FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 12:34

Gradina i Tuzla City počeli saradnju: “Možda se baš ovdje krije novi Edin Džeko ili Miralem Pjanić”

slika
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 20 jun 2019, 13:59, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 13:56

...............................................NEKA BUDE UZ BOŽIJU POMOĆ



slika



OBAVLJEN ŽRIJEB PL BIH U FUDBALU ZA PRVI DIO SEZONE 2019/20.(22 KOLA)

https://www.nfsbih.ba/images/2019-D/006 ... 018-19.pdf

slika

https://****/sport/nogomet/zrij ... I9rzyHsAn8




...........................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...............................................................slika
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 29 jun 2019, 13:16, ukupno mijenjano 4 puta.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 14:04

1.ZVJEZDA 09 - TUZLA CITY
2.RADNIK - TUZLA CITY
3.TUZLA CITY - BORAC
4.MLADOST - TUZLA CITY
5.TUZLA CITY - ZRINJSKI
6.ČELIK - TUZLA CITY
7.TUZLA CITY - SLOBODA
8.ŠIROKI - TUZLA CITY
9.TUZLA CITY - SARAJEVO
10.VELEŽ - TUZLA CITY
11.TUZLA CITY - SELJO

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 15:26

........................TRENER BOŠNJAKOVIĆ DAO PODUŽI INTERVJU

KLIKNI
http://****/milenko-bosnjakovic- ... -porodicu/

- Posve rano je za davanje intervjua ovog formata.Da je sezona završena i da je gosp.Bošnjaković završo na 5. ili 6. mjestu bilo bi smisla ovoliko se raspričati.Sezona još nije ni počela.Bošnjaković ima iskustvo od 12 utakmica na klupi Premijer Lige.Veliko je pitanje hoće li on biti u stanju snaći se kad sjedne u upravljačku kabinu ovog "Boinga"koji se zove TuzlaCity.Daj Bože.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 16:05

Sloboda ostala dužna Naliću više od 400.000 KM:
Rekli su mi da će sve biti izmireno

Fudbalski klub Sloboda uveliko se okrenuo narednoj sezoni. No, mnogo je repova ostalo iza tuzlanskog kolektiva iz prošle sezone, koje tek treba pospremiti.

prije 2 sata


Sloboda ostala dužna Naliću više od 400.000 KM: Rekli su mi da će sve biti izmireno
Fudbalski klub Sloboda uveliko se okrenuo narednoj sezoni. No, mnogo je repova ostalo iza tuzlanskog kolektiva iz prošle sezone, koje tek treba pospremiti.

Jedan od onih prema kojem je klub ostao itekako dužan jeste Zlatan Nalić, kao što je prethodno **** pisao.

Naime, Sloboda se rastala sa donedavnim šefom stručnog štaba, a da na njegov račun nikad nije uplaćena niti jedna plata. Čak štoviše, Nalić je iz vlastitog džepa plaćao određene kazne i dugove kluba sa Tušnja. Najviše ga je klub koštao u periodu od februara do maja, kada je praktično sam izmirivao sve račune, dok se članovi aktuelne uprave uopšte nisu pojavljivali na stadionu u tom intervalu.

Kako saznajemo, advokatski ured u Briselu specijalizovan za UEFA propise nedavno je načinio reviziju i prevod Nalićevih ugovora te došao do brojke od 409.000 KM, koliko je ukupno Sloboda ostala “kratka” stručnjaku sa švedskom adresom. U tu brojku uračunate su neisplaćene plate za cijeli ugovor, a velikim dijelom pozajmice i otkazna klauzula.

Ima tu svakodnevnih investicija u klub koje ne ulaze u ovu reviziju, od kazni do honorara za igrače koje je lično plaćao kako bi sačuvao mir u svlačionici do ostvarenja konačnog cilja.

Nalić je ujedno bio i ključna figura u raspletu drame oko dobijanja licence, s obzirom da je platio više od 60.000 KM kako bi Sloboda dobila pravo da se i naredne sezone takmiči u PLBiH.

Sem toga, ovaj stručnjak je imao aneks ugovora do 2020. godine sa tuzlanskim klubom i šestocifrenu otkaznu klauzulu. Po tom aneksu je bio tim menadžer, imao potpunu slobodu u biranju saradnika i izboru tima Slobode sa ciljem izlaska u Evropu u narednoj sezoni.

