Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Anketa je završila: 12 nov 2017, 13:39.

DA, u potpunosti sam zadovoljan
7
8%
DJELOMIČNO, može to i bolje
8
9%
NE, u potpunosti sam nezadovoljan
72
83%
 
Ukupno glasova: 87

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la penke » 14 mar 2018, 02:21

Apsolutno nezadovoljan prijenosima u svakom pogledu, ovaj ugovor između bh telecoma i saveza nas je vratio 10 godina unatrag. Loš kvalitet slike,s kamerama iz kamenog doba te način prenošenja ekipa.
Svoj klub,Široki Brijeg,nisam imao priliku gledati većinom ove sezone,prenoseni su u derbijima sa sarajevskim klubovima te Zrinjskim i Slobodom. Ostale utakmice niti snimak nemam priliku vidjeti.
Ovaj ugovor je dosta narušio ugled i promoviranje lige jer nemamo dovoljan broj prijenosa utakmica kao i linkovi za tekme koji su većinom blokirani. Npr. Dosta igrača u Širokom je iz Hrvatske i teško se mogu snaći njihova rodbina,prijatelji vidjeti igre svog ljubimca.
Smatram da je Arenasport puno bolje obavljala prijenos utakmica,imala uvode u utakmicu i statistiku bolju,te kvalitet slike je 5x bolji. Imali su i više direktnih prijenosa..
Moja tv,ako vec ne zeli prenositi neke utakmice bolje da dadne pravo na prijenos lokalnim tv kucama ili klupskim tv koji bi to sigurno dobro odradili..
Samo jedno ime

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la sarajevo46 » 14 mar 2018, 08:40

MOJATV najveća glupost koja je mogla zadesiti ovu jadnu ligu. Par koraka nazad smo napravili.

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la biceDUPLA » 14 mar 2018, 09:20

KLUBOVI SU KRIVI STO DOPUSTE DA IM OVI DEBILI DAJU CRKAVICU I DA PRENOSE SA KAMERAMA.OD MOBITELA.
ŽELJEZNIČAR 1921

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la grbavicka » 14 mar 2018, 10:30

prezadovoljan, ovo je najbolje sto se moglo desiti... ako neko trazi dalku u jajetu, nace... jbg, nije ultra extra hd kvalitet, ali sasvim dovoljno za gledanje, a ovi sto im je mrsko da plate 2 marke za utakmicu, neka se zapitaju jesul samo skrti ili lijeni...

jedina zamjerka sto imam, je sto komentatori vazda korist pogresne statistike, dize mi se kosa od toga kad cujem, da broje samo od 2002. kao da prije toga fudbal nije postojao kod nas... sramota!
45515

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la macak_ » 14 mar 2018, 10:40

Ima li neko statistiku koga su i koliko puta prenosili do sada.

Očito je da utakmice želje i sarajeva budu prenošene svako kolo, a ostalima kako se namjesti.. Također mislim da je 2 km puno za jednu utakmicu.

Mene u suštini najviše iritira kvalitet prenosa, jer koliko znam da bht ima hd opremu koju očito ne želi da koristi za prenose.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Evolve » 14 mar 2018, 11:53

Meni osobno nije uopće puno 2KM, ali kome da platim kad prijenosa UOPĆE nema ? Jbte kad se igra utakmica u Biljeini, kao da se igra u Tanzaniji, vidiš samo konačni rezultat ništa drugo....
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 14 mar 2018, 12:27

grbavicka je napisao/la:prezadovoljan, ovo je najbolje sto se moglo desiti... ako neko trazi dalku u jajetu, nace... jbg, nije ultra extra hd kvalitet, ali sasvim dovoljno za gledanje, a ovi sto im je mrsko da plate 2 marke za utakmicu, neka se zapitaju jesul samo skrti ili lijeni...

jedina zamjerka sto imam, je sto komentatori vazda korist pogresne statistike, dize mi se kosa od toga kad cujem, da broje samo od 2002. kao da prije toga fudbal nije postojao kod nas... sramota!
Evo ovako ja ti dam 500km za iduce kolo ako ti pogledas jednu utakmicu sa mog compa bez milion prekida bez kasnjenja slike itd. Pa se ti zali BH Tel cinjenica je da oni nemaju kapacitet pokriti jedan takav projekt i namjerno zanemaruju sve ostatak drzave bazirajuci se samo na sredisnji dio gdje je najveca baza njihovih korisnika a za ostale ko ga hebe! Pa zar ti mislis da je nekom problem dati 2km da pogleda jednu tekmu!?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la grbavicka » 14 mar 2018, 12:44

