Premijer liga BiH - posjeta 2016/2017

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la virtuoz » 28 feb 2017, 14:09

MortemHz je napisao/la: Ma zastitari su i ovaj put cijepali jedan dio karti jer nisu idioti otvorili dovoljno ulaza (nije skenirano), isto kao i posljednju domacu utakmicu. Nasi gosti i sponzori koji ulaze isto nemaju kartu nego ih se pusta. Bilo nas je 4.500, fulili su za 500.
Zao mi je, ali to sto pricas nema logike. Iz kluba su objavili da je PRODANO (a ne skenirano) 2369 pojedinacnih, onih sa godisnjim sigurno nije bilo preko 1000, tako da se sve slaze. Ako nekome i nisu skenirali ulaznicu taj broj je nevelik.
Na stadionu po svemu sudeci nije bilo preko 4000 osoba, a taj broj skeniranih bi se u svakoj drugoj ligi uzeo kao relevantan, tj. kao tocan broj gledatelja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54077
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la MortemHz » 28 feb 2017, 14:15

virtuoz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Ma zastitari su i ovaj put cijepali jedan dio karti jer nisu idioti otvorili dovoljno ulaza (nije skenirano), isto kao i posljednju domacu utakmicu. Nasi gosti i sponzori koji ulaze isto nemaju kartu nego ih se pusta. Bilo nas je 4.500, fulili su za 500.
Zao mi je, ali to sto pricas nema logike. Iz kluba su objavili da je PRODANO (a ne skenirano) 2369 pojedinacnih, onih sa godisnjim sigurno nije bilo preko 1000, tako da se sve slaze. Ako nekome i nisu skenirali ulaznicu taj broj je nevelik.
Na stadionu po svemu sudeci nije bilo preko 4000 osoba, a taj broj skeniranih bi se u svakoj drugoj ligi uzeo kao relevantan, tj. kao tocan broj gledatelja.
Ima logike jer sam bio tu i jer valjda znam za razliku od tebe. Sad ti kazem da imamo problem sa ulazima jer vec par utakmica zaredom ne otvore dovoljno i ljudi cekaju jako dugo, onda samo zastitar dođe i cijepa pola karti dok se pola skenira. Bilo je oko 4.500 osoba.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54077
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la MortemHz » 28 feb 2017, 14:17

tuzlak1987 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Meni je se isto ono protiv Viteza cinilo kao 5000 hiljada jer je bas veliki stadion, a sada kada mozda ni ono nije 5000 hiljada vec 4500 uvjeren sam da niti kod nas na Tusnju ne bude 3500-4000 kada mi se cini popunjeno vec nekih 2500 :D

Kada bi uveli brojace mislim da ne bi brojali preko 1500-2000 jer poznajem nas Tuzlanski javasluk :D
Ma ja bi volio da tacni podaci imaju ali da pikamo i one koji džaba uđu, sponzore, goste itd.
Ja bih napravio gostima na svim stadionima 3 KM ulaznicu univerzalnu i da svako ko ide na gostovanja plati 3 simbolicno, tako bi svaki klub izasao u susret svojim navijacima da ne placaju nekad i 10 :D

Jedva cekam da se naredi to za brojace, ovdje ce to uvesti samo kada bude krajnji rok :mrgreen:
Jedni od gostiju su nam bila djeca iz neke omladinske skole u Gracanici kod Bugojna, takvim ne bi nikada naplatio, neka uđu, **** kartu i ulaz.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la virtuoz » 28 feb 2017, 14:19

MortemHz je napisao/la: Ima logike jer sam bio tu i jer valjda znam za razliku od tebe. Sad ti kazem da imamo problem sa ulazima jer vec par utakmica zaredom ne otvore dovoljno i ljudi cekaju jako dugo, onda samo zastitar dođe i cijepa pola karti dok se pola skenira. Bilo je oko 4.500 osoba.
Koliko ima vlasnika godisnjih karata ?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54077
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la MortemHz » 28 feb 2017, 14:24

virtuoz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Ima logike jer sam bio tu i jer valjda znam za razliku od tebe. Sad ti kazem da imamo problem sa ulazima jer vec par utakmica zaredom ne otvore dovoljno i ljudi cekaju jako dugo, onda samo zastitar dođe i cijepa pola karti dok se pola skenira. Bilo je oko 4.500 osoba.
Koliko ima vlasnika godisnjih karata ?
900+400 ja mislim ali nemoj mi vjerovati 100%.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la virtuoz » 28 feb 2017, 14:50

