BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la amerosm » 02 avg 2018, 22:29

Nas problem je sto smojos ostali u 80-tim godinama i sto treneri nemaju zelje da unaprijede svoje (ne)znanje, jer ni jedan trener u BiH nije u stanju na taktickom planu dobiti utakmicu...

No nazalost niko nece uvidijeti problem i Bosnjo ce opet krenuti sutra sa podcijenjivanjem...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la rob do bagro » 02 avg 2018, 22:31

Nasim klubovima treba zabranit da izlaze u Evropu, znaci nek se samo takmice u domacoj ligi.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

manijakdv
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 feb 2009, 21:10
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la manijakdv » 02 avg 2018, 22:31

Jadna država, bijedna, beznadežna od politike do sporta. Ovako će nam biti do nekog novog rata i neke nove države. Nevjerovatno koliko smo očajniji svake godine u svemu. Primili bi i mi 8 do 10 komada, da se razumijemo ali kad se sjetim 2001 i Newcastlea 0-1 u potpuno ravnopravnoj utakmici, tek tad spoznam koliko nazadujemo a svi drugi napreduju. Nikad se nisam grozno osjećao poslije poraza Sarajeva a večeras jesam

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Torres_9 » 02 avg 2018, 22:32

sta ocekivati od nargilasa i pijandura sto ganjaju loptu u behate premijer liZi :rol: :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la ASD » 02 avg 2018, 22:33

manijakdv je napisao/la:Jadna država, bijedna, beznadežna od politike do sporta. Ovako će nam biti do nekog novog rata i neke nove države. Nevjerovatno koliko smo očajniji svake godine u svemu. Primili bi i mi 8 do 10 komada, da se razumijemo ali kad se sjetim 2001 i Newcastlea 0-1 u potpuno ravnopravnoj utakmici, tek tad spoznam koliko nazadujemo a svi drugi napreduju. Nikad se nisam grozno osjećao poslije poraza Sarajeva a večeras jesam
A sad uporedi to s rezultatima prije rata.

Za sve lose u drzavi je krivo obrazovanje, u ovom slucaju lose fudbalsko obrazovanje.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la tareizo » 02 avg 2018, 22:34

hay ipak je bolje 0--8 nego 0-9 jel tako
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la brzi » 02 avg 2018, 22:35

Ne ponovilo se

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la AlemC85 » 02 avg 2018, 22:38

ASD je napisao/la:
manijakdv je napisao/la:Jadna država, bijedna, beznadežna od politike do sporta. Ovako će nam biti do nekog novog rata i neke nove države. Nevjerovatno koliko smo očajniji svake godine u svemu. Primili bi i mi 8 do 10 komada, da se razumijemo ali kad se sjetim 2001 i Newcastlea 0-1 u potpuno ravnopravnoj utakmici, tek tad spoznam koliko nazadujemo a svi drugi napreduju. Nikad se nisam grozno osjećao poslije poraza Sarajeva a večeras jesam
A sad uporedi to s rezultatima prije rata.

Za sve lose u drzavi je krivo obrazovanje, u ovom slucaju lose fudbalsko obrazovanje.
Nemoguce je usporedjivati sa rezultatima od prije rata, prije svega sto je to onda bila velika drzava sa jakim sistemom.

Ako bas hoces, Velez je zadnji klub iz BiH, koji je prije rata napravio posljednji respektabilan rezultat u Evropi a to je 1/8 finala kupa Uefa iz sezone 1988/89. A te sezone, Velez je bio 11 na tabeli.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la kontrasviju » 02 avg 2018, 22:38

Al džaba ovih 8 komada, ponovo će nas pitari pokušati ubjediti kako oni svake godine osvjetle obraz naše lige.
1921

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la MCMXLVI » 02 avg 2018, 22:38

nedaj boze nikom
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Vucevich » 02 avg 2018, 22:41

Ova liga je ubedljivo bottom 5 u Evropi, od taktike do infrastrukture. Luksemburg i Litvanija ce imati više predstavnika u trecem pretkolu Europa Lige od BiH. Neka ekipa iz Malte drži X sa West Hamom, Domžale izbaci Freiburg, pa ovo.

