Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 11 jan 2019, 13:56

Denchi je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Nije istina, raskid mogu dobiti tek kada posalju zahtejv za raskid i ako im se ne ispostuje dugovanja.
Znaci klubu se ostavlja rok ja mislim od 7 dana da ispostuje igraca i tek tada moze dobiti raskid ugovora. A jos niko nije podnio zahtjev za raskid, tako da ako Celik ispostuje niko nigdje ne moze ici.
može druže uefino pravilo
– Sada je taj rok skraćen na dva mjeseca i, ukoliko igrač ne bude isplaćen, moći će da raskine ugovor uz prethodno petnaestodnevno pismeno upozorenje, bez ikakvih arbitraža, sudova… – naglasio je potpredsjednik Sindikata profesionalnih fudbalera BiH Aldin Džidić.
– Igrač će osim duga dobiti i naknadu štete do kraja ugovora, plus od tri do šest plata. Biće donesena i odluka koja će sadržavati kaznu, koja će se, ako klub u roku od mjesec ne plati dug, odmah aktivirati bez potrebe pokretanja disciplinskog postupka – nastavio je Džidić.
pismo pošalje u klub samo , jesi i ti na to mislio?
Da, da mora najaviti cak 15 dana, kod nas su mozda tek ovih dana najavili. Pitanje da li su i sada.
Znaci tek poslije 15 dana mogu dobiti papire kao da su slobodni.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Denchi » 11 jan 2019, 13:58

prisonbreak je napisao/la: Da, da mora najaviti cak 15 dana, kod nas su mozda tek ovih dana najavili. Pitanje da li su i sada.
Znaci tek poslije 15 dana mogu dobiti papire kao da su slobodni.
ok onda si ti upravu, mada sam ja skeptičan da će im sva dugovanja izmiriti, ti misliš da hoće? :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 11 jan 2019, 14:02

Denchi je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Da, da mora najaviti cak 15 dana, kod nas su mozda tek ovih dana najavili. Pitanje da li su i sada.
Znaci tek poslije 15 dana mogu dobiti papire kao da su slobodni.
ok onda si ti upravu, mada sam ja skeptičan da će im sva dugovanja izmiriti, ti misliš da hoće? :hmmmmm:
Mislim da ce im isplatiti samo dio da ne mogu raskinuti ugovor. Ako je to sada moguce.
I ako je trener sada kada je dosao rekao da ce im sve biti isplaceno do pocetka priprema.
Da budem realan, skeptican sam i ja.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Denchi » 11 jan 2019, 14:03

prisonbreak je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Da, da mora najaviti cak 15 dana, kod nas su mozda tek ovih dana najavili. Pitanje da li su i sada.
Znaci tek poslije 15 dana mogu dobiti papire kao da su slobodni.
ok onda si ti upravu, mada sam ja skeptičan da će im sva dugovanja izmiriti, ti misliš da hoće? :hmmmmm:
Mislim da ce im isplatiti samo dio da ne mogu raskinuti ugovor. Ako je to sada moguce.
I ako je trener sada kada je dosao rekao da ce im sve biti isplaceno do pocetka priprema.
Da budem realan, skeptican sam i ja.
tipa jednu platu da ne budu dvije dugovanja? :D
a garant to bude
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 11 jan 2019, 14:09

#denchi eh bas to :D namazani su turci, imaju para al njihova marka je zlatna.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Denchi » 11 jan 2019, 17:27

Nemanja Zlatković je donedavno bio član srbijanskog Voždovca, a kao slobodan igrač je sa premijerligašem iz Simin Hana potpisao ugovor na dvije i pol godine.

Radi se o igraču koji ima bogatu karijeru, nastupao je u Srbiji za Voždovac, Zemun, Novi Pazar, bio nekoliko puta u inostranstvu, a zanimljivo da je u ljeto 2012. godine stigao i u FK Sarajevo, iz kojeg je godinu dana kasnije otišao u Panachaiki.