UstanikSBII je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:prezadovoljan, ovo je najbolje sto se moglo desiti... ako neko trazi dalku u jajetu, nace... jbg, nije ultra extra hd kvalitet, ali sasvim dovoljno za gledanje, a ovi sto im je mrsko da plate 2 marke za utakmicu, neka se zapitaju jesul samo skrti ili lijeni...

jedina zamjerka sto imam, je sto komentatori vazda korist pogresne statistike, dize mi se kosa od toga kad cujem, da broje samo od 2002. kao da prije toga fudbal nije postojao kod nas... sramota!
Evo ovako ja ti dam 500km za iduce kolo ako ti pogledas jednu utakmicu sa mog compa bez milion prekida bez kasnjenja slike itd. Pa se ti zali BH Tel cinjenica je da oni nemaju kapacitet pokriti jedan takav projekt i namjerno zanemaruju sve ostatak drzave bazirajuci se samo na sredisnji dio gdje je najveca baza njihovih korisnika a za ostale ko ga hebe! Pa zar ti mislis da je nekom problem dati 2km da pogleda jednu tekmu!?
cekaj, onda nije to njih, nego do tvog kompa... ja imam tri laptopa, jedna brzi i dva spora, i svaki put nemam problema da gledam ni na jednom kompu... ok, mozda tebi nije mrsko dati 2 marke, ali uopsteno gledano, vecini je zao dati 2 marke jer toboze, mogu popiti kafu u gradu za to...
45515

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Kompromis » 14 mar 2018, 13:02

Ako ti stopa budi siguran da je do tebe i do tvog internet provajdera a ne BHtelecoma... ko god koristi npr telemach a plati 2km slika mu ne stopa i ne kasni, jer su im svi paketi interneta poprilično dobri i brzi (ja prvi to radim sa placanjem gledanja gostujucih tekmi)... ali je slika loseg kvaliteta sto je razlog oprema iz 1984 koju koristi BHT1 prilikom realizacije prenosa... na ovom bi sigurno trebali poraditi jer kad god sam gledao Zelju vani mislio sam da je travnjak bio u odlicnom stanju zbog nejasnoce slike... a ono dok zeljina ekipa 1921.tv ne odradi isjecke sa utakmica ne vidim da su tereni bili katastrofa...
Ovo jedino je sto trebaju uraditi u cilju poboljsanja jer i bhtelecom i BHT1 imaju hd kamere. .. pa da sa tim rade prenose... ostalo je sve korektno...

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 14 mar 2018, 13:41

grbavicka je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:prezadovoljan, ovo je najbolje sto se moglo desiti... ako neko trazi dalku u jajetu, nace... jbg, nije ultra extra hd kvalitet, ali sasvim dovoljno za gledanje, a ovi sto im je mrsko da plate 2 marke za utakmicu, neka se zapitaju jesul samo skrti ili lijeni...

