Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Odgovori

Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Anketa je završila: 12 nov 2017, 13:39.

DA, u potpunosti sam zadovoljan
7
8%
DJELOMIČNO, može to i bolje
8
9%
NE, u potpunosti sam nezadovoljan
72
83%
 
Ukupno glasova: 87

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la since1948 » 25 mar 2018, 21:57

MortemHz je napisao/la: Ma haj bgt ko da ces puno izgubiti, ja to nisam upalio nekih par godina sigurno. Mozda kada prenose Bosnu pa maksuz odem da pogledam ali ovako nista, slabo.
Pa to stoji,samo kazem sto im ne placam pretplatu. Boli mene taki za BHT,ko kad im je kvalitetan program
SAMO ŠIROKI!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la bihuzur » 25 mar 2018, 22:06

since1948 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Ma haj bgt ko da ces puno izgubiti, ja to nisam upalio nekih par godina sigurno. Mozda kada prenose Bosnu pa maksuz odem da pogledam ali ovako nista, slabo.
Pa to stoji,samo kazem sto im ne placam pretplatu. Boli mene taki za BHT,ko kad im je kvalitetan program
pa zar vi niste gledali kapelske kresove? :o

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la DeeWa » 25 mar 2018, 23:04

Evolve je napisao/la:A da ja tebi repliciram malo. Zadnji podatak koji sam pronasao je da na toj tv imas 92% bosnjaka, 5% hrvata 3% ostalih..
Druze, a koliko zivi bosnjaka u sarajevu a koliko hrvata? U centar sarajevo zivi oko 42 hiljade bosnjaka a 3 hiljade hrvata, u novo sarajevo zivi skoro 50 hiljada bosnjaka i 4 i po hiljade hrvata, u novi grad sarajevo zivi 100 hiljada bosnjaka i 5 hiljada hrvata i td da ne nabrajam vidis okvirno razliku. Jel mislis da bi bilo normalno i posteno da ima jednak broj i da je to uopceno i moguce? Kad znas i sam da mali broj hrvata uopce i zeli imati posla sa televizijom u sarajevu isto kao i srbi, slicno je i sa igracima u reprezentaciji, samo hrvati koji ne mogu u hrvatskoj igraju u bosni a onda se zale sto nema ih vise u reprezentaciji.

Ja sam bosnjak i sto se mene tice nek budu svi komentatori koji se izjasnjavaju kao hrvati i srbi, ne mora biti niti jedan bosnjak ako ce oni kvalitetno obavljati posao. Ja stvarno ne vidim problem u tome. Nesto neko ne smatra svojim a zeli sve da ima svoje. Zivis u drzavi koja se zove bosna i hercegovina a smeta ti bosanski jezik (govorim uopceno) pa to samo u bosni ima, nigdje drugo na citavom svijetu.

Jahh bas bi ti bio zanimljiviji podatak koliko je Ronaldo zabio golova u ligi prvaka ove sezone ako to kaze komentator na hrvatskom nego na bosanskom...


Kad je liga prvaka ja najradije prebacim na arena sport i slusam srpskog komentatora nego bosnjaka koji valja gluposti, jer mi nije vazno koji jezik govori nego da je profesionalac i da mi fino vodi utakmicu. Ali dok god postoje takvi kompleksasi uvijek ce nam u drzavi ovako biti
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 26 mar 2018, 02:19

thulkazal je napisao/la:"al zasto ne bi moga raditi Bosnjak na Hrv kanlau ili obrnuto? Mozda ne moze biti voditelj ili komentator al moze milion drugih poslova!"

U ovom dijelu je sažeta sva zatucanost ovog smrdljivog zapadnog Balkana.


Što se tiče BH Telecoma i Moje TV jedva čekam da se to go*no privatizuje.

