Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la sarajevo46 » 02 maj 2018, 21:57

Mislim da je manje ljudi na finalu Kupa bilo samo kad je široki gostovao na Koševu protiv Olimpika. Što neko napisa treba se skontati jedna utakmica za finale u nekom manjem mjestu. Oba kluba dobiju određeni borj ulaznica, ostalo ide tom gradu gdje se igra i napraviš finu priču oko tog. Ovako postaje šega.

"Prodato je 1.653 pojedinačnih ulaznica. Utakmici je ukupno prisustvovao 1.858 gledalaca"

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la grbavicka » 02 maj 2018, 23:09

sarajevo46 je napisao/la:Mislim da je manje ljudi na finalu Kupa bilo samo kad je široki gostovao na Koševu protiv Olimpika. Što neko napisa treba se skontati jedna utakmica za finale u nekom manjem mjestu. Oba kluba dobiju određeni borj ulaznica, ostalo ide tom gradu gdje se igra i napraviš finu priču oko tog. Ovako postaje šega.

"Prodato je 1.653 pojedinačnih ulaznica. Utakmici je ukupno prisustvovao 1.858 gledalaca"
oni igraci su zasluzili i manje gledalaca na stadionu... sramota je sta su ucinili od klub u posljednih 5-6 utakmica... :o
45515

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la avenija » 02 maj 2018, 23:47

Pa sta je onda Celik zasluzio jbt cuuj ti price, bore se za titulu grade stadion finale kupa 1500 ljudi i to je zato sto lose.igraju, eto prije 3 godine ste igrali tika taku pa prije 2 godine ste peti zavrsili , titule nemate 5 -6 godina i kao lose igraju igraci otjerali.
Priznaj majku mu oborili smo rekord u najmanjoj posjeti u finalu kupa u historiji drzave i nek nas je stid, svi se nesto pravdaju jbt nigdje nikog da prizna problem i sramotu.
I ovo nije problem samo vas, skoro svi smo u ovim problemima i umjesto da se trazi neko rjesenje svake godine liga jos pada stonse tice posjete.
Nama prvaka prati 1000 ljudi , pola lige gleda ispod 500 ljudi pa i ove manje popustila euforija Mladost.nen moze dobaciti do 300 ljudi. Znaci negdje ima problem.
Evo i mi ispali a ulazi simin han ili olimpik ekipe koje ce pratit 500 ljudi. Taj stanisiic ili vec sta ce isto pratit 300-400..Znaci u situaciji da se potrefi kolo gdje su domacini Gosk Mladost Krupa Zvijezda09 Sloga i Radnik na citavom kolu posjeta nece preci 2000-3000 ljudi.
Sarajevki derbi se odigra pred 4-5 hiljada, derbi koji je odlucivao o prvaku nocni termin Zeljo -zrinjski 4-5 hiljada pa to se nikada nije desavalo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la samirr » 03 maj 2018, 01:34

sarajevo46 je napisao/la:Mislim da je manje ljudi na finalu Kupa bilo samo kad je široki gostovao na Koševu protiv Olimpika. Što neko napisa treba se skontati jedna utakmica za finale u nekom manjem mjestu. Oba kluba dobiju određeni borj ulaznica, ostalo ide tom gradu gdje se igra i napraviš finu priču oko tog. Ovako postaje šega.

"Prodato je 1.653 pojedinačnih ulaznica. Utakmici je ukupno prisustvovao 1.858 gledalaca"
vecu posjetu ima Sloboda !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Signore » 03 maj 2018, 09:36

sarajevo46 je napisao/la:Mislim da je manje ljudi na finalu Kupa bilo samo kad je široki gostovao na Koševu protiv Olimpika. Što neko napisa treba se skontati jedna utakmica za finale u nekom manjem mjestu. Oba kluba dobiju određeni borj ulaznica, ostalo ide tom gradu gdje se igra i napraviš finu priču oko tog. Ovako postaje šega.

