Sarajevo vs Zeljeznicar

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 09:19

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 01:11
A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
Kako god da se riješenje za Grbavicu predloži, problem je.
A bunite se što reciprocitet, što milja i po tamo i ovamo.
Pa dajte neko rješenje, predložite, nemojte samo gdje će ovi iz lože, na istoku godišnje, ne može ovo, ne može ono.
Budite dobri domaćini.
Koševo Zapad

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la LutakSutko » 22 sep 2021, 09:23

mi vama damo cijeli jug

vi nama cijeli sjever

i gotova prica

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2021, 09:57

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 00:02
Pa dobijali ste sektor O i full zdenku, zadnji derbi pred navijačima na Grbavici (onaj 5:2) je takav raspored bio, bilo vas je sigurno 3 hiljade tada, dok koliko se sjećam za sljedeći derbi na Koševu (1:3) ne znam da ste dali zapad, čak ni jug nije bio full popunjen.

Doduše za jug nisam siguran je li prosto nije bio popunjen zbog nezainteresovanosti ili zato što niste dali cijeli kapacitet, tako da ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali derbi je bio izuzetno važan i sumnjam da jug nije mogao biti skroz ispunjen, ali nebitno.

Uglavnom dobijali ste maksimum na Grbavici, sektor O i zdenku plus još tampon zona sa obje vaše strane direktno na štetu Želje (zbog gubitka navijača na tim dijelovima), ne znam šta bi vam više čovjek dao jbg :D
Dobro je pa nisi nikad bio sa nama tamo, ne možeš ruku dići
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 90minut » 22 sep 2021, 11:08

Nadam se da ce biti otkazan derbi i da ce istupiti iz lige ovu sezonu

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MrkiMedo » 22 sep 2021, 12:14

Ma nema sanse, vama ovo ide jos u prilog i vasi vlasnici nikad ne bi dopustili istupanje iz lige

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 90minut » 22 sep 2021, 12:15

MrkiMedo je napisao/la:
22 sep 2021, 12:14
Ma nema sanse, vama ovo ide jos u prilog i vasi vlasnici nikad ne bi dopustili istupanje iz lige
Ma naravno kakvo crno istupanje to mogu pisati kokuzi poput mene, a realnost je da je Mirvic iskeširao haman 2 miliona km da se pokriju svi moguci dugovi. :rol:

Joj mi smo stvarno sretni što ima nekoga ko hoce da ulaže u ovu šugu od države još u fudbal ni manje ni više moj medo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2021, 12:19

MrkiMedo je napisao/la:
22 sep 2021, 12:14
Ma nema sanse, vama ovo ide jos u prilog i vasi vlasnici nikad ne bi dopustili istupanje iz lige
Eto Željezničar bi istupio iz lige :D
Liga se faktički može igrati sa 8 klubova tako da ako 4 kluba istupe opet ne bi ništa postigao. Tebi treba 50% klubova ili većina da nešto konkretno uradiš a Mladost i Olimpik su udaljeni sa razlogom, sve je smisleno i izrežirano od ovog pa sve do kartoniranih ekipa i brutalnih krađa koje smo gledali prošle sezone.
Samo da napomenem, ovo je tek prva godina kako Pelena ''vlada''..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 90minut » 22 sep 2021, 12:19

Da Željo bi se bukvalno ugasio ni manje ni više u takvoj su situaciji.

Uradio bi itekako moj morteme itekako da istupe 2 najveca kluba u BiH tad bi se i Uefa ukljucila budi siguran u to.

Samo što nemamo muda.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 12:22

Neće niko istupiti. Slobodi je dobro, Velež se koprca, al nema tu ništa više od priče o istupanju, TC svakako neće, vi ste u takvoj situaciji da istupili ne istupili, svejedno vam. Ako se ne dohavizate uskoro, ne morate ni istupati :mrgreen:
Nećemo ni mi jel...da se razumijemo, treba biti pošten, u ovom momentu mi imamo problema koji nemaju veze sa Vicom. Na novoj garnituri je da to zategnu i dovedu u red, pa vidjećemo.
Činjenica je da nam je liga dotakla dno, valjajmo se u blatu.
Večeras prvi čin, još ako kiše bude, fudbal u blatu zagarantovan.
Koševo Zapad

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2021, 12:26

90minut je napisao/la:
22 sep 2021, 12:19
Da Željo bi se bukvalno ugasio ni manje ni više u takvoj su situaciji.

Uradio bi itekako moj morteme itekako da istupe 2 najveca kluba u BiH tad bi se i Uefa ukljucila budi siguran u to.

