Velež vs Zrinjski

mma_hz
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la mma_hz » 22 okt 2019, 19:54

Whiteredangel je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:
crozla je napisao/la:Ne vjerujes, a kad se lazu da su Zrinjskom nabili kompleks, to je neprocijenjivo. Prije nece biti ove lige, vec velez biti prvak iste. Ogromna.je razlika u rezultatu. Zrinjski za 20 godina pise najvece uspjehe mostarskog nogometa, visestruki prvak. Jednom i velez mora.pobjediti. Trebat ce.im bodovi u borbi za opstanak.

Velež ima ono što Zrinjski nikada neće imati ..istinsku ljubav od strane navijača.
Vrlo je jednostavno , neke se stvari ne mogu kupiti novcem ! Došlo vas 170 , a suplju udarate kao malo karata dobili pa pravite alibi s tim ...ljudi vas prebrojali :mrgreen:
Nakarada iz Međugorja će završiti kao i Brotnjo, kao i aluminijski ...samo je pitanje dana, godine , džaba titule , džaba sve ... jednom kad padne nikad se više neće ustati ...

to je razlika između malih i velikih, prirodnih i vještačkih ... ;)

Kao prvo da kazem da necu sebi dopustiti da budem kao ti papcina zadojena nacionalizmom i vjerskim ekstremizmom...
Sto se tice ljubavi prema klubu mislim da ti nije uredu i nije na mjestu to sranje o tome kao velež ima istinsku ljubav navijača, Zrinjski to nema,bola napusi se karine za to...
Svima je vec poznato i nema dileme koliko navijači vole Zrinjski i koliko im on znači...
Evo uzet cu primjer sebe koji nisam niti blizu (trenutno) onima koji su najviše uz Zrinjski ,ali brate evo ja koji zivim u Splitu potegnem put (cca 2 ipo sata u jednom i 2 ipo sata u drugom smjeru) na vecinu utakmica Zrinjskog pod bijelim brijegom,a ponekad odem i na gostovanje... Necu ti govoriti koliko love na to potrosim,koliko se puta sa zenom posvadam,koliko slobodnih dana i godišnjeg na poslu potrosim na Zrinjski ... I ni u jednom trenutku mi nije zao,cak ni kad izgubi,cak ni kad se igrači postave ko da su klub iz zupanijske... I ti ces meni reci Zrinjski to nema... Ja bola respektiram svakog navijača koji istinski voli svoj klub pa i navijača veleza... Evo npr ovaj pastrmka koji je cesto naporan sa seoskim forama,ali vidi se da covjek istinski voli svoj klub i da je vjerojatno na svakoj utakmici i takvima respekt,a ti i bilo koji drugi prdekavac bilo s vase ili nase strane mozete ga obalit... eto...

E je bo me caca sto dzaba vrijeme potrosi citajuci ovo sranje.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 22 okt 2019, 19:57

mostar_mo je napisao/la:
crozla je napisao/la:Ne vjerujes, a kad se lazu da su Zrinjskom nabili kompleks, to je neprocijenjivo. Prije nece biti ove lige, vec velez biti prvak iste. Ogromna.je razlika u rezultatu. Zrinjski za 20 godina pise najvece uspjehe mostarskog nogometa, visestruki prvak. Jednom i velez mora.pobjediti. Trebat ce.im bodovi u borbi za opstanak.

Velež ima ono što Zrinjski nikada neće imati ..istinsku ljubav od strane navijača.
Vrlo je jednostavno , neke se stvari ne mogu kupiti novcem ! Došlo vas 170 , a suplju udarate kao malo karata dobili pa pravite alibi s tim ...ljudi vas prebrojali :mrgreen:
Nakarada iz Međugorja će završiti kao i Brotnjo, kao i aluminijski ...samo je pitanje dana, godine , džaba titule , džaba sve ... jednom kad padne nikad se više neće ustati ...

Istinska ljubav, koji idiotizam. Ljubav u krscanstvu je izbor pojedinca. Mene osobito ne.zanima.da li je tvoja ljubav za curu, zenu, sestru velez istinska, takvu glupost je tesko i
I shvatiti. Zrinjski i da se ugasi ti neces dozivjeti da velez bude uspjesnij u mostaru , a gdje u daytonsko izdrkotini. Vjeruj.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Baader
Kontakt:

Post Postao/la Baader » 22 okt 2019, 20:50

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 22 okt 2019, 20:53

crozla je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:

Istinska ljubav, koji idiotizam. Ljubav u krscanstvu je izbor pojedinca. Mene osobito ne.zanima.da li je tvoja ljubav za curu, zenu, sestru velez istinska, takvu glupost je tesko i
I shvatiti. Zrinjski i da se ugasi ti neces dozivjeti da velez bude uspjesnij u mostaru , a gdje u daytonsko izdrkotini. Vjeruj.

