Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 10 feb 2020, 11:19

Wolffire je napisao/la:
09 feb 2020, 21:27
redbull93 je napisao/la:
09 feb 2020, 21:17
Haj daj da uporedimo, igraca po igraca. Doduse u nas ce biti jos dolazaka, al nema veze, evo i sa ovim do sad.

Evo prva pozicija golamana, imamo boljeg. Aj dalje.

(Mada ne igra pojedinac, nego tim, al kad se nudis vec.)
Pavlović tri puta boji od Velica?
Nemam vise sta pobio si me u startu sa svim argumentima tako da mi se ne da fakat.
Horić je garant sad Nemanja Vidic isto sto je Blazevic bio najbolji bek lige dok nije presao u Zelju.
Uglavnom 5x ste bolji zato ste i primili 4 komada.
Gori vi kad se upustate u pricu sa njima, samo uporedi pricu oko igraca na pocetku sezone i sad na pokusezoni, preko noci postali neznalice i zahvale Uzvisenom sto su otisli, a ustvari niko te igrace nije otjerao, nego su tuzili klub pa zato otisli. Da nisu tako postupili i sad bi igrali za njih i nakon jedne pobjede bi bili najbolji.

I ne vidim zasto je to sad Celik toliko jaci, gdje je ta tolika razlika u usporedbi sa ovim igracima koji su napustili klub? Mozda u zadnjoj liniji da su jacu u odnosu na polusezonu i nigdje vise.
Razlika je ta da ce doci igraci kojima se ne duguju pare, nece imati taj pritisak i averziju prema Upravi, platit ce im se dobre pare samo da ostane klub u ligi. Isto tako su igrali i ovi prethodni igraci dok su dobijali redovne plate, derali su guzove protivnicima i ginuli na terenu, prepoznatljivi bili po trci i presingu dok ne pocese problemi oko placanja, isto kao i u Slobodi. Sve je to isti qurac.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la convict3583 » 10 feb 2020, 12:54

Beduin je napisao/la:
10 feb 2020, 11:19
Wolffire je napisao/la:
09 feb 2020, 21:27
redbull93 je napisao/la:
09 feb 2020, 21:17
Haj daj da uporedimo, igraca po igraca. Doduse u nas ce biti jos dolazaka, al nema veze, evo i sa ovim do sad.

Evo prva pozicija golamana, imamo boljeg. Aj dalje.

(Mada ne igra pojedinac, nego tim, al kad se nudis vec.)
Pavlović tri puta boji od Velica?
Nemam vise sta pobio si me u startu sa svim argumentima tako da mi se ne da fakat.
Horić je garant sad Nemanja Vidic isto sto je Blazevic bio najbolji bek lige dok nije presao u Zelju.
Uglavnom 5x ste bolji zato ste i primili 4 komada.
Gori vi kad se upustate u pricu sa njima, samo uporedi pricu oko igraca na pocetku sezone i sad na pokusezoni, preko noci postali neznalice i zahvale Uzvisenom sto su otisli, a ustvari niko te igrace nije otjerao, nego su tuzili klub pa zato otisli. Da nisu tako postupili i sad bi igrali za njih i nakon jedne pobjede bi bili najbolji.

I ne vidim zasto je to sad Celik toliko jaci, gdje je ta tolika razlika u usporedbi sa ovim igracima koji su napustili klub? Mozda u zadnjoj liniji da su jacu u odnosu na polusezonu i nigdje vise.
Razlika je ta da ce doci igraci kojima se ne duguju pare, nece imati taj pritisak i averziju prema Upravi, platit ce im se dobre pare samo da ostane klub u ligi. Isto tako su igrali i ovi prethodni igraci dok su dobijali redovne plate, derali su guzove protivnicima i ginuli na terenu, prepoznatljivi bili po trci i presingu dok ne pocese problemi oko placanja, isto kao i u Slobodi. Sve je to isti qurac.
Danas i ovo par dana ce ti sve biti jasno kakvi igraci dolaze u Celik .
Ev danas jedan reprezentativac osvajao titule igrao grupne faze lp i le .

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 10 feb 2020, 13:51

Igrao je i Said u Bundesligi, Euro takmicenjima, a cim takvi igraci dolaze u nasu ligu i to u ponajgore klubove (poput Slobode, Celika...), onda sam skontaj zasto.

Amin da taj vas prekuca ligu, ako dodje, ali vidicemo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la convict3583 » 10 feb 2020, 14:09

Beduin je napisao/la:
10 feb 2020, 13:51
Igrao je i Said u Bundesligi, Euro takmicenjima, a cim takvi igraci dolaze u nasu ligu i to u ponajgore klubove (poput Slobode, Celika...), onda sam skontaj zasto.