MortemHz je napisao/la: 900+400 ja mislim ali nemoj mi vjerovati 100%.
Ove sezone pratim podatke "sa brojaca" koje Sarajevo izbacuje i razlika izmedu skeniranih i prodanih je obicno oko 700 (sto-dvjesto vise manje), znaci toliko prosjecno godisnjih dode na utakmicu. Protiv Viteza ta razlika je 785, znaci sve se slaze, sve isto kao i obicno.

Ali nek ti bude, recimo da je 1200 osoba sa godisnjim bilo na utakmici protiv Viteza, ostaju samo dvije opcije:
a) na stadionu je bilo 3569 (2369 + 1200) osoba sa ulaznicom/godisnjom, znaci max 400 osoba nije uracunato (skenirano 3154), znaci pretjerujes sa brojem onih koji se nisu racunali
b) klub iz nekog razloga laze o broju prodanih ulaznica

Vjerujem ja tebi, ali matematika fino kaze da malo pretjerujes, mislim na one sto se nisu racunali/skenirali :mrgreen:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54077
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la MortemHz » 28 feb 2017, 14:54

Hajd dobro matematiko moja, ti znas ko i kako skenira i cijepa..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la virtuoz » 28 feb 2017, 14:56

MortemHz je napisao/la:Hajd dobro matematiko moja, ti znas ko i kako skenira i cijepa..
Pa kazem ti, ili ti pretjerujes ili klub laze o broju prodatih ulaznica, trece opcije nema :mrgreen:
Sve je tu, crno na bijelo.
Zadnja izmjena: virtuoz, dana/u 28 feb 2017, 14:57, ukupno mijenjano 1 put.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la SemirSema » 28 feb 2017, 14:56

virtuoz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: 900+400 ja mislim ali nemoj mi vjerovati 100%.
Ove sezone pratim podatke "sa brojaca" koje Sarajevo izbacuje i razlika izmedu skeniranih i prodanih je obicno oko 700 (sto-dvjesto vise manje), znaci toliko prosjecno godisnjih dode na utakmicu. Protiv Viteza ta razlika je 785, znaci sve se slaze, sve isto kao i obicno.

Ali nek ti bude, recimo da je 1200 osoba sa godisnjim bilo na utakmici protiv Viteza, ostaju samo dvije opcije:
a) na stadionu je bilo 3569 (2369 + 1200) osoba sa ulaznicom/godisnjom, znaci max 400 osoba nije uracunato (skenirano 3154), znaci pretjerujes sa brojem onih koji se nisu racunali
b) klub iz nekog razloga laze o broju prodanih ulaznica

Vjerujem ja tebi, ali matematika fino kaze da malo pretjerujes, mislim na one sto se nisu racunali/skenirali :mrgreen:

Moj konačan odgovor je pod b

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la BatistutA19 » 28 feb 2017, 15:18

Eisenbahner1921 je napisao/la:Prosle godine se nismo borili za titulu pa smo opet bili daleko najposjeceniji stadion u drzavi, daleko.. Ni Europu izborili nismo.
To se jedna sezona omakla, sto se ostalih sezona tice, naravno da se borimo za titulu. Davno smo mi presisali to vrijeme u kojem ste vi sada. Prije jedno desetak godina..
Dakle, nama je uvijek borba za vrh sto je naravno u renomeu kluba. Vama nije, zato se ne borite za vrh i potpuno vam je svejedno.