jedina zamjerka sto imam, je sto komentatori vazda korist pogresne statistike, dize mi se kosa od toga kad cujem, da broje samo od 2002. kao da prije toga fudbal nije postojao kod nas... sramota!
Evo ovako ja ti dam 500km za iduce kolo ako ti pogledas jednu utakmicu sa mog compa bez milion prekida bez kasnjenja slike itd. Pa se ti zali BH Tel cinjenica je da oni nemaju kapacitet pokriti jedan takav projekt i namjerno zanemaruju sve ostatak drzave bazirajuci se samo na sredisnji dio gdje je najveca baza njihovih korisnika a za ostale ko ga hebe! Pa zar ti mislis da je nekom problem dati 2km da pogleda jednu tekmu!?
cekaj, onda nije to njih, nego do tvog kompa... ja imam tri laptopa, jedna brzi i dva spora, i svaki put nemam problema da gledam ni na jednom kompu... ok, mozda tebi nije mrsko dati 2 marke, ali uopsteno gledano, vecini je zao dati 2 marke jer toboze, mogu popiti kafu u gradu za to...
Radim za Njemacku milion poslova u eronetu imam poslovni ekstra VDSL koji mjesecno placam oko 200km a na compu obavljam sve zivio i onda mi ljudi kazu (mislim na radnike BH Tel) da je do mog operatera ili opreme. Ma da ja sam totalna budala pa mi internet ne radi samo kad gledam pisljivu tekmu za 2 marke a comp mi eto ne moze izdrzati jednu tekm al eto jadnik odraduje posao za sve ostalo. Koliko sam cuo to im je cilj pitiska na korisnike a realno infrastruktura im je za k! Pa 20 godina od rata oni se pravdaju da nemaju infrastrukturu u zapadnom Mo i to mi je kao najveci operater nisu u stanju omoguciti jednu tekmu. Bas me zanima kad bi netko imao podatke kako oni to rade. Uvjeren sam da nemaju kapacitet izdrzati 3 000 ljudi na serveru al eto neka i dalje valjaju supljake.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Esport » 14 mar 2018, 14:08

Mi smo jedina liga u Evropi koja nema stream prenose, Moja TV je poklopila sve prenose, i ne dozvoljava, da se prenose utakmice koji oni ne prenose.
Evo trenutno se bez problema može pogledati stream bezvezne utakmice Javor - Partizan, a bilo koja utakmca naše lige koja nije u njihovoj programskoj šeme se ne može gledati.
Moja TV je ZLO. nije bitno 2 KM, bitno je da se radi njihovog monopola, ne mogu gledati ostale utakmice, premijer lige.

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la macak_ » 14 mar 2018, 14:24

Evolve je napisao/la:Meni osobno nije uopće puno 2KM, ali kome da platim kad prijenosa UOPĆE nema ? Jbte kad se igra utakmica u Biljeini, kao da se igra u Tanzaniji, vidiš samo konačni rezultat ništa drugo....
Pa kako nije puno? Nemoj to gledati samo kroz prizmu da pogledaš svoj klub. U prosjeku prenose dvije utakmice po kolu, što je 4 km sedmično. Mjesečno je to 20 km i to je previše i za kvalitet snimka i za kvalitet utakmica. Da bar nešto klubovi imaju od toga pa i nekako, nego ništa.

Za 6km mjesečno imam na telemachu arene u hd formatu, a pored toga i SK.

Treba ohrabriti ljude da idu na stadion, ali ovo nije način.
Pravda za flash-a!!!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la mma_hz » 14 mar 2018, 14:41

Rezolucija 144,a cesto i nema rezolucije. :shock:
Cime da budem zadovoljan,monopolom jel.
Daj priliku jos 3 televizije neka dobiju pravo prenosa na istu tekmu,pa cu ja odabrati koju cu pratiti i koliko novca cu izdvojiti.Znam da je ovo haman neizvodivo,al samo kazem da apsolutno sam nezadovoljan.
Pa neki dan kad su igrali Borac i Krupa na BHT pise ,"zbog tehnickih problema nismo u mogucnosti prenositi".
A levati kontali nece ni biti odigrano pa da ustedimo,nije se niko ni pojavio tamo. :roll: :roll:
Muda pod bubrege prodaju,neopremljeni.nesposobni s,tranacki opredjeljeni.Apsolutno nezadovoljan u globalu.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 14 mar 2018, 15:07

A ocm nije da nekoga hejtam ali ja sam jednom uplatio kada nisam mogao na gostovanje da odem i sve mi je bilo lako i dobro, bas sam bio prezadovoljan. Jedina zamjerka je bila ta sto slika nije HD ali je bila solidna bez stopanja, sve se najnormalnije vidjelo skroz samo sto nije bas bila ono k'o mlijeko k'o sto se u narodu kaze. 9/10 od ako moram ocjenu dati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 14 mar 2018, 16:45