Samo što nemamo muda.
To svakako ali više mislim na regularnost takmičenja gdje se ništa ne bi odmah promijenilo. To su procesi koji trajaju mjesecima, posebno iz ove vukojebine. Jednostavno smo previše mali da bi nekome bili interesantni i nešto rigorozno mora da se desi da bi te neko primijetio poput istupanja pola lige što samim tim znači da se liga ne može nastaviti. Tada bi se UEFA aktivno uključila i ubrzali bi proces koji je počeo prošle sezone pošto je 5 klubova poslalo sve UEFA-i dok je Mušija tužio savez.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la 90minut » 22 sep 2021, 12:31

Samo Sarajevo i Zeljeznicar je potrebno da istupe i idu promjene u to ne treba sumnjati, a onda bi se povukli i bošnjaci zbog pritiska iz saveza i imaš rusvaj.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MrkiMedo » 22 sep 2021, 13:37

MortemHz je napisao/la:
22 sep 2021, 12:19
MrkiMedo je napisao/la:
22 sep 2021, 12:14
Ma nema sanse, vama ovo ide jos u prilog i vasi vlasnici nikad ne bi dopustili istupanje iz lige
Eto Željezničar bi istupio iz lige :D
Liga se faktički može igrati sa 8 klubova tako da ako 4 kluba istupe opet ne bi ništa postigao. Tebi treba 50% klubova ili većina da nešto konkretno uradiš a Mladost i Olimpik su udaljeni sa razlogom, sve je smisleno i izrežirano od ovog pa sve do kartoniranih ekipa i brutalnih krađa koje smo gledali prošle sezone.
Samo da napomenem, ovo je tek prva godina kako Pelena ''vlada''..
Nama je isto. Istupili ili ugasili se sami :D

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PeakyBlinders » 22 sep 2021, 13:55

Kad bi istupili Sarajevo, Željezničar, Velež i Zrinjski haos bi nastao. Promjene u rekordnom roku.
ORIGINAL 1987

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2021, 14:22

Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 09:19
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 01:11
A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
Kako god da se riješenje za Grbavicu predloži, problem je.
A bunite se što reciprocitet, što milja i po tamo i ovamo.
Pa dajte neko rješenje, predložite, nemojte samo gdje će ovi iz lože, na istoku godišnje, ne može ovo, ne može ono.
Budite dobri domaćini.
I sam si svjestan da je teško pronaći rješenje, da na stadionu od 13 milja vi dobijete rahat 5 hiljada karata, nemoguće je. Evo ovo gore što je Peaky slao sliku, da vas stavimo na zdenku kod zapada, nije loše toliko samo kako rekoh pitanje je kako će guzonje biti udaljenje 10 metara od HZ, skontaj eto da na Koševu Manijaci trebaju biti udaljeni 10 metara od vaše lože, ko bi na to pristao.

Ako bi navijače Sarajeva zadovoljio ovakav raspored kao što je stavio Peaky mislim da bi se to moglo izvesti.

Nemam pojma, ja sam već pisao ako se ne mogu dogovoriti po 5% gostima na obje tekme i to je to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 14:29

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 14:22
Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 09:19
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 01:11
A šta ćeš sa zapadnom tribinom?

Misliš da će ovi iz lože sjediti 10 metara od Hordi zla? :mrgreen:
Kako god da se riješenje za Grbavicu predloži, problem je.
A bunite se što reciprocitet, što milja i po tamo i ovamo.
Pa dajte neko rješenje, predložite, nemojte samo gdje će ovi iz lože, na istoku godišnje, ne može ovo, ne može ono.
Budite dobri domaćini.
I sam si svjestan da je teško pronaći rješenje, da na stadionu od 13 milja vi dobijete rahat 5 hiljada karata, nemoguće je. Evo ovo gore što je Peaky slao sliku, da vas stavimo na zdenku kod zapada, nije loše toliko samo kako rekoh pitanje je kako će guzonje biti udaljenje 10 metara od HZ, skontaj eto da na Koševu Manijaci trebaju biti udaljeni 10 metara od vaše lože, ko bi na to pristao.

Ako bi navijače Sarajeva zadovoljio ovakav raspored kao što je stavio Peaky mislim da bi se to moglo izvesti.

Nemam pojma, ja sam već pisao ako se ne mogu dogovoriti po 5% gostima na obje tekme i to je to.
Ma ja vas razumijem, ako bi nas ispoštovali vi bi bili dobro kratki, a to na svom stadionu nekako ne ide.
Svako navija za sebe u ovoj situaciji, činjenica da mi budemo nabijeni ko sardine na Grbavici koliko god da dobijemo, tako je kako je.
Koševo Zapad

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2021, 14:37

Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 14:29
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 14:22
Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 09:19


Kako god da se riješenje za Grbavicu predloži, problem je.
A bunite se što reciprocitet, što milja i po tamo i ovamo.
Pa dajte neko rješenje, predložite, nemojte samo gdje će ovi iz lože, na istoku godišnje, ne može ovo, ne može ono.
Budite dobri domaćini.
I sam si svjestan da je teško pronaći rješenje, da na stadionu od 13 milja vi dobijete rahat 5 hiljada karata, nemoguće je. Evo ovo gore što je Peaky slao sliku, da vas stavimo na zdenku kod zapada, nije loše toliko samo kako rekoh pitanje je kako će guzonje biti udaljenje 10 metara od HZ, skontaj eto da na Koševu Manijaci trebaju biti udaljeni 10 metara od vaše lože, ko bi na to pristao.

