Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Penaltiky » 04 okt 2018, 12:47

Ispravno se kaže KikOči. Nego ovaj stadion je za Discovery i ono Marvelous Engineering
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

worchester
Postovi: 1173
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la worchester » 04 okt 2018, 12:48

Ovo je vrh bez zajebavancije !!!

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Tristan » 04 okt 2018, 14:10

Signore je napisao/la:Siroj javnosti poznati od ranije po specificnom stadionu

slika

:mrgreen:
Kao oni srednjovjekovni dvorci. Samo im fali ona kapija sto se spusta i krokodili da vire iz vode. :D
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Esport » 04 okt 2018, 14:18

Tristan je napisao/la:
Signore je napisao/la:Siroj javnosti poznati od ranije po specificnom stadionu

slika

:mrgreen:
Kao oni srednjovjekovni dvorci. Samo im fali ona kapija sto se spusta i krokodili da vire iz vode. :D
A šta je sa loptom, kada ode preko ograde :urnebes:

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la YNWA » 04 okt 2018, 14:22

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Signore je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la: Steta ako je tako bilo. Golemo bi bilo da se klub iz treceg ranga plasirao u cetvrtfinale ali penali su lutrija. Borili ste se nema sta. Svaka cast
Klis je treci rang i u cetvrtfinalu je. Al Kikaci su cetvrti rang :mrgreen:
Ja jbte ja zaboravio . Cuj Kikaci cetvrti rang :tokralju:
I to nisu medju najboljim klubovima u ligi, bore se za opstanak u toj ligi...

A uz malo srece klubovi iz treceg i cetvrtog ranga mogu doci daleko...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la hule_barca » 04 okt 2018, 20:11

Nemojte se podsmijavati našem stadionu :D
Okolnosti su takve da je ovaj korner mogao jedino na ovakav način. Stadion je prvu poplavu preživio 2014. godine u jeku poznatih poplava. Šteta je bila ogromna, jer je voda odnijela i ćoškove terena. Te godine smo i ostvarili promociju u viši rang, pa je predsjednik Mujkanović odlučio pokrenuti akciju oporavka stadiona, što je uključivalo zasadu nove trave, skidanje stare i postavljanje nove ograde sa svih strana stadiona, postavljanje zaštitnih mreža iza golova, ali najveći izazov od svega je bio zadovoljiti uslove u pogledu dimenzija terena koji su bili potrebni za igranje 1. kantonalne lige. Stadion je do tada imao dimenzije 91.5 x 53 m, što nije zadovoljavalo kriterije za odigravanje utakmica u višem rangu. Potrebno je bilo produžiti stadion za 3.5 m i proširiti ga za 1.5 m. S obzirom da je sa suprotne strane od ove rječice privatni posjed, odnosno put koji imao čak 6 ili 7 vlasnika, nije bilo druge opcije nego praviti ovo što se vidi na slici gore, da bi se postigle dimenzije 95 x 55 m, što zadovoljava minimalne kriterije za odigravanje utakmica prve kantonalne lige TK. Početkom prošle sezone, klub je pokrenuo akciju izgradnje tribine. Činilo se to kao nemoguća misija jer kao što sam rekao, s druge strane je privatni posjed, dok iza golova također nema mnogo prostora. Jedina solucija je bila izgraditi tribinu odmah pored rijeke, tako da su temelji išli duboko u rijeku, kako bi tribina ispunila uslove u pogledu sigurnosti. Radilo se korak po korak, da bismo pred polufinalni okršaj u Kupu TK protiv Radničkog iz Lukavca imali završenu tribinu koja je čekala samo stolice. Travnjak je doveden u fantastično stanje te je uz teren u Čeliću sigurno bio najbolji u ligi. I onda se dešava nevjerovatna vodena bujica sa Majevice, koja je krajem 7. mjeseca dovela stadion ponovo pod vodom i to za svega 30-40 minuta. Veliki dio ograde je stradao, teren je bio poplavljen u potpunosti, a tribina koja je izgrađena može se reći spasila je stvar jer bi vodena bujica vrlo vjerovatno otkidala zemlju prema terenu. Ipak, akcija oporavka je ponovo počela i vrlo brzo teren je osposobljen u kakvoj takvoj mjeri za odigravanje utakmica. Nova ograda je postavljena, travnjak se zaljeva svaki dan i iako će još trebati dosta vremena da se vrati na stanje u kakvom je bio, trenutno djeluje opet zadovoljavajuće. Pri tome, stolice su stigle tako da tribina sada raspolaže sa 420 sjedećih mjesta. Naredni korak o kojem se uveliko priča jeste postavljanje krova na ovu tribinicu.
Što se tiče našeg statusa na tabeli, kolega YNWA reče da se borimo za opstanak. Situacija izgleda tako da se nalazimo na 14. mjestu od 16 klubova, ali to apsolutno ne odražava stvarno stanje naše ekipe. Ovo nam je četvrta sezona u ovom rangu te smo uvijek plasirani u gornjem dijelu ligaške tabele, a kako i ne bi kada je Mujkanović prošle sezone pogodio 43 puta u 30 kola :D. Stalno se priča o ulasku u viši rang, ali to će se desiti možda kao GOŠK što ulazi u Premijer ligu, odnosno ako niko ne bude htio ući, možda se mi provučemo iz prikrajka :D.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
ASD
Postovi: 26181
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la ASD » 04 okt 2018, 20:14