MortemHz je napisao/la:A ocm nije da nekoga hejtam ali ja sam jednom uplatio kada nisam mogao na gostovanje da odem i sve mi je bilo lako i dobro, bas sam bio prezadovoljan. Jedina zamjerka je bila ta sto slika nije HD ali je bila solidna bez stopanja, sve se najnormalnije vidjelo skroz samo sto nije bas bila ono k'o mlijeko k'o sto se u narodu kaze. 9/10 od ako moram ocjenu dati.
Vjerujem da je, posto velika vecina vas iz sredista drzave gdje BH Tel ima vecinu korisnika kaze da je ok. Ali vjeruj i ti meni da ja ovdje nema mogucnost normalno tekmu pogledati. Paket im uopce ne nogu uvesti, taj kanal je dostupan samo na njihovoj platformi a ovo preko neta je zivi pakao. Sto je najgore djelatnici se prave mutavi a vjerujem da dobro znaju o cemu se radi. BH Tel ne zanimaju pretjerano ostali izvan trokuta Zen-Tuz-Sar pa oni u Mostaru imaju 2 poslovnice koliko sam upucen (barem su mene setali medu te dvije). Njima je iskljucivi prioritet sarajvska regija sto se vidi i po tekmama, al zar onda ne mogu recimo za simbolicnu cifru dati dopustenje sluzbenoj stranici NK SB da radi strem kad igraju protiv protivnika kojeg oni i onako ne zele prenositi. Onda neka ne glume velike prijatelje sporta jer kao drzavna firma oni unistavaju ovu ligu. Vjerujem da tu rade jos manipluacija jel zasto bi tehnickoj sluzbi BH Tel razgovor uvijek krenu tko je vas operater? Pa omoguci mi da budem tvoj korisnik pa mozda i postanem al ne jednostavno osuden si u 21st domacu ligu pratiti jednom tjedno preko BHT1 katastrofa ziva!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 14 mar 2018, 17:10

U ostalom BH Tel su nitko ne moze suprostaviti! Od kad je ova nakarada uvedena nigdje ni slova nisam procita koje upucuje blagu kritiku a da ne pricamo o necem drugom! Nisu oni dali novac vec svi mi! Koliko znam oni su 90% u vlasnistvu FBiH! Tako da kad budu privatna tvrtka mogu se ponasati kako zele. Drzava i sve institucije drzavne su samo servis gradanima i terebaju raditi da poboljsaju uvjete zivota, ali kod nas uvijek kontra. Nije problem sto su okrenuti i kapitalu al da su toliki monopolisti radi 10ak tisuca maraka da ne puste da lokalne tv prenose svoje klubove pa to mi ne ide u glavu! Pa niste dali Real Barca ili finale SP u Rusiji! Zar ste toliko na gubitku ako sluzbene stranica Sirokog ili nekog drugog kluba odradi strem duela GOSK SB ili Krupa Zrinja ? Takav odnos prema sportu nazvati prijateljskim i dobrim je van svake pameti!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la MortemHz » 14 mar 2018, 17:11

UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:A ocm nije da nekoga hejtam ali ja sam jednom uplatio kada nisam mogao na gostovanje da odem i sve mi je bilo lako i dobro, bas sam bio prezadovoljan. Jedina zamjerka je bila ta sto slika nije HD ali je bila solidna bez stopanja, sve se najnormalnije vidjelo skroz samo sto nije bas bila ono k'o mlijeko k'o sto se u narodu kaze. 9/10 od ako moram ocjenu dati.
Vjerujem da je, posto velika vecina vas iz sredista drzave gdje BH Tel ima vecinu korisnika kaze da je ok. Ali vjeruj i ti meni da ja ovdje nema mogucnost normalno tekmu pogledati. Paket im uopce ne nogu uvesti, taj kanal je dostupan samo na njihovoj platformi a ovo preko neta je zivi pakao. Sto je najgore djelatnici se prave mutavi a vjerujem da dobro znaju o cemu se radi. BH Tel ne zanimaju pretjerano ostali izvan trokuta Zen-Tuz-Sar pa oni u Mostaru imaju 2 poslovnice koliko sam upucen (barem su mene setali medu te dvije). Njima je iskljucivi prioritet sarajvska regija sto se vidi i po tekmama, al zar onda ne mogu recimo za simbolicnu cifru dati dopustenje sluzbenoj stranici NK SB da radi strem kad igraju protiv protivnika kojeg oni i onako ne zele prenositi. Onda neka ne glume velike prijatelje sporta jer kao drzavna firma oni unistavaju ovu ligu. Vjerujem da tu rade jos manipluacija jel zasto bi tehnickoj sluzbi BH Tel razgovor uvijek krenu tko je vas operater? Pa omoguci mi da budem tvoj korisnik pa mozda i postanem al ne jednostavno osuden si u 21st domacu ligu pratiti jednom tjedno preko BHT1 katastrofa ziva!
Ne moze se uvesti radi politickih razloga, mislis da bi BH Telecom odbio jos milion korisnika i ogroman profit? Ne treba ti njihov internet za ovo. Ja koristim Logosoft i uplatio sam najnormalnije i gledao. Sad ne znam da li je moguce da je u Hercegovini to losije, mislim ne znam kako moze biti jer ni ja nisam njihov korisnik. Kako tebi i meni moze biti drugaciji isti stream? Bilo je toliko negativnih komentara a i sam nisam neki fan BH Telecoma iako su ubjedljivo najveci. Hajde reko da probam pa ako bacim 2 marke **** ga. Pozitivno iznenađen, 9/10 od mene za taj prijenos. Ja sam bukvalno iskljucio BH Telecom i Telemach jer su mi bili spori, sad sam prezadovoljan sa ovim.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la aqarius » 14 mar 2018, 17:13

