Podfurmi (propalih) ''velikana''

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 05 jun 2019, 11:30

:roll: Vanja :tralala:
Šta ćeš samnom kasnije pa ako nemaš djevojku platim ti ja nije problem ako nemaš, ako te treba i pogurati za dnevnicu samo reci znam da nije lako ljudima poput tebe niti škole imaš (barem tako izgleda iz priloženog) a nisi nešto posebno ni sposoban. Sve ti se svodi na prepucavanja i vrijeđanja idi podržaji u ubicu Vuka a sutra skandiraj Mirzino ili Vedranovo ime :roll: a da Vuk je ipak puno sjeveru dao tako ste to pravdali sorry moja greška oprosti neću ti nikad više ništa reći ne treba izmišljati da s tebe razbije :salut: :tralala: :guz:
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

Whiteredangel
Kontakt:

PostPostao/la Whiteredangel » 05 jun 2019, 11:30

Pa nisi, kao ni jedan onaj mazlum sto se naziva navijacem svinjskog. Sve mahom doseljenici u Mostar iz srednje Bosne i iz zapadne Hercegovine (citaj skutorije) .[/quote]

Ti iz srednje Bosne su uglavnom stanovnici istočne strane, a ja niti sam iz Bosne, ni iz "skutorije", niti živim u mostaru, ali navijam za zrinjski... A vidim u tebe je jučer na blagdanskom stolu bilo mnogo prasetine pa ti se zapliće jezik, lijepo lijepo
Na prvo mjesto stani i ostani!

Hajdeee
Kontakt:

PostPostao/la Hajdeee » 05 jun 2019, 11:32

Koliko vi pojma nemate sa zivotom, tacno se vidi po pisanjima.

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 05 jun 2019, 11:41

UstanikSBII WroteColon:roll: Vanja :tralala:
Šta ćeš samnom kasnije pa ako nemaš djevojku platim ti ja nije problem ako nemaš, ako te treba i pogurati za dnevnicu samo reci znam da nije lako ljudima poput tebe niti škole imaš (barem tako izgleda iz priloženog) a nisi nešto posebno ni sposoban. Sve ti se svodi na prepucavanja i vrijeđanja idi podržaji u ubicu Vuka a sutra skandiraj Mirzino ili Vedranovo ime :roll: a da Vuk je ipak puno sjeveru dao tako ste to pravdali sorry moja greška oprosti neću ti nikad više ništa reći ne treba izmišljati da s tebe razbije :salut: :tralala: :guz:

Prvo,sto se tice žena ti dobro znas da ja u Grude i okolinu dolazim u radnim danima kad ste vi na poslu...

O sposobnosti najbolje ce reci Ivanica kada pita "Kako vi stalno možete,a ovi nasi jednom mjesecno"...

Drugo,da te malo naucim o tvojim korijenima,posto evidentno je skolu nisi nikad ni vidio...

FRA IVO MARKOVIĆ: “OVDJE NEMA HRVATA, MI SMO BOSANSKI KATOLICI!”

Trece,prvi si se javio autoru teksta "Iako dolazi iz Sirokog Brijega (Listice) iza njega je zavidna karijera..."

Cetvrto,o pokojniku se pise sa postovanjem kao sto sam ja napisao za Bandica i to te tvoja vjera treba da nauci,medjutim posto se zna odakle dolazi najvise pripadnika UDBE,ne cudi me tvoja beskarakternost...

Peto,uvijek cu ovo ponavljati,koliko se ti god busao ova zastava je realnost... :bih:

I na kraju da te pitam,znas li koji artikl jedino kod vas ne možes kupiti,ako ne znas onda pogledaj odgovor...

Bijele čarape
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 05 jun 2019, 12:07, ukupno mijenjano 3 puta.

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 05 jun 2019, 11:47

Whiteredangel WroteColonPa nisi, kao ni jedan onaj mazlum sto se naziva navijacem svinjskog. Sve mahom doseljenici u Mostar iz srednje Bosne i iz zapadne Hercegovine (citaj skutorije) .

