BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Drape » 03 avg 2018, 00:52

samirr je napisao/la:čemu ismijavanje sarajeva daj da vidim ekipe sa san marina, malte, luxemburga da odigraju u italiji 2-2 da se vrate nakon 0-2 ovo jest veliki poraz i jedna velika sramota - realno sam i ocekivao jedno 5-6 komada u prvoj utakmici, problem je što ovi klubovi iz san marina i slicno prime po 5-6 golova u prvom mecu tako da uzvrat bude samo formalnost , ali odigrati 2-2 sa atalantom pa kod kuce izgubiti i 10-0 je veliki rezultat kako god na to neko gledao daj da vidim ostale klubove iz nase lige da u gostima odigraju neriješeno sa klubovima iz lige 5 !
Ispostavilo da je tih 2 : 2 donijelo toliko sreće Sarajevu da bi sad najradije da su izgubili 3 - 0.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la L-Train » 03 avg 2018, 00:52

@emire,vidjecemo Betis sad kad i oni budu imali evropske obaveze,ritam cetvrtak-nedelja je paklen ako nemas bas sirok roster,tu je i Sevilla manje vise platila ceh u ligi zbog LPa jer su malte ne otisli do same zavrsnice,a i Montella je svakako bio uzasan izbor bez obzira sto su izbacili Jozine pacenike.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

jasta
Postovi: 1726
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la jasta » 03 avg 2018, 00:54

Problem je što svi drugi na neki nacin napreduju i ne bi me nimalo cudilo da se na Malti ili Gibraltaru sklepa neki tim koji ce biti konkurentan za grupne faze. Do prije par godina Kiprani, Azeri i Kazahstanci su bili smjehota od fudbala a gledaj sad. Redovno grupne faze. O "buđenju" baltickim zemalja ako im to bude u interesu ne treba ni pricat.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Moggi » 03 avg 2018, 00:57

slika

svi navijaci beha klubova koji se podjebaju nocas
Zarathustra

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la LoveSB96 » 03 avg 2018, 01:06

samirr je napisao/la:čemu ismijavanje sarajeva daj da vidim ekipe sa san marina, malte, luxemburga da odigraju u italiji 2-2 da se vrate nakon 0-2 ovo jest veliki poraz i jedna velika sramota - realno sam i ocekivao jedno 5-6 komada u prvoj utakmici, problem je što ovi klubovi iz san marina i slicno prime po 5-6 golova u prvom mecu tako da uzvrat bude samo formalnost , ali odigrati 2-2 sa atalantom pa kod kuce izgubiti i 10-0 je veliki rezultat kako god na to neko gledao daj da vidim ostale klubove iz nase lige da u gostima odigraju neriješeno sa klubovima iz lige 5 !
Kazni se
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Moggi » 03 avg 2018, 01:21

treba zabranit lajv prenose evropskih utakmica nasih klubova, stid me ispred onog komentatora sa arene sto se ko dijete radova golovima sarajeva
Zarathustra

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la dzelllo » 03 avg 2018, 01:23

Ne boljitka dok treneri u kafani dobijaju licencu,niti ce ga ikad biti.Bagra iz saveza je najvise kriva za ovu katastrofu od nase lige
Zadnja izmjena: dzelllo, dana/u 03 avg 2018, 01:27, ukupno mijenjano 1 put.
lezVe do bagro

jasta
Postovi: 1726
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la jasta » 03 avg 2018, 01:25

A total of 137 clubs from 33 national associations have played in or qualified for the Champions League group stage.
A total of 203 clubs from 39 of 55 UEFA member associations have played in UEFA Europa League.

Liga Prvaka od 92/93 sezone i Europa League od sezone 2009 / 10 tj od sezona kada se ova takmičenja igraju u manje više sličnom sistemu sa grupnim fazama.

Otprilike 16 - 17 saveza nije imalo učesnike grupne faze u gore navedenim periodima a to su (otprilike):

San Marino, Andora, Kosovo, Sj. Irska, Farska O., Crna Gora, Vels, Luxenburg, Gibraltar, Gruzija, Estonija, Armenija, Malta, Bih, Litva, Island, BiH, Lihtenstajn.

