Regularnost, posjećenost i kvalitet Premijer Lige BiH

psiho
Postovi: 14
Pridružen/a: 28 mar 2008, 13:19
Kontakt:

Regularnost, posjećenost i kvalitet Premijer Lige BiH

Post Postao/la psiho » 07 apr 2008, 15:03

Kratko i jasno pitanje....

ja mislim da nije iz mnogo razloga....

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la ribery » 07 apr 2008, 15:19

psiho je napisao/la:Kratko i jasno pitanje....

ja mislim da nije iz mnogo razloga....
Mislim da na ovo pitanje uopste ne treba davati ikakav odgovor...

aimmar
Postovi: 5
Pridružen/a: 04 apr 2008, 11:31
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la aimmar » 07 apr 2008, 15:25

daleko od toga da je regualrna samo pogledaj rezultate i sve ce ti biti jasno.
mozda pojedini klubovi manje stele tekem al sve u svemu svi gledaju svoje interese, al ono sto je najgore svi mi to zanmo i nista ne poduzimamo.

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la NeLsoN » 07 apr 2008, 15:47

ovo je katastrofalna liga. nemam rijeci. pola utakmica su namjestene svakog kola. stas. takvi smo. i kao da se nista nedesava, omg,
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Princ » 07 apr 2008, 19:26

Kratko-jasno: NIJE!
FC Schalke 04 :)

Pryda
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 apr 2008, 17:51
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Pryda » 09 apr 2008, 17:59

Ja mislim da je regularna ma kakvi god rezultati bili...Jer da nije regularna onda bi jedno Sarajevo koje je sigurno najbogatiji klub u BIH bilo uvijek na prvom mjestu i sve tekme bi dobijali a kao što znamo NIJE prvi nit osvaja stalno Premier ligu.

kakaljin
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 apr 2008, 17:17
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la kakaljin » 09 apr 2008, 19:31

Da je liga regularna bilo bi puno, puno vise gostujucih pobjeda nego sada

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la skoYa » 11 apr 2008, 01:22

kako da nije regularna! ova liga je cak sta vise i jedna od najjacih liga svijeta,pa pogledajte samo koliko tu ima jakih timova kad se od 12-13 mjesta svi bore za prvaka,a od 4-5 se bore za opstanak hahaha ova liga je toliko smijesna da je to nevjerovatno.mene bude stid kad neki od nasih timova dodje to eto te evrope,samo se sramotimo dzabe... ma nema ba ova politika ubija sve!

optimus
Postovi: 9
Pridružen/a: 19 mar 2008, 11:44
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la optimus » 11 apr 2008, 08:32

skoYa je napisao/la:kako da nije regularna! ova liga je cak sta vise i jedna od najjacih liga svijeta,pa pogledajte samo koliko tu ima jakih timova kad se od 12-13 mjesta svi bore za prvaka,a od 4-5 se bore za opstanak hahaha ova liga je toliko smijesna da je to nevjerovatno.mene bude stid kad neki od nasih timova dodje to eto te evrope,samo se sramotimo dzabe... ma nema ba ova politika ubija sve!

Zaboravio si spomenuti na desetine hiljada gledaoca na stadionima svakoj od utakmica :mrgreen:

optimus
Postovi: 9
Pridružen/a: 19 mar 2008, 11:44
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la optimus » 11 apr 2008, 08:38

MIslim svim vec znamo kako nam liga izgleda, ali pitanje koje se postavlja je kako to promijeniti?

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la csh » 11 apr 2008, 10:53

Mi smo jako naopak narod.....pa jedino kod nas se moze desiti da bude rat i kada se zavrsi liga bude 6 puta jaca nego 12 god poslije,pa pogledajte realno svake godine sve manje raje,i sve slabija liga,pa sjetite se derbija poslije rata sa po 35000 ljudi punim stadionima vjerovatno je tako i u drugim gradovima bilo ja se sjecam odlazaka na stadione koji su bili puni a sada boze sacuvaj....
AMAR OSIM!!!

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la suad » 11 apr 2008, 18:31

Ma sve je regularno da ne može biti regularnije. Samo prebite sudije, zaprijetite im u tunelu i riješena stvar.
Samo tebe volimo...