Dok god ne mogu pogledati 2-3 utakmice u 2 dana ,a prisiljen sam imati moju-tvoju TV neću biti zadovoljan.Ovim je napravljen veliki korak u nazad.To dok je radila Arena bio je gušt i dok god prenose ne bude radila tv kuća koju ima 99,9999% kablovskih operatera promocija naše lige je svedena na kasabu i mahalu.Ja lično imam TV Total koji je extra operater(engleska,španska liga,drugih liga milion,formula 1 moto gp,+ sve Arene, znači lige iz susjedstva talijani ,indy car,nascar,znači sve što je prestižno u svijetu),a ne mogu gledati našu ligu,jer bi uz nju morao imato tv amnu,kiseljak,igman,k u r čevo,palčevo,i sve ostalo smeće.Ista stvar se dešava sa repkom i FACE TV..nema ga jer mi ljudi u kablovskoj kažu da Senad traži takvu cifru da jednostavno ne mogu imati taj kanal bez većeg poskupljenja pretplate... pa hebemu najbolje da nas ogule skroz,štite nazovi neke svoje interesa kroz obično građanstvo.. i na kraju kakvi strimovi,kakve uplate ,neću da se lomim za računarom ,imam pare hoću ko gospodin da se izvalim i gledam,ali iozgleda da čovjek mora imati 2-3 kablovske da bi mogao nešto upratiti.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la UstanikSBII » 14 mar 2018, 17:17