S tim da su ovi Gruzijci imali tim u grupnoj fazi Uefa Kupa, malo prije formiranja EL.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la UstanikSBII » 03 avg 2018, 01:35

Smjesno je da ljudi kod nas za sve nadu opravdanje! Rat kriv? Pa hebo vas rat vise Njemacka je u 20st dva puta do temelja poravnata pa evo opet vodeca zemlja svijeta! Mi svi nezelimo ulagati u mlade igrace nema strategiju sve se svodi na instat rezultat! Zato smo tu gdje jesmo! Uvijek je netko drugi kriv osim nas sami?! Pa ovo je zalosno primiti 8 golova! Pa ako se nazivas profesionalcem ovo je zbilja smjesno! Svi klubovi se trebaju zapitati zasto smo tako svi losi?
1. Tereni su ocajni!
2. Rad sa mladim nuzno zlo za vecinu klubova!
3. Taktika i treneri iz 70ih godina!
4. Stadioni ocajni!
5. Politika sve unistava pa tako i sport!
6. Suci sporo napreduju!
7. Promocija lige i dostupnost iste na tv-u sve gora i gora!

Sve su to faktori koji su nijanse al kad se zbroji sve vidi se gdje smo mi! Stanje se nece promjenjti nikad jer slicno kao i u politici mi cemo svi uvijek radije popusiti pricu da smo ugrozeni kao tor a u sustini ista go.vna jedu sva tri naroda al eto uvijek iste price pusimo i tko nam je kriv! Pa mi nismo u stanju izboriti se za puno vaznije stvari od sporta/nogometa netreba se uvijek skrivati iza drugih i sam sebe sazaljevati! Nesposobni smo i naivni i tocka bolje nismo ni zasluzili!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Derdiyok » 03 avg 2018, 01:41

jasta je napisao/la:A total of 137 clubs from 33 national associations have played in or qualified for the Champions League group stage.
A total of 203 clubs from 39 of 55 UEFA member associations have played in UEFA Europa League.

Liga Prvaka od 92/93 sezone i Europa League od sezone 2009 / 10 tj od sezona kada se ova takmičenja igraju u manje više sličnom sistemu sa grupnim fazama.

Otprilike 16 - 17 saveza nije imalo učesnike grupne faze u gore navedenim periodima a to su (otprilike):

San Marino, Andora, Kosovo, Sj. Irska, Farska O., Crna Gora, Vels, Luxenburg, Gibraltar, Gruzija, Estonija, Armenija, Malta, Bih, Litva, Island, BiH, Lihtenstajn.

S tim da su ovi Gruzijci imali tim u grupnoj fazi Uefa Kupa, malo prije formiranja EL.
Dvije Bosne pa zbog toga ovo 16-17 :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la crvenocrni » 03 avg 2018, 01:46

Sigurno jedna od najgorih liga u Evropi uzimajuci u obzir sve parametre kao npr da je profesionalna itd...

Ovi rezultati koji se desavaju nasim klubovima su bili i nekako cesti prije nekoliko godina (10 i vise). Ali ovo u zadnje vrijeme mogu priustiti jedino nasi klubovi od hajmo rec iole ozbiljnijih liga. Da te Bog lipi sacuva.
Ovo da ima imalo pameti treba ukinut ili prec na nivo amaterizma jer to u stvari jeste. Nama je postalo uspjeh proci klub iz Malte i Estonije. To je za Bogu plakat.
Pa jedna Modrica ili Slavija nebitno je prolazila Alborg itd. Al i napredujemo u 3 lpm.
Gasi sve....

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la invincible1921 » 03 avg 2018, 01:49

Ne znam sta se cudite...kad i kad se pisalo na ovoj temi o savezu i rep. Al tad je valjalo divit se ucenju fatiha prije tekme, pjevanju himni prije tekme, tetovazma i kejsovima za mobitel...niko se nije zapitao kuda vodi totalno zapostavljanje lige, a 101% okretanje repreztanciji koja se sastaoji od dijasporaca...

E haj sad jovo nanovo....od 0 ...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

jasta
Postovi: 1726
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la jasta » 03 avg 2018, 01:49

Derdiyok je napisao/la:
jasta je napisao/la:A total of 137 clubs from 33 national associations have played in or qualified for the Champions League group stage.
A total of 203 clubs from 39 of 55 UEFA member associations have played in UEFA Europa League.

Liga Prvaka od 92/93 sezone i Europa League od sezone 2009 / 10 tj od sezona kada se ova takmičenja igraju u manje više sličnom sistemu sa grupnim fazama.

Otprilike 16 - 17 saveza nije imalo učesnike grupne faze u gore navedenim periodima a to su (otprilike):

San Marino, Andora, Kosovo, Sj. Irska, Farska O., Crna Gora, Vels, Luxenburg, Gibraltar, Gruzija, Estonija, Armenija, Malta, Bih, Litva, Island, BiH, Lihtenstajn.

