Sarajevo vs Zeljeznicar

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2021, 16:14

Raonffa je napisao/la:
21 sep 2021, 00:04
MortemHz je napisao/la:
20 sep 2021, 11:40
Shategabri je napisao/la:
20 sep 2021, 11:38
Ovo volim da vidim, svaka čast.
Pa šta je ovo, gore nego kad se furalo onih 5% jbt, a lafo se dogovorili :mrgreen:
Nama nije. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 16:14

i u buducnosti uvijek ovako sve dok nam daju onaj smiješan broj na grbavici koga boli kita koji je stadion veci izađi u susret daj nam barem 3,500 ulaznica pa ces i ti dobiti na koševu 7

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2021, 16:16

MortemHz je napisao/la:
21 sep 2021, 16:14
Raonffa je napisao/la:
21 sep 2021, 00:04
MortemHz je napisao/la:
20 sep 2021, 11:40


Ovo volim da vidim, svaka čast.
Pa šta je ovo, gore nego kad se furalo onih 5% jbt, a lafo se dogovorili :mrgreen:
Nama nije. :kafa:
Pa znam da nije :lol:

@Hajde

Izvini šefe, vidiš da mi ne ide gramatika, nadam se da si shvatio poentu :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5554
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Hajdeee » 21 sep 2021, 18:10

:thumbup: :salut:
- FKS -

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MrkiMedo » 21 sep 2021, 22:38

5% i mirna Bosna. To bi bilo najpravednije, nema se sta ko ljutiti, niko nije ostecen i kraj.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PeakyBlinders » 21 sep 2021, 23:20

MrkiMedo je napisao/la:
21 sep 2021, 22:38
5% i mirna Bosna. To bi bilo najpravednije, nema se sta ko ljutiti, niko nije ostecen i kraj.
Bruka je to velika. Vi naravno da trebate dobiti jug i dio zapada, jer smo mi u mogučnosti to obezbjediti jer je stadion ogroman, ali i vi morate dati dio istoka koji se traži tj slovo G. Zamisli sad derbi na grbavici pun naboja ima i nas i vas. Pogotovo što ste davali istok dok je bio ruševina. Kako sad odjednom ne može? Jel to manje prima sada stadion, odjednom 5%. Derbi je to svi traže kartu više. Daš čitav sjever bit će napunjen. Prije par godina derbi na Grbavici nas ogradili nekim šiljcima, ono mora da je neki logoraš smislio.

Derbi na Koševu smo svi doživjeli kad je jug pun i dio zapada gdje normala raja dolazi sa porodicom. Zašto se ne sustegnut jednu tekmu da ispoštuješ gradskog rivala?

Opet bi nas bilo 3000, a vas 9000, dok na Koševu bi vas moglo doći 7000, opet duplo više karata nego nama.
ORIGINAL 1987

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MrkiMedo » 21 sep 2021, 23:25

PeakyBlinders je napisao/la:
21 sep 2021, 23:20
MrkiMedo je napisao/la:
21 sep 2021, 22:38
5% i mirna Bosna. To bi bilo najpravednije, nema se sta ko ljutiti, niko nije ostecen i kraj.
Bruka je to velika. Vi naravno da trebate dobiti jug i dio zapada, jer smo mi u mogučnosti to obezbjediti jer je stadion ogroman, ali i vi morate dati dio istoka koji se traži tj slovo G. Zamisli sad derbi na grbavici pun naboja ima i nas i vas. Pogotovo što ste davali istok dok je bio ruševina. Kako sad odjednom ne može? Jel to manje prima sada stadion, odjednom 5%. Derbi je to svi traže kartu više. Daš čitav sjever bit će napunjen. Prije par godina derbi na Grbavici nas ogradili nekim šiljcima, ono mora da je neki logoraš smislio.

Derbi na Koševu smo svi doživjeli kad je jug pun i dio zapada gdje normala raja dolazi sa porodicom. Zašto se ne sustegnut jednu tekmu da ispoštuješ gradskog rivala?

Opet bi nas bilo 3000, a vas 9000, dok na Koševu bi vas moglo doći 6000, opet duplo više karata nego nama.
Apsolutno se slazem, ali mislim da je to u nasim okvirima neizvodivi jer smo pogan narod. I meni je draze kad je jug pun i onaj dio zapada nego ovako, a i vama draze isto tako na sjeveru Grbavice.
To su dvije utakmice godisnje, financijski niko nije na gubitku, ali eto. Daj boze vise ikad da bude takva raspodjela

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la LjoZee » 21 sep 2021, 23:27

PeakyBlinders je napisao/la:
21 sep 2021, 23:20
Bruka je to velika. Vi naravno da trebate dobiti jug i dio zapada, jer smo mi u mogučnosti to obezbjediti jer je stadion ogroman, ali i vi morate dati dio istoka koji se traži tj slovo G. Zamisli sad derbi na grbavici pun naboja ima i nas i vas. Pogotovo što ste davali istok dok je bio ruševina. Kako sad odjednom ne može? Jel to manje prima sada stadion, odjednom 5%. Derbi je to svi traže kartu više. Daš čitav sjever bit će napunjen. Prije par godina derbi na Grbavici nas ogradili nekim šiljcima, ono mora da je neki logoraš smislio.

