FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Penaltiky » 20 jan 2019, 19:43

redbull93 je napisao/la:Zbunjen sam, je li ovaj sad navijac slobode ili tuzla city? :lol:
slika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 jan 2019, 22:08

Jedan mali iz francuske je na probi, momak je odličan igrač, nadam se da će se nametnuti. Ovdje hara gdje god dođe, mlad je još. Krasi ga brzina, dribling i dobar šut. Igrao sam protiv njega na turnirima, dok je imao 14-15 godina, već tad je bio dominantan. Ima mlađeg brata takođe, veliki je talenat.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skojevska » 20 jan 2019, 22:14

Tracy3McGrady je napisao/la:Jedan mali iz francuske je na probi, momak je odličan igrač, nadam se da će se nametnuti. Ovdje hara gdje god dođe, mlad je još. Krasi ga brzina, dribling i dobar šut. Igrao sam protiv njega na turnirima, dok je imao 14-15 godina, već tad je bio dominantan. Ima mlađeg brata takođe, veliki je talenat.
Iz Metza?
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 jan 2019, 23:34

Skojevska je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Jedan mali iz francuske je na probi, momak je odličan igrač, nadam se da će se nametnuti. Ovdje hara gdje god dođe, mlad je još. Krasi ga brzina, dribling i dobar šut. Igrao sam protiv njega na turnirima, dok je imao 14-15 godina, već tad je bio dominantan. Ima mlađeg brata takođe, veliki je talenat.
Iz Metza?
Nije iz Metza, iz Annecya. Tamo gdje je Sušić trenirao onaj EVIAN THONON GAILLARD (u njihovom internatu mu je mlađi brat), ali ovdje je igrao za jedan lokalni klub. Ujedno mu je amidžić onaj iz Genka nas napadač zaboravih mu ime.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dvokorak » 21 jan 2019, 01:54

Ogroman posao skauting sluzbe podrinjskog isprtka!
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 jan 2019, 06:03

dvokorak je napisao/la:Ogroman posao skauting sluzbe podrinjskog isprtka!
U čemu je tvoj problem?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 21 jan 2019, 10:25

Tracy3McGrady je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Ogroman posao skauting sluzbe podrinjskog isprtka!
U čemu je tvoj problem?
Pacijent pravi....administracije ovdje svakako nema pa pacijen svoje frustracije ovdje lijeci....štaš jbg....treba pomoci ako mu je lakse....trebao ga probat upariti sa č e t n i č k o m damom Lepom nek mu peva od topole do topole....mozda ta terapija da neki rezultat
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 21 jan 2019, 15:19

Trening FK Tuzla City 21.01.2019.