S tim da su ovi Gruzijci imali tim u grupnoj fazi Uefa Kupa, malo prije formiranja EL.
Dvije Bosne pa zbog toga ovo 16-17 :mrgreen:
:thumbup: Kasno je, pa sam se "zabrojo". Uglavnom ako odbijes ove bas male državice, malo šta je ostalo.

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la DamirT » 03 avg 2018, 01:59

crvenocrni je napisao/la:Sigurno jedna od najgorih liga u Evropi uzimajuci u obzir sve parametre kao npr da je profesionalna itd...

Ovi rezultati koji se desavaju nasim klubovima su bili i nekako cesti prije nekoliko godina (10 i vise). Ali ovo u zadnje vrijeme mogu priustiti jedino nasi klubovi od hajmo rec iole ozbiljnijih liga. Da te Bog lipi sacuva.
Ovo da ima imalo pameti treba ukinut ili prec na nivo amaterizma jer to u stvari jeste. Nama je postalo uspjeh proci klub iz Malte i Estonije. To je za Bogu plakat.
Pa jedna Modrica ili Slavija nebitno je prolazila Alborg itd. Al i napredujemo u 3 lpm.
Gasi sve....
Nije jedna od najgorih profesionalnih nego najgora profesionalna liga u Evropi.Pa da je Atalanta igrala protiv tima sa Gibraltara dali bi jedno 5 golova.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la crvenocrni » 03 avg 2018, 02:23

DamirT je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Sigurno jedna od najgorih liga u Evropi uzimajuci u obzir sve parametre kao npr da je profesionalna itd...

Ovi rezultati koji se desavaju nasim klubovima su bili i nekako cesti prije nekoliko godina (10 i vise). Ali ovo u zadnje vrijeme mogu priustiti jedino nasi klubovi od hajmo rec iole ozbiljnijih liga. Da te Bog lipi sacuva.
Ovo da ima imalo pameti treba ukinut ili prec na nivo amaterizma jer to u stvari jeste. Nama je postalo uspjeh proci klub iz Malte i Estonije. To je za Bogu plakat.
Pa jedna Modrica ili Slavija nebitno je prolazila Alborg itd. Al i napredujemo u 3 lpm.
Gasi sve....
Nije jedna od najgorih profesionalnih nego najgora profesionalna liga u Evropi.Pa da je Atalanta igrala protiv tima sa Gibraltara dali bi jedno 5 golova.
Ja jos uvijek pokusavam prekrit tu cinjenicu ali sve si rekao.
Ja se divim ljudima koji ovu ligu mogu pratit i jos se prepucavat ciji je klub bolji. Oni su mi idoli...
Ovdje ko god bi dosao poslije par ozbiljnih treninga (da nema vise od 40) bi mogao igrati bez vecih problema...

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Nerminovic » 03 avg 2018, 02:29

E kad se sjetim da je Slavija izbacila Aalborga :rol: :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la Ddado » 03 avg 2018, 03:39

Dosli opet Europa navijaci da sole ljudima pamet.
1921

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la wobly92 » 03 avg 2018, 05:33

Posjed lopte:
Atalanta 71%
Djeca što hvataju lopte 15%
Sarajevo 14%
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la wobly92 » 03 avg 2018, 05:43

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2018./19.

Post Postao/la semcho » 03 avg 2018, 06:18

Ovo je samo jedna realnost naseg sporta u globalu, posebno najpopularnijeg, to je fudbal. Svake godine ista prica, svake godine, bitno je samo da se tvoj klub nije obruko puno da bi mogao ovog drugog zezat. Zrinjski jedva, medjutim svaka cast, prosli ljudi dalje, Željo odigrao lose prvu tekmu, medjutim evo ovu drugu sta znam, koliko toliko da nije bruka samo, Sarajevo amaterski neprepoznatljivo na odnosu od one ekipe koja je igrala u Italiji, kao da je drugi klub. Mada sam ja imao predosjecaj da ce ovdje biti potop, kao i sa Besiktasom, samo ne ovoliko, 0:8, vjerovatno ni Željo ni Zrinjski nebi se bolje proveli da su igrali protiv Italijana, mozda za neku nijansu. Dzaba je, to je tako. Sta se desava sa nasim loptanjem, pa prije smo znali proci ekipe poput Levskog, Lilestroma, pa sam Malagom odigrali ekstra dobro, hajd eto Newcastle nas tamo poderao, Sarajevu je malo falilo da prodje Cluj, udje u historiju, protiv MGladbacha se nije obrukalo ovako, sta se desava sa nasim loptanjem, fudbalom, rukometom, kosarkom???

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.