Za Zeljeznicar je sasvim normalno da se bori za titulu, za vas je sasvim normalno da ste negdje u sredini. Nista to cudno nije, to je tako.
Mi imamo svoju konkurenciju, a i vi imate svoju konkurenciju. Jedni su pri vrhu, drugi su za dno zakucani.
Ti si neko dijete il nemas mozga l ne znam sta ....al necu polemisat s tobom samo cu ti ec vi cim ste slabi vas nema 50 na jugu nemoj da ti slike trazim kad vas je bilo 50 na grbavici ...cuj Siroki ti poredis sa Celikom il Borcem il Slobodom ....Dli si ti realan,pa ti onda stvarno veze nemas il si navijac Zeljeznicara 10 godina ,ne gledaju se derbiji po uspijehu u zadnji 10 godina nego po istoriji il povijesti...Koje razmislajanje glupo,nisi.Po tvom sutra Sarajevo 5 godina nek bude slabo ti ces rec nisu oni nas nivo sad je Mladost nas nivo hahahahhaha eto kako ti razmisljas gledas zadnjih 10 godia,jer vjjerovatnotoliko i navijas za Zeljeznicar...... NE VREDI TI NI PISAT NI OBJASNJAVAT TI SI NEKO DIJETE IL STVARNO NEMAS MOZGA ---------POZZZ .....

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la AnelZ » 28 feb 2017, 17:01

MortemHz je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Meni je se isto ono protiv Viteza cinilo kao 5000 hiljada jer je bas veliki stadion, a sada kada mozda ni ono nije 5000 hiljada vec 4500 uvjeren sam da niti kod nas na Tusnju ne bude 3500-4000 kada mi se cini popunjeno vec nekih 2500 :D

Kada bi uveli brojace mislim da ne bi brojali preko 1500-2000 jer poznajem nas Tuzlanski javasluk :D
Ma ja bi volio da tacni podaci imaju ali da pikamo i one koji džaba uđu, sponzore, goste itd.
To je lako uraditi, samo odstampati ulaznice za goste sa natpisom Gratis/Gost/Mediji/VIP itd. koje ce biti poslane istim i jednostavno zabraniti ulazak na stadion bez tih ulaznica. Ako si gost i zaboravio si ulaznicu koju je klub ti poslao onda si sam kriv pa makar bila djeca iz Pazarica. Tako se radi generalno na stadionima i licno mogu potvrditi da u Belgiji ako si gost posalju ti na mail ulaznicu sa QR kodom koju licno moras odstampati i ponijeti sa sobom te onda kroz skener na brojacima provuci kako bi te registrovali da si na stadionu jer broj gledalaca i popunjenost stadiona te pojedinacnih tribina/sektora je takodjer bitno radi sigurnosti.
nikolasbs je napisao/la:Krupa - Zeljo bilo preko 2000 gledaoca 100%
Ovaj video mi pokazuje da nije bilo. Citav stadion ima jedva preko 2000 mjesta :) no opet solidna posjeta


Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 28 feb 2017, 20:26

BatistutA19 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Prosle godine se nismo borili za titulu pa smo opet bili daleko najposjeceniji stadion u drzavi, daleko.. Ni Europu izborili nismo.
To se jedna sezona omakla, sto se ostalih sezona tice, naravno da se borimo za titulu. Davno smo mi presisali to vrijeme u kojem ste vi sada. Prije jedno desetak godina..
Dakle, nama je uvijek borba za vrh sto je naravno u renomeu kluba. Vama nije, zato se ne borite za vrh i potpuno vam je svejedno.

Za Zeljeznicar je sasvim normalno da se bori za titulu, za vas je sasvim normalno da ste negdje u sredini. Nista to cudno nije, to je tako.
Mi imamo svoju konkurenciju, a i vi imate svoju konkurenciju. Jedni su pri vrhu, drugi su za dno zakucani.
Ti si neko dijete il nemas mozga l ne znam sta ....al necu polemisat s tobom samo cu ti ec vi cim ste slabi vas nema 50 na jugu nemoj da ti slike trazim kad vas je bilo 50 na grbavici ...cuj Siroki ti poredis sa Celikom il Borcem il Slobodom ....Dli si ti realan,pa ti onda stvarno veze nemas il si navijac Zeljeznicara 10 godina ,ne gledaju se derbiji po uspijehu u zadnji 10 godina nego po istoriji il povijesti...Koje razmislajanje glupo,nisi.Po tvom sutra Sarajevo 5 godina nek bude slabo ti ces rec nisu oni nas nivo sad je Mladost nas nivo hahahahhaha eto kako ti razmisljas gledas zadnjih 10 godia,jer vjjerovatnotoliko i navijas za Zeljeznicar...... NE VREDI TI NI PISAT NI OBJASNJAVAT TI SI NEKO DIJETE IL STVARNO NEMAS MOZGA ---------POZZZ .....
Razgovaras sa navijacem kluba ciji je stadion najposjeceniji u 6 od poslijednjih 7 sezona, tako da, ne izmisljaj.
To ti pricu okaci macku o rep, veci mi je derbi sa Zrinjskim nego sa vama. To je cinjenica, a vi i dalje zivite u zabludi. Imate Vitez pa se sa njima krvite, to je vas rang.
Životni saputnik! 1921

