BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la DaVinci » 09 avg 2019, 12:58

GoskGabela je napisao/la:Sarajevo je podbacilo, možete vi polemizirati koliko god.hoćete,ali tri poraza su tri poraza.
Niti jednu neodlučenu nisu izvukli.
To mozda jest tako na terenu ali na papiru kad poslije svake tekme trener i igraci uglas izjave: 'nismo zasluzili poraz' namah im se racuna ko da su izvukli nerjeseno a u nekim slucajevima cak i moralnu pobjedu ... tesko je to skontat jer kod vas u Gabeli se porazi jos uvjek racunaju ko porazi, kako god izjavis ili spinujes ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la macak_ » 09 avg 2019, 13:06

MortemHz je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:I bilo je baš dosta raje. Sačekati ćemo zvanični podatak svakako, ali moja procjena je zapad 7.000, istok 1.500, ostatak stadiona 500. :D
Skenirano je 7.124 ulaznica.
Ovo je posjeta od 7500-8000 sto je puno iznad ocekivanja. Na kosevu bi bilo 25-30 milja, tako da je trecina otisla u zenicu. Proradio je i inat, a vjerujem da je dosta raje krenulo i kad se vidjelo da nema belaja po gradu, tj kad su mediji prenijeli slike kakl navijaci normalno setaju. Drugo poluvrijeme je bio osjetno puniji stadion.
Pravda za flash-a!!!

mma_hz
Postovi: 10609
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la mma_hz » 09 avg 2019, 13:08

kontrasviju je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Sad Ce da neko nas stavi onu poslijeratnu popularnu peticu na derbiju ahahahahaha

Jel moguce da nas je bilo vise u Zenici na radni dan nego jumfova u nedjelju na Grbavici :wtf: :wtf:
Glupo je porediti evropsku utakmicu i utakmicu domaćeg prvenstva. Druga stvar, naša zvanična je objavila da je protiv Zrinjskog bilo 7700 ljudi, tako da vas i nije bilo više, ako ćeš već porediti, čisto za informaciju. Ali sve u svemu, iznenadili ste me s posjetom, očekivao sam manji broj. Svaka čast što se tiče toga :thumbup:
Ma dobro brate,ovaj post je svakako sluzio samo da iznerviram malo nekog papka da stavi koji smajli jer mu je to maksimum.Naravno da se ne mogu porediti ove tekme.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Dokoljenko » 09 avg 2019, 13:10

Kako može "podbaciti" klub sa dva, tri, pet, deset puta slabijim budžetom od svojih protivnika, koji su ne tako davno znali pobijediti Bayerna ili Barsu. Fakat ja ne volim vijetnamce ali priča da su "podbacili" nije realna. Zrinjski je u prvoj utakmici imao sreće koliko je težak, ljudi ih pomeli sa terena u svemu a opet donijeli dobar rezultat kuci. Taktika da mudro sacekaju da protivnik fuli desetak šansi je protiv Malmea pala u vodu. Može jednom.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Pantelija
Postovi: 12850
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2019, 13:41

Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la firefirefirely » 09 avg 2019, 13:43

Pantelija je napisao/la:Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Ma bilo vas je 15.000 :urnebes:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 avg 2019, 13:44

Pantelija je napisao/la:Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Ovo 100%!
Plus sto su nama oni papci ispred ulaza govorili nema vise karti al dajte nama po cenera i mozete uc :damn:
Mi dosli mozda 5-10 min nakon sto smo primili prvi gol, zastitari se nabili na ulaz ne mozes uc uopste na tribinu, gledaju utakmicu...... securitas DNO DNA
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12850
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2019, 14:03

firefirefirely je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Ma bilo vas je 15.000 :urnebes:
Nije furanje, ozbilkno ti kazem. Sa stepenica ko je dolazio, samo senuvali na beton ispod stolica , bukvalno po tribine bili tako. Zivotom garantunem sa je 1500-2000 ljudi bilo vise nego je kapacitet, okrenutti se nije moglo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la macak_ » 09 avg 2019, 14:18

Hajmo se svi sloziti da ste oborili rekord stadiona, pa da zavrsimo s tom pricom :mrgreen:
Pravda za flash-a!!!

