12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la dvokorak » 30 sep 2018, 14:14

cadillac je napisao/la:Eto vi ćete vehabije i islamski teroristi osvojit ligu.
:urnebes:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la NadalRafa » 30 sep 2018, 14:32

prisonbreak je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:@dvokorak stipu ih,uživaju ljudi u pobjedi nek vide i oni kako je :D Ne znaju da im sad sljeduje pakleni period skidanja gaća tri tekme :D I nek apeluju da se vrati staro dobro 3 za 3 sa Slobodankom,jedino tako mogu do bodova protiv nas :D
Pogledaj tabelu, samo ste jedan bod ispred.
:kafa:
Pogledao sam ja tabelu,sad ti pogledaj raspored i zapitaj se da li će ostat taj jedan bod razlika u naredna 3-4 kola :lol:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la prisonbreak » 30 sep 2018, 14:33

NadalRafa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:@dvokorak stipu ih,uživaju ljudi u pobjedi nek vide i oni kako je :D Ne znaju da im sad sljeduje pakleni period skidanja gaća tri tekme :D I nek apeluju da se vrati staro dobro 3 za 3 sa Slobodankom,jedino tako mogu do bodova protiv nas :D
Pogledaj tabelu, samo ste jedan bod ispred.
:kafa:
Pogledao sam ja tabelu,sad ti pogledaj raspored i zapitaj se da li će ostat taj jedan bod razlika u naredna 3-4 kola :lol:
Kad bi bilo, sta bi bilo..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la avenija » 30 sep 2018, 14:37

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la Zenicanin988 » 30 sep 2018, 14:59

avenija je napisao/la:slika
:lol: svakako i smatraju da su nastali od gorile.
Ovo je za njih kompliment :urnebes:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la Zenicanin988 » 30 sep 2018, 15:01

cadillac je napisao/la:Eto vi ćete vehabije i islamski teroristi osvojit ligu.
Idi liječi se DRUŽE
Nećemo mi osvojit nista niti očekujemo ove godine.
A vi se nadate i dalje, da se samo vidite očima drugih , smijesni ste
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Beton
Postovi: 2620
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la Beton » 30 sep 2018, 15:09

Zenicanin988 je napisao/la:
avenija je napisao/la:slika
:lol: svakako i smatraju da su nastali od gorile.
Ovo je za njih kompliment :urnebes:
Dobar :lol:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la dvokorak » 30 sep 2018, 15:18

“Bošnjak“. :urnebes:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la cadillac » 30 sep 2018, 15:24

slika

Bilino polje na poluvremenu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la BatistutA19 » 30 sep 2018, 17:23

Samo nastavljajte pogadjat ovako sve kontra Celika pogadjajte uz strucna objasnjenja hahahha...1 bod vi bjezite samo i plus dolazite u Zenicu .Nikakave vi sanse za evropu nemate ni preko lige ni kupa a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno nemate vi ekipu da mozete osvojit kup a preko lige da ne pricam to se vec zna 3 ekipe .Ovom kazem gore za nas kup nasi su svijesno ispali iz kupa bas zbog toga sto nemamo sansu za kup nikakvu da se ne trosimo isto kao sto vi nemate sansu nikakvu..Borice te se sa nama sa Sirokim i Tuzlom za 5 do 7 mijesto.

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la avenija » 30 sep 2018, 17:25

BatistutA19 je napisao/la: a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno.

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la NadalRafa » 30 sep 2018, 17:29

BatistutA19 je napisao/la:Samo nastavljajte pogadjat ovako sve kontra Celika pogadjajte uz strucna objasnjenja hahahha...1 bod vi bjezite samo i plus dolazite u Zenicu .Nikakave vi sanse za evropu nemate ni preko lige ni kupa a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno nemate vi ekipu da mozete osvojit kup a preko lige da ne pricam to se vec zna 3 ekipe .Ovom kazem gore za nas kup nasi su svijesno ispali iz kupa bas zbog toga sto nemamo sansu za kup nikakvu da se ne trosimo isto kao sto vi nemate sansu nikakvu..Borice te se sa nama sa Sirokim i Tuzlom za 5 do 7 mijesto.
Boli istina jbg,a to je da smo kvalitetnija ekipa već duži niz godina :mrgreen: I vi kontrirate vazda s tim predvidjanjima pa ne pogodite nešto baš često. Šta ima veze što dolazimo u Zenicu,ne možete Tuzlu klepit a nas bi kao mogli :rol:
Opet ponavljam povećat će se razlika uskoro,imate **** raspored a nama dvije lagane kući. Ako se pojačamo imamo itekako šanse,a šteta što vas nema u kupu jbg,bar bi vas lako nakantali :tralala: LP.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la dvokorak » 30 sep 2018, 17:36

