Velež vs Zrinjski

crozla
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la crozla » 23 okt 2019, 18:50

Zahebancija, iz krajnosti u krajnost.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

ManciniLevatKlasican
Kontakt:

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 23 okt 2019, 18:55

Oko cega i vi prdite danima...

Ovaj put Velez bolji i na terenu i na tribinama, okrenuti se Celiku pa Slobodi, Zrinjski zaboravljen do sljedeceg puta.
Forzza Velez

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 23 okt 2019, 19:17

ManciniLevatKlasican je napisao/la:Oko cega i vi prdite danima...

Ovaj put Velez bolji i na terenu i na tribinama, okrenuti se Celiku pa Slobodi, Zrinjski zaboravljen do sljedeceg puta.

On ne postoji. Tako je i normalno, sportski. Treba valjda 6 mjeseci pisati o tome tko je zastavicu denknul v šolju, ne?
Mogao je tko je htio. Dobro.je.poznata i razotkrivena u Jajcu, gdje si je ono brko simbole...ides ti sada, moze.jedna.Pralja rakitanka? Pa onda.dva.retencic... pa uljeti pitar.sa.kukom s Brijega, a BiH nogomet troclano cudoviste gdje i trener golmana.iz reda dolazi...idiu3pm

BiH je ludilo. Jos metkovic i poljubi me u guzu, karam novu muzu...

Mostarwolf1981
Kontakt:

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 24 okt 2019, 00:06

I onda se cudimo sto nam se raznorazna sranya desavaju, ovaj ubio onog, oni pretukli ovog , zaklo itd.. samo pitanje za ove napaljene hdz botove, zapitate li se kakvi ste vi to ljudi? Imate li ista ljudsko u sebi ili vas uce kuci da mrzite sve oko sebe sto nije rvatsko? Obicni ljudski izmet. Cast izuzecima :bih:

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 07:03

Mostarwolf1981 je napisao/la:I onda se cudimo sto nam se raznorazna sranya desavaju, ovaj ubio onog, oni pretukli ovog , zaklo itd.. samo pitanje za ove napaljene hdz botove, zapitate li se kakvi ste vi to ljudi? Imate li ista ljudsko u sebi ili vas uce kuci da mrzite sve oko sebe sto nije rvatsko? Obicni ljudski izmet. Cast izuzecima :bih:

Nekada ti polaziste moze biti i tko kaze, ne? Osobno mislim da je to u ovom slucaju. Ne mrzim sve.sto nije hrvatsko, al'me to isto i ne.privlaci, jeb.ga takvi su Hrvati od stoljeca7og, samo ponos. Najveci ratnici protiv Turaka, Napoleonovi igraci, a iznad svega ponos rimskih careva
Ratnici. Krepat a ne molat, kapish?

Mostarwolf1981
Kontakt:

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 24 okt 2019, 09:51

Ima li ijedan post a da se ne dohvatite historije? Zivis u 21.st ,a ne u 7. yebo ga ti.
21st century,not 7th , kapish?

Enigma
Kontakt:

Post Postao/la Enigma » 24 okt 2019, 11:20

Admine sve sto nije u vezi derbija brisi...zakljucak komsinice zguzene kako na terenu tako i na tribinama ..do sljedeceg derbija
MUSVDG

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 11:30

Mostarwolf1981 je napisao/la:Ima li ijedan post a da se ne dohvatite historije? Zivis u 21.st ,a ne u 7. yebo ga ti.
21st century,not 7th , kapish?

Nema, sto pitas.?Zrinjski nema historiju. Iz krajnosti u krajnost, je.bo velez i zrinjski to su ucmali klubovi.

mostar_mo
Kontakt:

Post Postao/la mostar_mo » 24 okt 2019, 11:42

crozla je napisao/la:
Nekada ti polaziste moze biti i tko kaze, ne? Osobno mislim da je to u ovom slucaju. Ne mrzim sve.sto nije hrvatsko, al'me to isto i ne.privlaci, jeb.ga takvi su Hrvati od stoljeca7og, samo ponos. Najveci ratnici protiv Turaka, Napoleonovi igraci, a iznad svega ponos rimskih careva

kapiramo ..kapiramo kakvi ste ratnici ...znamo vas iz 93. , iz sjevernog logora , bijelog polja, vrapcica , rastana , carskih vinograda , a Boga mi iz Šantićeve , sa Bulevara ...bolje naoružanijih , a vecih kukavica na vidjesmo otkad postojimo .. ni milimetra za godinu dana , a izgubili mnogo toga .. :mrgreen:
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 12:17

mostar_mo je napisao/la:
crozla je napisao/la:

kapiramo ..kapiramo kakvi ste ratnici ...znamo vas iz 93. , iz sjevernog logora , bijelog polja, vrapcica , rastana , carskih vinograda , a Boga mi iz Šantićeve , sa Bulevara ...bolje naoružanijih , a vecih kukavica na vidjesmo otkad postojimo .. ni milimetra za godinu dana , a izgubili mnogo toga .. :mrgreen:

Uopce.nije vazno sto ti mislis i znas. Nikome nije stalo do tvog misljenja. Relevantnost?
Zadnja izmjena: crozla, dana/u 24 okt 2019, 12:21, ukupno mijenjano 1 put.

