FK Tuzla City

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 23:29

Meni stvarno nije jasno kako nam ovaj igrac moze biti "pojacanje"-
Pa nije sastavio 5 utakmica u kontinuitetu za cijelu karijeru,ima 27 godina a da ne pricam o nastupima u Zemunu.
https://www.transfermarkt.com/borislav-terzic/leistungsdaten/spieler/255784
27 godina a odigrao u cijeloj karijeri haman pa 150 utakmica.Ovo je realno pojacanje za Slobodu,na nas je ovo sigurno korak nazad.
Malo sam bacio oko da vidim kako je Mirel Ibrahimovic odigrao u Slavenu.Nije se nesto narocito naigrao,u dosta tekmi je dobio manju minutazu ali ni neki ucinak napravio.U 14 nastupa 2 gola.Valjda se vrati u formu i popravi fizikalije malo jer ovo je potanko.
Ajdin Mahmutovic takodje nula bodova.Treba se covjeku zahvalit i ponudit mu mjesto u omladinskom pogonu,ima tog nekog internacionalnog iskustva pa mozda doprinese timu.Treba klub rasteretit bezveznih plata za igrace od kojih nemamo nikakvog ucinka.Ni Milakovic iz Tekstilca sto smo ga doveli nista nije pokazao.Poturalic u 15 tekmi za Orasje postigao 4 gola.Ono sto je pokazao u nasem timu je jedno veliko nista.Valjda se dozove pa pocne malo bolje igrati,ovo do sada je bezveze.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 23:48

Brcanskamalta WroteColonLazes nije dao centa.
NE MJESAJ MENE I SEBE..MENE NA UTAKMICU TKZ SITIJA MOGU SAMO MRTVA UNIJETI.
NIKO NAS NE VOLI KUR AC ME ZABOLI, SLOBODA DO SMRTI. :!:

Nadaleko poznata emocija i ljubav od strane navijaca Slobode,opjevana cak i u medijima :kafa:
Senadu Mujkanovicu se moze svasta prigovorit al da dobro procjenjuje ljude to mu niko ne moze osporit.

SportSport.ba je kontaktirao Mujkanovića koji nam je priznao da je pročitao saopštenje. Nije djelovao ljut, čak naprotiv.

"Pročitao sam. Šta da kažem... Ističu da su BiH prošli uzduž i poprijeko u dvije godine druge lige, a jučer sam im gledao korteo, to su djeca od 15-16 godina... Dakle, tada nisu znali ni hodati i oni su sad kao navijači

Lafo Sloboda do groba a nisu imali gostovanje u Hercegovinu zadnjih 5 godina :urnebes:
"Neka ponude bolje, ja odmah odlazim. Ustvari, neka ponude bilo šta, a ne samo da kritikuju. Ne možete klub ostaviti bez Uprave. Opet mislim da je to stvar pojedinaca, koji ulaze besplatno na utakmice, a platimo im put na gostovanja. U Gabeli npr. nije bio nijedan, pa to se Slobodi nikada nije desilo. Nijedan navijač...Jedino sada kada grupu vode ti ljudi", dodao je Mujkanović.

Onda krece utvrdjivanje pazara,ocito da je kasnila uplata od strane Senada,pa su nasli jednu skolovanu Fukaru da sastavi par pitanja za predsjednike nebi li izvrsili pritisak za donaciju.
Oni od predsjednika kluba zahtjevaju odgovore na nekoliko pitanja...

Pošto nas "gospodin" Mujkanović Senad proziva da smo djeca od 15 i 16 godina ovim putem mi želimo da nam gore navedeni odgovori na par pitanja koja mu gospoda novinari ne smiju postaviti od kako je došao na čelo kluba :

1. Ko čini UO kluba ?
2. Ko čini NO kluba ?
3. Koliko novaca izdvaja kompanija Tom Cat za reklamu na dresu?
4. Koje je rezultate ostvario klub od dolaska Mujkanovića na čelo kluba ?
5. Ko je krivac za katastrofalno odrađene ljetnje pripreme prije početka aktuelne sezone ?
6. Ko je krivac za dovođenje šefa struke koji klub napušta zbog bola u leđima ?
7. Koliko je iznosio transfer Todorović Darke ?
8. Koliko novca je UO odbor izdvojio za potrebe kluba ( bez pisanja pozajmica ) ?
9. Koliko novaca FK Sloboda dobija od omladinskog pogona ?
10. Zbog čega naši omladinci moraju kupovati opremu, a ne dobijati od kluba ?
11. Kada će se omladinski pogon pripojiti klubu ?
12. Ko je platio pripreme u Međugorju ?
13. Kada će skupština kluba imati sjednicu povodom rada " upravnog odbora u ostavci " ?