Ako lektor i PR zen‘ćkog velikana, Bati, sa svoja tri ahbaba napise da nema Evrope na BP, onda je to tako. :tokralju:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la Bronson » 30 sep 2018, 17:52

avenija je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la: a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno.

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:lolno:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la cadillac » 30 sep 2018, 18:03

BatistutA19 je napisao/la:Samo nastavljajte pogadjat ovako sve kontra Celika pogadjajte uz strucna objasnjenja hahahha...1 bod vi bjezite samo i plus dolazite u Zenicu .Nikakave vi sanse za evropu nemate ni preko lige ni kupa a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno nemate vi ekipu da mozete osvojit kup a preko lige da ne pricam to se vec zna 3 ekipe .Ovom kazem gore za nas kup nasi su svijesno ispali iz kupa bas zbog toga sto nemamo sansu za kup nikakvu da se ne trosimo isto kao sto vi nemate sansu nikakvu..Borice te se sa nama sa Sirokim i Tuzlom za 5 do 7 mijesto.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la BatistutA19 » 30 sep 2018, 18:11

NadalRafa je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Samo nastavljajte pogadjat ovako sve kontra Celika pogadjajte uz strucna objasnjenja hahahha...1 bod vi bjezite samo i plus dolazite u Zenicu .Nikakave vi sanse za evropu nemate ni preko lige ni kupa a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno nemate vi ekipu da mozete osvojit kup a preko lige da ne pricam to se vec zna 3 ekipe .Ovom kazem gore za nas kup nasi su svijesno ispali iz kupa bas zbog toga sto nemamo sansu za kup nikakvu da se ne trosimo isto kao sto vi nemate sansu nikakvu..Borice te se sa nama sa Sirokim i Tuzlom za 5 do 7 mijesto.
Boli istina jbg,a to je da smo kvalitetnija ekipa već duži niz godina :mrgreen: I vi kontrirate vazda s tim predvidjanjima pa ne pogodite nešto baš često. Šta ima veze što dolazimo u Zenicu,ne možete Tuzlu klepit a nas bi kao mogli :rol:
Opet ponavljam povećat će se razlika uskoro,imate **** raspored a nama dvije lagane kući. Ako se pojačamo imamo itekako šanse,a šteta što vas nema u kupu jbg,bar bi vas lako nakantali :tralala: LP.
Hahahhahahha ma vi ste sila u zadnje vrijeme nemam rijeci strah i trepet lige ,posjeta vatrena ,Fukare velika brojnost svih 12 su redovni na utkmicama. hahahha..Vi ste imali priliku sa Azmirom i gotovo je niste imali imali mozga i to je to .Cime ce te se bolan pojacat .Nikakave sanse vi za evropu nemate to kazem najozbiljnije isto kao i mi, al mi smo bar pametno svjesno ispali..Vidjet ce mo kad dodjete sta ce bit .Pomirite se za evropu sto prije lakse ce vam bit ..Imamo na pocetku tezi raspored al imamo i mi Zvijezdi ic u goste a recimo vama Zeljo dolazi ,pusti se ti rasporeda,te dvije tekme nisi rzmisljo a da ne kazem vama i Siroki dolazi pa jbena Tuzla vam dolazi sad ste domacini...Jesil ovako sta razmisljoi il samo zapeo nama ova 4 kola naredna ,razmislja malo sire

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la NadalRafa » 30 sep 2018, 18:23

