BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la dvokorak » 31 jul 2018, 21:30

DamirT je napisao/la:Jbt Skendija prodje Sheriff,evo i Spartak prolazi Legiju(Legija ima crveni karton),a samo nas debilni prvak ne bi mogao proci ni amatere iz San Marina
A godinama dominiraju. Kako?
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
DamirT
Postovi: 13989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la DamirT » 31 jul 2018, 21:36

dvokorak je napisao/la:
DamirT je napisao/la:Jbt Skendija prodje Sheriff,evo i Spartak prolazi Legiju(Legija ima crveni karton),a samo nas debilni prvak ne bi mogao proci ni amatere iz San Marina
A godinama dominiraju. Kako?
Samo je jedan logican odgovor:hdz i covic
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la dvokorak » 31 jul 2018, 22:04

@Damire to mi je previse pausalno objasnjenje. To bi isto bilo da napises kako je zen‘cki gigant sredinom 90ih u nastanku kukuruz drzave uzimao titule.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la hskzmostar » 31 jul 2018, 22:06

Ne dominiramo mi koliko ste vi ostali losi, boga ti draga Zrinjski je realno pokazao vise od Spartaka i nesretno ispao dok npr Zeljo kuci nije ozbiljno zaprijetio cipranima do 90e minute.
Skendija ima krila ubitacna kakva nema niti Dinamo, love imaju kao nasa 4 kluba skupa iz vrha nogometa.
Spartak ozbiljne pare ulaze u ekipu zadnjih godina nas je problem sto ste neinformirani pa tutkumi misle da na malti i luxemburgu jos se igra nogomet rekreativno.
Kad shvatite da smo 40. liga u europi bit ce vam lakse i svima nama je uspjeh kad ne primimo 5komada jer je nas nogomet cisti amaterizam, malo bolji europski klubovi imaju placenije cistacice nego mi nogometase i tu nastaje kraj price, pa jedan Zrinjski jedva ceka kad ce uefa uplatiti pare da pokrpe proracun a vi mislite dominacija ovo ono, da nas taj Dragan toliko voli i cijeni napravio bi nesto od onoga rugla BB a ne da nam se cijeli svijet smije kakav nam je gradski stadion, jeb..se njega i za nas i za vas kao i ostale politicare sportase koji tako kupe jeftine bodove kod svojih ovaca.
Za ovih 30 godina grad Mostar od svojih vrlih politicara niti je dobio dvoranu a kamoli uvijetan i normalan stadion, njima je jedino bitan instant uspjeh i politicki performans, infrastruktura, omladinski pogon, plan dugorocni to u njihovim glavama ne postoji.
Danko Sulenta vas da prostite kara sa budzetom do 2.5mil KM a ocekujete da nesto napravi u europi, mozda bi da su tamo protivnici kao Siroki, Zeljo, Krupa i sl. a ne protivnici koji imaju vece jace i bolje ugovore, stadione, proracune, skolovanije i trenere i igrace.
Mi smo svi skupa zaostali i slavit cemo tudji neuspjeh dok kao liga propadamo sve dublje i dublje samo cekam prve kise i snijegove da nam se vrati sjaj lige i terene kao lokve u Krupi i kaljuze u B. LUCI a delegati slijepi pored vlastitih ociju...
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Unknown7
Postovi: 107
Pridružen/a: 05 nov 2015, 13:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Unknown7 » 01 avg 2018, 00:52

