BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la JakMani » 03 avg 2018, 00:27

Realno ovo od Sarajeva veceras je mozda i najveca sramota u historiji BH sporta..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la MortemHz » 03 avg 2018, 00:28

BoixosNois1899 je napisao/la:Yebote Gibraltar ima bolju ligu nego mi!!! HALOOOO!!
Ako ovo nije znak za uzbunu onda ne znam šta jeste. Ista ova priča će se ponoviti i sljedeće godine.
Naravno da nema.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Ddado » 03 avg 2018, 00:30

Najbolja stvar kod zavrsetka Euro utakmica je sto ce derbi/europski navijaci (i virtuelni i stvarni) opet odyebati u skokovima da iz fotelja prate Mancestere i Barcelone. Drazi mi je i najogavniji pitar, i neko tuzlansko govedo, i onaj zadnji kromanjonac s hercegovackog krsa, nego ijedan navijac ovih stranih klubova i liga. Svi nesto nadmeno nastupe, dodju kao s visoka nesto, ovo-ono, "kako ovo mozete pratit, najgora liga ikad xD" i slicno.
1921

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Vucevich » 03 avg 2018, 00:30

Moggi je napisao/la:a ponadam se svakog jula-augusta da bi ove godine moglo se desiti nesto , docekaju nas katastrofe biblijskih razmjera
Mora se malo izbalansirat, ako neki nas tim dođe blogu nekog uspjeha kao Sarajevo 2-2 sa Atalantom, konačno misliš stvari idu na bolje, pa se ovo desi

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la AlemC85 » 03 avg 2018, 00:31

BoixosNois1899 je napisao/la:Yebote Gibraltar ima bolju ligu nego mi!!! HALOOOO!!
Ako ovo nije znak za uzbunu onda ne znam šta jeste. Ista ova priča će se ponoviti i sljedeće godine.
Vec 10 godina se upozorava na konstantan pad kvalitete fudbala u BiH. Ali dzaba kada savezu i politici nije stalo do boljitka.

Na kraju ce se ovo svesti na amaterski nivo jer eto nema para. To ce im biti izgovor.

Sto se stvaralo 20 godina, uskoro ce se urusiti kao kula od karata.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la MortemHz » 03 avg 2018, 00:32

JakMani je napisao/la:Realno ovo od Sarajeva veceras je mozda i najveca sramota u historiji BH sporta..
Zavisi kako gledas na to..
Zrinjski je primio 11 golova u 2 utakmice od Partizana, mi smo primili 10 golova u 2 utakmice od Borusije i Atalante, Željezničar je primio 9 golova protiv Litexa a 8 protiv Makabija itd.. jednostavno je velika razlika u kvaliteti i to je nasa surova realnost
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la High » 03 avg 2018, 00:32

Samo kradnička masa nastala na mitu može naprđivati da je gore izgubiti 8 - 0 od Atalante nego 7 - 0 od Litexa. Italija i Bugarska - tu su negdje! Miske despot i mozak isprao. Valja vam mijenjati IP adrese kad vam opet uđe u trag, čim šarnete nešto što mu ne odgovara.
Zadnja izmjena: High, dana/u 03 avg 2018, 00:35, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la hskzmostar » 03 avg 2018, 00:34

brzi je napisao/la:
Moggi je napisao/la:hajte ima jos jedan, jel zrinjski sa ludogorcima ?
Zrinjski lijepe novce uze od Europe
280 000 eura za Spartak
260 000 eura za Valettu
280 000 eura za Ludogorets

820 000 eura samo od uefe, plus ja mislim da se dobije jos neka suma jer si prvak svoje drzave negdje oko 200 000eura neka me netko ispravi ako grijesim.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la JakMani » 03 avg 2018, 00:35

MortemHz je napisao/la:
JakMani je napisao/la:Realno ovo od Sarajeva veceras je mozda i najveca sramota u historiji BH sporta..
Zavisi kako gledas na to..
Zrinjski je primio 11 golova u 2 utakmice od Partizana, mi smo primili 10 golova u 2 utakmice od Borusije i Atalante, Željezničar je primio 9 golova protiv Litexa a 8 protiv Makabija itd.. jednostavno je velika razlika u kvaliteti i to je nasa surova realnost
To stoji,ali opet da li si ovo ocekivao i u najludjim snovima recimo ?! 8 komada je 8 komada.. Najveci poraz u historiji euro takmicenja kod kuce ako sam dobro shvatio..

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Moggi » 03 avg 2018, 00:36

jasta je napisao/la:Koliko ulaganja toliko i uspjeha.
Pa ta naša famozna 4ka, ne može dovesti najboljeg igrača iz Radnika (Obradovic, Serbecic, Memiš, Dino B. sada Peco npr) ili iz Krupe i čemu se onda nadati.
Da ne govorim da ne mogu nikoga zadržati. O trenerima i o "viziji" suvisno je i pričati.

