LZO-Prepucavanje

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 15 apr 2018, 18:29

:D Kad je bilo 1-0 za Gosk kvota 25 bila da ce vitez dat gol

Hitman22
Kontakt:

PostPostao/la Hitman22 » 16 apr 2018, 00:05

Ja vjerujem u Turke. Stari su to znalci sa kladionicama. Doduše morate dobiti Slobodu na B. Polju, a mi se nećemo valjati unutar 16 m. i nabacivati balonke u vaših 16 m.
Nakon tog kola ćemo korektrno pobjediti osuđenog kriminalca Musiju. Još bi volio da mu se omakne protiv Viteza da strepi za opstanak a da strašni trener Saba debitira sa 4 kiksa

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 16 apr 2018, 00:19

Hitman22 WroteColonJa vjerujem u Turke. Stari su to znalci sa kladionicama. Doduše morate dobiti Slobodu na B. Polju, a mi se nećemo valjati unutar 16 m. i nabacivati balonke u vaših 16 m.
Nakon tog kola ćemo korektrno pobjediti osuđenog kriminalca Musiju. Još bi volio da mu se omakne protiv Viteza da strepi za opstanak a da strašni trener Saba debitira sa 4 kiksa

Ja vjerujem i navijam da prodjete u Finale i da pobjedite Goska pa onda umorni tako pred finale dolazite braci mesarima koji vas jedva cekaju.
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 16 apr 2018, 01:34

Mogla bi i ova LZO dozivjeti neku kulminaciju, mada je par kola ranije fakticki bilo sve izvjesno.
Naredno kolo ako Celik uspije dobiti Borca, bice svega!

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 16 apr 2018, 02:13

Ako je turska rijec kvalitetna k'o i odjeca im, onda su crno-crveni naj3bali kvalitetno.

Ja se iskreno nadam ispadanju GOSK-a, ne bitno kako. Naorali su kod nas jos davno.
Volim tebe, vise od sebe.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 16 apr 2018, 16:54

koji sam ja levat,hahaha

ja se satra jutros na našoj temi pisajući motivacioni govor da nema razloga da izgubimo u zenici,a moj gazda kluba kažnjava vojvodića i upozorava igrače da ne zaliježu previše protiv čelika,jer nam slijede utakmice protiv mladosti i viteza :D

izgleda da je gošk nacrtan za ispadanje...

ako zaista odigramo kao mladost u zenici,ja ću se distancirat od ovih pisanija...niti je onda to više sport,niti ja imam želudac ovako kao navijači čelika,"objašnjavat" kako je sve regularno...

prelijepo je vrijeme...proljeće..ima mnogo ljepših stvari nego zamlaćivat se lopovima...

sačekaću još subotu,u nadi da ćemo izginut za tu pobjedu,da sami sebi izborimo opstanak!

bar mi smo naučili časno i ispadat,i osvajat još časnije i titule,i kupove...i ovdje i u sfrj
Kontra mraku,kontra sili.....

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 16:56

Schlager WroteColonkoji sam ja levat,hahaha

ja se satra jutros na našoj temi pisajući motivacioni govor da nema razloga da izgubimo u zenici,a moj gazda kluba kažnjava vojvodića i upozorava igrače da ne zaliježu previše protiv čelika,jer nam slijede utakmice protiv mladosti i viteza :D

ako zaista odigramo kao mladost u zenici,ja ću se distancirat od ovih pisanija...niti je onda to više sport,niti ja imam želudac ovako kao navijači čelika,"objašnjavat" kako je sve regularno...

prelijepo je vrijeme...proljeće..ima mnogo ljepših stvari nego zamlaćivat se lopovima...

sačekaću još subotu,u nadi da ćemo izginut za tu pobjedu,da sami sebi izborimo opstanak!

bar mi smo naučili časno i ispadat,i osvajat još časnije i titule,i kupove...i ovdje i u sfrj

Hahahahaha pa ti si vec sebi zacrtao ako Celik pobjedi da je nastimano, ja ne vjerujem koja hajka se vodi protiv nas.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 16 apr 2018, 16:58

imaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 16 apr 2018, 16:58

:clap:
To i jest najbolje od svega, svi se satiru i okreću jedni protiv drugih ovdje dokazujući nešto a ovi "glavaši" sve već isplanirali i odrađuju zajedno u miru. :lol:

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 17:02

S-Y-L-A-R WroteColon:clap:
To i jest najbolje od svega, svi se satiru i okreću jedni protiv drugih ovdje dokazujući nešto a ovi "glavaši" sve već isplanirali i odrađuju zajedno u miru. :lol:

Ma znam sve, djaba se ovi natezu :D pa vec se dosta toga zna al hele nejs hahah

Alban
Kontakt:

PostPostao/la Alban » 16 apr 2018, 17:18

Schlager WroteColonkoji sam ja levat,hahaha

Svi cete vi na kraju biti navijaci Celika :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

RoB_Do_BaGrO
Kontakt:

PostPostao/la RoB_Do_BaGrO » 16 apr 2018, 17:23

Djaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp
Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

ZenickiLC
Kontakt:

PostPostao/la ZenickiLC » 16 apr 2018, 17:41

Schlager WroteColonimaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje

Ne znam cemu se vi nadate u Zenici,da idete na glavu ne mozete nam nista,u ovom trenutku odron ste,likce je svemirski brod za vas.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Hitman22
Kontakt:

PostPostao/la Hitman22 » 16 apr 2018, 17:41

RoB_Do_BaGrO WroteColonDjaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp

Nakon narednog kola akobogda pobjede protiv Goska ide lagano pomirenje

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 17:44

Hitman22 WroteColon
RoB_Do_BaGrO WroteColonDjaba se sikirate,nakon posljednjeg sudijskog zvizduka u 10 kolu LZO,izvinjavat ce se navijaci (fukare i robijasi) jedni drugima kako nisu mislili to sto su pisali po forumu.Lp

Zaboravi na lagani road trip rostilj vikend u zenici.
Drugarski savjet ;)

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 16 apr 2018, 17:46

ZenickiLC WroteColon
Schlager WroteColonimaš izjavu na onom portalu što ovdje skripta ne dozvoljava da se linkuje

Ne znam cemu se vi nadate u Zenici,da idete na glavu ne mozete nam nista,u ovom trenutku odron ste,likce je svemirski brod za vas.

izgleda da si u pravu..

mada sam do jutros pisao drugačije

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 16 apr 2018, 18:10

Schlager WroteColon

Zamisli da uprave rade jednako dobro ostatak poslova kao sto znaju namjestiti. Oni sto namjeste obican smrtnik ne moze da uveze 5 dana, ebeni algoritam :urnebes:

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 16 apr 2018, 18:12

tuzlak1987 WroteColon
Schlager WroteColon

Zamisli da uprave rade jednako dobro ostatak poslova kao sto znaju namjestiti. Oni sto namjeste obican smrtnik ne moze da uveze 5 dana, ebeni algoritam :urnebes:

Dobar dobar :urnebes:
Svi su oni umjesano od prvog Celika pa do svih ostali. :urnebes:

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 16 apr 2018, 18:13

Sariel1987 WroteColon
Hitman22 WroteColon

Zaboravi na lagani road trip rostilj vikend u zenici.
Drugarski savjet ;)

Sto nebi ga niko pipno ovo prepucavanje je jedno a stvarnost je drugo a na rostilj i bez tekme bujrum :D

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 16 apr 2018, 18:15

Meni su samo kakanjci braca, samo legija samo mladost :D i brat solinas :D
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: since1948 i 4 gosta.