"Prodato je 1.653 pojedinačnih ulaznica. Utakmici je ukupno prisustvovao 1.858 gledalaca"
I to je upitno, jer se za tu utakmicu navodi podatak od 'oko 2.000 gledatelja'.

Savez se svojski potrudio jucer i navodi da je utakmici prisustvovalo 3.600 gledatelja. Valjda delegat ima neki poremecaj zbog kojeg ne voli neparne brojeve pa broji 2-4-6-8...

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la 1921ba » 03 maj 2018, 11:45

Unatoč silnom razočarenju pred kraj sezone, posjeta je i više nego loša. Sumnjam da bi više ljudi bilo i da nije bilo kiše. Bilo kako bilo, Željo je blizu trofeja.

Evo izvještaj sa utakmice pa pogledajte sve još jednom. :D

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2018, 12:03

Kiša, praznici i još jedno u nizu razočarenja zadnjih godina, sve je to rezultat što jučer nije bilo inače standardnih 2,5 - 3k luđaka na Grbavici.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la belosevic28 » 03 maj 2018, 12:28

rOja iz sOrajva bila kuci pa za svog zeljA ne navija.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Osttribine » 03 maj 2018, 18:11

Gledam danas slike i snimke sa finala Poljskog Kupa izmedju Legie i Arke i pomislis gdje smo mi u toj prici, znam da je neuporedivo sa mnogo aspekata, ali ipak mislim da bi jedna utakmica finala izazivala mnogo vecu draz i kod nasih predstavnika. Mozda bi o tome u NSBiH ponovo trebali razmisliti i ponovo pokusati, jer ono juce na Grbavici je smijurija nevidjena, pojedini navijaci i Zelje, a prosle godine i Sarajeva se ponasaju kao da titula imamo po 50, a i da imamo toliki broj opet smo duzni ispostovati finale kupa nase zemlje. Zalosno je opcenito koliko su nam posjete na stadionima opale u cijeloj ligi, evo bas na danasnji dan prije 20 godina odigrao se derbi izmedju Sarajeva i Zelje na Kosevu na kojem sam bio prisutan zajedno sa onih 40 hiljada ljudi tada. Sada toliku brojku ne moze privuci utakmica bilo kojeg naseg kluba sa Barselonom ili Realom.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Rokoko87 » 03 maj 2018, 18:16

belosevic28 je napisao/la:rOja iz sOrajva bila kuci pa za svog zeljA ne navija.
Olovo izdat neće
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la belosevic28 » 03 maj 2018, 18:18

Rokoko87 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:rOja iz sOrajva bila kuci pa za svog zeljA ne navija.
Olovo izdat neće
Kalinovik i Rogatica takodje ! :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 maj 2018, 00:38

Osttribine je napisao/la:Gledam danas slike i snimke sa finala Poljskog Kupa izmedju Legie i Arke i pomislis gdje smo mi u toj prici, znam da je neuporedivo sa mnogo aspekata, ali ipak mislim da bi jedna utakmica finala izazivala mnogo vecu draz i kod nasih predstavnika. Mozda bi o tome u NSBiH ponovo trebali razmisliti i ponovo pokusati, jer ono juce na Grbavici je smijurija nevidjena, pojedini navijaci i Zelje, a prosle godine i Sarajeva se ponasaju kao da titula imamo po 50, a i da imamo toliki broj opet smo duzni ispostovati finale kupa nase zemlje. Zalosno je opcenito koliko su nam posjete na stadionima opale u cijeloj ligi, evo bas na danasnji dan prije 20 godina odigrao se derbi izmedju Sarajeva i Zelje na Kosevu na kojem sam bio prisutan zajedno sa onih 40 hiljada ljudi tada. Sada toliku brojku ne moze privuci utakmica bilo kojeg naseg kluba sa Barselonom ili Realom.
Brate smiješno je nažalost porediti nas i Poljake. :D

