Velež vs Zrinjski

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la MMM » 16 jun 2019, 20:44

FaustinoAsprilla je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la: :lol: :lol: izviždan ? možda bi bio da je netko i skontao da je tu . kakav spiker kakvi bakraci

https://www.****/vijesti/sport/nogomet/princ-sa-neretve-u-posjeti-hsk-zrinjski

djeluje stavrno uznemiren . ima i vise njegovih starijih slika iz lože gdje gleda utakmice zrinjskog .

meni ej nebitan ali mi drago vidit kako vas pece sto dodje i na stadion kad je tu :lol:
Ne znam jel izvizdan ili ne ali cinjenica je da je dusku ipak velez na prvom mjestu, kao recimo baki zrinjski, tarambi zribjski, jazi velez. ljudi su se odlucili da izaberu za koji tim navijaju i koji tim predstavlja njihov karakter.

najjadnije je sto npr. taramba sve i da hoce, ne smije doci u vrapcice jer bi mu se to zamjerilo. Slaven musa nije smio preuzet velez u vise navrata jer se bojao reakcije drustva ka njemu i njegovoj porodici. To je bas dno dna, ne kazem da su navijaci veleza cvjecke i da nije bilo sukoba sa smajicem, covicem itd. ali dusku se nikad nije zamjerio posjet prijateljima koje on ima u lozi zrinjskog, bivsim suigracima iz veleza.

Nisam siguran da bi tako nesto bilo da je ibrnuto, npr sulenti niko nikad a nije prigovorio a sjedio je medju normalnom rajom, ni u kakvoj lozi. Vjerovatno poslom, mozda je skautirao igraca, mozda ipak voli velez(u sto sam siguran, jer se sjecam da se i kacio i derao dok je tana bio u klubu, zbog toga sta su radili velezu).

Zapitam se sta bi se desilo sa se hasic pojavi na tribini pod bb, sumnjam da bi bio isti tretman.
kao da neko ovamo zna tko je taj hasic . oni koji prate nogomet su sigurno culi , ali evo ja covjeka ne bi prepoznao da prodje pored mene .

i ne sjecam se da je ikad bilo ikakvih neugodnosti prema bilo kome u lozi . i ne treba biti . ne zanima me kome je od tih legendi i ' legendi' sta draze . svak ima svoj izbor , eto ih tamo .

sto se muse tice covjek je svaki dan u kafani u c2 gdje su ' okorjeliji ' navijaci zrinjskog , to mu je raja i vjerujem da radi njih ne bi imao obraza preuzeti velez . sto se neke sire slike tice , ultrasa i sl , nebitan je lik totalno
Musa je sin poginulog branitelja i vjerovatno može više nego drugi!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 17 jun 2019, 11:37

Ova priča je pomalo isfurana .Ja volim Zrinju i meni je to bitno ako netko voli Velež,želju ili borac ja to poštujem .Volim zdravu zajebanciju i podyebavanje ali u nekakvim normalnim granicama.ovaj krkanluk ,degenecenje ,pljuvanje i sl.je najveća glupost i svakom iole normalnom je to bezveze ali šta ces ,ima nas svakakvih.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la drakensang » 17 jun 2019, 12:33

mirko1905 je napisao/la:Ova priča je pomalo isfurana .Ja volim Zrinju i meni je to bitno ako netko voli Velež,želju ili borac ja to poštujem .Volim zdravu zajebanciju i podyebavanje ali u nekakvim normalnim granicama.ovaj krkanluk ,degenecenje ,pljuvanje i sl.je najveća glupost i svakom iole normalnom je to bezveze ali šta ces ,ima nas svakakvih.
:thumbup:

Jeko ovaj momak sto je umro, msm sta mu bi, 94 godiste?

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la FSB » 20 jun 2019, 16:13

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:04, ukupno mijenjano 2 puta.

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la ultras94mostar » 29 jun 2019, 16:47

FSB je napisao/la:Koji su igrači prešli iz Veleža u Zrinjski i obratno?