Signore je napisao/la:
Siroj javnosti poznati od ranije po specificnom stadionu

slika

:mrgreen:
Kako mi je ovo promaklo.

Ovo je odlicno, bez zahebancije. :tokralju:

Avatar
ASD
Postovi: 26181
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la ASD » 04 okt 2018, 20:19

hule_barca je napisao/la:Nemojte se podsmijavati našem stadionu :D
Okolnosti su takve da je ovaj korner mogao jedino na ovakav način. Stadion je prvu poplavu preživio 2014. godine u jeku poznatih poplava. Šteta je bila ogromna, jer je voda odnijela i ćoškove terena. Te godine smo i ostvarili promociju u viši rang, pa je predsjednik Mujkanović odlučio pokrenuti akciju oporavka stadiona, što je uključivalo zasadu nove trave, skidanje stare i postavljanje nove ograde sa svih strana stadiona, postavljanje zaštitnih mreža iza golova, ali najveći izazov od svega je bio zadovoljiti uslove u pogledu dimenzija terena koji su bili potrebni za igranje 1. kantonalne lige. Stadion je do tada imao dimenzije 91.5 x 53 m, što nije zadovoljavalo kriterije za odigravanje utakmica u višem rangu. Potrebno je bilo produžiti stadion za 3.5 m i proširiti ga za 1.5 m. S obzirom da je sa suprotne strane od ove rječice privatni posjed, odnosno put koji imao čak 6 ili 7 vlasnika, nije bilo druge opcije nego praviti ovo što se vidi na slici gore, da bi se postigle dimenzije 95 x 55 m, što zadovoljava minimalne kriterije za odigravanje utakmica prve kantonalne lige TK. Početkom prošle sezone, klub je pokrenuo akciju izgradnje tribine. Činilo se to kao nemoguća misija jer kao što sam rekao, s druge strane je privatni posjed, dok iza golova također nema mnogo prostora. Jedina solucija je bila izgraditi tribinu odmah pored rijeke, tako da su temelji išli duboko u rijeku, kako bi tribina ispunila uslove u pogledu sigurnosti. Radilo se korak po korak, da bismo pred polufinalni okršaj u Kupu TK protiv Radničkog iz Lukavca imali završenu tribinu koja je čekala samo stolice. Travnjak je doveden u fantastično stanje te je uz teren u Čeliću sigurno bio najbolji u ligi. I onda se dešava nevjerovatna vodena bujica sa Majevice, koja je krajem 7. mjeseca dovela stadion ponovo pod vodom i to za svega 30-40 minuta. Veliki dio ograde je stradao, teren je bio poplavljen u potpunosti, a tribina koja je izgrađena može se reći spasila je stvar jer bi vodena bujica vrlo vjerovatno otkidala zemlju prema terenu. Ipak, akcija oporavka je ponovo počela i vrlo brzo teren je osposobljen u kakvoj takvoj mjeri za odigravanje utakmica. Nova ograda je postavljena, travnjak se zaljeva svaki dan i iako će još trebati dosta vremena da se vrati na stanje u kakvom je bio, trenutno djeluje opet zadovoljavajuće. Pri tome, stolice su stigle tako da tribina sada raspolaže sa 420 sjedećih mjesta. Naredni korak o kojem se uveliko priča jeste postavljanje krova na ovu tribinicu.
Što se tiče našeg statusa na tabeli, kolega YNWA reče da se borimo za opstanak. Situacija izgleda tako da se nalazimo na 14. mjestu od 16 klubova, ali to apsolutno ne odražava stvarno stanje naše ekipe. Ovo nam je četvrta sezona u ovom rangu te smo uvijek plasirani u gornjem dijelu ligaške tabele, a kako i ne bi kada je Mujkanović prošle sezone pogodio 43 puta u 30 kola :D. Stalno se priča o ulasku u viši rang, ali to će se desiti možda kao GOŠK što ulazi u Premijer ligu, odnosno ako niko ne bude htio ući, možda se mi provučemo iz prikrajka :D.
Koliko pratim igracki kadar, imate medju boljim u ligi, sigurno medju 2-3.
Ukoliko se udje u visi rang, kako i gdje se misli igrati?
Uvijek su mi bile zanimljive te ekipe sa opstine Kalesija, trenutno mislim da niste nista slabiji od dvojca koji igra rang vise.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la hule_barca » 04 okt 2018, 20:52