1. Poljska ima daleko uređenije stadione
2. Organizacija poljske Ekstraklase i poljskog Kupa su svemirski brod za čitav prostor Ex-Jugoslavije
3. Svaka utakmica poljske lige je u Full HD-u, te čak uvode i 4K prijenose!
4. Poljska je zemlja sa skoro 40 miliona ljudi, veći broj stanovnika - veća mogućnost za pune stadione
5. Poljska kao članica EU ulaže u sportsku infrastrukturu
6. Poljska ulaže u ekonomsko stanje svakog čovjeka u istoj, svako dijete u Poljskoj ima prilično veliki dječiji doplatak od nekih 150€, porezi za porodice sa malim primanjima su na nekom nižem nivou, za razliku od naše države ima neke pravde.

Ovo ne govorim "u prazno", veoma sam dobro informisan o situaciji u njihovoj državi, razgovaram sa tim ljudima i mogu reći da po svemu kaskamo za jednom Poljskom, a koliko tek kaskamo za dr. zemljama u EU... :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Osttribine » 04 maj 2018, 01:22

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Gledam danas slike i snimke sa finala Poljskog Kupa izmedju Legie i Arke i pomislis gdje smo mi u toj prici, znam da je neuporedivo sa mnogo aspekata, ali ipak mislim da bi jedna utakmica finala izazivala mnogo vecu draz i kod nasih predstavnika. Mozda bi o tome u NSBiH ponovo trebali razmisliti i ponovo pokusati, jer ono juce na Grbavici je smijurija nevidjena, pojedini navijaci i Zelje, a prosle godine i Sarajeva se ponasaju kao da titula imamo po 50, a i da imamo toliki broj opet smo duzni ispostovati finale kupa nase zemlje. Zalosno je opcenito koliko su nam posjete na stadionima opale u cijeloj ligi, evo bas na danasnji dan prije 20 godina odigrao se derbi izmedju Sarajeva i Zelje na Kosevu na kojem sam bio prisutan zajedno sa onih 40 hiljada ljudi tada. Sada toliku brojku ne moze privuci utakmica bilo kojeg naseg kluba sa Barselonom ili Realom.
Brate smiješno je nažalost porediti nas i Poljake. :D

1. Poljska ima daleko uređenije stadione
2. Organizacija poljske Ekstraklase i poljskog Kupa su svemirski brod za čitav prostor Ex-Jugoslavije
3. Svaka utakmica poljske lige je u Full HD-u, te čak uvode i 4K prijenose!
4. Poljska je zemlja sa skoro 40 miliona ljudi, veći broj stanovnika - veća mogućnost za pune stadione
5. Poljska kao članica EU ulaže u sportsku infrastrukturu
6. Poljska ulaže u ekonomsko stanje svakog čovjeka u istoj, svako dijete u Poljskoj ima prilično veliki dječiji doplatak od nekih 150€, porezi za porodice sa malim primanjima su na nekom nižem nivou, za razliku od naše države ima neke pravde.

Ovo ne govorim "u prazno", veoma sam dobro informisan o situaciji u njihovoj državi, razgovaram sa tim ljudima i mogu reći da po svemu kaskamo za jednom Poljskom, a koliko tek kaskamo za dr. zemljama u EU... :bih:
Hajde procitaj jos jednom moj post ali sa razumijevanjem. Ne kazem ja da mi jesmo i mozemo biti kao Poljska i poljski navijaci, nego sam se osvrnuo kako to kod njih izgleda, ali i u drugim zemljama gdje se igra jedna utakmica finala kupa. Ljudi od toga naprave spektakl, istina je da nasa zemlja to ne moze ni priblizno iz xy razloga, ali bar malo bi se dalo poraditi na toj finalnoj utakmici i pobuditi interes i klubova i navijaca. A ti si potpuno fulio poentu i iznjeo niz razloga i dokaza o Poljskoj i situaciji kod njih :D