Pirić --- Memišević, Vukotić, O. Todorović, Jašarević -------- Ordagić, Tomić, Menalo, Zakarić Stevanović -- Lendrić

i još da imaš i Peco i Beširevića i Lončara i Adukora i Bilbiju i Rahmanovica i sve one sto sam zaboravio.... i da ih sve stavis u jedan tim, ogromno je pitanje da li bi izborili grupnu fazu EL. A ovakav tim ne mogu sastaviti ni kad bi se pretvorili u jedan tim, ni za 10 godina izgleda.....

Najbliži tome je izgleda blesavi Azmir i njegov Han, ako mu ne dosadi loptanje....
ja vjerujem da bi neki dream team plbih bio blizu plasmana ,ali takav tim u jednoj ekipi se nece nikada gledati upravo iz tih razloga i platezne moci tih najjacih timova koji nisu u stanju prvo zadrzati talentovanog a kamoli platiti za otkup talentovanom igracu, i to je kljucna razlika izmedju nas i hnl i super lige.
tamo sve sto ne ode u startu vani ide u partizan-zvezda, dinamo-sada rijeka i manje hajduk, dok ti nasi najbolji prvo ne mogu zadrzati svoje, drugo ovi navedeni kupe sve sto valja u nasem zitu.
dakle pare pare i samo pare, dok ne dodje jos 3-4 azmira al u neki od tih klubova nista od nas
Zarathustra

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Drape » 03 avg 2018, 00:37

Barem smo konstantni. Klubovi sa Malte od konobara i učitelja od prije 10 godina postali ozbiljan rival, Azerbejdžan sad ima klub koji igra grupne faze a prije je njihov šampion bio tu negdje sa šampionom BiH, naši klubovi jedini ne talasaju.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Shadows » 03 avg 2018, 00:38

Ne treba likovati.
Ovo veceras jeste katastrofa. Precjenjuje se Atalanta maksimalno. Predvidjam im tesku borbu za osmo mjesto u predstojecoj sezoni.
Ekipe sa San Marina odavno ne primaju sesticu kuci...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la MortemHz » 03 avg 2018, 00:41

JakMani je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
JakMani je napisao/la:Realno ovo od Sarajeva veceras je mozda i najveca sramota u historiji BH sporta..
Zavisi kako gledas na to..
Zrinjski je primio 11 golova u 2 utakmice od Partizana, mi smo primili 10 golova u 2 utakmice od Borusije i Atalante, Željezničar je primio 9 golova protiv Litexa a 8 protiv Makabija itd.. jednostavno je velika razlika u kvaliteti i to je nasa surova realnost
To stoji,ali opet da li si ovo ocekivao i u najludjim snovima recimo ?! 8 komada je 8 komada.. Najveci poraz u historiji euro takmicenja kod kuce ako sam dobro shvatio..
Pa nisam iskreno bas ovoliko, dolaze iz 3. najjace lige na svijetu i jesu imali fantasticne rezultate prosle godine u grupnim fazama kada su prvi zavrsili, 5 golova hladno u Liverpulu zabili sto sam vec spomenuo ali mi smo jednostavni preslabi za nesto vise. Ja ni sam ne znam kako smo mi 2:2 tamo izvukli, nalozili se mi, vratili se herojski fakat ali su ljudi i pored toga imali 30 suteva i to sve govori. Najavljivao sam katastrofu na nasoj temi jer se ovakvoj ekipi ne mogu ponoviti 2 iste utakmice pogotovo ne protiv ovako slabe ekipe u europskim okvirima poput nase. Sad skontaj kakva nam je liga kad smo mi imali najvise uspjeha u europi hahahaha, bas prejadno ali sta da se radi? Sve mozes i sam vidjeti po recimo transferima a da ne spominjem ostalo..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
emir18
Postovi: 16496
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la emir18 » 03 avg 2018, 00:42

L-Train je napisao/la:
emir18 je napisao/la:
L-Train je napisao/la:I ova mozda i najlosija Sevilla u zadnjih 6,7 sezona bi rutinski u 2 utakmice izbacila Atalantu.
Ma ona sa Monetlom od prosle sezone bi razbucana od Intera.
Mi im onako losi uvalili 5 komada i gostima,Brca u kupu im 6 komada.
Montella je kloc,a podsjeti me kad su to i gdje igrali protiv Intera?
Daj ba nemozes Real i Barcu uzimati kao mjerilo,eto Atalanta bi se bolje provela kada se ovima otvori i digne **** :mrgreen:
Naravno da ne bi,ali kazem ti pritiv Monetele bi imali velike sanse.
Drugo Betsi je trenutno dosta ozibljnija ekipa od Seville ove sezone im vec preotimaju to mjesto sto vodi u CL.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

jasta
Postovi: 1728
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la jasta » 03 avg 2018, 00:45

Moggi je napisao/la:
jasta je napisao/la:Koliko ulaganja toliko i uspjeha.
Pa ta naša famozna 4ka, ne može dovesti najboljeg igrača iz Radnika (Obradovic, Serbecic, Memiš, Dino B. sada Peco npr) ili iz Krupe i čemu se onda nadati.
Da ne govorim da ne mogu nikoga zadržati. O trenerima i o "viziji" suvisno je i pričati.