VolimVelez
Kontakt:

Post Postao/la VolimVelez » 24 okt 2019, 12:21

Crozpa glup si i moris, idi peglaj stoljnake , kraj je sezone
Mostar u srcu Velež do groba !

mostar_mo
Kontakt:

Post Postao/la mostar_mo » 24 okt 2019, 12:22

crozla je napisao/la:Nikome nije stalo do vaseg misljenja.

Pa si zato potrcao ko muha na vnogo da repliciras ?
Aj razligu putove jedan skhutorski.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 12:22

VolimVelez je napisao/la:Crozpa glup si i moris, idi peglaj stoljnake , kraj je sezone

Idem ti i sa zenkom stirkati, opija ju miris lavande...

VolimVelez
Kontakt:

Post Postao/la VolimVelez » 24 okt 2019, 13:04

crozla je napisao/la:
VolimVelez je napisao/la:Crozpa glup si i moris, idi peglaj stoljnake , kraj je sezone

Ok samo prestani morit.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 24 okt 2019, 18:27

crozla je napisao/la:
Mostarwolf1981 je napisao/la:I onda se cudimo sto nam se raznorazna sranya desavaju, ovaj ubio onog, oni pretukli ovog , zaklo itd.. samo pitanje za ove napaljene hdz botove, zapitate li se kakvi ste vi to ljudi? Imate li ista ljudsko u sebi ili vas uce kuci da mrzite sve oko sebe sto nije rvatsko? Obicni ljudski izmet. Cast izuzecima :bih:

Prvo vi na kamenjaru ste albanci a ovi u srednjoj bosni bosnjaci katolici.... Vi dole **** svoje rodice ali kod hrvata a pogotovo bosnjaka toga nema...drugo da vam nije bosnjaka bilo granica srbije bi bila 15 km od zagreba...toliko o vasoj hrabrosti....a o 93coj i sjevernom logoru da ne pricamo....a bogami ove slike i videa iz dreznice vam ne ide u prilog...ubise vas ovi crveni... Jos samo da vas krenu hebat u cmar nakon sto vas prebiju pa da i vi osjetite kako je vasim rodicama kad ih silujete

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 19:34

VolimVelez je napisao/la:
crozla je napisao/la:

Ok samo prestani morit.

Dajes malecku, u postelju meHku? Bipsic?

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 24 okt 2019, 19:38

gruezi je napisao/la:
crozla je napisao/la:

Prvo vi na kamenjaru ste albanci a ovi u srednjoj bosni bosnjaci katolici.... Vi dole **** svoje rodice ali kod hrvata a pogotovo bosnjaka toga nema...drugo da vam nije bosnjaka bilo granica srbije bi bila 15 km od zagreba...toliko o vasoj hrabrosti....a o 93coj i sjevernom logoru da ne pricamo....a bogami ove slike i videa iz dreznice vam ne ide u prilog...ubise vas ovi crveni... Jos samo da vas krenu hebat u cmar nakon sto vas prebiju pa da i vi osjetite kako je vasim rodicama kad ih silujete

Tebi je genetika na koridi. Bakonjino sjeme, kaze u 700 bivoljica uletao, znanstvenice. Znas onu kada.mujica.i haso u paklu moraju jesti gofna? Velezzz,ale.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 24 okt 2019, 19:56

Crozla de mi reci drug, ali najozbiljnije te pitam, jesil ti molio red army da te prestanu tuci u dreznici...mislim ljuda vas tuku ko volove na koridi, izivljavaju se na vama.. ali nisu vase rodice nista skrivile...sto se izivljavate na njima

VolimTz
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 24 okt 2019, 21:00

Gdje je onaj @giljotina, bolja je ova tema od one njegove.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

VolimVelez
Kontakt:

Post Postao/la VolimVelez » 24 okt 2019, 21:02

gruezi je napisao/la:Crozla de mi reci drug, ali najozbiljnije te pitam, jesil ti molio red army da te prestanu tuci u dreznici...mislim ljuda vas tuku ko volove na koridi, izivljavaju se na vama.. ali nisu vase rodice nista skrivile...sto se izivljavate na njima

Ma jok, mijenjao lik stoljnake na jadranu, sezona mu u “domovini”, zato su mu drugovi iz slipcica i kruseva i vojna plakali ko piccckice , a vodja im se sakrio iza kombija

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: fks74, nekoIzMostara, revolt, vest i 14 gostiju.