Čitao sam negdje da smo im davno nekad uzeli dva igrača i golmana kada su ukinuti.

Interesuje me i ovo novije, od kada se igra Premijer liga BiH.
Tomislav Barisic, prije par sezona igrao za Velez, nedavno presao u Zrinjski iz Dinama II.

Avatar
lile
Postovi: 159
Pridružen/a: 22 dec 2009, 11:02
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la lile » 29 jun 2019, 17:02

Nikad u novije vrijeme niti jedan igrac nije presao direktno iz jednog u drugi klub. Ima onih sto su igrali i za jedne i druge ali direktni prelazak se jos nije desio.

RASanticeva
Postovi: 1015
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la RASanticeva » 02 jul 2019, 13:00

Pričalo se o Glibi kao da je uprava tražila njega kao pojačanje, ali to je otpisano u startu

Tu je bio i slučaj Ildara Klarića kojeg su neki navijači uzeli na zub jer je igrao za "komšije" što ja npr nikada nisam razumijeo. Šta me boli k***ac što je igrao za njih kao junior ili šta već - tu si sada i ako je profesionalac stiPu ga da igra
Mostar u srcu, Velež do groba

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la FSB » 03 jul 2019, 13:39

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la ultrabosnia » 06 jul 2019, 17:11

RAja koliko ulaznica vam trebaju osigurati po pravilniku za BB?
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la rodjak » 06 jul 2019, 17:23

ultrabosnia je napisao/la:RAja koliko ulaznica vam trebaju osigurati po pravilniku za BB?
5% od 20 000 je milja :?
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 06 jul 2019, 18:37

300 karata ce imat na raspolaganju.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 06 jul 2019, 20:34

Ici ce isto karata na obe strane,kao sto je i do sada bilo,samo je veliko pitanje hoceli bit ikako gostujucih navijaca na nasem derbiju,nazalost vec su pripremili teren da ne bude policija ce ovo glat odbit,prvo ovamo nocna utakmica jest ce **** tu a onda tamo sektor sa gostim odmah ce odbit.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Alminjo99 » 06 jul 2019, 22:02

GradKamena2 je napisao/la:Ici ce isto karata na obe strane,kao sto je i do sada bilo,samo je veliko pitanje hoceli bit ikako gostujucih navijaca na nasem derbiju,nazalost vec su pripremili teren da ne bude policija ce ovo glat odbit,prvo ovamo nocna utakmica jest ce **** tu a onda tamo sektor sa gostim odmah ce odbit.
Vrlo vjerovatno bi moglo biti bez gostujucih, s.ranje ako tako bude.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 06 jul 2019, 22:11

Ma bol ovi u muphnk je sranje zivo pravit ce problem zapamti sta ti kazem,nece da rade pa tako skidaju sa kurca

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Mancini » 06 jul 2019, 22:44

Hum94 je napisao/la:300 karata ce imat na raspolaganju.
A ako falsifikuju ulaznice, kao što su ranije nekada znali uraditi, moglo bi njih puno više biti. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la FSB » 06 jul 2019, 22:47

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la rodjak » 06 jul 2019, 22:47

GradKamena2 je napisao/la:Ici ce isto karata na obe strane,kao sto je i do sada bilo,samo je veliko pitanje hoceli bit ikako gostujucih navijaca na nasem derbiju,nazalost vec su pripremili teren da ne bude policija ce ovo glat odbit,prvo ovamo nocna utakmica jest ce **** tu a onda tamo sektor sa gostim odmah ce odbit.
ne razumijem bas najbolje zbog cega to ne bi trebalo biti gostujucih navijaca pod BB.Ako je to iz nekih razloga zbog policije,onda je policija nesposobna i treba te sve celne ljude policije smijeniti i staviti one koje mogu odgovoriti zadatku.I u drugim gradovima se igraju gradski debiji pa sve prodje (uglavnom) u najboljem redu i policija to vrlo profesionalno odradi.Policija nije tu da zabranjuje nekome dolazak negdje nego bi trebala biti tu kad se najavi neki skup da je u stanju da to kvalitetno obezbjedi i da zastiti sve ljude jednako,a ako to nisu u stanju nek se gone u 3 PM :evil: ne zasluzuju platu koju primaju.Zamisli da nasa nesposobna policija obezbjedjuje derbi recimo u BG gdje je na destke hiljada nabrijanih navijaca.Oni ovdje ne mogu regulisati derby gdje jos ogranice na par stoja gostujucih navijaca.Odmah ih treba sve otpustiti

