tv/internet prenosi BiH utakmica

Odgovori
goofy
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 mar 2018, 09:45
Kontakt:

tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la goofy » 27 nov 2018, 08:48

zasto nema prenosa utakmica BH liga na tv/internet...DA utakmice su lose ali ima nas koji bi radije gledali utakmice druge lige BiH nego real, barcelonu,MU ...i ostale

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la alacious » 27 nov 2018, 09:44

Imaš PL na MojaTV(3 utakmice) i na BHT1(1 utakmica).
City TV prenosi jednu ili dvije utakmice 1. Lige FBiH.

goofy
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 mar 2018, 09:45
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la goofy » 27 nov 2018, 14:31

nismo svi u BiH tako da nemozemo gledati spomenute TV. na netu se mogu gledati svedska finska ceska slovacka...HNTV prenosi utakmice druge hrvatske lige....barem da imamo pregleed kola za pogledati ali nema ni toga

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la alacious » 27 nov 2018, 14:35

goofy je napisao/la:nismo svi u BiH tako da nemozemo gledati spomenute TV. na netu se mogu gledati svedska finska ceska slovacka...HNTV prenosi utakmice druge hrvatske lige....barem da imamo pregleed kola za pogledati ali nema ni toga

Moja TV ima web platformu gdje gledanje utakmice košta 2KM.
BHT1 i CityTV imaš live besplatan.
Pogledaj na google, ako ne bude jasno javi se, poslat ću ti linkove i objašnjenja.

PS: Na BHT1 ima pregled kola ponedjeljkom uveče, pa možeš upratiti ubuduće :)

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la FliX » 29 nov 2018, 20:14

goofy je napisao/la:nismo svi u BiH tako da nemozemo gledati spomenute TV. na netu se mogu gledati svedska finska ceska slovacka...HNTV prenosi utakmice druge hrvatske lige....barem da imamo pregleed kola za pogledati ali nema ni toga
Je'bo jare, cuvaj pare.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la samoposteno » 22 feb 2019, 19:51

Dali je moguce preko moje tv uplatit utakmicu kad krene ili se mora prije uplatit

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 feb 2019, 20:02

samoposteno je napisao/la:Dali je moguce preko moje tv uplatit utakmicu kad krene ili se mora prije uplatit
Kad uplatis 2KM imas 3 sata koristenja Moja Tv platforme i mozes pogledati i 2 utakmice ako budu jedna iza druge za to vrijeme. Tako da gledaj da uplatis malo prije utakmice jer traje 3 sata.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la samoposteno » 22 feb 2019, 20:04

bhpremierliga12 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Dali je moguce preko moje tv uplatit utakmicu kad krene ili se mora prije uplatit
Kad uplatis 2KM imas 3 sata koristenja Moja Tv platforme i mozes pogledati i 2 utakmice ako budu jedna iza druge za to vrijeme. Tako da gledaj da uplatis malo prije utakmice jer traje 3 sata.
Ok to znam ma pitam zato sto imam taj kanal na iptv i ako zastopa slucajno npr u 30 minuti da li mogu tad uplatit na moja tv

klasik
Postovi: 3975
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la klasik » 22 feb 2019, 22:40

Mozel mi neko objasnit to oko uplate, jel to vazi samo za mobitel il moze i na komp. I imal kakvih ogranicenja, tipa dy moras bit bhtelekomov pretplatnik il mogu na poslu preko mtel ovog interneta
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la hlive » 22 feb 2019, 22:41

klasik je napisao/la:Mozel mi neko objasnit to oko uplate, jel to vazi samo za mobitel il moze i na komp. I imal kakvih ogranicenja, tipa dy moras bit bhtelekomov pretplatnik il mogu na poslu preko mtel ovog interneta
Mozes na cemu hoces, odakle hoces i s kojeg god internet providera hoces.
It's better when it's live

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la KongrateUK » 22 feb 2019, 22:51

Sto se tiče prenosa utakmica PL to je max popraceno, najbolje do sada i ikada, i onaj ko se zali po tom pitanju treba mu dvije vaspitne opaliti, danas kako kod nas, okruženju i Evropi pa i svijetu nema nista dzabe, a rijetke su zemlje gdje javni emiteri prenose utakmice, izvoli plati pa gledaj, volja ti stadion, volja ti kuci uz tv ili net
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la hlive » 22 feb 2019, 23:10

KongrateUK je napisao/la:Sto se tiče prenosa utakmica PL to je max popraceno, najbolje do sada i ikada, i onaj ko se zali po tom pitanju treba mu dvije vaspitne opaliti, danas kako kod nas, okruženju i Evropi pa i svijetu nema nista dzabe, a rijetke su zemlje gdje javni emiteri prenose utakmice, izvoli plati pa gledaj, volja ti stadion, volja ti kuci uz tv ili net
Nije istina.. Ja bih svaku platio Sirokog (a plaćam i druge) da gledam al je problem sto nema prijenosa. Sarajevo i Zeljo imaju i vas boli k... dok su svi ostali zakinuti. O kvaliteti produkcije necemo jer je ovo sto se radi dno dna.
It's better when it's live

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la KongrateUK » 22 feb 2019, 23:40