Amin da taj vas prekuca ligu, ako dodje, ali vidicemo.
Ovaj momak je poprilicno mlad i igrao redovno nije dosao ono bez kluba godinu pa da se vrati u formu.
A ovaj Alimi i Emre han dolaze ii Turski klubova gdjw su ae vrtili oko prve poatave .A znamo da nasi najbolji igraci svrsavaju da odu u Turske drugoligase a kamoli suoer ligu.Ima tu jos 2 igraca koja su najavljena jedan iz Galate u21 i Sivaapora pa vidjecemo ko ce doc
Ali kazem ti da smo ozbiljno uradili prelazni rok i rjesili se gamadi i pomladiili ekipu i imamo pravo rec da smo jaci os konkurenata pa cemo vidjwti sta ce da bude

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la elvirbaljic » 10 feb 2020, 17:52

AlemC85 je napisao/la:
09 feb 2020, 18:20
elvirbaljic je napisao/la:
08 feb 2020, 00:49
SaMoVelez je napisao/la:
07 feb 2020, 20:12
Prije dvije godine sam išao na utakmicu u Simin Han, prošao cijelu gradsku jezgru Tuzle, izašao iz grada i ušao u naselje Simin Han.
Nikad baš nikad mi asocijacija na gard Tuzlu neće doći kad mi neko kaže Sloga Simin Han, nego Sloboda Tuzla. Azmir je dobro zloupotrijebio ime grada, evo i zašto. On kad ne bude tu, neće više biti ni Tz city, a Sloga bi bila svakao u tom nekom kantonalnom rangu. jasno je da će se taj scenarij desiti prije ili poslije, dok će Sloboda vjerovatno, tj sigurno nadživiti sve nas.
Sretno Slobodi i slobodašima i da hairli vrate klub na stare staze.
Kako da ne! Uhvatili se gradske sise i doje. Proleter iz Slavinovica da dobije kesa kao gorki, iste ako ne i vece uspijehe bi imao.

Sloboda jeste trenutno u krizi, ali nakon kiše uvijek dodje sunce. Svidjalo se nekome ili ne, Sloboda je jedan od simbola u sportu nase domovine. Ne samo fudbal, nego i drugi sportovi koji su dio ove sportske porodice.

BiH ovo što ima, mora pokušati ocuvati. Siromašni smo i to moramo prihvatiti. Nemam ništa protiv vaseg kluba, ali morate prihvatiti činjenicu da je Sloboda bila i ostala klub NO 1 u regiji SI Bosna i tako ce biti do kraja nasih zivota.

Pozdrav.
Nista ja nemam protiv Slobode! Naprotiv, nikad mi nemoze biti bolji npr. Celik od Slobode. Postoje druge stvari koje meni licno nisu prirodne, naj blaze receno. Sam znas u kakvoj je situaciji, sta se desavalo u proteklih par godina, da je na granici normalnog funkcionisanja. Stav simpatizera, navijaca mi nije jasan, zasto se to samo tako gleda, cisto propadanje, kao i Dite i mnogih drugih sportskih kolektiva u Tuzli. Sa druge strane imas kolektiv, koji je zdrav, finansijski stabilan. E njemu se nalaze mane kako je juce nastao, kako je "izbjeglicki" i dr. Da nepricamo o stavu kako je grb sramotan, kako se "maksuz" naziva Sloga Simin Han, jer sramota je da se zove Tuzla City. Sav taj napor i trud da je bogdo ulozen u borbu za ocuvanje Slobode od ljudi koji je kontrolisu i prave to sto prave...Od stare ljubavi se ne zivi, ma kolko godina poatojali, ili imas para ili ne!
Tuzla City / Sloga Simin Han


zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la zenica1985 » 13 feb 2020, 20:47

Bit ce pravo zeznuto Sloboda,Celik i Mladost ovo se nece znati do zadnjeg kola ....
Sloboda po meni ima najvise sansi za ispadanje jer nisu se puno pojacali dva igraca ako se povrede ili kartonirana budu eto veliki problema....
Robijasi 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la prisonbreak » 13 feb 2020, 20:52

zenica1985 je napisao/la:
13 feb 2020, 20:47
Bit ce pravo zeznuto Sloboda,Celik i Mladost ovo se nece znati do zadnjeg kola ....
Sloboda po meni ima najvise sansi za ispadanje jer nisu se puno pojacali dva igraca ako se povrede ili kartonirana budu eto veliki problema....
Nemoj tako, sad ce drvlje i kamenje po nama. :thumbup:

