Navijacki izvjestaji (PL BIH)

marun90
Postovi: 283
Pridružen/a: 04 nov 2019, 21:39
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la marun90 » 14 nov 2020, 21:49

vlakanje je napisao/la:
14 nov 2020, 21:45
sjecam se utakmice, svemirski brod fks bilo tada za Borac :lol: duljevic odigrao kao drogiran.
Jasta, mi vas tad uzeli ali opet ispali zbog rezultata sa Koseva. Lesinari digli parolu djaba malezijski milioni i turski avioni... Tako nesto

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la zlo87 » 14 nov 2020, 22:02

Moze li se napisati nesto vise o sukobima TM i RA sa obje strane i na koji je nacin pala zastava RA?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la SamoTravnik » 14 nov 2020, 22:11

RodjeniiBrato je napisao/la:
12 nov 2020, 22:50
SamoTravnik je napisao/la:
12 nov 2020, 21:15
Daj zivo me zanima dal' neko ima da je upucen u pravljenje ceke lesinarima u Tr ? Znam kako je zavrsilo, ko je bio ali me zanima ko je predlozio onako ofirnu lokaciju ? :lol:

I nije Tornado bacio sliku i otisao nego prosetao dijelom Banja Luke. To mozes prosipati nekome ko ne zna grad. ;)
Sta je s vama Gerilci? Kakvo je stanje u Gerili hoce li moci ista na bolje ici? Vidio sam neki dan na domacoj mala grupica je bila tamo na brdu iza gola.
Misle li Veležovci u Gerili ozivit pricu ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To su omladinci, osnovna skola i mozda par njih srednjoskolaca. Starija raja se uhvatila noge, vecina je napustila Travnik. Ja koliko sam upoznat samo je jedan Velezovac bio u Gerili a i on je preko grane. :D Na konto njega su Mostarci nocivali u Travniku a i obratno. Kakvo je stanje u drzavi, kroz 5-10 godina svaka grupa ce jace filijale imati u dijaspori nego u maticnoj drzavi. :damn:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 2986
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la KONTRASVIH » 14 nov 2020, 22:23

Ispresavija je brat na pocetku :urnebes:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 14 nov 2020, 22:28

zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:02
Moze li se napisati nesto vise o sukobima TM i RA sa obje strane i na koji je nacin pala zastava RA?
Nije pala u sukobu nego zbog nepaznje ili neozbiljnosti kako vec to nazvati. Sukobi navijacki.
Zadnja izmjena: ANTIFA !, dana/u 14 nov 2020, 22:31, ukupno mijenjano 2 puta.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la zlo87 » 14 nov 2020, 22:29

ANTIFA ! je napisao/la:
14 nov 2020, 22:28
zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:02
Moze li se napisati nesto vise o sukobima TM i RA sa obje strane i na koji je nacin pala zastava RA?
Nije pala u sukobu nego zbog nepaznje ili neozbiljnosti kako vec to nazvati. Sukobi navijacki. :thumbup:
Znam i ja da su navijacki, niste se pucali sigurno. Svaka padne zbog neozbiljnosti ili nepaznje. Mozes li malo detaljnije? :salut:
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 14 nov 2020, 22:33

zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:29
ANTIFA ! je napisao/la:
14 nov 2020, 22:28
zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:02
Moze li se napisati nesto vise o sukobima TM i RA sa obje strane i na koji je nacin pala zastava RA?
Nije pala u sukobu nego zbog nepaznje ili neozbiljnosti kako vec to nazvati. Sukobi navijacki. :thumbup:
Znam i ja da su navijacki, niste se pucali sigurno. Svaka padne zbog neozbiljnosti ili nepaznje. Mozes li malo detaljnije? :salut:
Mogu u PP ako te vec interesuje.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la zlo87 » 14 nov 2020, 22:35

ANTIFA ! je napisao/la:
14 nov 2020, 22:33
zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:29
ANTIFA ! je napisao/la:
14 nov 2020, 22:28