A BHT1 ne vrijedi ni spomenuti :puke: Sve osim televizije, a imaju i hrvatske komentatore/voditelje što je po logici ovog iznad nedopustivo :urnebes:
To je svagdje u svijetu! Pa jer mislis da u Svici vijesti na njemackom kanalu vodi talijanski ili francuski komentator? Ustvari nije bitna nacionalnost vec jezik kojim se prica! Kod nas je malo drukcija situacija jel se svi razumijemo al realno pises gluposti!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 26 mar 2018, 02:29

MortemHz je napisao/la:slika
Pa dobro i Bosnjaci i Hrvati su isto jel tako Mortem? :mrgreen:

Ako nam je i jezik isti ili ste vi Austrijanci a mi Svabe :D Vi ste u jeziku slicni sa Srbima u 95% rijeci. I kod vas i kod njih je hiljada kod nas tisuca i milion drugi primjera. Al necemo dalje ulaziti u raspravu jel to nije tema a i glupo mi je o tome uopce diskutirati.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Evolve » 26 mar 2018, 07:39

DeeWa je napisao/la:
Evolve je napisao/la:A da ja tebi repliciram malo. Zadnji podatak koji sam pronasao je da na toj tv imas 92% bosnjaka, 5% hrvata 3% ostalih..
Druze, a koliko zivi bosnjaka u sarajevu a koliko hrvata? U centar sarajevo zivi oko 42 hiljade bosnjaka a 3 hiljade hrvata, u novo sarajevo zivi skoro 50 hiljada bosnjaka i 4 i po hiljade hrvata, u novi grad sarajevo zivi 100 hiljada bosnjaka i 5 hiljada hrvata i td da ne nabrajam vidis okvirno razliku. Jel mislis da bi bilo normalno i posteno da ima jednak broj i da je to uopceno i moguce? Kad znas i sam da mali broj hrvata uopce i zeli imati posla sa televizijom u sarajevu isto kao i srbi, slicno je i sa igracima u reprezentaciji, samo hrvati koji ne mogu u hrvatskoj igraju u bosni a onda se zale sto nema ih vise u reprezentaciji.

Ja sam bosnjak i sto se mene tice nek budu svi komentatori koji se izjasnjavaju kao hrvati i srbi, ne mora biti niti jedan bosnjak ako ce oni kvalitetno obavljati posao. Ja stvarno ne vidim problem u tome. Nesto neko ne smatra svojim a zeli sve da ima svoje. Zivis u drzavi koja se zove bosna i hercegovina a smeta ti bosanski jezik (govorim uopceno) pa to samo u bosni ima, nigdje drugo na citavom svijetu.

Jahh bas bi ti bio zanimljiviji podatak koliko je Ronaldo zabio golova u ligi prvaka ove sezone ako to kaze komentator na hrvatskom nego na bosanskom...


Kad je liga prvaka ja najradije prebacim na arena sport i slusam srpskog komentatora nego bosnjaka koji valja gluposti, jer mi nije vazno koji jezik govori nego da je profesionalac i da mi fino vodi utakmicu. Ali dok god postoje takvi kompleksasi uvijek ce nam u drzavi ovako biti
Prvo, ovaj statisticki podatak sam iznio na ono tvoje gdje si nabrojio 3-4 voditelja i eto ga, to je jedini razlog. Jesi procitao post ispod, sto sam odgovarao? Ovdje nije uopce rijec o bosanskom jeziku, hrv jeziku srpskom jeziku, kurcevom palcevom, niti meni smeta ijedan od drugih jezika, dapace. Ono sto mi smeta kao sto sam napisao onom mostarcu je "oblikovanje vijesti" na javnoj tv, i to je jedini razlog, apsolutno nista vise..
NK Široki Brijeg

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Dena94 » 26 mar 2018, 11:25

UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:slika
Pa dobro i Bosnjaci i Hrvati su isto jel tako Mortem? :mrgreen:

Ako nam je i jezik isti ili ste vi Austrijanci a mi Svabe :D Vi ste u jeziku slicni sa Srbima u 95% rijeci. I kod vas i kod njih je hiljada kod nas tisuca i milion drugi primjera. Al necemo dalje ulaziti u raspravu jel to nije tema a i glupo mi je o tome uopce diskutirati.
Brajo nemoj diskutovat, mozda su Srbi slicni po tom hiljadu, fudbal, izgovorima mjeseci, al to je zato sto su uzimali iste tudjice. Sto se tice samog govora, bosnjaci ne da su slicni nama nego su isti. Odnosno govore ijekavskim govorom, dok Srbi govore ekavskim. Ja bosnjake mogu samo po naglasku i poznat i to nekad kad upadnje nedje hiljadu, a ovako po govoro nema sanse.
The Nobles ⚔