hskzmostar je napisao/la:Ne dominiramo mi koliko ste vi ostali losi, boga ti draga Zrinjski je realno pokazao vise od Spartaka i nesretno ispao dok npr Zeljo kuci nije ozbiljno zaprijetio cipranima do 90e minute.
Skendija ima krila ubitacna kakva nema niti Dinamo, love imaju kao nasa 4 kluba skupa iz vrha nogometa.
Spartak ozbiljne pare ulaze u ekipu zadnjih godina nas je problem sto ste neinformirani pa tutkumi misle da na malti i luxemburgu jos se igra nogomet rekreativno.
Kad shvatite da smo 40. liga u europi bit ce vam lakse i svima nama je uspjeh kad ne primimo 5komada jer je nas nogomet cisti amaterizam, malo bolji europski klubovi imaju placenije cistacice nego mi nogometase i tu nastaje kraj price, pa jedan Zrinjski jedva ceka kad ce uefa uplatiti pare da pokrpe proracun a vi mislite dominacija ovo ono, da nas taj Dragan toliko voli i cijeni napravio bi nesto od onoga rugla BB a ne da nam se cijeli svijet smije kakav nam je gradski stadion, jeb..se njega i za nas i za vas kao i ostale politicare sportase koji tako kupe jeftine bodove kod svojih ovaca.
Za ovih 30 godina grad Mostar od svojih vrlih politicara niti je dobio dvoranu a kamoli uvijetan i normalan stadion, njima je jedino bitan instant uspjeh i politicki performans, infrastruktura, omladinski pogon, plan dugorocni to u njihovim glavama ne postoji.
Danko Sulenta vas da prostite kara sa budzetom do 2.5mil KM a ocekujete da nesto napravi u europi, mozda bi da su tamo protivnici kao Siroki, Zeljo, Krupa i sl. a ne protivnici koji imaju vece jace i bolje ugovore, stadione, proracune, skolovanije i trenere i igrace.
Mi smo svi skupa zaostali i slavit cemo tudji neuspjeh dok kao liga propadamo sve dublje i dublje samo cekam prve kise i snijegove da nam se vrati sjaj lige i terene kao lokve u Krupi i kaljuze u B. LUCI a delegati slijepi pored vlastitih ociju...
Odlicno napisano, nasi klubovi su taman u rangu Malte i nema se tu sta pricati... nazalost Zrinja umjesto da se pojaca kako treba i dovede pravog trenera mi stagniramo, stadion nista se ne radi, dovodimo prosjecne igrace, kako onda ocekivati ista u Europi... bit ce tesko protiv Maltezana realno + umjetna trava, 50:50 sanse. :bih:

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Elcor » 01 avg 2018, 01:16

hskzmostar je napisao/la:Ne dominiramo mi koliko ste vi ostali losi, boga ti draga Zrinjski je realno pokazao vise od Spartaka i nesretno ispao dok npr Zeljo kuci nije ozbiljno zaprijetio cipranima do 90e minute.
Skendija ima krila ubitacna kakva nema niti Dinamo, love imaju kao nasa 4 kluba skupa iz vrha nogometa.
Spartak ozbiljne pare ulaze u ekipu zadnjih godina nas je problem sto ste neinformirani pa tutkumi misle da na malti i luxemburgu jos se igra nogomet rekreativno.
Kad shvatite da smo 40. liga u europi bit ce vam lakse i svima nama je uspjeh kad ne primimo 5komada jer je nas nogomet cisti amaterizam, malo bolji europski klubovi imaju placenije cistacice nego mi nogometase i tu nastaje kraj price, pa jedan Zrinjski jedva ceka kad ce uefa uplatiti pare da pokrpe proracun a vi mislite dominacija ovo ono, da nas taj Dragan toliko voli i cijeni napravio bi nesto od onoga rugla BB a ne da nam se cijeli svijet smije kakav nam je gradski stadion, jeb..se njega i za nas i za vas kao i ostale politicare sportase koji tako kupe jeftine bodove kod svojih ovaca.
Za ovih 30 godina grad Mostar od svojih vrlih politicara niti je dobio dvoranu a kamoli uvijetan i normalan stadion, njima je jedino bitan instant uspjeh i politicki performans, infrastruktura, omladinski pogon, plan dugorocni to u njihovim glavama ne postoji.
Danko Sulenta vas da prostite kara sa budzetom do 2.5mil KM a ocekujete da nesto napravi u europi, mozda bi da su tamo protivnici kao Siroki, Zeljo, Krupa i sl. a ne protivnici koji imaju vece jace i bolje ugovore, stadione, proracune, skolovanije i trenere i igrace.
Mi smo svi skupa zaostali i slavit cemo tudji neuspjeh dok kao liga propadamo sve dublje i dublje samo cekam prve kise i snijegove da nam se vrati sjaj lige i terene kao lokve u Krupi i kaljuze u B. LUCI a delegati slijepi pored vlastitih ociju...
Oštro i u kost, nema sta. Svaka čast! Objasnio.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la dvokorak » 01 avg 2018, 01:23

Sva prica se i svodi na to da se oportunisticki koristi trenutacna situacija u domacem prvenstvu/drzavi. Manji ste jad u odnosu na konkurenciju! U medjunarodnim okrsajima to na svu srecu ne pije vodu.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Shullenta » 01 avg 2018, 09:00

hskz je dobro objasnio kako stoje stvari u nas i u našem nogometu, nažalost. Realni ljudi će shvatiti, a oni koji će uvijek gledati u tuđe dvorište vidjeti će prvo crknutu kravu komšiji...to je ta mržnja, zavist, ljubomora i na kraju krajeva ne realna slika samoga sebe.
Zašto je to tako, vidjeli smo ovih dana, čim se dragan spominje i ostala klika. Pa rečeno vam je da grad Mostar je jedini grad u ovom dijelu europe bez gradske športske dvorane ili nogometnog stadiona zahvaljujući tim istim ljudima na koje pojedinci aludiraju...
Mogu ja pisati kako su mnogi gradovi i bivša mjesta, gradili, a i danas grade kule i zamkove zahvaljujući državnoj sisi, pripisujući te uspjehe lokalnim moćnicima koji imaju u ruci čarobne štapiće, al jok, tko će priznati da je kurvin sin, neće nitko...
Zadnja rupa na sviralu u **** europi, čiji stanovnici misle da su bolji jači vrijedniji od bilo koje države koja se nadmeće u tim natjecanjima, to smo mi!
Daj mi furadana!