Drogba
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 apr 2008, 14:31
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Drogba » 18 apr 2008, 11:58

Gdje ce biti regularna,samo kad vidimo ove sve rezultate nemamo se onda sta pitati,ovo je sramota za fudbal i ovu drzavu...

Drogba
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 apr 2008, 14:31
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Drogba » 21 apr 2008, 18:42

Gdje ce biti regularna u proslom kolu opet sve domace pobjede izuzev derbija Sarajevo-Zeljeznicar,ma ovo vise nema smisla prije pocetka sezone u savezu najavili bolje utakmice i regularnije al sad jos gore....

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la adnan24 » 21 apr 2008, 18:50

Milsim da se u ovoj nasoj ligi zna tacno kakvu ce ko imati gol razliku na kraju sezone-pa evo slavija cini mi se pretproslo kolo pobjedi u gostima da bi juce prodali mec sirokom,svako ima svoju racunicu-mislim da jedine utakmice koje nisu prodane ove sezone su Sarajevo-Zeljo i Sarajevo-Modrica u oba slucaja(i kuci i u gostima)

Avatar
AdnanC
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 maj 2008, 09:05
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la AdnanC » 14 maj 2008, 09:12

HAHAHA DOOBRO PITANJE...

Avatar
maxell
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 apr 2008, 11:10
Lokacija: BORDO MAHALA
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la maxell » 02 jun 2008, 19:40

Ja mislim da jeste :D

Avatar
Torentte
Postovi: 60
Pridružen/a: 01 jun 2008, 13:48
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Torentte » 03 jun 2008, 00:21

Pryda je napisao/la:Ja mislim da je regularna ma kakvi god rezultati bili...Jer da nije regularna onda bi jedno Sarajevo koje je sigurno najbogatiji klub u BIH bilo uvijek na prvom mjestu i sve tekme bi dobijali a kao što znamo NIJE prvi nit osvaja stalno Premier ligu.
Momčino uvelike griješiš, otkud ti to da je Sarajevo najbogatiji klub u BIH, pa još nisu dali premije igračima za prolazak Genka, a od tada prošla gotovo cijela godina. Nevezano za to, bogatiji je Široki (i organiziraniji), a u finansijskomrangu sa Sarajevom je mnogo klubova, Zrinjski, Čelik, Slavija...
A što se tiče lige, ja mislim da može u Ginisovu knjigu rekorda po neregularnosti. Krivci su oni koji vode savez, kao i oni koji vode pojedine klubove.
DROIT AU BUT

jaskic1983
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 jun 2008, 23:31
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la jaskic1983 » 04 jun 2008, 00:32

Ma kakvo regularna dovoljno je bilo pogledat utakmicu laktasi-modrica i sve je jasno igraci modrice se sklanjaju u 95 minuti kad su culi rezultat zeljo-siroki,svaka cast pojedinim ekipama zelji,sarajevu,slobodi koji su jedni od rijetkih koji su po mom misljenju jedini osvjetlali obraz ove sezone.Nas prvak primi 3 komada na tusnju 4 komada u orasju koji se do posljednjeg kola borio za opstanak pa 4 komada od zelje a prvak Bosne i Hercegovine bruka i sramota.Jedinstvo koje je ispalo iz lige manje je primilo golova od prvaka ,samo posusje velez i zepce su primili vise golova bruka i sramota.i igrat ce kvalifikacije lige prvaka i opet kazu da su zasluzeno osvojili titulu.A SLEDECE SEZONE NEKO IZ FEDERACIJE OSVAJA TITULU,CELIK ZELJO SARAJEVO ILI SLOBODA 1000000% .Da nije smijesno bilo bi zalosno.

Avatar
Torentte
Postovi: 60
Pridružen/a: 01 jun 2008, 13:48
Kontakt:

Re: Da li je Premijer liga BiH regularna???

Post Postao/la Torentte » 04 jun 2008, 13:45

Ja mislim da je na redu hrvatski klub da osvoji, znači Široki ili Zrinjski (drugi nemaju kapacitet, ni igrački, ni organizacijski) jer ove godine su Srbi uzeli naslov, prošle Sarajevo, a prije toga čini mi se Široki, tako da to sve ide na tri dijela kao i sve ostalo u ovoj državi. Svake godine prvak s predznakom druge nacionalnosti. Da li je i to slučajno? Mnogo slučajnosti u ovakvoj maloj državi.
DROIT AU BUT

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”