FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 11 feb 2019, 13:33

.....................................NEKA BUDE UZ BOŽIJU POMOĆ

......................slika

.................................................................slika

..................................................BUDI I TI TUZLA CITY

........................................DINO BEVAB POTPISAO NA DVIJE I PO GODINE

....................slika
...................................................................11. Februara 2019.- 217 Pregleda

...............slika

Dino Bevab potpisao je dvoipogodišnji Ugovor sa Tuzla Cityjem!

Ovaj 26-godišnji lijevi bek koji je rođen u Sarajevu, u redove Plavih stiže iz zeničkog Čelika za koji je nastupao u prvom dijelu sezone.

Prije nego je stigao u zenički klub, nosio je dresove sarajevskog Olimpica, Željezničara i Zagreba.

Bevab je bio kadetski, juniorski i U21 reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Za vrijeme koje je s našom ekipom, jako se dobro uklopio, odigrao je i nekoliko utakmica te pokazao da će svakako biti pojačanje za našim tim.

press Služba FK Tuzla City
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 12 feb 2019, 06:02

............................SUTRA, 13.02./18 FK TUZLA CITY VRAĆA SE IZ ULCINJA.

slika

..................................................SRETAN PUT I DOBRO DOŠLI
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 12 feb 2019, 16:53, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 12 feb 2019, 06:06

.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 15 feb 2019, 07:37, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 12 feb 2019, 09:20

sloboda72 WroteColon............................SUTRA, 13.02./18 FK TUZLA CITY VRAĆA SE IZ ULCINJA.

slika

Gdje ste uzeli autobus?
Pitam za druga.

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 12 feb 2019, 12:46

Goosman WroteColon
sloboda72 WroteColon............................SUTRA, 13.02./18 FK TUZLA CITY VRAĆA SE IZ ULCINJA.

slika

Gdje ste uzeli autobus?
Pitam za druga.

U njemačkoj :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 12 feb 2019, 15:10

Ivan Kostić: Ne zaslužujemo mjesto na kojem se trenutno nalazimo

................................Kapiten Tuzla Cityja pred početak drugog dijela sezone

Fudbaleri Tuzla Cityja iza sebe nemaju bas odličnu polusezonu. Prvi dio sezone prezimili su u donjem dijelu tabele, te predstoji im žestoka borba u drugom dijelu za opstanak u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

E. Dindić
12.02.19.

slika

- Kostić: Želimo što prije obezbjediti opstanak u drugom dijelu sezone
U nekim utakmicama nedostajalo je i sportske sreće, ali kako sami kažu nadaju se da će im se to vratiti u nastavku sezone.

Ivan Kostić kapiten i ponajbolji fudbaler Tuzla Cityja smatra da su morali dosta bolje odigrati u prvom dijelu sezone, te da je bodovni saldo trebao biti mnogo bolji.

"Ne možemo biti zadovoljni prvim dijelom sezone nikako. Ni našim partijama, a pogotovo bodovnim saldom. Istina nedostajalo nam je sportske sreće u nekim utakmicama, ali to definitivno nije opravdanje za ovako loš plasman u prvom dijelu sezone. Došlo je dosta novih fudbalera pred drugi dio sezone, te nadam se da čemo početi pobjeđivati kako bi što prije osigurali opstanak u Premijer ligi.

Mislim da ovaj klub kako igrački, tako i infrastrukturno nezaslužuje mjesto na kojem se nalazi, te moramo svi dobro zapeti u drugom dijelu sezone da bi što prije dokopali se gornjeg dijela tabele", rekao je Kostić te dodao:

"Teško sam podnio povredu koju sam zadobio na kraju prvog dijela sezone. Međutim, kada se glava malo ohladila shvatio sam nakon prvih pregleda da je povreda takve prirode da moram da budem jako strpljiv što se tiče povratka. Mogu da kažem da sam nakon terapije koju sam imao proteklih mjeseci konačno dobio zeleno svjetlo za povratak na teren. Od iduće sedmice sam ponovo u pogonu. Propustio sam dobar dio priprema, ali ne sumnjam da ću svojim zalaganjem i trudom nadoknaditi propušteno, te do početka sezone vratiti se u optimalnu formu", završio je Kostić.

Podsjetimo, nakon prvog dijela sezone Tuzla City nalazi se na 10. mjestu sa 20 osvojenih bodova.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 12 feb 2019, 16:53

..................................Tuzla City u srijedu protiv Arsenala iz Tivta

..........................................................Kraj priprema u Ulcinju
Poslednju provjeru na pripremama u Ulcinju, fudbaleri Tuzla Cityja imat će u srijedu protiv crnogorskog drugoligaša Arsenala iz Tivta.