Nije pala u sukobu nego zbog nepaznje ili neozbiljnosti kako vec to nazvati. Sukobi navijacki. :thumbup:
Znam i ja da su navijacki, niste se pucali sigurno. Svaka padne zbog neozbiljnosti ili nepaznje. Mozes li malo detaljnije? :salut:
Mogu u PP ako te vec interesuje.
Moze.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

MNON1987
Postovi: 189
Pridružen/a: 11 dec 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MNON1987 » 14 nov 2020, 23:01

KONTRASVIH je napisao/la:
14 nov 2020, 22:23
Ispresavija je brat na pocetku :urnebes:
Ko su ovi ? Ubi brat boga u njemu :rol:

ritam21
Postovi: 261
Pridružen/a: 29 jun 2020, 05:35
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ritam21 » 14 nov 2020, 23:19

zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:35
ANTIFA ! je napisao/la:
14 nov 2020, 22:33
zlo87 je napisao/la:
14 nov 2020, 22:29


Znam i ja da su navijacki, niste se pucali sigurno. Svaka padne zbog neozbiljnosti ili nepaznje. Mozes li malo detaljnije? :salut:
Mogu u PP ako te vec interesuje.
Moze.
Šega mi je ta priča da je nekoj djevojci u tramvaju ukraden ruksak u kojoj je bila ta zastava, a ovdje sam od mekog iz RA dobio takvu informaciju.

Avatar
Miljacka
Postovi: 3940
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 14 nov 2020, 23:26

marun90 je napisao/la:
14 nov 2020, 21:49
vlakanje je napisao/la:
14 nov 2020, 21:45
sjecam se utakmice, svemirski brod fks bilo tada za Borac :lol: duljevic odigrao kao drogiran.
Jasta, mi vas tad uzeli ali opet ispali zbog rezultata sa Koseva. Lesinari digli parolu djaba malezijski milioni i turski avioni... Tako nesto
Tad kad je Dulja odigrao kao drogiran smo dobili 1:3 i to je bila liga, tad je samo udarna zastava bila, par dana poslije gostovanja u Atini. Iz Atine se vratili u petak vece, vec u nedjelju zgazili za BL, strasno dobro bilo. Kamenovali nas u povratku na izlazu iz BL, mi iskocili iz kombija, na sred ceste bila mocna sora sa policijom.
A sto se tice ovog snimka taj dan smo dobili 0:1, ali ispali zbog 1:2 na Hasetu. Velkoski dao gol ja mislim. Bio problem sa policijom zbog topovskih udara i bliceva. Usli nekad oko 35-40 minute, navijali citavu pauzu izmedju poluvremena. Robijasi nam u povratku razbili jedan autobus kod naplatnih kucica na izlazu iz Zenice, pa nakon izlijetanja opsta gungula nastala s murijom, devastirali jedno njihovo auto, trcali po nekakvim njivama u potrazi za ovima sto nas gadjali, upalili par baklji da osvijetlimo put :mrgreen: Da bi na kraju nastavili povratak kuci bez pratnje do Kantona Sarajevo gdje nas je docekala sarajevska policija i pod njihovom pratnjom stigli u Sarajevo.
Zadnja izmjena: Miljacka, dana/u 15 nov 2020, 04:45, ukupno mijenjano 1 put.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

sanctorum
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 avg 2020, 12:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sanctorum » 14 nov 2020, 23:50