Pirić --- Memišević, Vukotić, O. Todorović, Jašarević -------- Ordagić, Tomić, Menalo, Zakarić Stevanović -- Lendrić

i još da imaš i Peco i Beširevića i Lončara i Adukora i Bilbiju i Rahmanovica i sve one sto sam zaboravio.... i da ih sve stavis u jedan tim, ogromno je pitanje da li bi izborili grupnu fazu EL. A ovakav tim ne mogu sastaviti ni kad bi se pretvorili u jedan tim, ni za 10 godina izgleda.....

Najbliži tome je izgleda blesavi Azmir i njegov Han, ako mu ne dosadi loptanje....
ja vjerujem da bi neki dream team plbih bio blizu plasmana ,ali takav tim u jednoj ekipi se nece nikada gledati upravo iz tih razloga i platezne moci tih najjacih timova koji nisu u stanju prvo zadrzati talentovanog a kamoli platiti za otkup talentovanom igracu, i to je kljucna razlika izmedju nas i hnl i super lige.
tamo sve sto ne ode u startu vani ide u partizan-zvezda, dinamo-sada rijeka i manje hajduk, dok ti nasi najbolji prvo ne mogu zadrzati svoje, drugo ovi navedeni kupe sve sto valja u nasem zitu.
dakle pare pare i samo pare, dok ne dodje jos 3-4 azmira al u neki od tih klubova nista od nas
To je to. I onda se mi nešto nadamo sa ovako slabašnim kadrom svih ekipa. Samo novac. Sarajevo je imalo jaku sezonu sa dosta solidnim timom kad mlatnuše i Norvežane i Atromitos i opet je to bilo malo.

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la samirr » 03 avg 2018, 00:45

čemu ismijavanje sarajeva daj da vidim ekipe sa san marina, malte, luxemburga da odigraju u italiji 2-2 da se vrate nakon 0-2 ovo jest veliki poraz i jedna velika sramota - realno sam i ocekivao jedno 5-6 komada u prvoj utakmici, problem je što ovi klubovi iz san marina i slicno prime po 5-6 golova u prvom mecu tako da uzvrat bude samo formalnost , ali odigrati 2-2 sa atalantom pa kod kuce izgubiti i 10-0 je veliki rezultat kako god na to neko gledao daj da vidim ostale klubove iz nase lige da u gostima odigraju neriješeno sa klubovima iz lige 5 !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la BoixosNois1899 » 03 avg 2018, 00:47

samirr je napisao/la:čemu ismijavanje sarajeva daj da vidim ekipe sa san marina, malte, luxemburga da odigraju u italiji 2-2 da se vrate nakon 0-2 ovo jest veliki poraz i jedna velika sramota - realno sam i ocekivao jedno 5-6 komada u prvoj utakmici, problem je što ovi klubovi iz san marina i slicno prime po 5-6 golova u prvom mecu tako da uzvrat bude samo formalnost , ali odigrati 2-2 sa atalantom pa kod kuce izgubiti i 10-0 je veliki rezultat kako god na to neko gledao daj da vidim ostale klubove iz nase lige da u gostima odigraju neriješeno sa klubovima iz lige 5 !
Kako glup post! :rol:

Ključaj temu! :bow:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la samirr » 03 avg 2018, 00:50

BoixosNois1899 je napisao/la:
samirr je napisao/la:čemu ismijavanje sarajeva daj da vidim ekipe sa san marina, malte, luxemburga da odigraju u italiji 2-2 da se vrate nakon 0-2 ovo jest veliki poraz i jedna velika sramota - realno sam i ocekivao jedno 5-6 komada u prvoj utakmici, problem je što ovi klubovi iz san marina i slicno prime po 5-6 golova u prvom mecu tako da uzvrat bude samo formalnost , ali odigrati 2-2 sa atalantom pa kod kuce izgubiti i 10-0 je veliki rezultat kako god na to neko gledao daj da vidim ostale klubove iz nase lige da u gostima odigraju neriješeno sa klubovima iz lige 5 !
Kako glup post! :rol:

Ključaj temu! :bow:
idi prati barsu mani se ove teme.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la invincible1921 » 03 avg 2018, 00:51

Kako ste vi imali najvise uspjeha kad Zrinja igra 3 pretkolo :eh:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Osim13 » 03 avg 2018, 00:51

Zrinjski nije iz bejha
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: godrina i 53 gosta.