Što se tiče igračkog kadra, ima tu zanimljivih igrača sigurno, ali fali kvantiteta. Otprilike svaka sezona se počne sa dvadesetak igrača, ali kako koje kolo ide, igrački kadar se počne rasipati, jer odlaze igrači koji ne igraju. Primanja nisu velika, odnosno mizerna su tako da igrači veoma lahko napuštaju. Stoga je vrlo teško napraviti širinu u ekipu. Po meni najjači sastav koji smo imali bio je u našoj drugoj sezoni, sa Gradimirom Crnogorcem, Muamerom Zoletićem, Nerminom Gavranovićem, Almirom Mešanovićem (bratom od Jasmina Mešanovića) te naravno Semirom Mujkanovićem. Ipak, od vrha tabele doveli smo se u borbu za opstanak nakon što se Semir povrijedio u nastupu za amatersku selekciju TK. Također, prošle pretprošle sezone smo imali mnogo jak sastav, ali samo u drugoj polusezoni sa Sadžidom Fazlićem, Almirom Mešićem, Emirom Halilovićem te naravno Semirom Mujkanovićem. Zaredali smo čak i 5-6 pobjeda te glatko dobili Kalesiju na njihovom terenu 2-0 u finalu Kupa. Po nekom mom viđenju trenutni kadar treba još pojačanja, ali siguran sam da ćemo završiti i ovu sezonu u gornjem dijelu tabele, jer ovdje jedna pobjeda na strani te lansira pet-šest pozicija naprijed.
Što se tiče ulaska u viši rang i eventualnog stadiona na kojem bismo igrali, s ovim dimenzijama ne možemo što sam već naveo. Postoji nekoliko opcija. Jedna je da igramo u Tojšićima, ali to je zadnja opcija. Druga opcija je da se pokuša dobiti privremena dozvola kao što je uradio Ingram Duboki potok ako se ne varam, ali nisam siguran imaju li te privremene dozvole još u opticaju. Fazon s njima jeste da se ti obavezuješ kako ćeš osigurati uslove, ali možeš početi igrati na svom stadionu. Niko ti neće ništa reći osim ako ispadneš u niži rang pa ponovo uđeš u isti rang u kojem si dobio privremenu dozvolu, e onda više nemaš to pravo. Ili osiguraj uslove ili igraj na drugom stadionu. Postoji još opcija da se otkupi kuća na drugoj strani u zamjenu za stan u Tuzli, ali bi se morao kupiti i taj put koji ima mnogo vlasnika, što predstavlja najveći problem, ali otom potom.
Što se tiče dvojca Tojšići-Kalesija, možda ću biti malo subjektivan, ali moje mišljenje je da smo kvalitetom veoma blizu, a posljednji rezultati govore i da smo jači od njih, a i oni su zaista najlošiji u posljednjih nekoliko godina. Tojšići su izgubili prihode od Pijace, sponzori također ne prepoznaju dobar rad na Adi te ih sve više dolazi u Kikače, jer se vide rezutati. Kalesija već duži niz godina jedva preživljava u drugoj ligi, ali eto nađe se neki privrednik kao sada Zux-4 koji "osigura" opstanak. Ako ništa mislim da smo organizacijski trenutno najjači klub na Općini Kalesija.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
ASD
Postovi: 26181
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la ASD » 04 okt 2018, 22:04