.................................................................slika

......................................................BUDI I TI TUZLA CITY

- Danas nam je došao Efendić.Kostić neće riskirati na "gumi" i otpočet će sa pripremama u Međugorju.Nukiću kao mladom čovjeku želim da se brzo adaptira na novonastalu situacijui to prihvati kao nešto što je fudbalu česta pojava.Bitno je da snimak nakon sedam dana od nastanka povrede pokaže da je kost -(Fibula) u pravilnom i normalnom položaju .To je prva tačka na putu do povratka.Doći će vrijeme za skidanje gipsa u putpunosti i za fizijatrijski tretman akoBogda. Mahmutović i Milaković su danas prešli dobre kilometraže i vidi se radost na njihovim licima.Pitam Acu boli li ?Veli, za divno čudo ne boli pa i sam još ne mogu da vjerujem.
--Trening je trajao 90 minuta.Sve je bilo sa loptom.Obzirom na hladno vrijeme nije se smjelo dozvoliti da igrači nakon što se zagriju stanu.
-Prvo je bio posjed, na nekih u50-60 metara i to 12 na 12 igrača.(bez golmana)
-U "Zelenim" markerima su igrali :Kojić,Širanović,Zlatković,Efendić,Stjepanović,Trumić,Murga,Stojčev,Crnkić,Ubiparip + Omeragić i Anonimni Švicarac.-
- Kod "Narandžastih" sam prepoznao Čomora,Musića,Brekala,Šarčevića, Hasanovića,Mitrovića,Hajrovića,Burića("Francuz"),i još za mene 4 anonimna.-
- Nakon dugog treniranja posjeda , prešlo se na igranje utakmice oprave, na dva gola.Fejzić je branio za Narandže a Nurković za Zelene.Poslije su na re došli i Oštraković i Čalaković.Neko vrijemo su igrali 12 na 12 iste postave kao i kod posjda,a po tom na kraju 10 na 10 u polju ,plus golmani.Kod Zelenih koji su pobijedili 3:0, izašli su iz igre Omeragić i Anonimni "Švicarac".
- Murga je popunio poziciju na desnom krilu umjesto Nukića.
- Ostaje otvoren problem igrača U-21.To jest ko će popuniti to mjesto.
- Nakon nekoliko dana praćenja može se reći da se Burić koji igra na desnom krilu nameće da potpiše Ugovor.
No ,to će struka da rješava.
Danas smo imali 24 igača + 4 golmana + Kostića koji je prisustvovao treningu.Dakle 29.Vjerujem da će Mahmutović i Milaković sa ekipom jer, ne treba ih ostavljati same.Nisu to zaslužili.
-I sutra će biti trening.Vidjet ćemo ko putuje u Međugorje a kome ćemo se zahvaliti.
- Realna opcija je 18-20 igrača i 4 golmana ,s tim što treba napomenuti da je Čalaković još Junior.( Milaković i Mahmutović ne broje se na spisku, oni su baška)
- Momci su danas dobro podnijeli trening obzirom na hladnoću i vještačku podlogu.Trčali su i kad imaju i kad nemaju loptu.
Nadat se je da će naredna faza priprema u Međugorju i Ulcinju prije svega biti bez povreda.Zatim, da će doći do daljnjeg napretka kad je u pitanju fizička sprema i tehnička strana.Dakle uigravanje ekipe koja će iznijeti na svojim leđima proljetni dio prvenstva .

slika
MIRSAD DEDIĆ "SAPUNJA" FEJZIĆA,
slika
A ZATIM NURKOVIĆA........OŠTRAKOVIĆ I ČALAKOVIĆ ČEKAJU SVOJ RED.
slika
SAMIR BURIĆ DESNO, U NARANŽASTOM MARKERU "KIDIŠE" NA CRNKIĆA.
slika
SIGURNI HAJROVIĆ IZMEĐU SOJČEVA I STJEPANOVIĆA
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

https://www.facebook.com/bhreporter/pho ... =3&theater
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 30 jan 2019, 06:39, ukupno mijenjano 5 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 jan 2019, 22:30

Dakle Burić se nameće, rekoh da nije loš igrač. I jedna ispravka, nije švicarac već "francuz".
Anfernee "Penny" Hardaway #1

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 10:59

Tracy3McGrady je napisao/la:Dakle Burić se nameće, rekoh da nije loš igrač. I jedna ispravka, nije švicarac već "francuz".
Hvala . Mislim da će sigurno ostati u Tuzli .Momak je odlično građen ,visok i ima dug korak,voljni momenat odličan ,dosta trči ,vidi se da je prošao kroz dobru školu.On je igrač koji u svakom momentu igra za ekipu a ne da se lično pokaže.Pošto je desno krilo(to je igrao jučer) a čini i se da je još dijete do U-21 nadam se da će biti starter protiv Sarajeva.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 14:10

Trening FK Tuzla City 22.01.2019.