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 maj 2018, 17:56

Osttribine je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Gledam danas slike i snimke sa finala Poljskog Kupa izmedju Legie i Arke i pomislis gdje smo mi u toj prici, znam da je neuporedivo sa mnogo aspekata, ali ipak mislim da bi jedna utakmica finala izazivala mnogo vecu draz i kod nasih predstavnika. Mozda bi o tome u NSBiH ponovo trebali razmisliti i ponovo pokusati, jer ono juce na Grbavici je smijurija nevidjena, pojedini navijaci i Zelje, a prosle godine i Sarajeva se ponasaju kao da titula imamo po 50, a i da imamo toliki broj opet smo duzni ispostovati finale kupa nase zemlje. Zalosno je opcenito koliko su nam posjete na stadionima opale u cijeloj ligi, evo bas na danasnji dan prije 20 godina odigrao se derbi izmedju Sarajeva i Zelje na Kosevu na kojem sam bio prisutan zajedno sa onih 40 hiljada ljudi tada. Sada toliku brojku ne moze privuci utakmica bilo kojeg naseg kluba sa Barselonom ili Realom.
Brate smiješno je nažalost porediti nas i Poljake. :D

1. Poljska ima daleko uređenije stadione
2. Organizacija poljske Ekstraklase i poljskog Kupa su svemirski brod za čitav prostor Ex-Jugoslavije
3. Svaka utakmica poljske lige je u Full HD-u, te čak uvode i 4K prijenose!
4. Poljska je zemlja sa skoro 40 miliona ljudi, veći broj stanovnika - veća mogućnost za pune stadione
5. Poljska kao članica EU ulaže u sportsku infrastrukturu
6. Poljska ulaže u ekonomsko stanje svakog čovjeka u istoj, svako dijete u Poljskoj ima prilično veliki dječiji doplatak od nekih 150€, porezi za porodice sa malim primanjima su na nekom nižem nivou, za razliku od naše države ima neke pravde.

Ovo ne govorim "u prazno", veoma sam dobro informisan o situaciji u njihovoj državi, razgovaram sa tim ljudima i mogu reći da po svemu kaskamo za jednom Poljskom, a koliko tek kaskamo za dr. zemljama u EU... :bih:
Hajde procitaj jos jednom moj post ali sa razumijevanjem. Ne kazem ja da mi jesmo i mozemo biti kao Poljska i poljski navijaci, nego sam se osvrnuo kako to kod njih izgleda, ali i u drugim zemljama gdje se igra jedna utakmica finala kupa. Ljudi od toga naprave spektakl, istina je da nasa zemlja to ne moze ni priblizno iz xy razloga, ali bar malo bi se dalo poraditi na toj finalnoj utakmici i pobuditi interes i klubova i navijaca. A ti si potpuno fulio poentu i iznjeo niz razloga i dokaza o Poljskoj i situaciji kod njih :D
Nagrada od 1.000.000KM za osvajanje Kupa bi možda promijenila neke stvari, ili nagrada od 500.000KM. :D
Generalno Savez ništa ne radi po pitanju Kupa, klubovi i navijači također neozbiljno shvataju to takmičenje. :nedam:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la MortemHz » 04 maj 2018, 18:16

Po meni kup najozbiljnije shvataju Manijaci.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la staragarda » 08 maj 2018, 13:12

MortemHz je napisao/la:Po meni kup najozbiljnije shvataju Manijaci.
Nije golem :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la hskzmostar » 09 maj 2018, 00:03

Sretno Krupi danas !

Fajicu oporavi se i zgazi ono go.vno od Graovca.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la grbavicka » 09 maj 2018, 09:04

sretno krupi!!! do pobjede i trofeja!!! zeljo nije zasluzio ovaj trofej kako igraju pichke...
45515

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la Gradonacelnik » 09 maj 2018, 09:45

Zamisli da im Krupa uzme kup. :urnebes:

Ajmo Krupaaaaaa!
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2017/2018.

Post Postao/la SemirSema » 09 maj 2018, 09:50

Gradonacelnik je napisao/la:Zamisli da im Krupa uzme kup. :urnebes:

Ajmo Krupaaaaaa!
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.