mozda presudnoj utakmici za titulu. Tu smo da se " tukamo"

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 22:13

runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:07
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:03
Skver je napisao/la:
19 okt 2021, 15:40

Nisu HZ inicijator nego tvoj vrli posteni klub, tacno je da nas tresu kompleksi.....ybg. nije lako, karate zenske, igrate grupne faze, repka na Kosevu, akademija, cevapcici, burek, magla, trezor, smog, raspiratori i ostale pogodnosti.....
Bitno je da momci iz U19 uvijek mogu tuknuti Slobodu, a za ostalo cemo vidjeti.
I vas prosle sezone U19 Sloboda tukne u mozda presudnoj utakmici za titulu. Tu smo da se " tukamo"
Tuknuo je nas jos Husro kad je svim silama se izborio za bod, jos nam sudija crveni dao..
Poslije toga je samo bila stvar formalnosti.
Inače,

Također, Ismir Mirvić se bavi i idejom preuzimanja jednog od niželigaških bh. klubova, koji bi poslužio kao svojevrstan inkubator talentovanih igrača, a koji bi kasnije bili prebačeni u FK Sarajevo ukoliko pokažu određeni kvalitet.
Nudite se, Ismir je pripremio vreću para.
Čelik ne predlazite, oni su nam svakako prvi izbor, ali eto ako zagusti da imamo i drugih opcija.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 22:22

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:13
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:07
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:03

Bitno je da momci iz U19 uvijek mogu tuknuti Slobodu, a za ostalo cemo vidjeti.
I vas prosle sezone U19 Sloboda tukne u mozda presudnoj utakmici za titulu. Tu smo da se " tukamo"
Tuknuo je nas jos Husro kad je svim silama se izborio za bod, jos nam sudija crveni dao..
Poslije toga je samo bila stvar formalnosti.
Inače,

Također, Ismir Mirvić se bavi i idejom preuzimanja jednog od niželigaških bh. klubova, koji bi poslužio kao svojevrstan inkubator talentovanih igrača, a koji bi kasnije bili prebačeni u FK Sarajevo ukoliko pokažu određeni kvalitet.
Nudite se, Ismir je pripremio vreću para.
Čelik ne predlazite, oni su nam svakako prvi izbor, ali eto ako zagusti da imamo i drugih opcija.
Azmir je to davno podigao na jedan veći nivo. Ima inkubator u prvoj federalnoj i u PL. Dok u nižim ligama teško je pobrojati.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10216
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 19 okt 2021, 22:25

kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 21:50
Vanja8 je napisao/la:
19 okt 2021, 18:36
kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 14:28
Ta priča Sarajlije-antisarajlije je tema koja je na veliku žalost zastupljena samo kod nas Bošnja kad smo idioti. Podjela po gradovima koji ne mogu jedni druge, pa čovječe Velež gore prođe lupam u Zenici nego u Bijeljini ili Banja Luci jer taj naš mentalitet luzerski nek komšija nema taman ne imao ni ja će nas ubiti.
Umjesto da se ujedinimo i da smo u normala odnosima mi se između sebe yebemo i zato nam i jeste stanje kod nas kakvo jeste, a Hrvati i Srbi to maksimalno koriste.
Nije džabe da smo mi glupe Bošnje. Evo čitam po komentarima na raznim stranicama i forumima kako likuju navijači ostalih klubova iz Federacije što je moj Željo u teškoj situaciji, što se Velež pati, pa unazad što je Čelik doživio što je doživio, pa naslađivanje radi Mušije što je izbačena Mladost DK, pa likovanje kad se Sloboda borila za opstanak i kad su u teškoj situaciji bili, pa radovanje i naslađivanje sviju kad su kasnile plate u FKS.
Eh upravo taj mentalitet će nas ubiti skroz. Umjesto da smo bir svi, da se ujedinjujemo, da nam je draža pobjeda Sarajeva, Slobode, Veleža nego Zrinjskog, Borca mi se još izjedesmo. Pa kako možemo biti tako naivni, a na stranu još to što navijačke skupine(bar što znam za TM i HZ) kad idu u Zenicu ili Tuzlu budu tretirani od kerova da se zapitam čovječe je li ovo isti narod?

