BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la saltcrew » 08 avg 2019, 23:08

Sarajevo u punom sastavu su ove mogli nabiti,Vezni im je bio skroz tanak,mogli su ovdje i remi izvuci ali nisu imali sreće,iskreno ne vjerujem da će Sarajevu tamo i punom sastavu uspjeti dobiti u Bjelorusiji teško tamo kidaju bodove i timovi poput Arsenala i celzija al neka probaju iznenaditi
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la DeeWa » 08 avg 2019, 23:12

Dok god je nasa liga u par deka nikad nasi timovi nece nista ostvariti u evropi. Eto sarajevo ko fol najbolji tim igracki a realno u ligi mogu kiksati od vecine. Sve dok to ne bude onako ubjedljivo da deru sve redom ko od sale, ne mozes ocekivati nesto veliko jer ovako bi ispalo da vecina timova moze doci do evrope a to naravno nije tako.
Svaki igrac bi igrao u 80% drugih drzava nego u našoj samo da ima priliku, kako onda da ocekujes da neki tim nesto ostvari? Nazalost mi imamo dosta nizak standard i zbog toga necemo nikada imati neki velik klub
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la chily-rz » 08 avg 2019, 23:12

Bate je prošle sezone u prvoj utakmici šesnestine finala dobio Arsenal na svom terenu, nisu oni sad neka sila od ekipe ali su dovoljno iskusni da rutiniraju utakmice kontra naši polu-amatera.

Anđušić za Šišića je vrhunski potez uprave Sarajeva :rol:

Ahmerakaa1921
Postovi: 84
Pridružen/a: 29 sep 2018, 22:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Ahmerakaa1921 » 08 avg 2019, 23:14

Ja citajuci ove komentare sam otiso u qrac.. kao sarajevo bolje bilo, zasluzili remi bla bla bla. Hajde ljudi spustitr se na zamlju, bate igrao koliko im je i trebalo, bulvalno trckarali, malo jaci trening, sarajevo zadnjih 10minuta kao nešto stisli kod 0:2 , kad je sve vec rijeseno, u fudbalu je sve moguce ali sanse su 95-5

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la UZM » 08 avg 2019, 23:17

mirsad993 je napisao/la:Sto se tiče Zrinjskog sve što su imali u Utrechtu u Malmeu nisu a tu prije svega mislim na sreću i mu.da, stali u bunker u svlačionici još, imam osjećaj da su malo i sa previše samopouzdanja neki igrači ušli u utakmicu nakon silnih pohvala tu najprije mislim na Sovsica, Hadzica i Govedaricu. Pa tako Govedarica fula mrtvi zicer neozbiljno i jos dosta puta izgubio loptu prilikom prijema ili driblinga plus jedan od najvećih krivaca za drugi gol, Hadzic već umislio da je Dzeko previše drži loptu kod sebe i pokušava solo, Mandic se samo krio po terenu a Sovsic izgubio par kritičnih lopti plus nijedan dobar pas prema naprijed i kad ti 4 glavna igrača zakažu ofanzivna nema se tu sta pricati ovi ostali koliko toliko ok prije svega mislim na Cirjaka, Rustemovica i Kadusica, Malmo opet dosta iskusnija ekipa ali za mene jača i od Utrechta ali i od Batea malo ispod nivoa Celtica
Od prve do zadnje recenice sve na mjestu. Previse su se nasi nahajcali, pogotovo ta trojka naprjed koja je sebi umislila da su MSN. Iskreno ja sam to i ocekivo, jer kakva je atmosfera medju navijacima, taka je i medju igracima, vec se vodila prica dje ce se igrat play off, pa onda kako su ovi dosta slabiji od Utrechta itd, a protiv Utrechta nije bilo sutra doslovno, nije niko ni znao ko je sljedeca stepenica, to je za sve bilo finale. Samo na taj nacin slabiji klubovi mogu skinut skalp jaci, a ako se ti umislis kao slabiji klub mozes samo popit samarcinu, sto se danas desilo Zrinjskom.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 avg 2019, 23:24

Vucevich je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Kakav bolan državni koeficijent, to se niđe više ne gleda, niti se individualni koeficijent kluba zasniva na pobjedi već ide po pretkolu. Npr: Nije moldavska liga jača od naše, nego imaju jedan klub koji im nabija kvotu.
Na osnovu cega mozes reci da njihova liga nije jaca od nase?
Na osnovu toga što imaju 1 klub na nivou, ostali su krš ko i naši klubovi ili čak gori. Npr. i Radnik (koji nije rezultatski trebao biti u Evropi) ti je pokazao to parirajući ekipi iz lige koja je na papiru jača od naše.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Vucevich » 08 avg 2019, 23:31

SarajevoJeBordo je napisao/la: Na osnovu toga što imaju 1 klub na nivou, ostali su krš ko i naši klubovi ili čak gori. Npr. i Radnik (koji nije rezultatski trebao biti u Evropi) ti je pokazao to parirajući ekipi iz lige koja je na papiru jača od naše.
Radnik je sve pokazao u drugoj utakmici.