Da je njemu dozivjet da vi prestanete silovat i zenit svoje rodice da mu se stomak ne okrece svaki dan...

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 22 okt 2019, 21:01

@gruezi tako ti je govorio otac dok ti je majku kupova na standu?

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 22 okt 2019, 21:06

crozla je napisao/la:@gruezi tako ti je govorio otac dok ti je majku kupova na standu?

Aaa pa ti nisi normalan.... Pa otac od praljka je silovao svoju rodicu to je javna tajna.....nije valjda di mislis da onakav degenerik moze ispasti bez genetske mutacije...jbg pojedina albanska plemena su imali taj obicaj prije par stotina godina ocigledno vam je to ostalo do dana danasnjeg....bolje i to nego koze silovat

MMM
Kontakt:

Post Postao/la MMM » 22 okt 2019, 21:13

Ima li iko da ovom grueziju nađe kakvu sojku da se omleči i on!
Vi ste htjeli živjet s nama, zato nas sad trpite!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!
Gradonačelnik u sjeni!

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 22 okt 2019, 21:35

Najbolja moguća odluka koalicije HDZ-SDA je bila ta da ugase Aluminij...Sad Ce svi ti vani aBd i smanjice se broj kroata.Jos malo i bice roma vise od njih.ABd in Shaa Allah.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Rigoletto
Kontakt:

Post Postao/la Rigoletto » 22 okt 2019, 22:23

Radi se zapravo o sirotinji bez pasosa i perspektive... :kafa:
goveđigulašmajka

MMM
Kontakt:

Post Postao/la MMM » 22 okt 2019, 22:37

A nadaju se opet hotelima na moru kad se posvade sa komšijama
Vi ste htjeli živjet s nama, zato nas sad trpite!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!
Gradonačelnik u sjeni!

Stone Island
Kontakt:

Post Postao/la Stone Island » 22 okt 2019, 22:47

MMM je napisao/la:A nadaju se opet hotelima na moru kad se posvade sa komšijama

Rigoletto je napisao/la:Radi se zapravo o sirotinji bez pasosa i perspektive... :kafa:

Kako je zivjeti u tudjoj drzavi ? :guz:

tutankamon1905
Kontakt:

Post Postao/la tutankamon1905 » 22 okt 2019, 22:52

mma_hz je napisao/la:Najbolja moguća odluka koalicije HDZ-SDA je bila ta da ugase Aluminij...Sad Ce svi ti vani aBd i smanjice se broj kroata.Jos malo i bice roma vise od njih.ABd in Shaa Allah.

Jesam li ja tebe zamjenio s nekim drugim? Cinio si mi se kao ok lik, al sad zadnjih par dana vidim da nisi bas normalan. Jel te nesto u zadnje vrijeme prebacilo ili ima neko sa sličnim nickom

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 23 okt 2019, 06:37

mma_hz je napisao/la:Najbolja moguća odluka koalicije HDZ-SDA je bila ta da ugase Aluminij...Sad Ce svi ti vani aBd i smanjice se broj kroata.Jos malo i bice roma vise od njih.ABd in Shaa Allah.

Mozda se dogovore i da ispune Alijinu zelju, 23% u amanet turskoj. To je izvjesnije. Sve je moguce, Imat ce i Europa svoju palestinu.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 23 okt 2019, 08:48

crozla je napisao/la:

Mozda se dogovore i da ispune Alijinu zelju, 23% u amanet turskoj. To je izvjesnije. Sve je moguce, Imat ce i Europa svoju palestinu.

Bogami na alijne zelje su se popisali bosnjaci mostara gorazda i krajine....armija je 95u docekala sa 33 posto teritorije a bogami kad dodas glamoc u kojem ima bukvalno isti broj i jednih i drugih i trecih te povratnicka naselja u okupiranom dijelu ( u srebrenici vecina, pola opstine zvornik etnicki cist bosnjacki prostor, kozarac , janja, vukosavlje, okolica doboja) dodze to na dobrih 40 posto...dodaj sandzak koji ce ako Bog da biti zamjenjen za potez od zvornika do trebinja, pa gdje brcko valja i to mijenjat , ne brini se ti...ako ikad dodze do raspada bosne njima ode dobrih 75 posto a ni milimetar mostara nece van bosne...to budi siguran...a palestinizirana su ti sva 3 naroda u bosni...pogledaj mapu...