hule_barca je napisao/la:Što se tiče igračkog kadra, ima tu zanimljivih igrača sigurno, ali fali kvantiteta. Otprilike svaka sezona se počne sa dvadesetak igrača, ali kako koje kolo ide, igrački kadar se počne rasipati, jer odlaze igrači koji ne igraju. Primanja nisu velika, odnosno mizerna su tako da igrači veoma lahko napuštaju. Stoga je vrlo teško napraviti širinu u ekipu. Po meni najjači sastav koji smo imali bio je u našoj drugoj sezoni, sa Gradimirom Crnogorcem, Muamerom Zoletićem, Nerminom Gavranovićem, Almirom Mešanovićem (bratom od Jasmina Mešanovića) te naravno Semirom Mujkanovićem. Ipak, od vrha tabele doveli smo se u borbu za opstanak nakon što se Semir povrijedio u nastupu za amatersku selekciju TK. Također, prošle pretprošle sezone smo imali mnogo jak sastav, ali samo u drugoj polusezoni sa Sadžidom Fazlićem, Almirom Mešićem, Emirom Halilovićem te naravno Semirom Mujkanovićem. Zaredali smo čak i 5-6 pobjeda te glatko dobili Kalesiju na njihovom terenu 2-0 u finalu Kupa. Po nekom mom viđenju trenutni kadar treba još pojačanja, ali siguran sam da ćemo završiti i ovu sezonu u gornjem dijelu tabele, jer ovdje jedna pobjeda na strani te lansira pet-šest pozicija naprijed.
Što se tiče ulaska u viši rang i eventualnog stadiona na kojem bismo igrali, s ovim dimenzijama ne možemo što sam već naveo. Postoji nekoliko opcija. Jedna je da igramo u Tojšićima, ali to je zadnja opcija. Druga opcija je da se pokuša dobiti privremena dozvola kao što je uradio Ingram Duboki potok ako se ne varam, ali nisam siguran imaju li te privremene dozvole još u opticaju. Fazon s njima jeste da se ti obavezuješ kako ćeš osigurati uslove, ali možeš početi igrati na svom stadionu. Niko ti neće ništa reći osim ako ispadneš u niži rang pa ponovo uđeš u isti rang u kojem si dobio privremenu dozvolu, e onda više nemaš to pravo. Ili osiguraj uslove ili igraj na drugom stadionu. Postoji još opcija da se otkupi kuća na drugoj strani u zamjenu za stan u Tuzli, ali bi se morao kupiti i taj put koji ima mnogo vlasnika, što predstavlja najveći problem, ali otom potom.
Što se tiče dvojca Tojšići-Kalesija, možda ću biti malo subjektivan, ali moje mišljenje je da smo kvalitetom veoma blizu, a posljednji rezultati govore i da smo jači od njih, a i oni su zaista najlošiji u posljednjih nekoliko godina. Tojšići su izgubili prihode od Pijace, sponzori također ne prepoznaju dobar rad na Adi te ih sve više dolazi u Kikače, jer se vide rezutati. Kalesija već duži niz godina jedva preživljava u drugoj ligi, ali eto nađe se neki privrednik kao sada Zux-4 koji "osigura" opstanak. Ako ništa mislim da smo organizacijski trenutno najjači klub na Općini Kalesija.
Ingram se bas puno kritikovao zbog tih malih dimenzija terena, zale se mnoge ekipe. Nece to moci zauvijek tako.
Sloga je bila dugo vremena medju boljim ekipama u drugoj federalnoj i imali su dobrih igraca, sad u zadnje vrijeme im gori pod nogama, mogli bi ispasti.
Bosna Kalesija je ocajna, slab igracki kadar, mesarski stil igre i sredjivanje tekmi ih spasava pa se godinama odrzavaju u toj ligi, mjesto im je u kantonalnoj gdje nisu nista bolji od pola ekipa.
Vjerujem da trenutno Mladost nije nista losija od te dvije ekipe.
Vukovije i Gornji Rainci su imali svoje momente, i bilo je vremena kada su imali neke ambicije.
Sto se tice ulazaka ove sezone iz lige TK, mislim da bi mogli Omazici politicki da udju i za par sezona im predvidjam gasenje kluba.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la hule_barca » 05 okt 2018, 06:55