Ako ne poštujete nas kao " balavce " onda dajte odgovore svim navijačima i simpatizerima kluba.
Vi nemate nikakve ideje za 100tu godišnjicu kluba. Kabadahijsko ponašanje i ispadi u medijima nisu ogledalo predsjednika Slobode.

FUKARE TUZLA 1987!

Onda je uplacena transa
Predsjednik Mujkanović je ispunio obećanje dato na početku sezone i cjelokupan prihod od prodatih ulaznica donirao navijačkoj grupi za potrebe njihovog uspješnijeg rada. Također, s ciljem uspješnije saradnje rad navijačke grupe je podržao dodatno donacijom u vrijednosti od 5000 KM koja će biti isplaćena u dva dijela.

Također, predsjednik tuzlanskog kluba je istakao važnost prisustva navijača navijačke grupe Fukare na tribinama na svim utakmicama na kojim će pružati podršku igračima.

Članovi navijačke grupe su istakli zadovoljstvo posjetom predsjednika, te na kraju dali podršku rukovodstvu kluba.

Poznata Tuzlanska prica o Romeu i Juliji :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 09 jun 2019, 00:05

Plaho ti pratiš situaciju oko Slobode :kafa:
I puno znaš o forumu i forumašima, s obzirom da si se relativno nedavno registrovao ovdje :think:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 09 jun 2019, 00:20

Opet PodrinjeFinest načuo neštAAA kuknjava
Лепа Лукић <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 09 jun 2019, 00:20

wobly92 WroteColonPlaho ti pratiš situaciju oko Slobode :kafa:
I puno znaš o forumu i forumašima, s obzirom da si se relativno nedavno registrovao ovdje :think:

Pa cim otvorim portal izbaci mi neki crnjak za Slobodu :mrgreen:
Nego idem sad leci,pa mi pozdravi @dvokoraka i @penaltiky-a kad zavrse smjenu i dodju iz pekare na forum :kafa:
I zajebanciju na stranu drago mi je da konacno i u Slobodi pusu novi vjetrovi,od srca vam zelim da vas preuzme legenda ex-yu Smajic jer Sloboda to zasluzuje.Vidi se da se Kozlic ozbiljno uhvatio posla prije svega plata ce ovisiti od ucinka,dovodi ozbiljnog trenera,dovodite birana pojacanja da se ukljuci u trku za Europu naredne sezone.Sve u svemu i nas derbi ce biti interesantniji ako nas u medjuvremenu ne provali porezna pa nas izbace rang nize :?
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 09 jun 2019, 00:25

To nije odgovor na moje pitanje... :kafa:
Neće, ne damo mi na vas, na našeg malog brata :!:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 09 jun 2019, 01:48

Opaaa i Amerčić iz Zvijezde se vraća u Tuzlu. #nemalabavo
Лепа Лукић <3

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 09 jun 2019, 02:55

Dok @StaraRinaka aka @StariGani spava da podrska ne izostane :salut:

:bih: :bih: :bih: :bih:

..................................................................(izdvojite 7 sati i odgledajte videozapis, sevap je!)
Лепа Лукић <3

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 10:10

BosanacGorstak WroteColon
wobly92 WroteColonPlaho ti pratiš situaciju oko Slobode :kafa:

Pa cim otvorim portal izbaci mi neki crnjak za Slobodu :mrgreen:
Nego idem sad leci,pa mi pozdravi @dvokoraka i @penaltiky-a kad zavrse smjenu i dodju iz pekare na forum :kafa:
I zajebanciju na stranu drago mi je da konacno i u Slobodi pusu novi vjetrovi,od srca vam zelim da vas preuzme legenda ex-yu Smajic jer Sloboda to zasluzuje.Vidi se da se Kozlic ozbiljno uhvatio posla prije svega plata ce ovisiti od ucinka,dovodi ozbiljnog trenera,dovodite birana pojacanja da se ukljuci u trku za Europu naredne sezone.Sve u svemu i nas derbi ce biti interesantniji ako nas u medjuvremenu ne provali porezna pa nas izbace rang nize :?

slika
Zafrkan je igrač bio Smajić.Memiš,Ibra i pok.Miljan ispadoše dok si reko piksna.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 09 jun 2019, 10:34

Induktor pojacava Slogu! Svaka cast!