MortemHz je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:A ocm nije da nekoga hejtam ali ja sam jednom uplatio kada nisam mogao na gostovanje da odem i sve mi je bilo lako i dobro, bas sam bio prezadovoljan. Jedina zamjerka je bila ta sto slika nije HD ali je bila solidna bez stopanja, sve se najnormalnije vidjelo skroz samo sto nije bas bila ono k'o mlijeko k'o sto se u narodu kaze. 9/10 od ako moram ocjenu dati.
Vjerujem da je, posto velika vecina vas iz sredista drzave gdje BH Tel ima vecinu korisnika kaze da je ok. Ali vjeruj i ti meni da ja ovdje nema mogucnost normalno tekmu pogledati. Paket im uopce ne nogu uvesti, taj kanal je dostupan samo na njihovoj platformi a ovo preko neta je zivi pakao. Sto je najgore djelatnici se prave mutavi a vjerujem da dobro znaju o cemu se radi. BH Tel ne zanimaju pretjerano ostali izvan trokuta Zen-Tuz-Sar pa oni u Mostaru imaju 2 poslovnice koliko sam upucen (barem su mene setali medu te dvije). Njima je iskljucivi prioritet sarajvska regija sto se vidi i po tekmama, al zar onda ne mogu recimo za simbolicnu cifru dati dopustenje sluzbenoj stranici NK SB da radi strem kad igraju protiv protivnika kojeg oni i onako ne zele prenositi. Onda neka ne glume velike prijatelje sporta jer kao drzavna firma oni unistavaju ovu ligu. Vjerujem da tu rade jos manipluacija jel zasto bi tehnickoj sluzbi BH Tel razgovor uvijek krenu tko je vas operater? Pa omoguci mi da budem tvoj korisnik pa mozda i postanem al ne jednostavno osuden si u 21st domacu ligu pratiti jednom tjedno preko BHT1 katastrofa ziva!
Ne moze se uvesti radi politickih razloga, mislis da bi BH Telecom odbio jos milion korisnika i ogroman profit? Ne treba ti njihov internet za ovo. Ja koristim Logosoft i uplatio sam najnormalnije i gledao. Sad ne znam da li je moguce da je u Hercegovini to losije, mislim ne znam kako moze biti jer ni ja nisam njihov korisnik. Kako tebi i meni moze biti drugaciji isti stream? Bilo je toliko negativnih komentara a i sam nisam neki fan BH Telecoma iako su ubjedljivo najveci. Hajde reko da probam pa ako bacim 2 marke **** ga. Pozitivno iznenađen, 9/10 od mene za taj prijenos. Ja sam bukvalno iskljucio BH Telecom i Telemach jer su mi bili spori, sad sam prezadovoljan sa ovim.
Ne znam toliko informaticki potkovan ali kolega iz nase firme zaduzen za odrzavanje servera intih gluposti. Laicki mi je objasni da sigurno rade na tom nekom malom kapacitetu i da se baziraju na jedno podrucje. Sad volio bi da mi to netko objasni jos strucnije i detaljnije ali cinjenica je da sam baci 20ak marak vec a nisam ni jednu tekmu uredno pogledo!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni prijenosima utakmica PL BiH (Moja tv i BHT1)?

Post Postao/la Ddado » 14 mar 2018, 17:18

Dok se ne pojavi neko spreman da ponudi vise novca, mi cemo da ga glabamo. Doduse, siguran sam i da NSBiH pogoduje telekomu i tjera ostale ponudjace. Najpostenije bi bilo da se to prepusti klubovima da sami rijese. Pa ako ti ponudi Arena, SK, neka lokalna TV, onda izvoli potpisi sa njima. Ako ne ponudi, onda se snalazi sam, pravi streamove na klupskom YouTubeu itd. Tako je Zelji bilo za Europske tekme i trebalo je za ligu, ali kad ne daju, sta da radis.

Ne znam koliko navijaca drugih klubova prati 1921 TV, ali to su momci koji volonterski rade. Navijaci obicni, prave fantasticne izvjestaje. Kakav je njihov budzet u pm, u poredjenju s ovim telekoma ili BH televizije. To su tragikomicne stvari.

Oni samo tjeraju ljude od ove lige. Slika je losa, komentatori im katastrofa, oprema od Olimpijade itd. Mislim, to je BH TV s kojim je telecom u partnerstvu za ova Moja TV projekat, ali opet. Da budem posten, 2 KM stvarno nije puno i dovoljno je dobar kvalitet prijenosa da se moze pogledati utakmica, da je bolje nego ganjati neke divlje streamove koji padaju svakih 5 minuta.

@Ustanik tebe ne kontam nikako. Fakat ne razumijem. Na svom si internetu, uplatis Moju TV na njihovoj stranici i pada ti/koci stream? Ne znam kako je to moguce. Koji ce ti qrac njihov paket, smece je to. Nemam ni ja BH Telecomov internet, niti ista njihovo, nema niko koga ja znam. Mislim, ne moras ga imat uopste, niti ikakvu njihovu konekciju. Samo platis jednu tekmu preko interneta 2 KM (njihova web stranica) i to je to. Mozes bit u Njemackoj i isto uradit, masa dijaspore tako prati utakmice i imaju isti (ne)kvalitet slike kao i mi ovdje. To pouzdano znam. I ja sam sam nekoliko puta van BiH pratio tekme tako, apsolutno isto kao kad u Sarajevu gledam. Mozda sam te pogresno razumio.
1921

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: brile, obagol, Riziko, SedrenikHz, supervizor i 57 gostiju.