vlakanje je napisao/la:
14 nov 2020, 21:36
e na tu sam utakmicu mislio... poslije grcke ste bili na toj tribini, ali na sredini. brojcano vas nadjacali mozda samo ultrasi te sezone.
doslo je u BL bas interesantnih likova tada, sto bi se reklo, starih znanaca :D
bilo i likova iz DC ali ne sjecam se zastave.
znam da je murija nesto pokusala na poluvremenu, da li da udje na tribinu ili nesto...
ta nasa BL je gorila u svakom smislu, put nazad veoma ****, nikom za pozeljeti... Na toj tribini je bilo super, ovo sad stajanje tj stara gostujuca je sranje, pokraj toga glupa murija iz BL vise ne da unijeti cak ni stapove za barjake i pri tome pretres i organizacija sranje, ude se tek nekad oko poluvremena, previse tripuju tamosnji drotovi. Ima cak i video kad su HZ zadnji put bile, onda kada je proslavljeno 10g prijateljstva sa UD, sve se vidi i reko bi covjek organizacija na nivou, kad tamo kasni se bruka na tekmu i ne daju unijeti nista normalno, a domaci mogu sta hoce. Ne bi me cudilo da im i baklje dopustaju kad ih nadu. Klosari smrdljivi

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 14 nov 2020, 23:51

marun90 je napisao/la:
14 nov 2020, 16:50
DC je podgrupa koja je pokrenula pricu protiv agenata. Kasnije im se prikljucio i FGR. Te dvije podgrupe su po meni iznijele najveci teret te borbe. Nakon povratka na sjever moj utisak je da su odradili ono sto su trebali, stvorili temelje za dalji razvoj Hordi i kad je dosla smjena generacija jednostavno se nisu podmladili za razliku od FGR,kao i ostalih podgrupa naravno. Ovo je neko moje vidjenje.
To je cinjenica po meni što je logicno jednostavno nisu vjerovali nikome da im nosi zastavu što dosta govori o jacini i mentalitetu podgrupe.

Jedini lik zapravo koji je ušao u DC od mlađih je onaj koji ima tetovažu DC na leđima što znamo ko je, a ne bi ni on ušao da nije bilo Em..- koji ga je uzeo pod svoje hajmo reci.

Nije ni to potrajalo kad je shvatio da prakticno ide na prste jedne ruke momaka i dalje na gostovanja prikljucio se upravo ovim drugim kojim je isto nestalo pa nekih 70+% stare postave.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 14 nov 2020, 23:57

Miljacka je napisao/la:
14 nov 2020, 16:54
vlakanje je napisao/la:
14 nov 2020, 16:27
Miljacka je napisao/la:
14 nov 2020, 15:46
Sto bi rek'o onaj ujo iz Listice "Eto Hordi Zla, bice nereda"
@vlakanje Znas li nesto vise o ovome?

slika
Ne, o cemu se radi?
Po nasim dresovima okvirno znam koja je godina ali nisam siguran na koji dogadjaj se aludira sa parolom.
Nisam siguran 100%
Uglavnom, obje grupe su bile na gostovanju i necu lupati sada i govoriti o kojima se radi jer fakat nisam siguran, ali znam da smo se negdje trebali sresti i da nismo na kraju. Mislim da su Lesinari taj dan bili u dosta manjem broju nego mi na gostovanju i mi smo bili ubijedjeni da su negdje skrenuli jer su bili svjesni da malo toga mogu napraviti u slucaju susreta na ulici. Tek sad kontam koliko mi se sjecanje na taj dogadjaj izbrisalo. Pitao sam tebe jer sam mislio da mozda znas vise o tome. Ako ima neko od nasih sa boljim pamcenjem neka napise :mrgreen:
Ista situacija se desila sa Ultrasima kada su se oni vracali iz Modrice, a mi iz Listice, sezonu prije kobnog dogadjaja kada smo mi bili smjesteni na dijelu tribine na kojem su sada domaci navijaci.
Sezone prije kobnog događaja se ne sjecam sekunde da smo se trebali sresti s nekim pricam o ovom postavljenom klipu iz Širokog kad smo bili smješteni upravo na njihovom stajanju..