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la BatistutA19 » 28 feb 2017, 22:38

Eisenbahner1921 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Prosle godine se nismo borili za titulu pa smo opet bili daleko najposjeceniji stadion u drzavi, daleko.. Ni Europu izborili nismo.
To se jedna sezona omakla, sto se ostalih sezona tice, naravno da se borimo za titulu. Davno smo mi presisali to vrijeme u kojem ste vi sada. Prije jedno desetak godina..
Dakle, nama je uvijek borba za vrh sto je naravno u renomeu kluba. Vama nije, zato se ne borite za vrh i potpuno vam je svejedno.

Za Zeljeznicar je sasvim normalno da se bori za titulu, za vas je sasvim normalno da ste negdje u sredini. Nista to cudno nije, to je tako.
Mi imamo svoju konkurenciju, a i vi imate svoju konkurenciju. Jedni su pri vrhu, drugi su za dno zakucani.
Ti si neko dijete il nemas mozga l ne znam sta ....al necu polemisat s tobom samo cu ti ec vi cim ste slabi vas nema 50 na jugu nemoj da ti slike trazim kad vas je bilo 50 na grbavici ...cuj Siroki ti poredis sa Celikom il Borcem il Slobodom ....Dli si ti realan,pa ti onda stvarno veze nemas il si navijac Zeljeznicara 10 godina ,ne gledaju se derbiji po uspijehu u zadnji 10 godina nego po istoriji il povijesti...Koje razmislajanje glupo,nisi.Po tvom sutra Sarajevo 5 godina nek bude slabo ti ces rec nisu oni nas nivo sad je Mladost nas nivo hahahahhaha eto kako ti razmisljas gledas zadnjih 10 godia,jer vjjerovatnotoliko i navijas za Zeljeznicar...... NE VREDI TI NI PISAT NI OBJASNJAVAT TI SI NEKO DIJETE IL STVARNO NEMAS MOZGA ---------POZZZ .....
Razgovaras sa navijacem kluba ciji je stadion najposjeceniji u 6 od poslijednjih 7 sezona, tako da, ne izmisljaj.
To ti pricu okaci macku o rep, veci mi je derbi sa Zrinjskim nego sa vama. To je cinjenica, a vi i dalje zivite u zabludi. Imate Vitez pa se sa njima krvite, to je vas rang.
Ne vredi s tobom polemisat ti il si neko djete il nemas mozga ti ne znas ni sta je derbi ,da derbi nije TRENUTNO STANJE NA TABELI nego je derbi ISTORIJA kluba.TRADICIJA ...tebi bi bio derbi sa Vrbanjusom da udju premier ligu i da budu u vrhu.....SAMO NE ZNAM IL NEMAS MOZGA IL SI NEKO DIJETE sto pratis Zeljeznicar 10 GOD,a vjerovatno to... JER TI OCITO NE ZNAS POJAM STA JE DERBI................AE CAO..tebi je derbi sto ce ti na Grbavicu npr doc 200 ultrasa il bi ti bio derbi da ti dodje 2000 ROBIJASA...........VEZE TI NEMAS ti tvoje razmisljanje sta je derbi

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la volimsiroki » 01 mar 2017, 10:04

Zenićaninu smeta što su Široki i Zrinjski sarajlijama derbi.
Prijatelju to je derbi jer je evo vec 10-12 zadnjih godina "velika cetvorka" u samom vrhu, osvaja trofeje, igra europu...
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Avatar
FliX
Postovi: 4702
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la FliX » 01 mar 2017, 10:54

@BatistutA19 ne znam sto se sa strumfom raspravljas kad i sam znas da su oni europska ekipa. Kad se sjetim prosle godine su uhvatili strasnu seriju i predkraj sezone dodjose na BP i pred praznim tribinama Celik ih popisa onako hladno s duda i europa OUT. Neprocijenjivo. Doduse bio nam je bojkot pa nisam iso na tekmu, ali zadesio sam se nakon utakmice na bulevaru blizu stanice, pa su strumfovi imali mahanje dok su pokisli u busevima racunali "kako im se to moglo desit" :kafa:

P.S Nek igraju ba skim hoce, meni vokri sto je rano utakmica u Vitezu.. radim tako da necu moci ici, a dosta nas tako ima. Opet ocekujem barem milju :cool:

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 01 mar 2017, 11:50

Navijac Celika nas ismijava sto jednom nismo otisli u Europu, a oni i dalje pred gasenjem.