......................................slika
...............................................................12. Februara 2019. 179 Pregleda
S. Mlaćo
12.02.19. 16:15

- Prethodne četiri su Tuzlaci odigrali veoma dobro. Plavi su nadvisili u Međugorju prvo Čapljinu (3:1) a onda i Željezničar (3:2), dok je na obalama crnogorskog primorja savladan prvo domaćin Otrant iz Ulcinja (3:1) a onda i Radnik iz Bijeljine (2:0).

"Protiv Radnika to prvo poluvrijeme smo imali određenih problema u veznom redu. Gubili smo konce, nismo najbolje stojali i nije sve bilo onako kako smo željeli. U nastavku meča je to bilo kudikamo bolje, posebno nakon ulaska Crnkića kada smo i zabili dva gola", kaže trener Starčević.

Lista povrijeđenih igrača u Tuzla City i nije mala, čak naprotiv. U Tuzli su ostali Nukić, zatim Kostić, pa Mitrović, Omeragić i Mahmutović a nedavno im se pridružio i Efendić. U Ulcinju su izvan stroja Širanović koji mora na magnetnu rezonancu, zatim Stojčev, Stjepanović, Čomor, Burić, Milaković…

"Protiv Arsenala će šansu dobiti igrači koji su do sada imali manju minutažu. Uglavnom smo vidjeli ono što nas je zanimalo. Želimo još malo da vidimo ove koji su manje igrali. Trebamo im dati još minutaže da se nametnu, jer nakon ovoga meča je ostao još samo duel sa Slobodom i to je to", dodao je Starčević.

Duel sa Arsenalom iz Tivta je u srijedu u 14 sati, a povratak ekspedicije Tuzle City je u četvrtak.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 13 feb 2019, 13:19, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Mortus
Kontakt:

PostPostao/la Mortus » 13 feb 2019, 10:41

sloboda72 WroteColon........................................NEKA BUDE UZ BOŽIJU POMOĆ

FK Tuzla City

"Generalka", stadion Tušanj u Tuzli,16.02./2019

........................................ FK Tuzla City - FK Sloboda

.................................slika............................slika

.......slika

JEL POZNATA TAČNA SATNICA ????
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 13 feb 2019, 13:11

Pozdrav Legendo.Znaćemo za 2 dana.Pretpostavljm 14:30.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 13 feb 2019, 13:25

13.02.2919. Danas igra City!

Stadion u Ulcinju

FK Arsenal Tivat - FK Tuzla City

Prijateljska utakmica
14:00h

FK Tuzla City - FanPage
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 13 feb 2019, 16:23

..........................POBJEDOM NAD ARSENALOM, PLAVI ZAKLJUČILI PRIPREME U ULCINJU

...........................................................CITY - ARSENAL 3:1

.................................slika
.........................................................13. Februara 2019. 86 Pregleda

Fudbaleri Tuzla Cityja pobjedom od 3:1 nad Arsenalom iz Tivta zaključili su pripreme u Ulcinju!

U ovome duelu Srtarčević je odlučio da pruži šansu igračima koji su do sada imali manju minutažu.

Nurković, - Čomor, Musić, Brekalo i Zlatković,- Trumić i Karjašević, -Burić, Stojčev i Hasanbegović- Murga.

U drugom dijelu priliku su dobili: Šarčević, Hasanović, Crnkić, Hajrović i Ubiparip.

Plavi prvi puta prijete u 8.minuti kada je udarac Burića sjajno domaći golman “izvadio” ispod prečke i izbio loptu u korner.

Bio je to uvod u vodstvo Tuzlaka. Igrala se 10.minuta kada je sjajnu asistenciju Stojčeva iskoristio Murga za vodstvo od 1:0.

U 21.minuti bilo je 2:0. Fantastičan slobodan udarac je izveo Trumić koji je pogodio mjesto gdje se spajaju prečka i stativa.

Nije se igralo ni pola sata a već je bilo 3:0. Tačnije u 28.minuti Murga je postigao svoj drugi a ukupno treći gol na ovome meču za Plave.

U finišu prvog dijela nervozni domaćini su zaredali nekoliko grubih prekršaja nad našim fudbalerima, što je učinilo utakmicu na ivici prekida.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, Arsenal je smanjio na 3:1, tačnije u 50.minuti meča.

Mogao je Murga i do het-trika, ali nažalost u 61.minuti nije iskoristio sjajan pas Trumića kada je sa samo pet metara pogodio prečku.