A ne moze se to tako gledati po selektivnim rezultatima, inace bi sa druge strane mogao reci da je Zaria Balti, klub koji se trenutno takmici u drugoj diviziji Moldove, izbacio Sarajevo iz Evrope.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 08 avg 2019, 23:42

Vucevich je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Na osnovu toga što imaju 1 klub na nivou, ostali su krš ko i naši klubovi ili čak gori. Npr. i Radnik (koji nije rezultatski trebao biti u Evropi) ti je pokazao to parirajući ekipi iz lige koja je na papiru jača od naše.
Radnik je sve pokazao u drugoj utakmici.

A ne moze se to tako gledati po selektivnim rezultatima, inace bi sa druge strane mogao reci da je Zaria Balti, klub koji se trenutno takmici u drugoj diviziji Moldove, izbacio Sarajevo iz Evrope.
Incidenti se događaju, po tome smo jači od Belgije jer smo izbacili Genk birvaktile. Činjenica je da nacionalni ligaški koeficijent ne određuje definitivno koja je liga kvalitetnija.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la THEC » 08 avg 2019, 23:45

Ahmerakaa1921 je napisao/la:Ja citajuci ove komentare sam otiso u qrac.. kao sarajevo bolje bilo, zasluzili remi bla bla bla. Hajde ljudi spustitr se na zamlju, bate igrao koliko im je i trebalo, bulvalno trckarali, malo jaci trening, sarajevo zadnjih 10minuta kao nešto stisli kod 0:2 , kad je sve vec rijeseno, u fudbalu je sve moguce ali sanse su 95-5
pa oni su tako igrali i protiv Piasta i protiv Rosenborga, jel im to trening bio i protiv njih ? - ljudi jednostavno igraju ovako kako igraju i to im ocito odgovara, dovoljno iskustva imaju da i u utakmicama u kojima ne briljiraju pobjede, i da Sarajevo je poprilicno ravnopravno bilo sto i nije neko cudo, vjerujem da i u Bjelorusiji mogu odigrati slicno ali ce Bate opet naci nacina da dobije utakmicu, taman toliko su jaci da iskoriste svoje sanse koje im se ukazu dok mi i nasi klubovi uopsteno to realno nisu u stanju
Pyro is not a crime !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Raonffa » 09 avg 2019, 00:01

Ma ne može ljudi jbg, nemamo mi kontinuitet ni u čemu, eto Sarajevo je odigralo ok večeras, al' ne možeš ti kad je ovaj Bate odigrao xy ovakvih utakmica kao večeras, dok naši timovi odigraju jednu ili nijednu ovakvu utakmicu godišnje, plus još sto ih je 'pogodio' peh (mada je i to do njih, otjerali su onog fizioterapeuta, i to dovoljno govori o ozbiljnosti) da im je povrijeđeno dosta igrača, mada mislim da bi ishod bio isti kao i sada, jer Bate je preiskusna ekipa ****.

Zrinjski isto tako, drže nulu prvih pola sata, Govedarica profula mrtvu šansu koju apsolutno MORAŠ zabiti u jednoj onakvoj utakmici, i normalno da će na kraju doći do izražaja evidentna razlika u kvalitetu i da ćeš ispušiti sa par golova razlike.

Prvo i osnovno, naši klubovi moraju imati na okupu iste igrače par sezona, da kupe iskustvo u ligi i u Europi i onda bi rezultat došao. A evo sada Zrinjski haman kompletno rekonstruisao tim, i da ga zadrže naredne 2-3 sezone, ja vam garantujem oni bi mogli proći ovakav Malmo, al' naši timovi ne mogu zadržati dobre igrače duže od godinu-dvije.