Po meni je to sve u 5 deka, Celik moze odskociti, a moze se srozati, ziva lutrija. Od registracije, od toga koliko ce stranci pokazati al se registruje. Sloboda nije puno mjenjala, imaju neki veci mir sada, ova uprava mi djeluje korektno sto moze bas dosta valjati. Mladost ima dosta dobrih igraca, al su mi potanki na stoperskoj poziciji, a to Celikov navijac najbolje zna. Isakovic i ovaj mladi sto dosao, otisao im Horic otisao Hasic..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Wolffire » 13 feb 2020, 22:58

Bit ce mrtva trka do kraja. Čelik po cv-u doveo nekoliko top igrača. Sad sta ce biti sa registracijom a i ograničeni su kao i svi na četiri stranca.
Sloboda vjerovatno igra na mir u kući.
Mi smo s druge strane dosta ispartali ekipu. Kvaliteta ima sigurno sad hoće li biti i sreće vidjet ćemo.

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la djulbastije » 14 feb 2020, 08:20

ćelik sigurno neće!
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la MMA075 » 14 feb 2020, 10:21

ćelik će u evropu 100% kako su njegovi navijaći i najavljivali

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 14 feb 2020, 10:42

[quote=prisonbreak post_id=7492043 time=1581623572 user_id=42177]
[quote=zenica1985 post_id=7492038 time=1581623238 user_id=29064]
Bit ce pravo zeznuto Sloboda,Celik i Mladost ovo se nece znati do zadnjeg kola ....
Sloboda po meni ima najvise sansi za ispadanje jer nisu se puno pojacali dva igraca ako se povrede ili kartonirana budu eto veliki problema....
[/quote]

Nemoj tako, sad ce drvlje i kamenje po nama. :thumbup:

Po meni je to sve u 5 deka, Celik moze odskociti, a moze se srozati, ziva lutrija. Od registracije, od toga koliko ce stranci pokazati al se registruje. Sloboda nije puno mjenjala, imaju neki veci mir sada, ova uprava mi djeluje korektno sto moze bas dosta valjati. Mladost ima dosta dobrih igraca, al su mi potanki na stoperskoj poziciji, a to Celikov navijac najbolje zna. Isakovic i ovaj mladi sto dosao, otisao im Horic otisao Hasic..
[/quote]

Ma zasto bi drvlje i kamenje. Kad neko pljuje po Slobodi, onda i mi po njegovom klubu, mada se u vecini slucajeva svi zezamo na racun nekog kluba, samo je pitanje hocel se neko upecat. 😁

Svi smo mi svjesni mana nasih klubova i Uprava, ali navijacki uvijek gledas s pozitivnije strane, ne zelis vjerovati u najgori ishod.
Eh sad, i sam si odgovorio kako bih i ja. Sloboda nije puno mijenjala, odbranu su pojacali kao najkriticniji dio tima jer su puno golova primali, trenutno je nova Uprava smirila strasti i redovno se sve placa pa cemo vidjeti je li to dovoljno.
Celik je uradio totalni remont, po CV-u jaci nego na polusezoni, novi igraci nisu prosli pripreme sa ekipom i pitanje je kad ce se registrovati svi ti igraci i kako ce se uklopiti. Sa materijalne strane sigurno turcin nece dozvoliti nemir i slican scenario kao prije par mjeseci i tu se nemate sta brinuti.

Jedino me strah kupovine sudija i malverzacija, nebitno s' cije strane.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Sariel1987 » 14 feb 2020, 10:44

znas kako kazu u strahu su velike oci pa se svasta i napise... :D
samo da na kraju ne ispadnemo i mi i vi :urnebes: :crazy:

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Chapman1886 » 15 feb 2020, 21:59

Slobosa neće
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 15 feb 2020, 22:11

Hoce, uz Zvijezdu i Mladost jedini kandidat.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Dost » 15 feb 2020, 22:33

A Čelik da dovede Salaha i Kulibalya đaba kad imaju stručnjaka na klupi. Rekorder frajer...

https://www.tportal.hr/sport/clanak/ima ... o-20180523

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Osim13 » 15 feb 2020, 22:56

Pa ne reče on džaba da je za promjenu fino i pobjediti
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 16 feb 2020, 00:19

😂😂😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, bagniadiluca, POBJECIuCG, since1948 i 50 gostiju.