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 10:44

BosanacGorstak WroteColonMeni stvarno nije jasno kako nam ovaj igrac moze biti "pojacanje"-
Pa nije sastavio 5 utakmica u kontinuitetu za cijelu karijeru,ima 27 godina a da ne pricam o nastupima u Zemunu.
https://www.transfermarkt.com/borislav-terzic/leistungsdaten/spieler/255784
27 godina a odigrao u cijeloj karijeri haman pa 150 utakmica.Ovo je realno pojacanje za Slobodu,na nas je ovo sigurno korak nazad.
Malo sam bacio oko da vidim kako je Mirel Ibrahimovic odigrao u Slavenu.Nije se nesto narocito naigrao,u dosta tekmi je dobio manju minutazu ali ni neki ucinak napravio.U 14 nastupa 2 gola.Valjda se vrati u formu i popravi fizikalije malo jer ovo je potanko.
Ajdin Mahmutovic takodje nula bodova.Treba se covjeku zahvalit i ponudit mu mjesto u omladinskom pogonu,ima tog nekog internacionalnog iskustva pa mozda doprinese timu.Treba klub rasteretit bezveznih plata za igrace od kojih nemamo nikakvog ucinka.Ni Milakovic iz Tekstilca sto smo ga doveli nista nije pokazao.Poturalic u 15 tekmi za Orasje postigao 4 gola.Ono sto je pokazao u nasem timu je jedno veliko nista.Valjda se dozove pa pocne malo bolje igrati,ovo do sada je bezveze.

Mladog fudbalera Tuzla Cityja čeka duga pauza
Mora na operaciju
Mladi fudbaler Tuzla Cityja Aleksandar Milaković doživio je tešku povredu križnih ligamenata, zbog koje će na višemjesečnu pauzu.
V. Vukmirović
18.07.2018.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 09 jun 2019, 14:59

wobly92 WroteColonTo nije odgovor na moje pitanje... :kafa:
Neće, ne damo mi na vas, na našeg malog brata :!:

:thumbup: :thumbup:
Slozna braca kucu grade :bih: :mrgreen:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 20:52

Mahmutović i Bevab napustili Tuzla City

Igrački kadar Tuzla Cityja nastavio se rasipati, a klub je raskinuo saradnju s još dvojicom nogometaša.

SAZNAJEMO
E. Škorić
09.06.19. 20:34

----------------------------------------------------------------------------
Dino Bevab i Ajdin Mahmutović bit će zauvijek naši.Sretno vam u životu i sportskoj karijeri

slika
Bevab

slika
Mahmutović
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 09 jun 2019, 21:37, ukupno mijenjano 4 puta.

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 21:07

E. Škorić
09.06.19. 20:34

"Tuzla City je u premijernoj sezoni u Premijer ligi ostvarila zacrtani cilj. Nakon što je izboren opstanak u društvu najboljih u narednoj će biti cilj stabilizacija u društvu najboljih".
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 09 jun 2019, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 09 jun 2019, 21:09

Sto vas Dino napusti, bio je standardan kod vas
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 21:17

prisonbreak WroteColonSto vas Dino napusti, bio je standardan kod vas

I ja se čudim.Odlično odigrao 12 utakmica.Perspektivniji je od Zlatkovića jer je mlađi.
("DINO BEVAB POTPISAO NA DVIJE I PO GODINE").Tehniči gledano potkovan igrač.Pored njega je uglavnom igrao Brekalo koji po meni nije zadovoljio na poziciji štopera.Ta činjenica stvarala je dodatne probleme Bevabu.Moguće da je raskid na njegov zahtjev.Ja sam očekivao raskid sa Zlatkovićem jer je vidno da vuče povredu lijevog skočnog zgloba.Uzgred budi ,Terzić koji je doveden je desni bek .

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 09 jun 2019, 21:38

Odličan potez ovaj raskid sa Mahmutovicem...nista nije pokazao....nistaaaaa
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 09 jun 2019, 21:47

Ni meni za Bevaba nije jasno.Covjek je korektno odigrao.
Sto se tice Mahmutovica,uslisila mi se ramazanska dova :D haha
Valjda ovo sve izadje na dobro.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlacity2017
Kontakt:

PostPostao/la tuzlacity2017 » 09 jun 2019, 21:51

BosanacGorstak WroteColonNi meni za Bevaba nije jasno.Covjek je korektno odigrao.
Sto se tice Mahmutovica,uslisila mi se ramazanska dova :D haha
Valjda ovo sve izadje na dobro.

Dobro je da smo raskinuli sa Mahmutovićem.On je igrač u godinama i bio je u prvom platnom razredu.Ramić je dveden na mjesto centarfora i taman.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, lile, NKMramor i 19 gostiju.