Bila je i mrkla noc tad je na prste jedne ruke bilo reflektora u cijeloj državi..
Tako da ono s kim se sresti? :D

Ono cega se sjecam je da je bila sacekusa par likova koji su razbili staklo ili dva mi izletili ganjali u prazno nikoga i na tome se završilo sve dakle pricam konkretno opet o ovim događajima nakon ove utakmice s klipa.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 2986
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la KONTRASVIH » 15 nov 2020, 00:11

MNON1987 je napisao/la:
14 nov 2020, 23:01
KONTRASVIH je napisao/la:
14 nov 2020, 22:23
Ispresavija je brat na pocetku :urnebes:
Ko su ovi ? Ubi brat boga u njemu :rol:
hahaha imao srecu/nesrecu da budem u tramvaju,trojica migranata su ušla na Stupu i onako bahato cerekajuci se jedan je burek unio jeo i gledali su glasno klipove pustali muziku glasno nešto sto stalno rade kao da nema nikoga ono standardno njihovo nekulturno na Malti dole stanica prije Socijalnog su ušla 4 momka nasa onako vidjelo se na facama mlađa ne više od 21 godine sa kacketima sa jaknama onim Jack Wolfskin imao je prisiveno The Maniacs 87' znao sam da se radi o navijacima onako malo su kurceviti bili sto mi je u startu mirisalo na belaj.Konstatno su buljili u migrante ljutito dok jedan nije zagalamio da ugase muziku ili smanje klipove na to ce jedan migrant ono drsko dominatno What's the problem brother? i nesto na Arapsko-Alžirsko promumljati,onda ovaj nas jedva cekajuci odgovor pridjose izvuce nesto ko neku drsku i uglavu migranta sa tim i tu nastade tucnjava izmedju njih.Razbili su migrante samo nisam ocekivao onakvu reakciju nasih ljudi svi su skocili galamiti na njih i zvati policiju istog momenta povlacili ih za rukave jakne vjerovatno bi migranti prosli jos gore,a svo vrijeme prije tuce i napada ovih nasih su preklinjali migrante sto su dosli jer su bezobrazni pojacali muziku vriste smiju se a kad je nastao belaj odma su zauzeli strane migranata.Samo picketine smo jedne velike treba pustiti ovako nek ih se malo bije ovako obeshrabrujemo one koji bi nekad kojeg migranta namarali da malo i mi njima pokazemo zube.Uglavnom to je na snimku kraj tuce scena na 0:17 je migrant koji lezi a nasa ga dvojica ubise marom.Uglavnom potpuno podrzavam da im se trebaju udjeljivati batine da znaju da bahatost bezobrazluk moze biti sankcionisan.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
Miljacka
Postovi: 3940
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 15 nov 2020, 00:16

@90minut
Zrinjski igrao sa Modricom, znas kol'ko ima od Modrice do Mostara? Taman kad smo mi zavrsili utakmicu u Listici oni su trebali biti tek na pola puta kuci. Njih bilo 40-50 u Modrici (to sam kasnije na slikama vidio), a mi imali izvidnicu, cak nam je javljeno da oni dolaze, mi izasli "nahajcani" svi, ali se ispostavilo kao lazna uzbuna.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

sanctorum
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 avg 2020, 12:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sanctorum » 15 nov 2020, 00:20

90minut je napisao/la:
14 nov 2020, 23:51
marun90 je napisao/la:
14 nov 2020, 16:50
DC je podgrupa koja je pokrenula pricu protiv agenata. Kasnije im se prikljucio i FGR. Te dvije podgrupe su po meni iznijele najveci teret te borbe. Nakon povratka na sjever moj utisak je da su odradili ono sto su trebali, stvorili temelje za dalji razvoj Hordi i kad je dosla smjena generacija jednostavno se nisu podmladili za razliku od FGR,kao i ostalih podgrupa naravno. Ovo je neko moje vidjenje.
To je cinjenica po meni što je logicno jednostavno nisu vjerovali nikome da im nosi zastavu što dosta govori o jacini i mentalitetu podgrupe.

Jedini lik zapravo koji je ušao u DC od mlađih je onaj koji ima tetovažu DC na leđima što znamo ko je, a ne bi ni on ušao da nije bilo Em..- koji ga je uzeo pod svoje hajmo reci.