Liga broji 12 klubova, na platformi Moja TV svaka gostujuća i domaća utakmica Želje i Sarajeva se prenosi, uz to i BHT prenosi jednu utakmicu, sto je u konačnici pola lige na TV-u ili ti ga šest klubova svaki vikend u live-u, u najboljem slučaju i Široki svoje domaće utakmice radi za svoj yt kanal ili na onom hercegovačkom portalu (prije je tako bilo, nezz da li je i sada), dakle skoro 60 posto lige se prenosi na TV-u/netu, ili 8.klubova od 12. ukupno, sto je svakako najbolja popracenost lige ikada, pogotovo ako uzmemo u obzir da su od 2013 prenose radili BHT sa jednom utakmicom, i Moja TV sa isključivo gostujućim utakmicama nas i komšija, kasnije ulazi i Arena Sport, a unazad dvije godine imamo ovo sto imamo, sto je po meni top, a kako stvari stoje Moja TV preuzima i sve domaće utakmice Čelika, po prostoj logici da uz grad Sarajevo u Zenici imaju najviše korisnika

Naravno zavisi od toga kakvu platformu ili operatera imas kuci, ja govorim kao korisnik usluga bh telekoma, i kada sam potpisivao ugovor sa njima fino sam rekao da cu biti korisnik sve dok budu radili prijenose kluba za kojeg navijam, na stranu sto su hvatali raju najviše na tu foru, i sto je zadnjih godina najviše novih korisnika "došlo" upravo zbog toga, i pored toga imaš opciju plati pa gledaj Moju TV na netu, dakle po svemu navedenom popracenost lige na najvišem nivou ikada, barem sto se mene tice
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la MakabiTuzla » 23 feb 2019, 00:44

KongrateUK je napisao/la:Liga broji 12 klubova, na platformi Moja TV svaka gostujuća i domaća utakmica Želje i Sarajeva se prenosi, uz to i BHT prenosi jednu utakmicu, sto je u konačnici pola lige na TV-u ili ti ga šest klubova svaki vikend u live-u, u najboljem slučaju i Široki svoje domaće utakmice radi za svoj yt kanal ili na onom hercegovačkom portalu (prije je tako bilo, nezz da li je i sada), dakle skoro 60 posto lige se prenosi na TV-u/netu, ili 8.klubova od 12. ukupno, sto je svakako najbolja popracenost lige ikada, pogotovo ako uzmemo u obzir da su od 2013 prenose radili BHT sa jednom utakmicom, i Moja TV sa isključivo gostujućim utakmicama nas i komšija, kasnije ulazi i Arena Sport, a unazad dvije godine imamo ovo sto imamo, sto je po meni top, a kako stvari stoje Moja TV preuzima i sve domaće utakmice Čelika, po prostoj logici da uz grad Sarajevo u Zenici imaju najviše korisnika

Naravno zavisi od toga kakvu platformu ili operatera imas kuci, ja govorim kao korisnik usluga bh telekoma, i kada sam potpisivao ugovor sa njima fino sam rekao da cu biti korisnik sve dok budu radili prijenose kluba za kojeg navijam, na stranu sto su hvatali raju najviše na tu foru, i sto je zadnjih godina najviše novih korisnika "došlo" upravo zbog toga, i pored toga imaš opciju plati pa gledaj Moju TV na netu, dakle po svemu navedenom popracenost lige na najvišem nivou ikada, barem sto se mene tice
Jao, kolika gomila gluposti u postu. Nadam se da ce bhtelecom izgubiti sva prava i da ce neko udruženje prvoligaša prodavati prava, pa da vidimo kako ce se prenositi. Steta sto je NS BiH pod kontrolom određenih klubova i nacija, a u sluzbi nekih kriminalnih klubova.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la KongrateUK » 23 feb 2019, 01:08

Dobro sta se duris, i vas ce neko prenositi, ali od slijedeće sezone i to City TV :lol:

Ovo sto radi telekom je top :bih:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la MakabiTuzla » 23 feb 2019, 01:18

KongrateUK je napisao/la:Dobro sta se duris, i vas ce neko prenositi, ali od slijedeće sezone i to City TV :lol:

Ovo sto radi telekom je top :bih:
Ne durim se, vec navlasavam tvoje sranje.A tvoj klub, ce prema koaliciji prenositi alfa tv, taman za kotlinu koja vam je mjera :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la rodjak » 23 feb 2019, 02:45

ljudi nema veze gdje si ,mozes uplatiti i gledati sve te utakmice koje prenose putem web stranice .Recimo ja najvise volim domaci fudbal(ovi strani klubovi su mi se popeli vise na qrac vazda jedno te isto ,tako da ih vise i ne gledam skoro nikako)pa gledam sve domace utakmice koje prenose

Mozes uplatiti 2 KM za pojedinacnu utakmicu i imas pravo gledati 3 sata tog programa
dalje mozes uplatiti 15KM da gledas mjesec dana sve utakmice koje prenose u toku tog mjeseca ili
uplati 25 KM i gledas 3 mjeseca sve utakmice koje prenose za ta 3 mjeseca (ovo ja uplatim) i nije uopste komlikovano.Dobro, slika je ok ali sami prenos bi se morao raditi malo kvalitetnije,sa vise kamera i boljeg uvoda i samog toka utakmice. :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

klasik
Postovi: 3975
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: tv/internet prenosi BiH utakmica

Post Postao/la klasik » 23 feb 2019, 08:41

hlive je napisao/la:
klasik je napisao/la:Mozel mi neko objasnit to oko uplate, jel to vazi samo za mobitel il moze i na komp. I imal kakvih ogranicenja, tipa dy moras bit bhtelekomov pretplatnik il mogu na poslu preko mtel ovog interneta
Mozes na cemu hoces, odakle hoces i s kojeg god internet providera hoces.
Mozes mi u poruci objasnit kako to ide ako ti jije tesko, ne smijem rizikovat i cekat dal ce ko stream pravit
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”