BatistutA19 je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Samo nastavljajte pogadjat ovako sve kontra Celika pogadjajte uz strucna objasnjenja hahahha...1 bod vi bjezite samo i plus dolazite u Zenicu .Nikakave vi sanse za evropu nemate ni preko lige ni kupa a sta ce vam evropa nemate gdje igrat a realno nemate vi ekipu da mozete osvojit kup a preko lige da ne pricam to se vec zna 3 ekipe .Ovom kazem gore za nas kup nasi su svijesno ispali iz kupa bas zbog toga sto nemamo sansu za kup nikakvu da se ne trosimo isto kao sto vi nemate sansu nikakvu..Borice te se sa nama sa Sirokim i Tuzlom za 5 do 7 mijesto.
Boli istina jbg,a to je da smo kvalitetnija ekipa već duži niz godina :mrgreen: I vi kontrirate vazda s tim predvidjanjima pa ne pogodite nešto baš često. Šta ima veze što dolazimo u Zenicu,ne možete Tuzlu klepit a nas bi kao mogli :rol:
Opet ponavljam povećat će se razlika uskoro,imate **** raspored a nama dvije lagane kući. Ako se pojačamo imamo itekako šanse,a šteta što vas nema u kupu jbg,bar bi vas lako nakantali :tralala: LP.
Hahahhahahha ma vi ste sila u zadnje vrijeme nemam rijeci strah i trepet lige ,posjeta vatrena ,Fukare velika brojnost svih 12 su redovni na utkmicama. hahahha..Vi ste imali priliku sa Azmirom i gotovo je niste imali imali mozga i to je to .Cime ce te se bolan pojacat .Nikakave sanse vi za evropu nemate to kazem najozbiljnije isto sto kao i mi al mi smo bar pametno svjesno ispali..Vidjet ce mo kad dodjete sta ce bit .Pomirite se za evropu sto prije lakse ce vam bit ..Imamo n pocetku laksi tezi raspored al imamo i mi Zvijezdi ic u goste a recimo vama Zeljo dolazi ,pusti se ti rasporeda o te dvije tekme nisi rzmisljo a da ne kazem vama i Siroki dolazi pa jbena Tuzla vam dolazi sad ste domacini...Jesil ovako sta razmisljo

Kakve veze posjeta sad ima s tim što vi pjenite i dalje :D Kod nas je situacija takva kakva je među navijačima,a i vi ste svi skoro derbi navijači i kad se zareda 2 dobra rezultata..Niko ne kaže da smo sila,al ako smo od nekog bolji to je od Čelika ;) Ne sikiraj se ti s čim ćemo se mi pojačat,očisti oko sebe prvo pa gledaj druge,vi ste ostali u ligi za zelenim stolom. I sad vam došao taj Doner majstor pa gluma neka nešto. Šta će bit kad dođemo,možda kao prošle godine što ste najavljivali pa kolaps haahhaha..Prije ćemo mi sa Željom dobro odigrat nego vi sa Zvjezdom,izvan Bilinog ste rinaka :lol: Željo gosti,Široki kući,Zrinjski gosti čini mi se,bod vam je premija :tralala:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 sep 2018, 18:30

NadalRafa je napisao/la: Željo gosti,Široki kući,Zrinjski gosti čini mi se,bod vam je premija :tralala:
Zato bi vi s proevropski orijentisanim stručnjakom Nalom išli na sve 3 boda u takvoj seriji, doduše iz 3 utakmice.....pod uslovom da Vukliš ne primi gola. :ljepota:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la Bronson » 30 sep 2018, 18:34

Poceraj joge, mozda osvoje trofej :rol:

Čobane vrati se, koze tvoje čekaju na tebe :lolno:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

adis1980
Postovi: 74
Pridružen/a: 18 feb 2016, 23:02
Kontakt:

Re: 12. kolo BH Telecom Premijer lige BiH - očekivanja

Post Postao/la adis1980 » 30 sep 2018, 18:43

cadillac je napisao/la:slika

Bilino polje na poluvremenu
Hahhahahahahhaha daj nisi normalan,oplaka :rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Amazon [Bot], Gargamel22, JimmyPage, kleja, Lobudaraczapamcenje, mnon46, simonknows i 57 gostiju.