Kup BiH 2016/17

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2017, 02:22

skripar96 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ali on nije rusio po gradu, ne mozes donositi takve zakljucke, on je bio apsolutno nevin. To za balije me ne interesuje jer to veze nema sa Bosnom i sa nama, govori ti tako i za balije, turke, italijane, arape, francuze svejedno, jeste grozno ali nemam razlog da se vrijeđam radi toga. Pa u Banja Luci se orilo ubij ubij ubij turcina a mi slusamo i pisamo se od smijeha i onda u sali da ih jos vise isprovociras mi pocnemo isto, oni se sjebali, isto zivotinje ba, reze i psuju ti sve sto imas i nemas radi nemoci.
Nije niko pucao u njega vec u masu koja je bila tu i rusila. Yebiga da je bar drukcije zavrisilo al sta je tu je sad. Ako ti ne smeta to za balije sta ti smeta? Mi hrvati?
Pa sta smo brate? Pise u ustavu BiH fino da jesmo hrvati. Ako ti smeta zvizdanje himnoj objasnio sam svoju stranu price vec gore. Onda ne bi ni meni smetalo gazi ustase jer nisam ustasa?
Ipak smeta jer znam da se odnosi na mene,bez obzira kako me netko nazivao
Smeta mi fasisticko orgijanje kao i vrijeđanje moje drzave. Hrvati i balije me ne interesuju jer to nema veze sa Bosnom. Pise u novom ustavu koji je napravljen nedavno, sta mislis da odemo malo dublje u historiju? Rekao sam vec gore da se podijelilo na 3 dijela ali da tako nikad nije bilo. Uvijek su bile 3 religije ali su svi bili Bošnjani-Bosanci-Bošnjaci. Sta je onda nas Vedran bio, hrvat? Sta sam ja koji nisam musliman kao i more drugih ljudi? Da kazem da sam hrvat jer sam eto katolik, da kazem da sam srbin jer sam eto pravoslavac, da kazem da sam izraelac jer sam jevrej?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la dvokorak » 18 maj 2017, 02:23

skripar96 je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:
Kakve veze ima REPREZENTATIVNA utakmica ? Zbog cega, KERU, nisi postavio intoniranje komsijske himne na Tusnju ?
Zato sto su se ovdje uzlajale Sarajlije

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kao sto ta vasa selendra nije "Kroatska" tako ni samo Sarajevo nije cjelokupna BiH!!!!!!!! Ocekivao sam visi stepen tolerancije "evropskog stuba" civilizacije, poznatiji kao wannabe kroati
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la Zed98 » 18 maj 2017, 02:25

rodjak je napisao/la:Cestitam Nogometnom timu Siroki Brijeg na osvajanju Kupa BiH.Ove druge stvari sto su se mogle cuti i viditi na stadionu nisu iznenadjujuce (bar za mene) ali su i sramotne.

Nadovezo bih se na ovoga sto govori da navodno nemaju kanal na hrvatskom jeziku pa nemoze gledati dnevnik i slicno.Nemaju ni bosnjaci kanal na bosanskom jeziku,sto bi vi imali na hrvatskom.Posto je zemlja multinacionalna tako su i kanali multinacionalni i na njima se pricaju svi jezici i niko nikome ne brani da prica koji god hoce jezik.E sad posto je 50% bosnjaka u BiH normalno je da bude malo vise na bosanskom jeziku(ako ce mop realno)

Sto se tice Zeljka komsica i hrvatskog clana predsjednistva u ustavu iz Dejtona pise da jedan clan drzavnog predsjednistva mora biti iz hrvatskog naroda i nigdje ne pise da ga iskljucivo trebaju birati hrvati,a Covic to jos dodatno hoce da ga biraju samo hrvati iz Hercegovine :crazy: .