.................................................................slika

......................................................BUDI I TI TUZLA CITY

- Današnjim treningom na snijegom pokrivenom pomoćnom terenu Tušnja završena je 1.faza treniranja u Tuzli.
- Do duše ,snijeg u nekoliko smanji trenje koje prouzrokuje vještačka trava pa je dobro došao.
- Po priči prijatelja iduće zime mogli bi pripreme obaviti komplet u Tuzli.Naime,osim terena u Barama koji će biti pod vještačkom travom, uradit će se još i teren u Gornjoj Tuzli sa grijanjem , drenažom i prirodnom travom.
Sad čitam u Hercegovini lije kiša ,eno Sarajvo trenira na parketu u nekoj sali.Nije ni Hercegovna što je nekad bila.Vidjet ćemo , da ne bude promjene plana kad je u pitaju lokacija.Možda dole na Crnogorsko primorje i to odmah, ima i tu kvalitetnih ekipa za probne utakmice.
- Ništa od centarfor Obradovića i to je vijest koju sam pokupio na Tušnju.On jest slobodan igrač ali ne želi u Bosanski džehenem.
- Danas je trening počeo kondicioni trener Zahirović.Igrači su uglavnom lagano trčali i istezali pred trening ali i zbog hladnog vremena.
- U nastavku se radilo u dvje grupe.Prva je radila ubačaj lopte u šesnesterac i realizaciju a druga nekih 15 istrčavaja po 20 metara.Poslije su zamijenili uloge.Uglavnom trčalo se šutalo se,naizmjenično.
- Potom treniranje - uvježbavanje posjeda lopte između šesnesteraca.
-Grupe jučerašnje.Markirani;Efendić,Širanović,Kojić,Zlatković,Stjepanović,Trumić,Stojčev,Crnkić Ubiparip,i Murga + 2 Džokera.
- Bez markera:Čomor,Brekalo,Musić,Šarčević,Mitrović,Hasanović,Hajrović,Omeragić,Burić,(?),(?), + Džokera.
Dugo se vježbao ili uigravao posjed .Bila je i pauza između dva dijela vježbe.
- Nakon toga nastavilo se sa loptanjem na dva gola u istim sastavima ,ali su đokeri izašli i trčkarali krugove.Kad se pogleda izbliza vidi se da su to još maloljetna djeca ili juniori ,osim jednog.
- Nakon odigranog prvog poluvremena utakmice Starčević je malo promiješao karte.Pa su neki skinuli markere i prešli u plave i obrnuto.
Na kratko je bio povrijeđen Hasanović , izašao je iz igre ,ali je nastavio trčanje oko igrališta.Nadat se je da nije ništa opasno.
-Milaković i Mahnutović su cijelo vrijeme radili svoje uobičajene vježbe.
- Vidjet ćemo koliko će momaka nastaviti dalje.Burić i Omeragić su se nametnuli za potpis Ugovora.
- Dobro je uradio predsjednik Husić što je doveo na pripreme ovu našu djecu rođenu u Švicarskoj ili drugim zemljama.Oni su tamo prošli odlične škole gdje nema korupcije nego samo selekcija.Makar da oni tamo nisu top , neki od tih momaka će za ovu ,Bosansku ligu biti fudbaleri i po.Hajrović,Burić,Omeragić to uveliko nagovještavaju.
-Sutra se putuje u Hercegovinu.Ne znam kakva je meteorološka prognoza za naredne dane dole.Jer ako će se valjati po blatu ,to je onda besmisleno.Ali vidjet ćemo , pred nama je.
-I ko bi rekao da će Gornja Tuzla dobiti prvi teren sa grijanjem u TK i šire.

slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 jan 2019, 21:00, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 15:52

Nogometaši Tuzla Cityja dogovorili pet kontrolnih mečeva
22. 01. 2019.


Nogometaši Tuzla Cityja sutra putuju u Međugorje gdje će obaviti drugi dio priprema za proljetni dio prvenstva u Premijer ligi BiH.

Na terenima Sportskog centra Circle ekipa trenera Slobodana Starčevića odigrat će dvije kontrolne utakmice, 26. januara protiv hrvatskog trećeligaša Dubrave, a tri dana kasnije sa sarajevskim Željezničarom.

Što se tiče priprema u Ulcinju, od 1. do 14. februara, dogovoren je još jedan pripremni duel i to 13. februara, posljednjeg dana boravka u Crnoj Gori, protiv drugoligaša Arsenala iz Tivta.

Prije toga, Tuzla City odigrat će 3. februara utakmicu protiv Mornara iuz Bara, dok se 9. februara sastaje s Radnikom iz Bijeljine.