Ako bi navijače Sarajeva zadovoljio ovakav raspored kao što je stavio Peaky mislim da bi se to moglo izvesti.

Nemam pojma, ja sam već pisao ako se ne mogu dogovoriti po 5% gostima na obje tekme i to je to.
Ma ja vas razumijem, ako bi nas ispoštovali vi bi bili dobro kratki, a to na svom stadionu nekako ne ide.
Svako navija za sebe u ovoj situaciji, činjenica da mi budemo nabijeni ko sardine na Grbavici koliko god da dobijemo, tako je kako je.
Recimo da na Manijaci teoretski nisu na jugu, i da je jug gostujuća tribina, e onda bi to vrh bilo, nama ostanu dvije full tribine + zapad, a vas bi moglo pofino doći na jug (računajući i onaj dole dio bez stolica).

Ili da se neko sjetio prije 35 godina da digne tribinu na jugu, a ne na sjeveru, danas bi nam svima lakše bilo :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Haver ! » 22 sep 2021, 14:37

Ja predlažem da se svaki derbi igra na Koševu bez obzira ko je u ulozi domaćina i da "gost" u formalnom smislu dobije jednu tribinu iza gola i 2 sektora na zapadu ostatak stadiona pripada "domaćinu na papiru"... Da se niko ne gužva i ne miješa na Grbavici :mrgreen: :urnebes:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 14:39

Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 14:37
Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 14:29
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 14:22


I sam si svjestan da je teško pronaći rješenje, da na stadionu od 13 milja vi dobijete rahat 5 hiljada karata, nemoguće je. Evo ovo gore što je Peaky slao sliku, da vas stavimo na zdenku kod zapada, nije loše toliko samo kako rekoh pitanje je kako će guzonje biti udaljenje 10 metara od HZ, skontaj eto da na Koševu Manijaci trebaju biti udaljeni 10 metara od vaše lože, ko bi na to pristao.

Ako bi navijače Sarajeva zadovoljio ovakav raspored kao što je stavio Peaky mislim da bi se to moglo izvesti.

Nemam pojma, ja sam već pisao ako se ne mogu dogovoriti po 5% gostima na obje tekme i to je to.
Ma ja vas razumijem, ako bi nas ispoštovali vi bi bili dobro kratki, a to na svom stadionu nekako ne ide.
Svako navija za sebe u ovoj situaciji, činjenica da mi budemo nabijeni ko sardine na Grbavici koliko god da dobijemo, tako je kako je.
Recimo da na Manijaci teoretski nisu na jugu, i da je jug gostujuća tribina, e onda bi to vrh bilo, nama ostanu dvije full tribine + zapad, a vas bi moglo pofino doći na jug (računajući i onaj dole dio bez stolica).

Ili da se neko sjetio prije 35 godina da digne tribinu na jugu, a ne na sjeveru, danas bi nam svima lakše bilo :mrgreen:
Nekad je istok bio pitarska gostujuća tribina, ok razumijem zašto danas nije, druga su vremena bila, da kažem i manje zle krvi generalno bilo na tribinama.
Ma da nas može bar 3 000 doći to bi riješilo koliko toliko problem, ovako niko nije zadovoljan i tražimo neke kompromise koje ne usrećuju nikog.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 14:43

Haver ! je napisao/la:
22 sep 2021, 14:37
Ja predlažem da se svaki derbi igra na Koševu bez obzira ko je u ulozi domaćina i da "gost" u formalnom smislu dobije jednu tribinu iza gola i 2 sektora na zapadu ostatak stadiona pripada "domaćinu na papiru"... Da se niko ne gužva i ne miješa na Grbavici :mrgreen: :urnebes:
I da prebace teren sa Grbavice na Koševo i riješeno :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2021, 14:46

Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 14:43
Haver ! je napisao/la:
22 sep 2021, 14:37
Ja predlažem da se svaki derbi igra na Koševu bez obzira ko je u ulozi domaćina i da "gost" u formalnom smislu dobije jednu tribinu iza gola i 2 sektora na zapadu ostatak stadiona pripada "domaćinu na papiru"... Da se niko ne gužva i ne miješa na Grbavici :mrgreen: :urnebes:
I da prebace teren sa Grbavice na Koševo i riješeno :mrgreen:
Znači sve smo se dogovorili
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”