Prethodno je Tuzla City potpisao Eldina Trumića i Slavka Brekala, a očekuje se da ovaj tim bude pojačan s još nekoliko igrača.

Tuzla City je u srijedu počela s pripremama za nastavak sezone, a trener Slobodan Starčević morat će sada da dodatno uigrava ekipu koja je doživjela određene promjene tokom zimske stanke.

Joco Stokić i Lazar Obradović više nisu igrači FK Tuzla City
Na prozivci u srijedu potvrđeno je da Starčević u drugom dijelu sezone neće računati na Šećerovića i Vukmirovića koji su napustili klub ove zime, te također na Josu Stokića i Lazara Obradovića s kojima je raskinuta saradnja.

Nakon jesenjeg dijela prvenstva Tuzla City se nalazi na desetoj poziciji sa 20 osvojenih bodova i cilj ovog tima je da što prije osigura opstanak u društvu najboljih.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la MortemHz » 11 jan 2019, 18:05

FK SARAJEVO

IN:
Darko Lazić

OUT:
Nihad Mujakić -----> KV Kortrijk slika [2,200,000 KM]
Nedin Tucaković
Samir Radovac
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Denchi » 12 jan 2019, 16:13

Zvijezda 09 dovela Slavena Stjepanovića.

bit će solidan napad sa Jovovićem i ovim :hmmmmm:

Nakon što su saradnju sa Tuzla Cityjem dogovorili Eldin Trumić, Slavko Brekalo i Nemanja Zlatković, danas su ugovori potpisani i sa Ensarom Hajrovićem, te Mirelom Ibrahimovićem koji za ovaj klub prethodno nastupao od 2015. do 2018. godine kada se još takmičio u 1. ligi Federacije BiH.

Hajrović ima 20 godina, po vokaciji je vezni nogometaš koji može igrati i u napadu, a svoju karijeru je započeo u Švicarskoj gdje je igrao za Flawil, te U20 tim Wila. Sa bh. klubom je potpisao dvoipogodišnji ugovor, dok se Ibrahimović obavezao na četverogodišnju vjernost.

Ibrahimović inače poslije napuštanja Tuzla Cityja nije imao angažman. U prethodnoj eri u klubu iz Simin Hana je odigrao 41 utakmicu i pritom postigao 20 pogodaka, a jedno vrijeme je također imao i status mladog reprezentativca BiH.
Tin Karamatić oficijelno raskinuo sa Čelikom
i
Samu Volotinen oficijelno potpisao za Čelik
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Pitaristok » 12 jan 2019, 16:24

mislim da se mora sve isplatiti kad igrac podnese zahtjev, osim ako se ne dogovore drugacije, (ne moze samo jedna plata) i ovo kad dobije papire isto tako se dogovaraju, ne mora bit svih sest plata i taj neki postotak

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Denchi » 12 jan 2019, 16:40

Pitaristok je napisao/la:mislim da se mora sve isplatiti kad igrac podnese zahtjev, osim ako se ne dogovore drugacije, (ne moze samo jedna plata) i ovo kad dobije papire isto tako se dogovaraju, ne mora bit svih sest plata i taj neki postotak
pa da bi on uopšte mogao poslati pismo moraju mu dugovati dvije plate, naravno da se može dogovoriti i prije i poslije toga ako hoće
a ovo poslije zavisi od dužine ugovora i opet dogovora naravno fino kaže od 3 do 6 plata, a imaju 30 dana da ga isplate...

dobro je ovo generalno gledajući i za ligu i sve... :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la rishovski » 12 jan 2019, 16:58

Najjzvucnija imena doveo Azmir,Hajrović,Ibrahimović,u večernjim satima se očekuje i potpis Džeke :kafa:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Pitaristok » 12 jan 2019, 18:56