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54333
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 26 mar 2018, 13:04

Upravo tako Dena
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 26 mar 2018, 15:39

MortemHz je napisao/la:Upravo tako Dena
Ja sam znao da je mortem u srcu sportski prijatelj :mrgreen: za koga ces navijati u sub? :D
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54333
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 26 mar 2018, 15:48

UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Upravo tako Dena
Ja sam znao da je mortem u srcu sportski prijatelj :mrgreen: za koga ces navijati u sub? :D
Samo Koševo, Samo Sarajevo.. :hmmmm: :ljepota:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 27 mar 2018, 02:33

MortemHz je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Upravo tako Dena
Ja sam znao da je mortem u srcu sportski prijatelj :mrgreen: za koga ces navijati u sub? :D
Samo Koševo, Samo Sarajevo.. :hmmmm: :ljepota:
A dobro Mortem shvacam da je tesko javno izaci iz ormara. :lol: :lol: :lol:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54333
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 27 mar 2018, 08:33

U privatne poruke cu ja to tebi hahaha
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la paulus » 27 mar 2018, 09:12

Jel ovo zajebancija pitanje , Ono malo nade sto je imala popularizacija lige je sjebala Moja tv
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 03 apr 2018, 22:36

Zašto pričati o nacionalnim temama, konkretno bosanskom , srpskom i hrvatskom jeziku na ovoj temi?
Da li je to toliko bitno? Razumijemo se maksimalno, bitan je kvalitet, a stil pričanja ili dijalekat kojim se govori, fudbal ili nogomet, zaleđe ili offside, meni to ne predstavlja problem, a nekima izgleda predstavlja!

Da pređemo na stvar... BH Telecom, konkretno Moja TV je uništila Premijer ligu BiH!
Imali smo ligu koja je bila gledana od Vardara do Triglava, a danas se svela na nekih 30% ili manje teritorije BiH što prenosi dva najveća kluba u državi i BHT1 koji prenosi ugl. bezvezne utakmice Premijer lige BiH!

Kome to odgovara? Jedno vrijeme smo imali sve utakmice, konkretno 6 utakmica na TV-u, dok sad imamo otprilike 3 utakmice po kolu. Gdje je nestao entuzijazam za Premijer ligu BiH, zašto je Savez dozvolio ovo sranye koje danas imamo?
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Wandelanoite » 11 apr 2018, 19:04

Kakva slika na SportKlubu Željo-Sloboda :o

Zakonom zabraniti BHT-u, Arenisport i svim TV kućama da prenose našu ligu, otići oglabat ga ljudima iz SK da uzmu našu ligu i kup.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Schlager » 13 apr 2018, 16:52

arenasport je izmislila prenose bh lige za sportklub...

ne znam koju si ti utakmicu gledao u srijedu,ali sa grbavice glavna kamera nije radila dobar dio utakmice :( već se prenosilo iz ko zna kakvih uglova...onu najbolju šansu slobode u prvom pol,uopšte nisam vidio....ali možda to i nije do sportkluba,već do produkcijske kuće koja je radila prenos,pojma nemam kako to ide...

ali gledao sam i ljetos željezničar-aik i željezničar-zeta na sportklub.....ništa,ni minut neke uvodne emisije,ili nešto slično...dok je na sarajevo-zaria bio na arenasport improvizovani studio pola sata i prije i poslije utakmice...arena i ovu našu ligu ispoštuje uvodnom emisijom,intervjuima na poluvremenu,izjavama poslije utakmice ,snimcima najzanimljivijih detalja...ne znam uopšte otkud ljudima ova mantra da je sportklub bogzna kakav u tim prenosima i da areni treba zabranit :( ..ali nisi ti jedini,mnogi to pišu,ali ja zaista ne znam zašto..da ne govorim koliko su komentatori na arenasport bh potkovaniji u poznavanju lige od ovih momaka sa sportklub

šta ovog vikenda ima na tv,osim sarajevskog derbija na Moja tv?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la prisonbreak » 13 apr 2018, 17:01

Celik - Mladost
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samirr
Postovi: 8871
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la samirr » 14 apr 2018, 00:06

Krupa - Zrinjski BHT
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”