Kada smo ga kontaktirali s pitanjem da li ima namjeru tužiti klub i potraživati vlastita sredstva, Nalić je iz Švedske, gdje se trenutno nalazi, poručio:

“Zasad nemam potrebu tužiti klub. U Slobodi su upoznati sa svim mojim ugovorima i prihvatili su odgovornost isplate. Usmeno i pismeno su obaviješteni na vrijeme o svemu prije našeg razilaska. Obaviješteni su i u pisanoj formi sa predsjednikom – jer nikada nismo razgovarali usmeno zvanično. Preuzeo je odgovornost za svoje odluke o nenastavku saradnje potvrdom o izmirivanju mojih sredstava. To su potvrdili Brandalek ranije i Ekrem Ibrić u prekjučerašnjem razgovoru samnom. Istina je da nikada nisam primio ni marke od kluba. Istina je i da ni jedan račun nikada nisam donio na naplatu niti ću. Što se konkretno visine potraživanja tiče, zaista ne bih o tome. Mogu tek potvrditi da je riječ o šestocifrenom iznosu”, ističe Nalić u izjavi za ****.


Na pitanje da li je istina da je izdvojio 3.500 KM kada je bilo upitno odigravanje utakmice sa Sarajevom zbog neplaćene kazne prema NSBiH, odnosno da je vlastitim novcem izmirio klupske dugove da bi se dobila licenca , Nalić odgovara:

“Stvarno ne bih ulazio u detalje. Bila je teška i turbulentna sezona, a ja sam u tom trenutku zaista bio spreman učiniti sve kako bi preživjeli ovu tešku godinu. Tačno je da sam obezbijedio i sredstva za licencu. Praktično četiri sata prije roka je sve izmireno. Sreća pa sam uopšte mogao reagovati u tako kratkom vremenskom roku i realizovati isplatu koja nas je administrativno mogla izbaciti iz lige. Nakon ovakvog podviga mojih igrača na terenu i fudbalskim opstankom u ligi mimo svih prognoza, na čemu im trebamo biti svi zahvalni, nisam mogao dozvoliti da nas iz lige izbace administrativno”, govori Zlatan Nalić te dodaje:

“Da samo razjasnimo. Sve ekonomski urađeno nisam uradio da bi vi sada o tome pisali nego kako bih spasio klub od ispadanja na svoju jubilarnu godinu. Sve iz razloga što sam uvidio da to nije mogao ili nije želio niko drugi uraditi. Mnogo sam ponosan što sam bio u mogućnosti da dam svoj doprinos klubu u kojem sam rođen. Zahvalio bih se mojim herojima – igračima i mojim asistentima Crnogorcu, Osmanhodžiću i Ribiću na pomoći da to ostvarimo! Hvala također prethodnoj upravi koja mi je dala neograničeno povjerenje”, zaključuje Nalić.
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 20 jun 2019, 16:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la MMA075 » 20 jun 2019, 16:07

Jel ti drago REVDA, drtino matora.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 16:26

MMA075 je napisao/la:Jel ti drago REVDA, drtino matora.
Divim se našem Zlatanu Naliću.Nema se ovdje čovjek čemu radovati.Privatizacija vašeg kluba je jedini način da on ostane na mapi BH fudbala.
Nedavno ,kad je Kozlić prodavao Muminovića ,Kurević mu prenese da je "vođa" rekao :ni pod razno, nikakav posao ne smijete sklapati s Husićem.Na to Kozlić rekne Kureviji, reci mu da ja podnosim ostavku jer klub nema ni 1 marke u kasi."Vođa" je potom halalio.
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 20 jun 2019, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la MMA075 » 20 jun 2019, 16:28

tuzlacity2017 je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Jel ti drago REVDA, drtino matora.
Divim se našem Zlatanu Naliću.Nema se ovdje čovjek čemu radovati.Privatizacija vašeg kluba je jedini način da on ostane na mapi BH fudbala.
Nedavno Kozlić ,kad je prodavao Muminovića ,Kurević mu prenese da je "vođa" rekao :ni pod razno, nikakav posao ne smijete sklapati s Husićem.Na to Kozlić rekne Kureviji, reci mu da ja podnosim ostavku jer klub nema ni 1 marke u kasi."Vođa" je potom halalio.
REKNEL tebi ko da imas 100 godina a pameti nemas ko curka.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 16:33

A tek ćeš vidjeti kad komisija završi svoj rad i objavi kako se i koliko kralo.
Strašno !

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la MMA075 » 20 jun 2019, 16:35

Ne kaze se rekne nego se rekne kaze.
Necu ovde vise pisati nisam ni do sada, izvinjavam se svim normalnim navijacima TC-a.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 17:00

MMA075 je napisao/la:Ne kaze se rekne nego se rekne kaze.
Necu ovde vise pisati nisam ni do sada, izvinjavam se svim normalnim navijacima TC-a.