Jednu bitnu stvar ovdje ne spominjete.Taj "hrvatski" clan predsjednistva donosi odluke vezane i za bosnjake ali i sve ostale pa zasto onda ja ne bih imao pravo birati nekoga ko donosi odluke koje se odnose i na mene.Ako ce taj "hrvatski clan predsjednistva" donositi odluke koje ce se ticati samo hrvata onda nemam nista protiv birajte Covica po tisucu puta ;)

U Demokratskim drustvima ti nacionalni predstavnici moraju obezbjediti odredjenu kvotu glasova i iz drugih naraoda,i ako ne dobije tu kvotu nema ga u predsjednistvu ili parlamentu.Znaci da skratim.Onaj ko donosi bitne odluke vezano za citavu drzavu i sve gradjane mora biti izabran od svih a ne samo od uskrog kruga ljudi iz jednog naroda kako to Covke hoce(,e to ce biti ali malo sutra moj covke).Na iducim izborima Komsic opet pobjedjuje u to sam ubjedjen.
I na kraju da kazem da je vama bolje u ovakvoj BiH 100 puta nego da ste dio Hrvatske,zato smanjite dozivljaje u vezi ugrozenosti. :bih:
Nemaš ti veze s vezom, upravo je Ustavni sud, da parafriziram, odlučio da nije bitna nacionalnost onoga koga se bira, nego onih koji biraju, znači da Hrvati mogu birati Sabahudina Sabahudinovića ili Matu Matića za svog člana Predsjedništva BiH.
HDZ uopće ne želi da biraju samo Hrvati iz Hercegovine nego postoji jasna matematika, konkretno što se tiče Doma naroda, ako Hrvata u FBiH ima 500 000, a Hrvata u HNŽ 125 000, onda će 25% delegata za klub Hrvata doći glasovima iz HNŽ, ili ako u SBŽ živi 100 000 Hrvata, onda će 20% delegata doći glasovima iz SBŽ, isto kao i ZHŽ itd.

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 18 maj 2017, 02:25

I na kraju, nosit ce zastavu BiH u Europi. :njanjanja: :bih:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2017, 02:25

MortemHz je napisao/la:Ustase i balije me ne interesuju
Ispravio sam ti post jer nisu svi Hrvati ustase.
Hmm a sta je s cetnicima?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la skripar96 » 18 maj 2017, 02:27

MortemHz je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ali on nije rusio po gradu, ne mozes donositi takve zakljucke, on je bio apsolutno nevin. To za balije me ne interesuje jer to veze nema sa Bosnom i sa nama, govori ti tako i za balije, turke, italijane, arape, francuze svejedno, jeste grozno ali nemam razlog da se vrijeđam radi toga. Pa u Banja Luci se orilo ubij ubij ubij turcina a mi slusamo i pisamo se od smijeha i onda u sali da ih jos vise isprovociras mi pocnemo isto, oni se sjebali, isto zivotinje ba, reze i psuju ti sve sto imas i nemas radi nemoci.
Nije niko pucao u njega vec u masu koja je bila tu i rusila. Yebiga da je bar drukcije zavrisilo al sta je tu je sad. Ako ti ne smeta to za balije sta ti smeta? Mi hrvati?
Pa sta smo brate? Pise u ustavu BiH fino da jesmo hrvati. Ako ti smeta zvizdanje himnoj objasnio sam svoju stranu price vec gore. Onda ne bi ni meni smetalo gazi ustase jer nisam ustasa?
Ipak smeta jer znam da se odnosi na mene,bez obzira kako me netko nazivao
Smeta mi fasisticko orgijanje kao i vrijeđanje moje drzave. Hrvati i balije me ne interesuju jer to nema veze sa Bosnom. Pise u novom ustavu koji je napravljen nedavno, sta mislis da odemo malo dublje u historiju? Rekao sam vec gore da se podijelilo na 3 dijela ali da tako nikad nije bilo. Uvijek su bile 3 religije ali su svi bili Bošnjani-Bosanci-Bošnjaci. Sta je onda nas Vedran bio, hrvat? Sta sam ja koji nisam musliman kao i more drugih ljudi? Da kazem da sam hrvat jer sam eto katolik, da kazem da sam srbin jer sam eto pravoslavac, da kazem da sam izraelac jer sam jevrej?
Slusaj frende. Imas 3 verzije povijesti/istorije/historije kako god je zoves. Ja vjerujem da je moja istinita a tvoja nije. Ti obrnuto. Eto zasto sebe smatram hrvatom. Fasiticko? Ne znam da je bilo spominjanja ustasa,fasista nacista jaoanaca ovih il onih na utakmici. Vrijedjanje? Na koje tocno skandiranje mislis? Budi jasan. Ako je tebi to sto ja sebe smatram hrvatom uvredljivo,onda bi meni trebalo bit uvredljivo sto ti sebe smatras bosnjakom,zar ne?