Avatar
rishovski
Postovi: 2714
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la rishovski » 09 avg 2019, 14:20

Pantelija je napisao/la:Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Po kojoj logici moze bilo ko na svijetu na tribini koja ima 6.871 stolica štampat preko 7000 ulaznica??? U europskim utakmicama pogotovo se to ne radi niti smije... a to red ljudi na stolicama i red ispred stolica je samo zato što prvih 5 redova nekad i više ne bude uopšte popunjeno jer se ne vidi ništa,pa ljudi odu i sjede na stepenicama ili gore na vrh tribine odakle se snima i prodju u onaj prolaz iza zadnjeg reda na bilinom...

Nije niko štampao više karti nego što ima stolica,nego se mi ne znamo ponašat kao narod na stadionu
Pogledaj gdje se stoji tj sjedi...

slika

slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 328
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la TETRAPAK » 09 avg 2019, 14:27

Kakva infantilna ofanziva plave brigade od sinoc, a i jutros. To sve lafo podjebaju, a nit igraju evropi, nit su faktor u ligi. Kome, cemu se oni napinju. Ludilo.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15705
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la BosniaBoston » 09 avg 2019, 14:33

TETRAPAK je napisao/la:Kakva infantilna ofanziva plave brigade od sinoc, a i jutros. To sve lafo podjebaju, a nit igraju evropi,nit su faktor u ligi. Kome, cemu se oni napinju. Ludilo.
Dolazi budenje :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la marconato » 09 avg 2019, 14:51

rishovski je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ma skenirano je 7125, buraz na zapadu , red ljudi na stolicama, red ljudi ispred stolica... znaci sjebo je neko opasno za zapad... bilo je bar 2000 vise nego smije. MINIMALNO.
Po kojoj logici moze bilo ko na svijetu na tribini koja ima 6.871 stolica štampat preko 7000 ulaznica??? U europskim utakmicama pogotovo se to ne radi niti smije... a to red ljudi na stolicama i red ispred stolica je samo zato što prvih 5 redova nekad i više ne bude uopšte popunjeno jer se ne vidi ništa,pa ljudi odu i sjede na stepenicama ili gore na vrh tribine odakle se snima i prodju u onaj prolaz iza zadnjeg reda na bilinom...

Nije niko štampao više karti nego što ima stolica,nego se mi ne znamo ponašat kao narod na stadionu
Pogledaj gdje se stoji tj sjedi...

slika

slika
Vjeruj mi da moze. Prije 2 god na Arsenalu na Marakani je bilo najmanje 70 000 ljudi, a stadion prima 55 000.
U LŠ je to vec nemoguce, jer su dosta rigorozniji uslovi...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7994
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Rigoletto » 09 avg 2019, 15:08

RASanticeva je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:
RASanticeva je napisao/la:"Ti si haparatlija, a uz to i mazohista, upalis utakmicu kluba kojeg ne mozes smislit"

Na tvoju žalost, moju radost - gledam Sarajevo

Ipak čestitke Malmeu na velikoj pobjedi - sasvim zasluženo :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Kao sto i rekoh, haparatlija ;)
Tko ljutio :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Plači samo plači, plači moj dječače plavi
Navrati do Zalika da dobiješ papanski po glavi
Pijem kafu u starom gradu i komentiram s rajom jel se mogla kvalitetnija prva postava izvest sinoc. Zrinjski je trendi, zrinjski je in, velez je truho i memljiv :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
rishovski
Postovi: 2714
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la rishovski » 09 avg 2019, 15:32

marconato je napisao/la:
Vjeruj mi da moze. Prije 2 god na Arsenalu na Marakani je bilo najmanje 70 000 ljudi, a stadion prima 55 000.
U LŠ je to vec nemoguce, jer su dosta rigorozniji uslovi...
Pa vidio si sta se desi Zrinjskom kad su navijači krenuli da sjednu mimo stolica,pod Bijelim Brijegom pa ih vrati obezbjedjenje,ne smije vise to da se radi,nemojte biti djeca... I zvezda je objavila da je prodala 52000,sve preko toga ide u neciji dzep... jel stvarno mislis da niko iz UEFE ne prati pogotovo takve mečeve,gdje igra Arsenal... u bivsoj jugi su svi skloni pretjerivanju... znas li ti samo koliko je 15.000 ljudi i da udje na stadion i da ostane tu tokom 90 minuta,pa mrtvih bi bilo... Prostor izmedju redova i stolica je toliko mali da nema teorije da svi mogu stati,moze ali da budu u tunelima marakane koji vode na izlaze,na tribinama ne mogu,garantujem...