Ovo za isti broj karata isto nije fer,ako moze stadion primiti tih 5% sto onda i to dodatno skracivati za 2/3.Pa je li se utakmica igra radi gledalaca ili sta.Ako nema domacin dovoljno svojih navijaca da parira gostujucim sta se tu moze. :roll:
Tako i u Evropi sigurno rade pa na nekom ogromnom stadionu ogranice gostujuce navijace na isti onaj broj koliko je njih bilo na tom nekom manjem stadionu u gostima,aha jasta su.
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Rodjeni81
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Rodjeni81 » 06 jul 2019, 22:51

Mancini je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:300 karata ce imat na raspolaganju.
A ako falsifikuju ulaznice, kao što su ranije nekada znali uraditi, moglo bi njih puno više biti. ;)
Pa gdje si Lancini tacno nam falis jebote :urnebes:
Nema druge nego da ti dodjes da regulises to, imas iskustva :lol:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Osim13 » 06 jul 2019, 23:19

Mancini je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:300 karata ce imat na raspolaganju.
A ako falsifikuju ulaznice, kao što su ranije nekada znali uraditi, moglo bi njih puno više biti. ;)
Tebra otvaraj kapije usrah se sav :beba:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 07 jul 2019, 00:55

rodjak je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Ici ce isto karata na obe strane,kao sto je i do sada bilo,samo je veliko pitanje hoceli bit ikako gostujucih navijaca na nasem derbiju,nazalost vec su pripremili teren da ne bude policija ce ovo glat odbit,prvo ovamo nocna utakmica jest ce **** tu a onda tamo sektor sa gostim odmah ce odbit.
ne razumijem bas najbolje zbog cega to ne bi trebalo biti gostujucih navijaca pod BB.Ako je to iz nekih razloga zbog policije,onda je policija nesposobna i treba te sve celne ljude policije smijeniti i staviti one koje mogu odgovoriti zadatku.I u drugim gradovima se igraju gradski debiji pa sve prodje (uglavnom) u najboljem redu i policija to vrlo profesionalno odradi.Policija nije tu da zabranjuje nekome dolazak negdje nego bi trebala biti tu kad se najavi neki skup da je u stanju da to kvalitetno obezbjedi i da zastiti sve ljude jednako,a ako to nisu u stanju nek se gone u 3 PM :evil: ne zasluzuju platu koju primaju.Zamisli da nasa nesposobna policija obezbjedjuje derbi recimo u BG gdje je na destke hiljada nabrijanih navijaca.Oni ovdje ne mogu regulisati derby gdje jos ogranice na par stoja gostujucih navijaca.Odmah ih treba sve otpustiti

Ovo za isti broj karata isto nije fer,ako moze stadion primiti tih 5% sto onda i to dodatno skracivati za 2/3.Pa je li se utakmica igra radi gledalaca ili sta.Ako nema domacin dovoljno svojih navijaca da parira gostujucim sta se tu moze. :roll:
Tako i u Evropi sigurno rade pa na nekom ogromnom stadionu ogranice gostujuce navijace na isti onaj broj koliko je njih bilo na tom nekom manjem stadionu u gostima,aha jasta su.
Bgt pa nije prvi derbi da se igra,zadnjih 4-5 je tako bilo,Za europske utakmice prijavljen je kapacitet od 9000 sjedecih mjesta i napravljen gostujući boks sa otprilike 450 stolica.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”