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la dvokorak » 18 maj 2017, 02:28

KingJamesMVP je napisao/la:Zašto vrijeđaš bez razloga
Daleko je ovo od BEZRAZLOZNOG, "drugar"
Pun mi vas kufer :ljepota:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la Ras » 18 maj 2017, 02:28

Zed98 je napisao/la:
rodjak je napisao/la:Cestitam Nogometnom timu Siroki Brijeg na osvajanju Kupa BiH.Ove druge stvari sto su se mogle cuti i viditi na stadionu nisu iznenadjujuce (bar za mene) ali su i sramotne.

Nadovezo bih se na ovoga sto govori da navodno nemaju kanal na hrvatskom jeziku pa nemoze gledati dnevnik i slicno.Nemaju ni bosnjaci kanal na bosanskom jeziku,sto bi vi imali na hrvatskom.Posto je zemlja multinacionalna tako su i kanali multinacionalni i na njima se pricaju svi jezici i niko nikome ne brani da prica koji god hoce jezik.E sad posto je 50% bosnjaka u BiH normalno je da bude malo vise na bosanskom jeziku(ako ce mop realno)

Sto se tice Zeljka komsica i hrvatskog clana predsjednistva u ustavu iz Dejtona pise da jedan clan drzavnog predsjednistva mora biti iz hrvatskog naroda i nigdje ne pise da ga iskljucivo trebaju birati hrvati,a Covic to jos dodatno hoce da ga biraju samo hrvati iz Hercegovine :crazy: .

Jednu bitnu stvar ovdje ne spominjete.Taj "hrvatski" clan predsjednistva donosi odluke vezane i za bosnjake ali i sve ostale pa zasto onda ja ne bih imao pravo birati nekoga ko donosi odluke koje se odnose i na mene.Ako ce taj "hrvatski clan predsjednistva" donositi odluke koje ce se ticati samo hrvata onda nemam nista protiv birajte Covica po tisucu puta ;)

U Demokratskim drustvima ti nacionalni predstavnici moraju obezbjediti odredjenu kvotu glasova i iz drugih naraoda,i ako ne dobije tu kvotu nema ga u predsjednistvu ili parlamentu.Znaci da skratim.Onaj ko donosi bitne odluke vezano za citavu drzavu i sve gradjane mora biti izabran od svih a ne samo od uskrog kruga ljudi iz jednog naroda kako to Covke hoce(,e to ce biti ali malo sutra moj covke).Na iducim izborima Komsic opet pobjedjuje u to sam ubjedjen.
I na kraju da kazem da je vama bolje u ovakvoj BiH 100 puta nego da ste dio Hrvatske,zato smanjite dozivljaje u vezi ugrozenosti. :bih:
Nemaš ti veze s vezom, upravo je Ustavni sud, da parafriziram, odlučio da nije bitna nacionalnost onoga koga se bira, nego onih koji biraju, znači da Hrvati mogu birati Sabahudina Sabahudinovića ili Matu Matića za svog člana Predsjedništva BiH.
HDZ uopće ne želi da biraju samo Hrvati iz Hercegovine nego postoji jasna matematika, konkretno što se tiče Doma naroda, ako Hrvata u FBiH ima 500 000, a Hrvata u HNŽ 125 000, onda će 25% delegata za klub Hrvata doći glasovima iz HNŽ, ili ako u SBŽ živi 100 000 Hrvata, onda će 20% delegata doći glasovima iz SBŽ, isto kao i ZHŽ itd.
Po posima Katoličke crkve na kraju 2016. godine ima vas oko 390 hiljada, a Minhen i Dablin konstantno popunjavate, do popisa 2021. godine biće vas 300 milja max, a poslije Srba ste najstariji narod u BiH sad ste na prosjeku od 45 godina, znači biće vas kao Roma do 2030. godine!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2017, 02:28