Luksemburške, Maltežanske i Gibraltarske ekipe bolje igraju u Evropi od ekipe iz BiH. A kao da gledam, nakon ovoga će opet sve ostati isto, ništa se neće mjenjati pa onda sljedeće godine opet ide bruka u Evropi, pa ista će biti priča godine nakon toga i sljedećih 20 godina. Bolje gasiti ligu nego da ovo gledamo. Pa ovaj Halilović u ekipi Sarajeva neko super pojačanje, frajer došao iz najgore ekipe u Austrijskoj drugoj diviziji. To je taj nivo.

Nadam se makar da će Sarajevo dovesti novog trenera koji ipak nešto zna a ne da se uvijek isti glupani vrte u krug.

Opet se desi da najteži poraz pripada nekoj BiH ekipi, kao i prije 4 godina protiv Borusije iz Minhengladbaha. Jadno. Ustvari, ovo je najveci poraz kod kuce neke ekipe u historiji Europa Lige. Ikad. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Mislim da pojedini nisu svjesni kakva je ovo bruka i sramota, sprda se i govori se kako se ovo moglo očekivati i slično... nakon ovoga treba se stvarno nešto uraditi, a ne da sve ostane kako je. Ekipe iz Andore i Gibraltar ne gube 8-0 kod kuće... ne bi ovdje trebala biti neka sprdnja, 'vidi Sarajevo izgubio 8-0 haha' ili šta već, ovo je sramota za naš fudbal i za našu državu, svi nam se smiju. Fudbal nam je dotakao dno.

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la biceDUPLA » 02 avg 2018, 22:43

kontrasviju je napisao/la:Al džaba ovih 8 komada, ponovo će nas pitari pokušati ubjediti kako oni svake godine osvjetle obraz naše lige.
5 sparta,5 besiktas, 8 atalanta... ko je ne znam jos po 5 trpo.
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la invincible1921 » 02 avg 2018, 22:44

biceDUPLA je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:Al džaba ovih 8 komada, ponovo će nas pitari pokušati ubjediti kako oni svake godine osvjetle obraz naše lige.
5 sparta,5 besiktas, 8 atalanta... ko je ne znam jos po 5 trpo.
7 Borrusija
6Basel
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Alminjo99 » 02 avg 2018, 22:45

Osramotili i ovako jadnu ovu nasu ligu. 0-8 izgubiti kuci. :tokralju:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la tareizo » 02 avg 2018, 22:51

bravo zrinjski
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la ASD » 02 avg 2018, 22:53

AlemC85 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
manijakdv je napisao/la:Jadna država, bijedna, beznadežna od politike do sporta. Ovako će nam biti do nekog novog rata i neke nove države. Nevjerovatno koliko smo očajniji svake godine u svemu. Primili bi i mi 8 do 10 komada, da se razumijemo ali kad se sjetim 2001 i Newcastlea 0-1 u potpuno ravnopravnoj utakmici, tek tad spoznam koliko nazadujemo a svi drugi napreduju. Nikad se nisam grozno osjećao poslije poraza Sarajeva a večeras jesam
A sad uporedi to s rezultatima prije rata.

Za sve lose u drzavi je krivo obrazovanje, u ovom slucaju lose fudbalsko obrazovanje.
Nemoguce je usporedjivati sa rezultatima od prije rata, prije svega sto je to onda bila velika drzava sa jakim sistemom.

Ako bas hoces, Velez je zadnji klub iz BiH, koji je prije rata napravio posljednji respektabilan rezultat u Evropi a to je 1/8 finala kupa Uefa iz sezone 1988/89. A te sezone, Velez je bio 11 na tabeli.
Nebitno.
U proslom sistemu su klubovi bili konkurentni u evropi, a u kupu su protiv tih istih klubova bili konkurentni nizeligasi, a protiv tih niheligasa su konkurentne bile seoske ekipe.
Takav sistem bio da su svi trenirali i vjerovalo se u uspjeh i svoje mogucnosti.