Sarajevo isto tako, oni su hajde zadržali neki kostur ekipe, al' opet im večeras nije igralo pola prve postave (računajući i pojačanja) i to na vrlo osjetljivim pozicijama, i normalno da ćeš rutinski izgubiti od ekipe kakva je Bate.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la totasef1 » 09 avg 2019, 00:21

Sarajevo je imalo jedinstvenu priliku da se plasira u Europa ligu i pitanje je kad ce im se otvoriti ovakav zrijeb do grupne faze. Bate Borisov i Astana jesu bolje ekipe al nisu toliko bolje da se s njima ne moze igrati ili od kojih mozes primiti 5-6 golova i biti totalno nadigran.
Nemamo se cemu nadati u Evropi i nekom napretku ako ce nas i ovakve ekipe glat prolaziti a iste su do prije 5 godina takodjer redovno ispadali u prvim pretkolima.
Svi napreduju samo mi ne.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54256
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la MortemHz » 09 avg 2019, 00:26

Horde zla u Zenici.

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Hantraga » 09 avg 2019, 00:26

totasef1 je napisao/la:Sarajevo je imalo jedinstvenu priliku da se plasira u Europa ligu i pitanje je kad ce im se otvoriti ovakav zrijeb do grupne faze. Bate Borisov i Astana jesu bolje ekipe al nisu toliko bolje da se s njima ne moze igrati ili od kojih mozes primiti 5-6 golova i biti totalno nadigran.
Nemamo se cemu nadati u Evropi i nekom napretku ako ce nas i ovakve ekipe glat prolaziti a iste su do prije 5 godina takodjer redovno ispadali u prvim pretkolima.
Svi napreduju samo mi ne.
Sarajevo je imalo najteži mogući žrijeb. Svaki drugi žrijeb bi bio lakši. Kakva crna jedinstvena prilika? Zrinjski je prošle godine imao žrijeb Valletta, Ludogorets, Torpedo Kutaisi. Nije li to lakši?

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la kinder_jaje » 09 avg 2019, 00:33

Ono kad nemas muda napasti sa dva napadaca,ubjedjen sam da bi Sarajevo ovima dalo.bar dva komada.
Najveci problem naseg fudbala su treneri iz 80-tih i 90-tih godina koji znaju samo za ebenu defanzivu i ocekivati da protivnik sam sebi zabije.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la dejavu » 09 avg 2019, 00:34

MortemHz je napisao/la:Horde zla u Zenici.

slika
ovo su navijaci/simpatizeri Sarajeva i pored njih najmanje HZ :bih:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la tale07 » 09 avg 2019, 00:37

MortemHz je napisao/la:Horde zla u Zenici.

slika
Odlicna posjeta, predvidjao sma cca 5000 al sam se momacki preracunao :clap:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Tristan10 » 09 avg 2019, 00:39

Malme je dosta ozbiljna ekipa, to se vidi po organizaciji kluba, velikog iskustva i sto je najvaznije samog kvaliteta igraca. Isto kao Kopenhagen i Rosenborg. Ti su timovi bolji od Utrechta. Sve u svemu vidi se da je nas fudbal postao nesto ozbiljniji nego sto se vidilo nekoliko sezona unazad. Mora se vise ulagati da bi ocekivali vece rezultate. Kad platis igraca, kad ima dobru platu, kad leti direkt na utakmice i ima dobre uslove, onda mozes od tog igraca nesto traziti. Vrlo jednostavno, platis, obezbijedis, i trazis. Ovako je sve bonus.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Hantraga » 09 avg 2019, 00:50

I bilo je baš dosta raje. Sačekati ćemo zvanični podatak svakako, ali moja procjena je zapad 7.000, istok 1.500, ostatak stadiona 500. :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54256
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la MortemHz » 09 avg 2019, 00:55

Hantraga je napisao/la:I bilo je baš dosta raje. Sačekati ćemo zvanični podatak svakako, ali moja procjena je zapad 7.000, istok 1.500, ostatak stadiona 500. :D
Skenirano je 7.124 ulaznica.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Hantraga » 09 avg 2019, 01:03

MortemHz je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:I bilo je baš dosta raje. Sačekati ćemo zvanični podatak svakako, ali moja procjena je zapad 7.000, istok 1.500, ostatak stadiona 500. :D
Skenirano je 7.124 ulaznica.
To je ono što pričam inače. :D Kad bi gledali skenirane, baš bi se razočarali u podatke, kao Željo neki dan kontra Zrinjskog. I večeras je bilo više raje sigurno, ali taj broj o skeniranim nešto govori :D

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], Balorda, Beli98, Cernica22, Direktorcic, ExBlueone, LamineDiarra, Riki10HZ, svrakino1921 i 89 gostiju.