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 23 okt 2019, 08:57

tutankamon1905 je napisao/la:

Jesam li ja tebe zamjenio s nekim drugim? Cinio si mi se kao ok lik, al sad zadnjih par dana vidim da nisi bas normalan. Jel te nesto u zadnje vrijeme prebacilo ili ima neko sa sličnim nickom

Nisi me zamijenio,ali ne ide vise pod kozu..pljuvanje drzave u kojoj zivis,slavljenje ratnih zlocinaca itd itd.
Ne moze tebe neko kamenjati stalno a ti njemu hljeb davati zauzvrat-
Niko ne brani vama vas identitet(bar ne ja,niti to moze ko zabraniti,niti treba zabraniti itd),ali bez vrijedjanja drzave u kojoj zivite htjeli ili ne..ne mozete vi slaviti UZP i ocekivati opet da je sve ok
Onda dodje do toga da od nekad "normalnog" ,dobijete "nenormalnog".
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 23 okt 2019, 09:13

gruezi je napisao/la:
crozla je napisao/la:

Bogami na alijne zelje su se popisali bosnjaci mostara gorazda i krajine....armija je 95u docekala sa 33 posto teritorije a bogami kad dodas glamoc u kojem ima bukvalno isti broj i jednih i drugih i trecih te povratnicka naselja u okupiranom dijelu ( u srebrenici vecina, pola opstine zvornik etnicki cist bosnjacki prostor, kozarac , janja, vukosavlje, okolica doboja) dodze to na dobrih 40 posto...dodaj sandzak koji ce ako Bog da biti zamjenjen za potez od zvornika do trebinja, pa gdje brcko valja i to mijenjat , ne brini se ti...ako ikad dodze do raspada bosne njima ode dobrih 75 posto a ni milimetar mostara nece van bosne...to budi siguran...a palestinizirana su ti sva 3 naroda u bosni...pogledaj mapu...

Svaka cast za razmisljanje o razmjeni. Uzmi sine 357, sjaj u oci, izjebi si mater i ubi.se. Tebe je i plavusha.u vicu nadhebala.

mostar_mo
Kontakt:

Post Postao/la mostar_mo » 23 okt 2019, 10:15

Whiteredangel je napisao/la:
Kao prvo da kazem da necu sebi dopustiti da budem kao ti papcina zadojena nacionalizmom i vjerskim ekstremizmom...
Sto se tice ljubavi prema klubu mislim da ti nije uredu i nije na mjestu to sranje o tome kao velež ima istinsku ljubav navijača, Zrinjski to nema,bola napusi se karine za to...

pa dobro majka mu stara ja ne znam ko pjeva nema Veleža, nema Starog mosta , srusile ga ustaše itd itd...

ko skandira presudjenom ratnom zločincu ....ko maše zastavama vatikana itd itd ...

jesi ti normalan uopšte il si toliko drzak i bezobrazan da meni prebacuješ nacionalizam i vjerski ekstremizam , a prije par dana ste nastupili sa ovim gore repertoarom?

ja nisam čuo niti jedan glas ...niti jednu nacionalističko -vjersku uvredu sa naše strane ...upitaj Milu Puljica i ostale iz rukovodstva jel bila ijedna uvreda?

a vi zastavice bacate po wc šoljama i onda meni kažeš da sam ja nacionalista ...

pa naravno da jesam sunce ti žarko ...ima da vas podavim takve kakvi ste .. sta treba...da se naguzim i još vazelinom da podmažem guzicu ?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

1922VFC1981
Kontakt:

Post Postao/la 1922VFC1981 » 23 okt 2019, 10:56

Oooooo ultrasiii ce svima namaaa racku pusitiiii :opaopa:
1-0 :bih:
1922

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 23 okt 2019, 11:32

Mozda se dogovore i da ispune Alijinu zelju, 23% u amanet turskoj. To je izvjesnije. Sve je moguce, Imat ce i Europa svoju palestinu.[/quote]

Bogami na alijne zelje su se popisali bosnjaci mostara gorazda i krajine....armija je 95u docekala sa 33 posto teritorije a bogami kad dodas glamoc u kojem ima bukvalno isti broj i jednih i drugih i trecih te povratnicka naselja u okupiranom dijelu ( u srebrenici vecina, pola opstine zvornik etnicki cist bosnjacki prostor, kozarac , janja, vukosavlje, okolica doboja) dodze to na dobrih 40 posto...dodaj sandzak koji ce ako Bog da biti zamjenjen za potez od zvornika do trebinja, pa gdje brcko valja i to mijenjat , ne brini se ti...ako ikad dodze do raspada bosne njima ode dobrih 75 posto a ni milimetar mostara nece van bosne...to budi siguran...a palestinizirana su ti sva 3 naroda u bosni...pogledaj mapu...[/quote]

Svaka cast za razmisljanje o razmjeni. Uzmi sine 357, sjaj u oci, izjebi si mater i ubi.se. Tebe je i plavusha.u vicu nadhebala.[/quote]

Hahaha a sta bi ti djecace...prikrajao granice a da pritom neizgubis ili ne das nista zauzvrat...e nece moci...sljedeci put kad budes **** rodicu stavi kondom da nebi jos jedan degenerik poput tebe dosao na ovaj svijet

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Admir74, nekoIzMostara, prisonbreak i 16 gostiju.