Ti iz srednje Bosne su uglavnom stanovnici istočne strane, a ja niti sam iz Bosne, ni iz "skutorije", niti živim u mostaru, ali navijam za zrinjski... A vidim u tebe je jučer na blagdanskom stolu bilo mnogo prasetine pa ti se zapliće jezik, lijepo lijepo[/quote]
Brato kakva prasetina bezveze je da se blamiras i pokusavas isprovocirati sveti muslimanski praznik. Begova corba tarhana dolma japrak sogan dolma buredzici leso meso teletina raznjici sa zara ruske grcke sopske salate poslje toga baklava od oraha pistacija hurmasice ruzice gurabije :ljepota: :ljepota: ne pomaze ni gajba donata :rol:

Svakome svoje **** nekome tradicionalne delicije a nekome malo oblandi i breskvica na stolu :thumbup: :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 05 jun 2019, 12:05

Vanja8 WroteColon

Prvo,sto se tice žena ti dobro znas da ja u Grude i okolinu dolazim u radnim danima kad ste vi na poslu...
Drugo,da te malo naucim o tvojim korijenima,posto evidentno je skolu nisi nikad ni vidio...
Trece,prvi si se javio autoru teksta "Iako dolazi iz Sirokog Brijega (Listice) iza njega je zavidna karijera..."
Cetvrto,o pokojniku se pise sa postovanjem kao sto sam ja napisao za Bandica i to te tvoja vjera treba da nauci,medjutim posto se zna odakle dolazi najvise pripadnika UDBE,ne cudi me tvoja beskarakternost...
I peto,uvijek cu ovo ponavljati,koliko se ti god busao ova zastava je realnost... :bih:

Evo opet pričaš na pamet po svom a da pojma nemaš ... Ja nisam ni rođen u BiH već u Švici. Majka mi Splita otac iz Hercegovine a sam osobno ovdje boravim zbog posla! Po čemu zaključuješ da sam uopće vijernik? Znači tipično tvoje generaliziranje ... A to ti vjerujem da se često u Grudama pošto većinom Bosanci muslimani (tj oni koji nemaju papire za EU) rade po plantažama smilja, od BiH papira nema ništa al opet se mogu okladiti da volim ovu zemlju više od tebe! Ti samo prosipaš priču i s takvima kao ti ne može čovjek fino! Pa klub ti je osvoji kup umjesto da slaviš visio si non stop na temi Širokog! Svaka čast svim normalnim ljudima ove zemlje ma kako se osjećali i zvali bili to Muslimani, Bošnjaci, Bosanci, Hrvati, Srbi .... Meni ne smeta mjesta ima evo i zastava :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: da ne misliš da me to vrijeda :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 05 jun 2019, 12:14

UstanikSBII WroteColon
Vanja8 WroteColon

I peto,uvijek cu ovo ponavljati,koliko se ti god busao ova zastava je realnost... :bih:

Evo opet pričaš na pamet po svom a da pojma nemaš ... Ja nisam ni rođen u BiH već u Švici. Majka mi Splita otac iz Hercegovine a sam osobno ovdje boravim zbog posla! Po čemu zaključuješ da sam uopće vijernik? Znači tipično tvoje generaliziranje ... A to ti vjerujem da se često u Grudama pošto većinom Bosanci muslimani (tj oni koji nemaju papire za EU) rade po plantažama smilja, od BiH papira nema ništa al opet se mogu okladiti da volim ovu zemlju više od tebe! Ti samo prosipaš priču i s takvima kao ti ne može čovjek fino! Pa klub ti je osvoji kup umjesto da slaviš visio si non stop na temi Širokog! Svaka čast svim normalnim ljudima ove zemlje ma kako se osjećali i zvali bili to Muslimani, Bošnjaci, Bosanci, Hrvati, Srbi .... Meni ne smeta mjesta ima evo i zastava :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: da ne misliš da me to vrijeda :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Edukacija uspijela... :zviz:

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 05 jun 2019, 12:21

Još da za tebe uspije di bi nam bio kraj :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: ajde živ bio i ti se meni popravi :bih:

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 05 jun 2019, 12:22

Ne lozi se bezveze na vanju, dosta je vidjeti sta pise po komentarima na portalu i pametnom dosta.