Srpski jezik - Vokabular forum

Kaze ili "rekne"
« у: 08.24 ¥. 10.04.2012. »
Nedavno mi se desila jedna konverzacija sa grupom ljudi koji koriste rec "rekne" umesto reci "kaze".

$: Kaze ili "rekne"
« $ #1 у: 13.56 ¥. 14.04.2012. »
? & " ¥ су " ? презента ? ".

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 17:26

Azmir Husić : Ivan Kostić ostaje fudbaler Tuzla Cityja
Juni 20, 2019 08:28


slika

Fudbaleri Tuzla Cityja pripremaju se za početak nove sezone.

Prvi čovjek ovoga kluba Azmir Husić zajedno sa svojim saradnicima vrijedno radi na sklapanju nove ekipe koja će se boriti za vrh tabele.

U Tuzlu su stigla kvalitetna pojačanja kao što su Adis Hadžanović, Said Husejinović, Mirsad Ramić, Dženis Beganović… Trener Miljenko Bošnjaković i nejgovi igrači imat će i vrhunske uslove za pripreme, jer će se Tuzla City spremati u Sloveniji i Švicarskoj.

Ipak, ono što zanima sve jeste da li će kapiten Ivan Kostić ostati u ovoj ekipi. Kostić se nije pojavio na prozivci, a njegov ugovor je istekao 30. juna. Azmir Husić prvi čovjek Tuzle potvrdio je za **** da je Kostić ima operaciju, ali da sigurno ostaje i dalje u ovom klubu.

– Ivan Kostić je imao operaciju i trenutno se oporavlja u Nišu. Prema prognozama doktora on bi se u septembru trebao oporaviti i priključiti radu sa ekipom. Ono što je sigurno Ivan Kostić ostaje fudbaler Tuzla Cityja i to vam mogu potvrditi – kazao je za **** Azmir Husić.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la drakensang » 20 jun 2019, 17:31

tuzlacity2017 je napisao/la:Sloboda ostala dužna Naliću više od 400.000 KM:
Rekli su mi da će sve biti izmireno

Fudbalski klub Sloboda uveliko se okrenuo narednoj sezoni. No, mnogo je repova ostalo iza tuzlanskog kolektiva iz prošle sezone, koje tek treba pospremiti.

prije 2 sata


Sloboda ostala dužna Naliću više od 400.000 KM: Rekli su mi da će sve biti izmireno
Fudbalski klub Sloboda uveliko se okrenuo narednoj sezoni. No, mnogo je repova ostalo iza tuzlanskog kolektiva iz prošle sezone, koje tek treba pospremiti.

Jedan od onih prema kojem je klub ostao itekako dužan jeste Zlatan Nalić, kao što je prethodno **** pisao.

Naime, Sloboda se rastala sa donedavnim šefom stručnog štaba, a da na njegov račun nikad nije uplaćena niti jedna plata. Čak štoviše, Nalić je iz vlastitog džepa plaćao određene kazne i dugove kluba sa Tušnja. Najviše ga je klub koštao u periodu od februara do maja, kada je praktično sam izmirivao sve račune, dok se članovi aktuelne uprave uopšte nisu pojavljivali na stadionu u tom intervalu.

Kako saznajemo, advokatski ured u Briselu specijalizovan za UEFA propise nedavno je načinio reviziju i prevod Nalićevih ugovora te došao do brojke od 409.000 KM, koliko je ukupno Sloboda ostala “kratka” stručnjaku sa švedskom adresom. U tu brojku uračunate su neisplaćene plate za cijeli ugovor, a velikim dijelom pozajmice i otkazna klauzula.

Ima tu svakodnevnih investicija u klub koje ne ulaze u ovu reviziju, od kazni do honorara za igrače koje je lično plaćao kako bi sačuvao mir u svlačionici do ostvarenja konačnog cilja.

Nalić je ujedno bio i ključna figura u raspletu drame oko dobijanja licence, s obzirom da je platio više od 60.000 KM kako bi Sloboda dobila pravo da se i naredne sezone takmiči u PLBiH.

Sem toga, ovaj stručnjak je imao aneks ugovora do 2020. godine sa tuzlanskim klubom i šestocifrenu otkaznu klauzulu. Po tom aneksu je bio tim menadžer, imao potpunu slobodu u biranju saradnika i izboru tima Slobode sa ciljem izlaska u Evropu u narednoj sezoni.