Derbi na Koševu smo svi doživjeli kad je jug pun i dio zapada gdje normala raja dolazi sa porodicom. Zašto se ne sustegnut jednu tekmu da ispoštuješ gradskog rivala?

Opet bi nas bilo 3000, a vas 9000, dok na Koševu bi vas moglo doći 6000, opet duplo više karata nego nama.
Ne mozemo dati istok jer postoje desetogodisnje ulaznice i sezonske za tu tribinu. Dobro bi bio smanjen kapacitet jer bi morala postojati tampon zona, a pitanje je da li bi vlasnici desetogodisnjih pristali da "dijele" tribinu sa drugom navijackom grupom isto kao sto oni na zapadu ne zele protivnicke navijace blizu.

Poenta je sto kad vi nama date eto samo Jug (ne mora zapad ko prije) niko od vas ne moze i nije ostecen jer vi tu tribinu ne koristite zbog kapaciteta, ne treba vam bukvalno, ali kad bi mi vama dali pola sjevera uz dio istoka nasi navijaci bi bili osteceni.

Kapacitet ni priblizno nije jednak da se donose odluke o jednakosti karata i stvarno ne znam kakva je to inteligencija ljudi, koji nivo i u jednom i u drugom klubu da smisle, pristanu kako god na ovo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

head88
Postovi: 132
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la head88 » 21 sep 2021, 23:47

Uvijek mi je bilo zanimljivo oko tog broja karata kada je derbi u pitanju. Objektivno gledam stvari i nekako kako bih ja se postavio da sam nasa Uprava mislim na upravu Sarajeva. Okej vi ste nama izlazili u susret i davali tzv zdenku dok se nije istok napravio. Sada imate istok i na sjeveru se moze po sekotrima nama dodati slovo LJ i O i jedan dio zdenke gdje bi onaj drugi bio tampon zona i ne bi im se uzimao sektor gdje je slovo G jer ima dovoljno fizicke distance i barijere sa onim mrezama da se to sve ispostuje. Ja ne vjerujem da ima vise od 2500 ljudi koji imaju godisnju sjevera samo bi se smanjio broj karata u prodaji za tu tribinu a dobio plus tamnom zona sto je nekih cirka 1300 karata po nekoj ofrljoj racunici, a oni bi dobili citav citav sktor gdje je slovo G. Ja mislim da je ovo pošteno i da bi naša uprava trebala ovo zahtjevati jer je itekako izvodivo pogotovo sto je to sa eventulanim skidanjem stolica oko 3500 kapacitet. I naravno ostalo bi slovo E gdje bi to bila tampon zona. Opet kazem da je to moje misljenje i naravno da dosta ovih stvari zavisi od MUPA koji 80 posto diktira cijelu situcaiju. Ali eto za nadati se da ce izgradnjom u dogledno vrijeme juga povecat se kapacitet stadiona pa valjda i samim tim i mi dobijemo više mjesta na derbiju.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2021, 00:02

Pa dobijali ste sektor O i full zdenku, zadnji derbi pred navijačima na Grbavici (onaj 5:2) je takav raspored bio, bilo vas je sigurno 3 hiljade tada, dok koliko se sjećam za sljedeći derbi na Koševu (1:3) ne znam da ste dali zapad, čak ni jug nije bio full popunjen.

Doduše za jug nisam siguran je li prosto nije bio popunjen zbog nezainteresovanosti ili zato što niste dali cijeli kapacitet, tako da ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali derbi je bio izuzetno važan i sumnjam da jug nije mogao biti skroz ispunjen, ali nebitno.

