LZO-Prepucavanje

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19213
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la MocMahale444 » 25 apr 2018, 23:38

Brcanskamalta je napisao/la:Onda bi zamolio FK Zeljeznicar da ga placa,a ne da pravi dug po 4-5 miliona pa onda kao i cijela drzava moli za reprogram....
Podsjeticu da je FK Zeljeznicar jedan od najzaduzenijih sportskih kolektiva u drzavi.
Ok, ako nije tesko svako par dana napisi isti post. Vi ste cisti ko suza hvala Bogu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Hantraga » 25 apr 2018, 23:39

Riziko je napisao/la:Nema od tog ništa, niti treba biti.
Ništa klubovi iz RS koji uđu nisu slabiji od federalnih.
Tačno, ali je liga ko liga u FBiH jača. Iako obje lige imaju problem sa namještanjem, suđenjem, infrastrukturom, pa iako je liga u RS sa 12 klubova itd. Čak bih rekao da ekipe koje uđu iz RS bolje odrade pripremu za PLBiH nego federalci. Ali, jednostavno, Olimpik-Drina, Orašje-Podrinje, Velež-Tekstilac, Bosna-Slavija, Bratstvo-Napredak, Čapljina-Sutjeska itd., pa ćeš vidjeti da će ekipe iz 1. lige FBiH u 80% slučajeva dobiti ove iz RS.

Generalno, kad bi se ujedinile lige, evo ovakve kakve su sada i kada bi 28 ekipa igralo ligu, a 14 ispada, mislim da bi ispalo 10 ekipa iz RS i 4 federalne u vrh glave.

Avatar
Riziko
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Riziko » 26 apr 2018, 09:37

Pa kakva to veze ima koliko bi koga ispalo?
Kvalitet entiteskih liga je slab jer se nema novca, tu se 2-3 ekipe bore za prvu ligu, ostlai samo da prežive finanijski, i pritom ne ispadanu u još niži rang.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 apr 2018, 10:21

MocMahale444 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Onda bi zamolio FK Zeljeznicar da ga placa,a ne da pravi dug po 4-5 miliona pa onda kao i cijela drzava moli za reprogram....
Podsjeticu da je FK Zeljeznicar jedan od najzaduzenijih sportskih kolektiva u drzavi.
Ok, ako nije tesko svako par dana napisi isti post. Vi ste cisti ko suza hvala Bogu.
Naravno da nismo ali ovaj tvoj haver pici po ku.rcu opasno sa tim porezima i glupostima.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: LZO-Prepucavanje

Post Postao/la dvokorak » 06 maj 2018, 13:03

dvokorak je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Kozijebci sto prije shvatite da mi necemo ispasti biti ce vam lakse, a niste jos svjesni koliko ste blizu ispadanja.
Hvala za buduci mi potpis :cool: Lagano ce papke da izrvne "tata ove igre".
Car moooj. :beba:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”