Kada smo ga kontaktirali s pitanjem da li ima namjeru tužiti klub i potraživati vlastita sredstva, Nalić je iz Švedske, gdje se trenutno nalazi, poručio:

“Zasad nemam potrebu tužiti klub. U Slobodi su upoznati sa svim mojim ugovorima i prihvatili su odgovornost isplate. Usmeno i pismeno su obaviješteni na vrijeme o svemu prije našeg razilaska. Obaviješteni su i u pisanoj formi sa predsjednikom – jer nikada nismo razgovarali usmeno zvanično. Preuzeo je odgovornost za svoje odluke o nenastavku saradnje potvrdom o izmirivanju mojih sredstava. To su potvrdili Brandalek ranije i Ekrem Ibrić u prekjučerašnjem razgovoru samnom. Istina je da nikada nisam primio ni marke od kluba. Istina je i da ni jedan račun nikada nisam donio na naplatu niti ću. Što se konkretno visine potraživanja tiče, zaista ne bih o tome. Mogu tek potvrditi da je riječ o šestocifrenom iznosu”, ističe Nalić u izjavi za ****.


Na pitanje da li je istina da je izdvojio 3.500 KM kada je bilo upitno odigravanje utakmice sa Sarajevom zbog neplaćene kazne prema NSBiH, odnosno da je vlastitim novcem izmirio klupske dugove da bi se dobila licenca , Nalić odgovara:

“Stvarno ne bih ulazio u detalje. Bila je teška i turbulentna sezona, a ja sam u tom trenutku zaista bio spreman učiniti sve kako bi preživjeli ovu tešku godinu. Tačno je da sam obezbijedio i sredstva za licencu. Praktično četiri sata prije roka je sve izmireno. Sreća pa sam uopšte mogao reagovati u tako kratkom vremenskom roku i realizovati isplatu koja nas je administrativno mogla izbaciti iz lige. Nakon ovakvog podviga mojih igrača na terenu i fudbalskim opstankom u ligi mimo svih prognoza, na čemu im trebamo biti svi zahvalni, nisam mogao dozvoliti da nas iz lige izbace administrativno”, govori Zlatan Nalić te dodaje:

“Da samo razjasnimo. Sve ekonomski urađeno nisam uradio da bi vi sada o tome pisali nego kako bih spasio klub od ispadanja na svoju jubilarnu godinu. Sve iz razloga što sam uvidio da to nije mogao ili nije želio niko drugi uraditi. Mnogo sam ponosan što sam bio u mogućnosti da dam svoj doprinos klubu u kojem sam rođen. Zahvalio bih se mojim herojima – igračima i mojim asistentima Crnogorcu, Osmanhodžiću i Ribiću na pomoći da to ostvarimo! Hvala također prethodnoj upravi koja mi je dala neograničeno povjerenje”, zaključuje Nalić.
Opet ti o slobodi na temi tuzla city i onda kmeci kad vas isprskaju, i fantaziraj o nekim kompleksima

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la NKMramor » 20 jun 2019, 17:37

Prijavljen ti je post, da vidimo kako se moderatori drže one da je tema City a ne Sloboda. ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Scout1921 » 20 jun 2019, 19:23

tuzlacity2017 je napisao/la:1.ZVJEZDA 09 - TUZLA CITY
2.RADNIK - TUZLA CITY
3.TUZLA CITY - BORAC
4.MLADOST - TUZLA CITY
5.TUZLA CITY - ZRINJSKI
6.ČELIK - TUZLA CITY
7.TUZLA CITY - SLOBODA
8.ŠIROKI - TUZLA CITY
9.TUZLA CITY - SARAJEVO
10.VELEŽ - TUZLA CITY
11.TUZLA CITY - SELJO
Seljo?

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 jun 2019, 22:22

U drugom dijelu sezone docekujemo Zvijezdu,Mladost,Radnik,Celik,Siroki i Velez.Ovo ce biti nasa sansa za bodove.Ovo sto docekujemo kod kuce je jako interesantan raspored.Zeljo,Sarajevo,Zrinjski..mrka kapa..4 boda iz ova tri meca bi bilo odlicno.Borac i Slobodu cemo morati napasti i igrati na pobjedu definitivno.Sve u svemu zadovoljan sam rasporedom.Sa svima nam valja igrati i ovo je po meni nekako lijepo izmiksano.