Do kraja meča Starčevićev tim je imao inicijativu, ali mreže se više nisu tresle.

Povratak plave ekspedicije iz Ulcinja je u četvrtak, a naredna provjera je za vikend protiv Slobode na Tušnju.

press Služba FK Tuzla City
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 13 feb 2019, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 13 feb 2019, 16:41

.........................................

.........................................

...

........................................

Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 13 feb 2019, 16:45

................................

..............................
Ja volim FK Tuzla City

Mortus
Kontakt:

PostPostao/la Mortus » 14 feb 2019, 11:01

sloboda72 WroteColonPozdrav Legendo.Znaćemo za 2 dana.Pretpostavljm 14:30.

hvala drug :thumbup:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 14 feb 2019, 12:31

.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 16 feb 2019, 17:00, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 15 feb 2019, 07:38

15.02.2019
.....Nastavljaju se radovi na rekonstrukciji terena stadiona Bare

................................................Od drenaže do nove vještačke trave

slika
slika
slika
slika
slika
slika
https://www.facebook.com/Fudbalski-Klub-Tuzla-City-Omladinski-Pogon-267959870514542/?__tn__=kC-R&eid=ARDZxccNdRaF5oLsYu-pD3G4AlYic74tE98

Fudbalski Klub Tuzla City Omladinski Pogon
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tuzla City počinje graditi igralište s umjetnom travom
12.12.2018. - Tuzla City u Simin Hanu počinje graditi moderno igralište s vještačkom travom, objavljeno je na službenoj stranici kluba. Prije postavljanja trave uradit će se tri tamponska sloja, koje zahtijeva izgradnja jednog takvog travnjaka. Teren će, kako se navodi, ispunjavati sve međunarodne standarde, što će omogućiti i odigravanje zvaničnih utakmica. Riječ je o izuzetno kvalitetnoj travi tzv.”Ultra spin”-FIFA 2, visine šest centimetara, veličine više od 8.000 kvadratnih metara. Također, okolo terena bit će postavljena traka za trčanje, kao i nove kućice za rezervne igrače, te službene osobe. Početak radova kreće već sutra, 13. decembra, a cijeli projekat trebao bi biti okončan do kraja 2018. godine, ukoliko vremenske prilike budu dozvoljavale. Tim infrastrukturnim projektom ekipa TUzla Cityja, kao i mlađe selekcije u kojima trenutno vježba više od 150 dječaka, dobit će dosta bolje uslove za treniranje, navodi se u informaciji Tuzla Cityja.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 15 feb 2019, 11:01, ukupno mijenjano 6 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 15 feb 2019, 10:29

.......................................NEKA BUDE UZ BOŽIJU POMOĆ

FK Tuzla City

"Generalka", stadion Tušanj u Tuzli,16.02./2019... 13:00 sati.

........................................ FK Tuzla City - FK Sloboda

.................................slika............................slika

.......slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 15 feb 2019, 16:27

Generalka Tuzla City - Sloboda

slika
slika

- Tuzla City će sutra odigrati generalku protiv Slobode na glavnom terenu stadiona Tušanj. Duel je zakazan za 13 sati, a biće ovo prilika da se naši momci dodatno spreme za tešku utakmicu koja nas očekuje narednog vikenda protiv ekipe Sarajeva.

Veliko zanimanje vlada za ovaj prijateljski meč, a to je i jedan od razloga odigravanja ove utakmice na glavnom terenu. Pozivamo sve simpatizere naše ekipe, fudbalske sladokusce da sutra pogledaju duel gradskih rivala na Tušnju. Ulaz je besplatan.

FK Tuzla City - FanPage
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 16 feb 2019, 07:23, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 15 feb 2019, 17:09

Nadam se dobroj posjeti....makar 1000 ljudi ocekujem
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Kontakt:

PostPostao/la sloboda72 » 15 feb 2019, 17:44

staragarda WroteColonNadam se dobroj posjeti....makar 1000 ljudi ocekujem

Pozdrav "staragarda".
I ja sam znatiželjan po tom pitanju.Znam da su tuzlaci gladni fudbala.Pauza se otegla. Obje ekipe igraju dobro i nema sumnje da će biti dobra utakmica.Nalić nastavlja sa Slobodom i to je prava blagodat za njih. Predsjednik Husić je pojačao ekipu i proširio listu kvalitetnih igrača . Ono što sam vidio na treninzima na Tušnju je druga pjesma u odnosu na jesen.Ovaj model generalke treba zadržati kao tradicionalni. Dakle, FK Tuzla City - FK Sloboda.
Ja volim FK Tuzla City

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: dvokorak i 8 gostiju.