MocMahale444 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ustase i balije me ne interesuju
Ispravio sam ti post jer nisu svi Hrvati ustase.
Hmm a sta je s cetnicima?
Nisi trebao jer odgovaram na njegovo, nisam to ja sam od sebe pisao. Nit' sam rek'o to iznad sto si ti rekao nit je bila tema o tome ispod.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la Zed98 » 18 maj 2017, 02:29

dvokorak je napisao/la:
Zed98 je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Zao mi je sto se sve ovako veceras odigralo i zavrsilo i sto vecerasnja desavanja najmanje imaju veze sa sportom. Ovom papanluku jednom za sva vremena treba stati ukraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U sopstvenoj drzavi da se ovako nesto trpi je van svake pameti. Boli me tuki sto moj post veze sa sportom nema ali je ovo jedan od hektolitara koji duzi niz vremena preliva casu, koja puca sa svih strana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti stalno krećeš od pogrešne pretpostavke da je ovo samo vaša država, trpim ja tebe, trpiš ti mene. I mene nervira što me je predstavljao Željko Komšić pa moram glasovati za Čovketa da ne bi došao neki drugi Željko Komšić, jbg, gurajmo dok ide. :zviz:
"Drugar" ne svidja ti se u BiH ODABIJ iz iste!!!!!!
Meni se jako sviđa BiH, samo da je uredim kako hoću. :kafa:

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la skripar96 » 18 maj 2017, 02:31

dvokorak je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Zašto vrijeđaš bez razloga
Daleko je ovo od BEZRAZLOZNOG, "drugar"
Pun mi vas kufer :ljepota:
Pun je i meni kufer tebe i slicnih pa vas ne vrijedjam. To je razlika. Kucni odgoj
EKONNP

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2017, 02:31

MortemHz je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ustase i balije me ne interesuju
Ispravio sam ti post jer nisu svi Hrvati ustase.
Hmm a sta je s cetnicima?
Nisi trebao jer odgovaram na njegovo, nisam to ja sam od sebe pisao. Nit' sam rek'o to iznad sto si ti rekao nit je bila tema o tome ispod.
Razumijem Morto da si ljut i nije mi drago sto se izgubili ali libo me racku sto mu odgovaras jel to nemam pravo te citirati i pitati a sta je s cetnicima?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la skripar96 » 18 maj 2017, 02:32

Ras je napisao/la:
Zed98 je napisao/la:
rodjak je napisao/la:Cestitam Nogometnom timu Siroki Brijeg na osvajanju Kupa BiH.Ove druge stvari sto su se mogle cuti i viditi na stadionu nisu iznenadjujuce (bar za mene) ali su i sramotne.

Nadovezo bih se na ovoga sto govori da navodno nemaju kanal na hrvatskom jeziku pa nemoze gledati dnevnik i slicno.Nemaju ni bosnjaci kanal na bosanskom jeziku,sto bi vi imali na hrvatskom.Posto je zemlja multinacionalna tako su i kanali multinacionalni i na njima se pricaju svi jezici i niko nikome ne brani da prica koji god hoce jezik.E sad posto je 50% bosnjaka u BiH normalno je da bude malo vise na bosanskom jeziku(ako ce mop realno)

Sto se tice Zeljka komsica i hrvatskog clana predsjednistva u ustavu iz Dejtona pise da jedan clan drzavnog predsjednistva mora biti iz hrvatskog naroda i nigdje ne pise da ga iskljucivo trebaju birati hrvati,a Covic to jos dodatno hoce da ga biraju samo hrvati iz Hercegovine :crazy: .

Jednu bitnu stvar ovdje ne spominjete.Taj "hrvatski" clan predsjednistva donosi odluke vezane i za bosnjake ali i sve ostale pa zasto onda ja ne bih imao pravo birati nekoga ko donosi odluke koje se odnose i na mene.Ako ce taj "hrvatski clan predsjednistva" donositi odluke koje ce se ticati samo hrvata onda nemam nista protiv birajte Covica po tisucu puta ;)