Eh sad zamisli kad bi ovo sarajevo nekom treceligasu glatko 5 golovava dalo, a taj treceligas nekom kantonalcu isto toliko.
Kakav nam se fudbal igra u drzavi.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 02 avg 2018, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la kontrasviju » 02 avg 2018, 22:53

invincible1921 je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:Al džaba ovih 8 komada, ponovo će nas pitari pokušati ubjediti kako oni svake godine osvjetle obraz naše lige.
5 sparta,5 besiktas, 8 atalanta... ko je ne znam jos po 5 trpo.
7 Borrusija
6Basel
Zatim ispadanje od Zarije, Zete i Kukesija.
Ali ne, pitar će ti reći da su oni naš najbolji predstavnik.
1921

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Drape » 02 avg 2018, 22:57

Trener Atalante Gian Piero Gasperini zabranio je svojim igračima da se slikaju ispod semafora sa rezultatom 0:8.
Gasperini i sudija pokazali više želje da sačuvaju dostojanstvo Sarajeva nego Husref i igrači na terenu.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la DaVinci » 02 avg 2018, 22:58

Dadnes hadaljima nadimak 'Divovi' i onda ti oni pokazu da su 'midjeti' ... a ti citav dan mislis kako bi mogli izvuc' bar nerjeseno na Kosevu ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Unofficialpage » 02 avg 2018, 22:59

Vucevich je napisao/la:Ova liga je ubedljivo bottom 5 u Evropi, od taktike do infrastrukture. Luksemburg i Litvanija ce imati više predstavnika u trecem pretkolu Europa Lige od BiH. Neka ekipa iz Malte drži X sa West Hamom, Domžale izbaci Freiburg, pa ovo.

Luksemburške, Maltežanske i Gibraltarske ekipe bolje igraju u Evropi od ekipe iz BiH. A kao da gledam, nakon ovoga će opet sve ostati isto, ništa se neće mjenjati pa onda sljedeće godine opet ide bruka u Evropi, pa ista će biti priča godine nakon toga i sljedećih 20 godina. Bolje gasiti ligu nego da ovo gledamo. Pa ovaj Halilović u ekipi Sarajeva neko super pojačanje, frajer došao iz najgore ekipe u Austrijskoj drugoj diviziji. To je taj nivo.

Nadam se makar da će Sarajevo dovesti novog trenera koji ipak nešto zna a ne da se uvijek isti glupani vrte u krug.

Opet se desi da najteži poraz pripada nekoj BiH ekipi, kao i prije 4 godina protiv Borusije iz Minhengladbaha. Jadno. Ustvari, ovo je najveci poraz kod kuce neke ekipe u historiji Europa Lige. Ikad. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Mislim da pojedini nisu svjesni kakva je ovo bruka i sramota, sprda se i govori se kako se ovo moglo očekivati i slično... nakon ovoga treba se stvarno nešto uraditi, a ne da sve ostane kako je. Ekipe iz Andore i Gibraltar ne gube 8-0 kod kuće... ne bi ovdje trebala biti neka sprdnja, 'vidi Sarajevo izgubio 8-0 haha' ili šta već, ovo je sramota za naš fudbal i za našu državu, svi nam se smiju. Fudbal nam je dotakao dno.
Neće se promjeniti ništa, nemamo mi taj mentalitet. Ne želimo promjene i ako želimo, želimo da budu odmah, nema sistema, načina, strepljenja za neki proces koji bi pokrenuo nešto. Kod nas ide glavna priča u ponižavanju druge ekipe, i priča ma to je Atalanta. Pa neka su Atalanta, sramota je od Barce izgubiti 8-0 a ne od Atalante. Vrte se 3-4 trenera oko Želje i Sarajeva i samo se smjenjuju. Kao da je neki bitan segment uzeti našu ligu, ne uzme dobra ekipa nego manje loša u datoj situaciji.

Kad na ovakve stvari krenemo reagovati, i to drastično, bit će nam bolje a do tad nas neće poniziti samo onaj ko neće. :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.