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Truba1905burazeru » 01 avg 2018, 09:10

avenija je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
avenija je napisao/la:[quote="DaVinci"

cekaj malo, ti hoces reci da je velez hrvatski klub ?
Druze, jel' tipkamo o Zrinjskom (i njegovim navijacima) ovdje ili o Velezu ... :think:
kazes ne vole nista sem hrvatskog od austrougara, sta je onda sa velezom kojeg su voljeli decenijama ?
i BABO ti je volio TITU i Yugoslaviju , jel on TITOV JUGOSLOVEN jos uvijek ?
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

alijica
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 mar 2018, 11:40
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la alijica » 01 avg 2018, 09:21

Ode tema u PM.

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Shullenta » 01 avg 2018, 09:44

alijica je napisao/la:Ode tema u PM.
Da ne ode...igraj danas dvicu na Zrinju, prolazimo konobare s 10.000 eura mjesecnom placom...
Daj mi furadana!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Drape » 01 avg 2018, 10:20

I Faruk najavio dolazak na utakmicu :D
„Ne vidim scenarij da utakmica završi 0:0. Neka bordo igrači znojem natope dresove, neka „ginu“ za svaku loptu, pa šta Bog da. Onda i ako izgube, niko im neće prigovoriti i svi će zadovoljni napustiti Koševo. Publika u tom meču ima veoma važnu ulogu, neće Italijanima biti lako pred koševskom publikom. Ne treba praviti bauk od Atalante, treba vjerovati u sebe, treba odigrati hrabro“, kazao je Hadžibegić.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la miky_hz » 01 avg 2018, 10:24

Bio je Hadzibegic i protiv Mladosti .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Rigoletto » 01 avg 2018, 10:25

Croatia airlinesom stigli na Maltu, ajmo nasi! :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Drape » 01 avg 2018, 11:37

Za očekivati je da će Musemić krenuti zatvoreno i oprezno i tražiti šansu iz kontranapada. Atalanti ni renome ni rezultat iz prve utakmice ne dozvoljava da išta čekaju, oni će igrati otvoreno i napadački od početka.

I jedni i drugi će igrati svoju igru sve do eventualnog vodstva gostiju, gdje opet ništa ne bi bilo izgubljeno za Sarajevo, tek tada bi došli u situaciju da love taj jedan gol za prolaz, više ne bi imali razloga za išta kalkulisati, pokušati napasti i pritisnuti Italijane pa šta bude.

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la grbavicka » 01 avg 2018, 12:23

sarajevo veoma lako moze proce zabare. ovim treba pobjeda pod svaku cijenu! sarajevo samo mora da postavi autobus ispred svog gola i cekat neku kontru! siguran sam da sarajevo uspjeti da pobjedi u ovoj utakmici. po meni su cak i blagi favoriti u ovom susretu!
45515

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la hurem » 01 avg 2018, 12:47

Zrinjski dominira u prvenstvu jer protivnicke ekipe nisu nesto posebno nalozene kao protiv Zelje i Sarajeva gdje bukvalno ginu za svaku loptu i to im bude mec sezone.
Kvalitetom su sve 3 ekipe tu negdje, kao jedan od razloga vidim upravo ovo gore, znam da se vecina nece sloziti.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Evolve » 01 avg 2018, 12:50

Ovo je nesto najgluplje sto sam procitao u zadnje vrijeme, ubjedljivo. Cuj Zrinjski osvaja titule jer protivnici nisu dovoljno napaljeni na prvaka drzave, e svaka cast na tom duboko umnom razmisljanju, svaka cast.
NK Široki Brijeg

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la uNbx » 01 avg 2018, 13:03

Niđe veze, Zrinjski osvaja titule upravo jer se zna postavit protiv ovih pseudoklubova.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la biceDUPLA » 01 avg 2018, 13:58

sto je samo pusteno 20.000 za Atalantu??? Pa Zeljo sa Standardom je bilo 25.000.
ŽELJEZNIČAR 1921

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, holyman, minimalist, MostarskiSin, ra1981, SedrenikHz i 72 gosta.