I uvijek ćemo biti donji u ovoj ligi a Boga mi i u državi jer smo mi podijeljeni između sebe, i trebaju da nas yebu, kad smo glupi! Zatucani Bošnjo! Fuj...
Dje si Kole,druze...
Samo da su se rukije drugacije posložile,sad mi se ne bi sikirao za tesku situaciju...
Ovo su udarci ispod pojasa... :rol: Sidje Vanja... Brat moj...
Vala si falio burraz,ti si vazda bio za zezanciju i reala si ...
Jes da si plavi, ali znas i sam da su milimetri odlucivali,foto finis hoš uletiti u plavu ili bordo boju :rol: :rol:
Ma ti si :kralj:

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 19 okt 2021, 22:32

@Vanja ma nisam mogao više da čitam neobjektivne postove na ovom PDF-u :urnebes:

Vidim ima novih likova, nikova... Da se vrati stara raja da koju pametnu napiše... Gdje je Mortem, skoroalen, pantelija da realno komentarišemo finiš ove jeseni?
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 19 okt 2021, 22:44

Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 13:50
Lik je napisao/la:
19 okt 2021, 13:33
Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 11:06
Samo jos da Zapadna tribina na Tusnju izdrzi makar 20ak godina i bice top. Uz novi teren, naravno, tika-taka vec spremljena ❤
Uz novi teren mora i novi trener, ovaj samo zna valjanje i defanzivu. Voli oranice, treba neko ko zna objasnit kako se lopta igra.
Nisam mislio na nas, nego protivnici da mogu igrati na Tusnju :urnebes:
:thumbup:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 22:46

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:22
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:13
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:07

I vas prosle sezone U19 Sloboda tukne u mozda presudnoj utakmici za titulu. Tu smo da se " tukamo"
Tuknuo je nas jos Husro kad je svim silama se izborio za bod, jos nam sudija crveni dao..
Poslije toga je samo bila stvar formalnosti.
Inače,

Također, Ismir Mirvić se bavi i idejom preuzimanja jednog od niželigaških bh. klubova, koji bi poslužio kao svojevrstan inkubator talentovanih igrača, a koji bi kasnije bili prebačeni u FK Sarajevo ukoliko pokažu određeni kvalitet.
Nudite se, Ismir je pripremio vreću para.
Čelik ne predlazite, oni su nam svakako prvi izbor, ali eto ako zagusti da imamo i drugih opcija.
Azmir je to davno podigao na jedan veći nivo. Ima inkubator u prvoj federalnoj i u PL. Dok u nižim ligama teško je pobrojati.
De mi reci da li si ti normalan lik? Ti nemas pojma sta pricas... A kao osoba si jedno obicno ****, samo cu ti to rec. Provociras bez razloga i onda kazes neko tebe pocne provocirat.
P.S. Mozes se napusit ku*ca svima iz tog "inkubatora" na kojeg mislis a i svima ostalim, posto to veoma dobro radis
Zadnja izmjena: runjerahmanove, dana/u 19 okt 2021, 22:56, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 22:48

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:22
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:13
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:07

I vas prosle sezone U19 Sloboda tukne u mozda presudnoj utakmici za titulu. Tu smo da se " tukamo"
Tuknuo je nas jos Husro kad je svim silama se izborio za bod, jos nam sudija crveni dao..
Poslije toga je samo bila stvar formalnosti.
Inače,

Također, Ismir Mirvić se bavi i idejom preuzimanja jednog od niželigaških bh. klubova, koji bi poslužio kao svojevrstan inkubator talentovanih igrača, a koji bi kasnije bili prebačeni u FK Sarajevo ukoliko pokažu određeni kvalitet.
Nudite se, Ismir je pripremio vreću para.
Čelik ne predlazite, oni su nam svakako prvi izbor, ali eto ako zagusti da imamo i drugih opcija.
Azmir je to davno podigao na jedan veći nivo. Ima inkubator u prvoj federalnoj i u PL. Dok u nižim ligama teško je pobrojati.
:D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 19 okt 2021, 22:50

Kakvo je ovo ponašanje na ovoj temi? Gdje ćete sestre psovati jedni drugima? Pa zar je na ovo spala ova tema?
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12345678922, Amcho1, bagniadiluca, Cernica22, mosarajvosa83, Riziko, Shategabri i 42 gosta.