Denchi je napisao/la:
Pitaristok je napisao/la:mislim da se mora sve isplatiti kad igrac podnese zahtjev, osim ako se ne dogovore drugacije, (ne moze samo jedna plata) i ovo kad dobije papire isto tako se dogovaraju, ne mora bit svih sest plata i taj neki postotak
pa da bi on uopšte mogao poslati pismo moraju mu dugovati dvije plate, naravno da se može dogovoriti i prije i poslije toga ako hoće
a ovo poslije zavisi od dužine ugovora i opet dogovora naravno fino kaže od 3 do 6 plata, a imaju 30 dana da ga isplate...

dobro je ovo generalno gledajući i za ligu i sve... :thumbup:
Dobro je jer veci igrači nece bjezati od lige, ipak je vise neg legalna sa tim, sto se tiče isplata, prije su igrači govorili "bjez ba od te lige, nikad naplatiti".
Ovi sto raskidaju sa zeljom su otišli na njihov zahtjev, nije ih zeljom svojom voljom otpustio

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la MortemHz » 13 jan 2019, 12:16

Simeunović i Pecelj u Čeliku.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 13 jan 2019, 12:17

MortemHz je napisao/la:Simeunović i Pecelj u Čeliku.
Kakav je prvi, igrao je on dosta za vas
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la MortemHz » 13 jan 2019, 12:21

prisonbreak je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Simeunović i Pecelj u Čeliku.
Kakav je prvi, igrao je on dosta za vas
Menadžerski igrač, bio dobar u prvih par utakmica i onda je jednostavno nestao poslije. Krasi ga brzina, ostalo tu i tamo.
Nismo u istoj poziciji jer vi imate nešto drugo za cilj pa vam možda i bude od pomoći, sretno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 13 jan 2019, 12:27

MortemHz je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Simeunović i Pecelj u Čeliku.
Kakav je prvi, igrao je on dosta za vas
Menadžerski igrač, bio dobar u prvih par utakmica i onda je jednostavno nestao poslije. Krasi ga brzina, ostalo tu i tamo.
Nismo u istoj poziciji jer vi imate nešto drugo za cilj pa vam možda i bude od pomoći, sretno.
Znaci do njega je, moze ozivjeti karijeru ako bde htio.
Nama ce sigurno biti pojacanje. Jer desna strana prema naprijed nam je tanka a vidim da ro igra.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Beton
Postovi: 2620
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Beton » 13 jan 2019, 14:24

Bgm Celik ovo za sada katastrofalno radi. Ne zna se ko je od koga gori kad su ova "pojacanja" u pitanju.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la Osim13 » 13 jan 2019, 14:28

Bolja su im nego naša u svakom slučaju
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la prisonbreak » 13 jan 2019, 15:11

Beton je napisao/la:Bgm Celik ovo za sada katastrofalno radi. Ne zna se ko je od koga gori kad su ova "pojacanja" u pitanju.
Ne slazem se s tobom.
Ovaj momak iz Zvijezde uopste nije los, a ovaj drugi moze dosta, samo ak bude htio.
Bolje vec otrcana imena,koja nista ne pokazu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: Transferi igrača PL BiH - 2018/19

Post Postao/la revolt » 13 jan 2019, 15:42

prisonbreak je napisao/la:
Beton je napisao/la:Bgm Celik ovo za sada katastrofalno radi. Ne zna se ko je od koga gori kad su ova "pojacanja" u pitanju.
Ne slazem se s tobom.
Ovaj momak iz Zvijezde uopste nije los, a ovaj drugi moze dosta, samo ak bude htio.
Bolje vec otrcana imena,koja nista ne pokazu.
Simeunovic je za nase uslove dobar igrac, vama ce sigurno povecati kvakitet ekipe. Kod nas ga je sj.ebalo sto je Bulicev igrac, a on nam je osim njega te godine napravio haos u klubu u saradnji sa Dinom i Ibrakovicem. Zato je odmah po smjeni Jesica otjeran iz kluba zajedno sa onim "brazilcima".
Mada sam siguran da nam je mogao valjati jos.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”