U Demokratskim drustvima ti nacionalni predstavnici moraju obezbjediti odredjenu kvotu glasova i iz drugih naraoda,i ako ne dobije tu kvotu nema ga u predsjednistvu ili parlamentu.Znaci da skratim.Onaj ko donosi bitne odluke vezano za citavu drzavu i sve gradjane mora biti izabran od svih a ne samo od uskrog kruga ljudi iz jednog naroda kako to Covke hoce(,e to ce biti ali malo sutra moj covke).Na iducim izborima Komsic opet pobjedjuje u to sam ubjedjen.
I na kraju da kazem da je vama bolje u ovakvoj BiH 100 puta nego da ste dio Hrvatske,zato smanjite dozivljaje u vezi ugrozenosti. :bih:
Nemaš ti veze s vezom, upravo je Ustavni sud, da parafriziram, odlučio da nije bitna nacionalnost onoga koga se bira, nego onih koji biraju, znači da Hrvati mogu birati Sabahudina Sabahudinovića ili Matu Matića za svog člana Predsjedništva BiH.
HDZ uopće ne želi da biraju samo Hrvati iz Hercegovine nego postoji jasna matematika, konkretno što se tiče Doma naroda, ako Hrvata u FBiH ima 500 000, a Hrvata u HNŽ 125 000, onda će 25% delegata za klub Hrvata doći glasovima iz HNŽ, ili ako u SBŽ živi 100 000 Hrvata, onda će 20% delegata doći glasovima iz SBŽ, isto kao i ZHŽ itd.
Po posima Katoličke crkve na kraju 2016. godine ima vas oko 390 hiljada, a Minhen i Dablin konstantno popunjavate, do popisa 2021. godine biće vas 300 milja max, a poslije Srba ste najstariji narod u BiH sad ste na prosjeku od 45 godina, znači biće vas kao Roma do 2030. godine!
Da,i?
Opet cemo biti konstitutivni narod dok je te BiH koju toliko volis

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2017, 02:32

Imaju tri verzije ali je samo jedna istinita, ja nemam stranu nego govorim o cinjenicama. Drugo, ja sebe ne smatram Bosnjakom jer ne volim taj naziv, volim se nazivati Bosancem. Trece, ne znam zasto bi to tebi moglo smetati jer bi i ti trebao to isto biti kao sto si i prije bio u historiji a ne nesto sto se desi preko noci. Ti nikako da skontas da je ovo rat podijelio pa se primaju ljudi. Imas verzije radi maloumnih ljudi koji dijele narod prema religiji sto se nikada jos nije desilo u Bosni.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la dvokorak » 18 maj 2017, 02:32

skripar96 je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Zašto vrijeđaš bez razloga
Daleko je ovo od BEZRAZLOZNOG, "drugar"
Pun mi vas kufer :ljepota:
Pun je i meni kufer tebe i slicnih pa vas ne vrijedjam. To je razlika. Kucni odgoj
"Skripar" pise o kucnom odgoju :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2017, 02:34

Pa imas me pravo pitati ali prvobitno si me ti kao ''ispravio'' a nije bilo potrebe jer smo diskutovali @skripar96 i ja pa nisi procitao fino konverzaciju. Sta te zanima o njima?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la Ras » 18 maj 2017, 02:35

Pa neka vas, nemam ništa protiv Hrvata, samo kada budete kao Romi, biraćemo vam sve predstavnike, a topite se brže od Antartika, ako si zadnji popis malo prelistao, vidjećeš da se Hrvatice najviše udavaju za druga dva naroda, u odnosu na Bošnjakinje i Srpkinje, znači asimiliacija vam slijedi, tada ćete se lijepo ponašati!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la MocMahale444 » 18 maj 2017, 02:37

Je li ovo ona ista prica kad nismo na istim talasima i kad tvrdis od 1921 do 1971 je 70 godina?
Izvinjavam se necu te citirati.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 18 maj 2017, 02:37

PitarBordo je napisao/la:Čuj ga kaže "malo ružan gest, ali i ja sam zapjevao malo..." Ponijelo ga. Duša slatka.
:urnebes: :rol: nešto najjače što sam pročitao u posljednje vrijeme
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Kup BiH 2016/17

Post Postao/la skripar96 » 18 maj 2017, 02:37

dvokorak je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:
dvokorak je napisao/la: Daleko je ovo od BEZRAZLOZNOG, "drugar"
Pun mi vas kufer :ljepota:
Pun je i meni kufer tebe i slicnih pa vas ne vrijedjam. To je razlika. Kucni odgoj
"Skripar" pise o kucnom odgoju :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Moj kucni odgoj je sasvim u redu. Ja nisam ovdje nikog vrijedjao a za ono na stadionu sam vam se iskreno ispricao. Vi prihvatite ispriku ako hocete,do vas je.
EKONNP

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.