Kako je rekao šef stručnog štaba Slobodan Starčević, slobodan je još jedan termin za odigravanje pripremnih utakmica, a protivnik se još traži.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 jan 2019, 19:54, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 jan 2019, 16:02

Hvala ti na ovim detaljnim izvještajima, nadam se da ćemo (slobodno mogu reći ćemo, jer kad god sam dole idem na tekme Tuzla City, a uostalom Azmir ulaze u moj bivši klub sa čime mi je postao još draži) sačuvati opstanak pa slijedeće sezone ići korak dalje.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 19:53

Starčević odabrao 25 igrača za Međugorje

Tuzla City od srijede seli u Međugorje, gdje će izabranici Slobodan Starčevića boraviti osam dana.
22.01.2019 u 19:35

slika

Trening centar “Circle” u narednih osam dana bit će dom Plavih, gdje ih čekaju najmanje dvije provjere.

Prva je u subotu protiv hrvatskog niželigaša Dubrave a u utorak kontra sarajevskog Željezničara, na čiju se klupu ponovo vratio Amar Osim.

Trener Slobodan Starčević u ovome dijelu priprema računat će na sljedeće fudbalere:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Golmani: Neveres Fejzić, Adis Nurković i Benjamin Čalaković.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odbrana: Samir Efendić, Denis Čomor, Ermin Musić, Dejan Širanović, Jovo Kojić, Budimir Šarčević, Slavko Brekalo, Nemanja Zlatković.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vezni: Nemanja Stjepanović, Nikola Mitrović, Mirsad Hasanović, Miloš Stojčev, Eldin Trumić, Huso Karjašević, Samir Burić, Ensar Hajrović, Ahmed Hasanbegović.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Napadači: Vojo Ubiparip, Nermin Crnkić, Edin Murga, Nedim Omeragić, Suad Mujić.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tako na ovaj dio priprema nisu krenuli Senadin Oštraković s kojim će se Plavi rastati, zatim nedovoljno oporavljeni kapiten Kostić, kao i Mahmutović i Milaković.

Nakon osmodnevnog boravka u Međugorju, ekipa se vraća u Tuzlu gdje će boraviti tri dana, a zatim se zaputiti na finalni dio priprema u Ulcinj.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/starc ... /190122123
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 30 jan 2019, 06:30, ukupno mijenjano 8 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 21:01

Tracy3McGrady je napisao/la:Hvala ti na ovim detaljnim izvještajima, nadam se da ćemo (slobodno mogu reći ćemo, jer kad god sam dole idem na tekme Tuzla City, a uostalom Azmir ulaze u moj bivši klub sa čime mi je postao još draži) sačuvati opstanak pa slijedeće sezone ići korak dalje.
Baš tako ."Tiha voda i bregove valja".
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 21:24

BOGAMI KAKVA JE SITUACIJA NA PUTU ZA MEĐUGORJE , BOLJE JE JOŠ NIKUD NE HODIT

22.01.2019. 20:00

Magistralni put Jablanica - Mostar danas i večeras. Nove padavine usporavaju saobraćanje na većini puteva u našoj zemlji. Zbog niskih temperatura vozači se upozoravaju i na moguću poledicu, posebno u višim predjelima, na mostovima i prilazima tunelima. Zbog popriječenih teretnih vozila obustavljen je saobraćaj na magistralnom putu M-17 u mjestu Donja Jablanica. Ekipe službi za održavanje puteva su na terenu, ali položaj popriječenih vozila, te intenzivne padavine, znatno otežavaju njihov rad. "Molimo vozače koji su planirali putovanje ovom dionicom, da odlože putovanje do stabilizacije vremena", saopšteno je iz BIHAMK-a.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la ASD » 22 jan 2019, 22:47

Sloboda72?
Jesi pratio ove pripreme.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 22:54

VREMENSKA PROGNOZA ZA MEĐUGORJE DO 28.01.2018.

https://www.weather2umbrella.com/vremen ... -hr/7-dana
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 22 jan 2019, 22:57

ASD je napisao/la:Sloboda72?
Jesi pratio ove pripreme.
JESAM OSAM TRENINGA NA TUŠNJU.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la ASD » 22 jan 2019, 22:59

Jel bio ovaj igrac? S obzirom da vidim da se njegovo ime spominje na putu za Medjugorje pa pretpostavljam da je on.

slika

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.