Sve si rekao o Tojšićima i Kalesiji. Nema se tu šta puno dodati.
Što se tiče eventualnih ulazaka ove sezone, mislim da bi ova sezona mogla biti veoma zanimljiva po tom pitanju. Nakon 7 kola, ja još ne vidim ekipu koja svim silama ide na ulazak kao što je bilo proteklih godina krenuvši od Poljica, Miričine, Seone, Čelića. Omazići jesu trenutno prvi, ali nije to ništa spektakularno. Orahovica se svake godine vrti u kombinacijama za ulazak. Lukavica je dosta uložila u igrački kadar, vidjet ćemo ih sutra u Kikačima. Za moj ukus Gornji Rahić je možda najkvalitetnija ekipa u ligi, naročito na strani, ali nisu tip ekipe koji otima kod kuće tako da dosta bodova kući prosipaju što je vrlo teško nadoknaditi u ovoj ligi. S njima smo ove sezone odigrali kući 3-3 u jednoj zaista fantastičnoj utakmici. Dakle, stojim kod zaključka da nijedna ekipa ne pretenduje svim silama na ulazak, odnosno kupovanjem utakmica i sudija, stoga nas očekuje vjerovatno velika borba na vrhu.
FK "Mladost" Kikači

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la atomac123 » 05 okt 2018, 22:32

Mokes je napisao/la:Pretpostavljam da je Slogi i Klisu ovo nakveći uspjeh u historiji. Zanima me je li i kod Toška i Zvijezda ista situacija, za Tošk vjerujem da jest, a Zvijezda je možda nekad i igrala u ovoj fazi kupa :)

Nadam se premierligaškom duelu, da što više niželigaša bude u polufinalu.
Nama (Tosku) nije, igrali smo polufinale nekad birvaktile, ispali od Zelje. Takodjer igrali smo 1/8 finala Kupa Jugoslavije 1972. god., zanimljivo da smo izbacili sampionsku generaciju Zelje u 1/16 da bi ispali od Leotara.
Kad je ovo izvlacenje, jel tacno da je na proljece nastavak Kupa?
TŽV!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54078
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la MortemHz » 05 okt 2018, 22:43

atomac123 je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Pretpostavljam da je Slogi i Klisu ovo nakveći uspjeh u historiji. Zanima me je li i kod Toška i Zvijezda ista situacija, za Tošk vjerujem da jest, a Zvijezda je možda nekad i igrala u ovoj fazi kupa :)