vidis evo i Arsenalov dio
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 avg 2019, 15:50

Ja sam vidio u najmanju ruku sinoc dvije ravnopravne ekipe...
Glupo primamo golove skroz(vjerovatno danak neiskustvu)glup penal totalno,slabo postavljanje u nekim trenutcima...
Te sitne gluposti(koje i prave razliku vecinom)uvjek ce nas kostati.
Skoro svaka sansa Batea pocela se greskom igraca Sarajeva....Tako da mene nije Bate inpresionirao koliko me Sarajevo razocaralo(opet).
Kakav je to prevelik respekt, sta se ceka...trebalo ih je u prvom stisnuti kao ono na kraju nemas ti sta taktizirati sa takvim protivnikom.
Bate pa Bate pa grupne faze...Pa vidis ti koliko oni vrijede, ta evropu nista....Ali i oni su stvarali ime godinama skidali skalpove jacima troduplo od sebe...nema drugacije ne ide...I nikada te nece cekati neki imaginarni laksi protivnik pa eto da udjes u grupe..drugo trece cetvrto pretkolo sve je to(vecinom)tipa Utreht Malmo Bate i jaci od njih. Nego prestati mastati savrsen zdrijeb, prije evrope ulagati 500 000 ili milion u igrace pa se nadati....
Ili napasti sa ovim sta imas ali napasti....A ne ko Husref "bilo koji rezultat bez primljenog gola"...Uvalise ti dva ljudi...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Penaltiky » 09 avg 2019, 15:58

marconato je napisao/la: Vjeruj mi da moze. Prije 2 god na Arsenalu na Marakani je bilo najmanje 70 000 ljudi, a stadion prima 55 000.
U LŠ je to vec nemoguce, jer su dosta rigorozniji uslovi...
Pecas li?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la marconato » 09 avg 2019, 16:06

Penaltiky je napisao/la:
marconato je napisao/la: Vjeruj mi da moze. Prije 2 god na Arsenalu na Marakani je bilo najmanje 70 000 ljudi, a stadion prima 55 000.
U LŠ je to vec nemoguce, jer su dosta rigorozniji uslovi...
Pecas li?
rishovski je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Vjeruj mi da moze. Prije 2 god na Arsenalu na Marakani je bilo najmanje 70 000 ljudi, a stadion prima 55 000.
U LŠ je to vec nemoguce, jer su dosta rigorozniji uslovi...
Pa vidio si sta se desi Zrinjskom kad su navijači krenuli da sjednu mimo stolica,pod Bijelim Brijegom pa ih vrati obezbjedjenje,ne smije vise to da se radi,nemojte biti djeca... I zvezda je objavila da je prodala 52000,sve preko toga ide u neciji dzep... jel stvarno mislis da niko iz UEFE ne prati pogotovo takve mečeve,gdje igra Arsenal... u bivsoj jugi su svi skloni pretjerivanju... znas li ti samo koliko je 15.000 ljudi i da udje na stadion i da ostane tu tokom 90 minuta,pa mrtvih bi bilo... Prostor izmedju redova i stolica je toliko mali da nema teorije da svi mogu stati,moze ali da budu u tunelima marakane koji vode na izlaze,na tribinama ne mogu,garantujem...

vidis evo i Arsenalov dio
slika
Licno bio na pomenutoj utakmici, mogao si uci sa rodnim.listom, a ne ulaznicom. Ja sam recimo imao ulaznicu za sever, ali sam izvisio jer je na istom bilo brat bratu 3-4000 ljudi vise. Samo usao i izasao. Na onom platou kad se udje na stadion 1000 ljudi, ne mozea prici tribini. Samo izadjem i odem na jug, gdje je opet bilo krcato, ali ne kao na severu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...


Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u UEFA takmičenjima 2019./2020.

Post Postao/la Giljotina » 09 avg 2019, 16:18

Lijepa slika! :bih:

Sve po zaslugama!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: abrakadabra, Direktorcic, Gbbp21, ladicar, Lewy21, supervizor, tabba77, Volkan i 75 gostiju.