Sto se tice podforuma, Zvijezdi su ukinuli pdf kada je ispala iz premijer lige, iako za to ima sve potrebne uslove postavljene od strane admina. Medjutim, kada su ispali, ukinuli su ga opravdanjem kako samo premijerligasi mogu imat svoj pdf.

Najednom Borac magicno dobija pdf na pdfu Prve lige RS iako uopste nije aktivnija niti od teme Zvijezde niti od teme Veleza dok su bili u prvoj Fbih

P.s... da dodam, cisto sam onako napisao za primjer s obzirom da Zvijezdi sada i ne treba pdf. Ostalo par forumasa, ostalo sve neaktivno
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

"Lahko je biti navijač Kipra, budi navijač Zambije"

VolimVelez
Kontakt:

PostPostao/la VolimVelez » 05 jun 2019, 12:24

NeretvanskaPastrmka WroteColon
Whiteredangel WroteColon

Ti iz srednje Bosne su uglavnom stanovnici istočne strane, a ja niti sam iz Bosne, ni iz "skutorije", niti živim u mostaru, ali navijam za zrinjski... A vidim u tebe je jučer na blagdanskom stolu bilo mnogo prasetine pa ti se zapliće jezik, lijepo lijepo

Brato kakva prasetina bezveze je da se blamiras i pokusavas isprovocirati sveti muslimanski praznik. Begova corba tarhana dolma japrak sogan dolma buredzici leso meso teletina raznjici sa zara ruske grcke sopske salate poslje toga baklava od oraha pistacija hurmasice ruzice gurabije :ljepota: :ljepota: ne pomaze ni gajba donata :rol:

Svakome svoje **** nekome tradicionalne delicije a nekome malo oblandi i breskvica na stolu :thumbup: :wave:[/quote]

To mu je pamet strmkapa brate. A evo, vidis on prica ko je na istocnoj strani pa onda rece ne zivi u Mostaru. Pokupio frajer svu pamet svijeta preko foruma ili tv-a mozda. Kako se izblamira debilkan hahahahahahahahahahahahahaha

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 05 jun 2019, 12:26

UstanikSBII WroteColonJoš da za tebe uspije di bi nam bio kraj :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: ajde živ bio i ti se meni popravi :bih:

Možes ti kad hoces,nije lose za pocetak... :zviz:

Whiteredangel
Kontakt:

PostPostao/la Whiteredangel » 05 jun 2019, 13:02

VolimVelez WroteColon
NeretvanskaPastrmka WroteColon
Whiteredangel WroteColon

Svakome svoje **** nekome tradicionalne delicije a nekome malo oblandi i breskvica na stolu :thumbup: :wave:

To mu je pamet strmkapa brate. A evo, vidis on prica ko je na istocnoj strani pa onda rece ne zivi u Mostaru. Pokupio frajer svu pamet svijeta preko foruma ili tv-a mozda. Kako se izblamira debilkan hahahahahahahahahahahahahaha[/quote]
Ee selo moje podvelesko, češće sam ja u mostaru nego ti koji "živiš u njemu". Dok sam ja u centru grada na stadionu hšk zrinjski, ti u vrapcicima prodaješ sve po jednu marku, cigo jedan smrdljivi
Na prvo mjesto stani i ostani!

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 05 jun 2019, 13:17

Ee selo moje podvelesko, češće sam ja u mostaru nego ti koji "živiš u njemu". Dok sam ja u centru grada na stadionu hšk zrinjski, ti u vrapcicima prodaješ sve po jednu marku, cigo jedan smrdljivi

:urnebes: Seljacina, a iz centra Mostara. E nek sam i to dozivio. :rol:
Zadnja izmjena: nekoIzMostara, dana/u 05 jun 2019, 13:25, ukupno mijenjano 1 put.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 05 jun 2019, 13:21

Whiteredangel WroteColon

:lol: :lol: kako volim ove sto spominju neka podvelezja,vrapcice i te floskule u koje ni oni ne vjeruju dok im Zrinski prati 300-400 ljudi a nas 3-4 hiljade i ide po 3500 na gostovanje. Samo nastavi brato statistika je na tvojoj strani :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: lile, NKMramor i 16 gostiju.