Nije ni to potrajalo kad je shvatio da prakticno ide na prste jedne ruke momaka i dalje na gostovanja prikljucio se upravo ovim drugim kojim je isto nestalo pa nekih 70+% stare postave.
nikad mi nije bilo jasno kako na lopatici ima tetovazu DC, a jedan od glavnih u FGR. Pretpostavljao sam da se tako nesto odigralo. Moze li netko napisati koju recenicu o podgrupi NB, kojoj je pala zastava u Gabeli, tocnije njihovom lideru EV koji je u zatvoru danas?

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 15 nov 2020, 00:26

Miljacka je napisao/la:
15 nov 2020, 00:16
@90minut
Zrinjski igrao sa Modricom, znas kol'ko ima od Modrice do Mostara? Taman kad smo mi zavrsili utakmicu u Listici oni su trebali biti tek na pola puta kuci. Njih bilo 40-50 u Modrici (to sam kasnije na slikama vidio), a mi imali izvidnicu, cak nam je javljeno da oni dolaze, mi izasli "nahajcani" svi, ali se ispostavilo kao lazna uzbuna.
Ma lažna, al' ne sjecam se nešto da je raja nahajcana bila prvenstveno zbog toga jer sam bio u kombiju tad garant zbog toga.

Pa sjecas li se tad da su nas sacekala 2, 3 momka baš dole kad se skrene prema istocnom razbili prozor na busu ili dva dakle pricam o 2008..

Da li je to ista godina što ti spominješ ne vjerujem, al' se sjecam dobro tad nekog gostovanja i izvidnice koja je javila...Mi izašli zakamanjeli, al' nije niko stao bila rotacija u koloni 3, 4 kombija auto tako nešto zbrzali samo.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 15 nov 2020, 00:29

sanctorum je napisao/la:
15 nov 2020, 00:20
90minut je napisao/la:
14 nov 2020, 23:51
marun90 je napisao/la:
14 nov 2020, 16:50
DC je podgrupa koja je pokrenula pricu protiv agenata. Kasnije im se prikljucio i FGR. Te dvije podgrupe su po meni iznijele najveci teret te borbe. Nakon povratka na sjever moj utisak je da su odradili ono sto su trebali, stvorili temelje za dalji razvoj Hordi i kad je dosla smjena generacija jednostavno se nisu podmladili za razliku od FGR,kao i ostalih podgrupa naravno. Ovo je neko moje vidjenje.
To je cinjenica po meni što je logicno jednostavno nisu vjerovali nikome da im nosi zastavu što dosta govori o jacini i mentalitetu podgrupe.

Jedini lik zapravo koji je ušao u DC od mlađih je onaj koji ima tetovažu DC na leđima što znamo ko je, a ne bi ni on ušao da nije bilo Em..- koji ga je uzeo pod svoje hajmo reci.

Nije ni to potrajalo kad je shvatio da prakticno ide na prste jedne ruke momaka i dalje na gostovanja prikljucio se upravo ovim drugim kojim je isto nestalo pa nekih 70+% stare postave.
nikad mi nije bilo jasno kako na lopatici ima tetovazu DC, a jedan od glavnih u FGR. Pretpostavljao sam da se tako nesto odigralo. Moze li netko napisati koju recenicu o podgrupi NB, kojoj je pala zastava u Gabeli, tocnije njihovom lideru EV koji je u zatvoru danas?
Ma svi smo naši ne bi to trebalo biti bitno nikad dešavalo se mnogo tih preleta iz podgrupe u podgrupu.

Pa ništa specijalno budale otisle s 4, 5 momaka i platili cijenu od 20+ ultrasa to je ono što sam cuo mnogi ultrasi dan danas njemu daju poštovanje jer se zaletio na grupu sam.

nitkovi
Postovi: 176
Pridružen/a: 05 mar 2020, 21:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nitkovi » 15 nov 2020, 00:51

@90min znas li jeli godinu ili dvije nakon pada NB , EV navodno organizirao nama ceku na Stupu kad smo isli u I.Sarajevo Slaviji na cetvrfinale kupa?

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 15 gostiju.