Nadam se premierligaškom duelu, da što više niželigaša bude u polufinalu.
Nama (Tosku) nije, igrali smo polufinale nekad birvaktile, ispali od Zelje. Takodjer igrali smo 1/8 finala Kupa Jugoslavije 1972. god., zanimljivo da smo izbacili sampionsku generaciju Zelje u 1/16 da bi ispali od Leotara.
Kad je ovo izvlacenje, jel tacno da je na proljece nastavak Kupa?
Jeste, utakmice počinju krajem februara.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Blejzer10 » 06 okt 2018, 17:28

Addict je napisao/la:
Gledao sam Rudara par puta ove sezone i iako imaju solidnu ekipu za federalku mislim da će im Sarajevo i s drugom ekipom hladno uvaliti peticu u Kaknju.
Nije rivalitet neki ali mnogi navijači Rudara nakon 2 pobjede počnu da govore kako je Rudar bolji ili ništa slabiji od Mladosti, pa nije loše da vide kolika je ustvari razlika između premijer lige i federalke. Lično mislim da je razlika dva ranga, izuzev uvijek jedne ili dvije ekipe koje odskaču a i te dvije bez dobrih pojačanja ne bi nikad ostale u ligi kad uđu.
Addict je napisao/la:Vjeruj mi da nemaju snage protiv ozbiljne ekipe ni za 60 minuta. Zapet hoće ali razlika je ogromna. Glat dobijate a znaš da Husref ne staje na 3:0 nego tjera da se trpa do kraja. Gledam ih ja imaju možda 2 igrača za premijer ligu i to je to.
Bio si donekle upravu. Husref ne staje.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Signore » 06 okt 2018, 22:03

Blejzer10 je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Gledao sam Rudara par puta ove sezone i iako imaju solidnu ekipu za federalku mislim da će im Sarajevo i s drugom ekipom hladno uvaliti peticu u Kaknju.
Nije rivalitet neki ali mnogi navijači Rudara nakon 2 pobjede počnu da govore kako je Rudar bolji ili ništa slabiji od Mladosti, pa nije loše da vide kolika je ustvari razlika između premijer lige i federalke. Lično mislim da je razlika dva ranga, izuzev uvijek jedne ili dvije ekipe koje odskaču a i te dvije bez dobrih pojačanja ne bi nikad ostale u ligi kad uđu.
Addict je napisao/la:Vjeruj mi da nemaju snage protiv ozbiljne ekipe ni za 60 minuta. Zapet hoće ali razlika je ogromna. Glat dobijate a znaš da Husref ne staje na 3:0 nego tjera da se trpa do kraja. Gledam ih ja imaju možda 2 igrača za premijer ligu i to je to.
Bio si donekle upravu. Husref ne staje.

Sam pao, sam se ubio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la Evolve » 06 okt 2018, 22:15

Hajajajhah
NK Široki Brijeg

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54078
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la MortemHz » 07 okt 2018, 09:39

Tristan je napisao/la:Dizemo pehar na Kosevu u maju, zna se ko je jedini drugoligas koji zna osvojiti kup. :kralj:
Sarajevo nece puno zaliti jer ce tih dana sastavljati tim za grupnu fazu LS. :D
Jašta.. :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 06 dec 2018, 02:00

ASD je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Siroj javnosti poznati od ranije po specificnom stadionu

slika

:mrgreen:
Kako mi je ovo promaklo.

Ovo je odlicno, bez zahebancije. :tokralju:
Nisam ništa interesantnije i simpatičnije dugo vidio. :clap:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54078
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2019, 21:38

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Kup Bosne i Hercegovine 2018/2019.

Post Postao/la UstanikSBII » 01 feb 2019, 00:58

MortemHz je napisao/la:slika
Kad je izvlačenje parova kupa?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 21 gost.