Uglavnom dobijali ste maksimum na Grbavici, sektor O i zdenku plus još tampon zona sa obje vaše strane direktno na štetu Želje (zbog gubitka navijača na tim dijelovima), ne znam šta bi vam više čovjek dao jbg :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Robust » 22 sep 2021, 00:05

dati sirotinji sa sjevera na Grbavici sljedeci derbi besplatan ulazak u zdenku poniziti ih ionako su kao grupa i bp uvijek bili ispred vremena sto se tice socijalnih mjera

Horde zla i Bordo prijatelji necujna rezonanca jedan čovjek dvije stolice distanca :kafa:

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 22 sep 2021, 00:22

Robust je napisao/la:
22 sep 2021, 00:05
dati sirotinji sa sjevera na Grbavici sljedeci derbi besplatan ulazak u zdenku poniziti ih ionako su kao grupa i bp uvijek bili ispred vremena sto se tice socijalnih mjera

Horde zla i Bordo prijatelji necujna rezonanca jedan čovjek dvije stolice distanca :kafa:
Jesi li to Sam skontao,ili ti je neko pomogao?
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

footballfan1921
Postovi: 185
Pridružen/a: 17 jan 2020, 23:29
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la footballfan1921 » 22 sep 2021, 00:25

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 00:02
Pa dobijali ste sektor O i full zdenku, zadnji derbi pred navijačima na Grbavici (onaj 5:2) je takav raspored bio, bilo vas je sigurno 3 hiljade tada, dok koliko se sjećam za sljedeći derbi na Koševu (1:3) ne znam da ste dali zapad, čak ni jug nije bio full popunjen.

Doduše za jug nisam siguran je li prosto nije bio popunjen zbog nezainteresovanosti ili zato što niste dali cijeli kapacitet, tako da ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali derbi je bio izuzetno važan i sumnjam da jug nije mogao biti skroz ispunjen, ali nebitno.

Uglavnom dobijali ste maksimum na Grbavici, sektor O i zdenku plus još tampon zona sa obje vaše strane direktno na štetu Želje (zbog gubitka navijača na tim dijelovima), ne znam šta bi vam više čovjek dao jbg :D
Vec par godina jug ne dobijamo citav, vec vise od pola sektora onog prema istoku ogradama pregrade.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PeakyBlinders » 22 sep 2021, 00:55

footballfan1921 je napisao/la:
22 sep 2021, 00:25
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 00:02
Pa dobijali ste sektor O i full zdenku, zadnji derbi pred navijačima na Grbavici (onaj 5:2) je takav raspored bio, bilo vas je sigurno 3 hiljade tada, dok koliko se sjećam za sljedeći derbi na Koševu (1:3) ne znam da ste dali zapad, čak ni jug nije bio full popunjen.

Doduše za jug nisam siguran je li prosto nije bio popunjen zbog nezainteresovanosti ili zato što niste dali cijeli kapacitet, tako da ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali derbi je bio izuzetno važan i sumnjam da jug nije mogao biti skroz ispunjen, ali nebitno.

Uglavnom dobijali ste maksimum na Grbavici, sektor O i zdenku plus još tampon zona sa obje vaše strane direktno na štetu Želje (zbog gubitka navijača na tim dijelovima), ne znam šta bi vam više čovjek dao jbg :D
Vec par godina jug ne dobijamo citav, vec vise od pola sektora onog prema istoku ogradama pregrade.
Pregrade i istok do juga, nije da nije bilo dobacivanja bakljama.
ORIGINAL 1987

footballfan1921
Postovi: 185
Pridružen/a: 17 jan 2020, 23:29
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la footballfan1921 » 22 sep 2021, 00:58

onda da mi pregradimo pleksiglasom sve oko vaseg sektora, nije da nije bilo dobacivanja bakljama

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PeakyBlinders » 22 sep 2021, 01:05

Tampon zona puno uzima mjesta.

slika

Ovako je tampon zona duplo smanjena.


slika

Nemojte priče da je do MUP-a, kad smo dobili informaciju da ako nam daju 5000 sve će sprovesti bez problema.
ORIGINAL 1987

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2021, 01:11

A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

footballfan1921
Postovi: 185
Pridružen/a: 17 jan 2020, 23:29
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la footballfan1921 » 22 sep 2021, 01:18

5000 cete dobiti kada mi budemo pod zemljom svi

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PeakyBlinders » 22 sep 2021, 01:20

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 01:11
A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
Tako tampon zona nije problem, zato se i ne mogu dogovoriti. Ovako bi trebali dobijati svaki derbi na Hasetu, samo da obezbjede slovo G ili LJ.

slika

Što neko prije napisa, zatvorit ih dok se ne dogovore.
ORIGINAL 1987

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2021, 01:24

PeakyBlinders je napisao/la:
22 sep 2021, 01:20
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 01:11
A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
Tako tampon zona nije problem, zato se i ne mogu dogovoriti. Ovako bi trebali dobijati svaki derbi na Hasetu, samo da obezbjede slovo G ili LJ.

slika

Što neko prije napisa, zatvorit ih dok se ne dogovore.
Ma nemoguće je to yebiga, znam ja o čemu ti pričaš ali to će tako biti jedino kada se Grbavica (nekada) dodatno nadogradi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”