@Batistuta
Ako su ti to jedini argumenti, ne odgovaraj mi.. Izvinut ces, a kako cemo mi imati derbi sa Celikom kad uopste vise necemo igrati sa vama? Vidis da nam niste ni rivali ni konkurenti.
Životni saputnik! 1921

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la BatistutA19 » 02 mar 2017, 07:08

Eisenbahner1921 je napisao/la:Navijac Celika nas ismijava sto jednom nismo otisli u Europu, a oni i dalje pred gasenjem.

@Batistuta
Ako su ti to jedini argumenti, ne odgovaraj mi.. Izvinut ces, a kako cemo mi imati derbi sa Celikom kad uopste vise necemo igrati sa vama? Vidis da nam niste ni rivali ni konkurenti.

Opet ti hahhha ja tebi jedno zi meni peto....COVJECE DERBI prvo nauci sta je nema eto necu Celik uzet jer si tvrdoglav...TEBI JE DERBI SA SARAJEVOM kad bi non stop oni bili 10 mijesto a Zeljeznicar 20 godina titulu osvajo i igro grupnu ligu prvaka ...Jel sad ti razumijes sta je derbi ???? il ces rec derbi je sa Krupom oni su treci .....NIJE BOLAN POENTA CELIK U OVOJ PRICI NEGO POJAM DERBI--DERVI OSTAJE DERBI DA LI NA GODINU DA LI ZA 5 GODINA TO NE KAZEM AL TI NE RAZUMIJES TEVI JE DERBI SAMO TRENUTNA TABELA ...BUDI MI LIJEPO POZDRAVLJEN

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la BatistutA19 » 02 mar 2017, 07:20

FLIX ma neam ja protiv Zelje nista imam prijatelja i manijaka i hordasa neam s tim problem,nikad se nisam radovo kad izgube u evropi cak postujem kad izadju i volim sve i jedan nas klub u evropi jer predstavljaju drzavu,dizu rejing i ostalim klubovima i nije mi nikad bilo drago kad neko izgubi 5 razlike ...Al covjeku samo objasnjavam da je derbi tradicija i istorija kluba a nije trenutni polozaj na tabeli kako on zamislja .ko je drugi to mu derbi ne bitno sto ce mu doc 20 gostujucih navijaca il npr 2000 robijasa na grbavicu ,,jok njemu je samo derbi ko je prvi na tabeli ..Dao sam mu primje Sarjeva nisam htio Celika ...po njegovom Olimik nek bude prvo a Sarajevo deseto njemu je derbi sa Olimpikom ak sad ne shvati ne treba mi replicirat nek samo cita sto sam napiso il nek mu neko objasni---
Sto se tice Viteza ma i ja mislim 1000 da ce bar bit a nemoze kasnije nema sanse ,,da je pobijedit Viteza nekako al nece bit lahko nema ni Salcinovica a ni Sisica a daj boze Stokic da papire dobije

maha1
Postovi: 93
Pridružen/a: 09 sep 2012, 10:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la maha1 » 02 mar 2017, 08:17

nikolasbs je napisao/la:Krupa - Zeljo bilo preko 2000 gledaoca 100%
Ovaj video mi pokazuje da nije bilo. Citav stadion ima jedva preko 2000 mjesta :) no opet solidna posjeta

[/quote]

ma ovaj vide je snimam u prvih par minuta utakmice ,a dobro se vidi da se stadion tek nesto kasnije pa skoro popuni ko je gledo utakmicu zna sta pricam.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - posjeta

Post Postao/la LjoZee » 02 mar 2017, 10:20

Jedini pravi derbi po meni je utakmica Sarajevo-Zeljeznicar.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MaroonBjelave, pitartz i 29 gostiju.