Volio bi da dodatno pojacamo odbranu,jednostavno mislim da moramo biti jako jako crvrsti pozadi a siguran sam da ce igraci koji su dovedeni u napad i vezni red zabiti bar 1-2 gola po tekmi.Moramo odigrati fajtersku sezonu,treba nam nekoliko sezona kontinuiteta u ligi da dodatno razvijemo klub ali i omladinski pogon i usput izgradimo neko ime.Valjda u tom periodu i stadion bude.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 jun 2019, 22:53

slika
slika

slika
slika
Jako lijepa prica za neka buduca vremana.Ocekujem da i Gradina pocne igrati zapazeniju ulogu u BH fudbalu,nekada jako dobar kolektiv.Ovo je i sa strateske strane jako bitna saradnja s obzirom da Srebrenik jako cesto zna izbaciti talentovane mladice ali ovaj put ce Tuzla City biti prva u redu za njih.Isto tako se mladicima omogucaje da ih treniraju licencirani treneri ali i besplatno treniranje.Nama je donijelo mnogo simpatija u Srebreniku i ljudi u Srebreniku imaju samo rijeci hvale za nas klub i ovaj gest.Jos nam je zajednicko sto smo i mi i oni PLAVI :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 20 jun 2019, 23:21

BosanacGorstak je napisao/la:U drugom dijelu sezone docekujemo Zvijezdu,Mladost,Radnik,Celik,Siroki i Velez.Ovo ce biti nasa sansa za bodove.Ovo sto docekujemo kod kuce je jako interesantan raspored.Zeljo,Sarajevo,Zrinjski..mrka kapa..4 boda iz ova tri meca bi bilo odlicno.Borac i Slobodu cemo morati napasti i igrati na pobjedu definitivno.Sve u svemu zadovoljan sam rasporedom.Sa svima nam valja igrati i ovo je po meni nekako lijepo izmiksano.

Volio bi da dodatno pojacamo odbranu,jednostavno mislim da moramo biti jako jako crvrsti pozadi a siguran sam da ce igraci koji su dovedeni u napad i vezni red zabiti bar 1-2 gola po tekmi.Moramo odigrati fajtersku sezonu,treba nam nekoliko sezona kontinuiteta u ligi da dodatno razvijemo klub ali i omladinski pogon i usput izgradimo neko ime.Valjda u tom periodu i stadion bude.
VRIJEME RADI ZA NAS.EVO U NEDELJU ,LIJEPA PRILIKA DA SE OKUPIMO PROTIV BORCA U SREBRENIKU.JEDNO DRUGO TRAŽI.KLUB NAVIJAČE A NAVIJAČI KLUB.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 jun 2019, 23:27

tuzlacity2017 je napisao/la: VRIJEME RADI ZA NAS.EVO U NEDELJU ,LIJEPA PRILIKA DA SE OKUPIMO PROTIV BORCA U SREBRENIKU.JEDNO DRUGO TRAŽI.KLUB NAVIJAČE A NAVIJAČI KLUB.
Da.Bilo je nekih informacija i da sa Mramorom imamo neku saradnju u vezi omladinskog pogona? ;)
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 21 jun 2019, 06:50

BosanacGorstak je napisao/la:
tuzlacity2017 je napisao/la: VRIJEME RADI ZA NAS.EVO U NEDELJU ,LIJEPA PRILIKA DA SE OKUPIMO PROTIV BORCA U SREBRENIKU.JEDNO DRUGO TRAŽI.KLUB NAVIJAČE A NAVIJAČI KLUB.
Da.Bilo je nekih informacija i da sa Mramorom imamo neku saradnju u vezi omladinskog pogona? ;)
Tako je .I sa Lipnicom.

Grafit na stadionu Radnika u Lipnici: Je*ao vas Azmir!
Autor: Desk - 17. 09. 2018.3536

Na stadionu FK Radnika 018 u Lipnici jutros je osvanuo grafit uvredljivog sadržaja.

slika
Najvjerovatnije tokom noći neko je crvenom bojom napisao “Je*ao vas Azmir!”, aludirajući na pomoć koju ovom klubu pruža biznismen iz Simin Hana Azmir Husić, predsjednik FK Tuzla City.

Predsjednik UO Radnika 018, Alija Hasić, kaže da su o svemu obavijestili policiju, da sumnjaju na počinitelje, te da mislim kako je sve najvjerovatnije dio političke kampanje.

Odakle Husić u Lipnici i kakve veze ima s Radnikom 018, klubom koji se nekada takmičio u Drugoj ligi FBiH, a danas je član Treće kantonalne lige?

– Nekome očito smeta što nam Husić pomaže, kao što pomaže i mnoge druge sportske i druge organizacije i kolektive. Klub je u finansijskim problemima, prijetilo je gašenje, a Husić nam je priskočio u pomoć. Plaća čovjeka koji održava teren, kao i trenera s licencom, Emira Brzovića, kojeg nam je ustupio za rad s ekipom. To je sve što ima veze s klubom i Husićem, ali očito nekome to smeta, ali iz nekih drugih razloga – kaže Hasić.

Za sada nema očitovanja iz MUP-a TK. (tl)

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.