Navijacki izvjestaji (PL BIH)

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 01 avg 2021, 15:50

Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:30
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 14:24
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 14:01
Koliko su Manijaci sinoć imali ljudi u kopu, a koliko Horde? Kad čovjek čita tvoj post rek'o bi da je jednih bilo 3 hiljade, a drugih 500. Evo da ne bude da hvalim svog konja, Lešinari po tebi nisu ozbiljna grupa?
Imali vise nego vi, to bi za pocetak trebalo biti dovoljno da prestane prica oko toga. Ovo mi je ubjedljivo najgora diskusija, koga je bilo vise na tribini i na stadionu opcenito. Al opet prvi se ja kacim na ovakve stvari jer vas je vecina bas nerealna :D
Pa eto, sami recite obojica po vasim procjenama otprilike u koliko ljudi je razlika? Meni se bas cini da ste vi nerealni jer, evo @sarajevskiPlavi1921 od razlike u 100 ljudi u kopovima zakljucio da su HZ pale kurcu za usi.

@sarajevskiPlavi1921 Naravno da su Lesinari ozbiljna grupa, volio bih da mi argumentovano kazes zbog cega mislis da nisu i sta to oni nemaju sto drugi imaju, evo konkretno TM i RA jer si njih naveo pod ozbiljnijim grupama. Brojka im je opala drasticno u odnosu na prije 10ak godina, ali i svim drugim grupama je. Mislim da jedino RA ima istu ili za dlaku vecu brojku, a drugi par cipela je sto je ta brojka tad bila smijurija u odnosu na druge grupe, ali razumijem i to jer su proveli dosta vremena u drugoj ligi, a kad su bili gore uvijek je bila borba za goli opstanak. Tad su i Sokolovi na nesto licili, a danas ih nema na mapi, Fukare vise i ne postoje, samo im nisu javili jos, vidim nisu ni bili zadnju tekmu protiv Leotara, Robijasi isto, jos dok su bili u Premijer ligi prestali su liciti na navijacku grupu gdje su ozbiljnije brojke imali samo na tekmama sa vjecitim rivalima, ostale tekme ih mucno bilo gledati, Ultrasima isto opala brojka i nisu ni sjena onih nekadasnjih. Bas kao i svaka grupa u drzavi, samo sto vi jos uvijek sebe predstavljate kao da ste nekih hiljadu levela iznad i to sve zbog 100 ljudi vise u kopu. I jos jedno pitanje za tebe, po cemu su to RA ozbiljna grupa, a HZ nisu i sta su to RA vise uradili u odnosu na HZ da bi ove smatrao ozbiljnim, a ove ne?
Ne bih rekao da je razlika 100 ljudi ali eto dosta o brojci.

Lešinari su grupa koja zivi od proslosti i koja nema akcije zadnjih nekoliko godina(barem da ja znam ako grijesim neka me neko ispravi). Protiv Leotara su solidno izgledali ali isto tako se mora uzeti u obzir da je to bila prva domaca utakmica nakon sezone gdje su uzeli titulu. Nisam vidio kako su izgledali protiv Linfielda nisam gledao utakmicu a nisam trazio slike sve u svemu oni su najvise pali s obzirom kakvi su bili nekad. Normalno je da grupe nisu ni nalik na ono sto su bile prije 10 godina kad je tad bio puno veci interes i puno je bilo rasprostranjenije medju mladjim momcima nego sad. Pretjerao sam kad sam rekao da su TM i RA jedine ozbiljne grupe to sam napisao nekako subjektivno previse i nisam bio u pravu. RA trenutno dozivljava najveci hajc i trenutno jako fino izgledaju barem meni. Ja ne predstavljam da su Manijaci 1000 levela iznad nikad nijedna grupa u drzavi nije bila 1000 levela iznad ali su sad trenutno Manijaci rekao bih najizdefinisanija grupa sa najboljim predstavam barem po meni.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 01 avg 2021, 16:01

Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:47
Sarajevo-Zrinjski

slika

bar sam za tebe mislio da ces malo objektivnije to sagledati, puno je vise od joje ovdje razlika..
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Hajdeee » 01 avg 2021, 16:04

Na sjeveru nemas kop koji se siri pa gdje krajevi kopa nekada navijaju, sjede, grickaju kospe i sl. Ali na fotci, iz dobrog ugla, to sve izgleda kao neki veliki kop. Samo je poenta da je samo srednji dio tog kopa aktivan konstantno

Na sjeveru imas koliko imas ljudi, svi su u kopu, i svi navijaju 90+.

Smjena je generacija hordi, to je ocigledno. Ali i ova nasa nova raja jako dobro i brzo stasava. Mozda i brze i vise Hard Cor nego sto sam i sam ocekivao, poredeci ovu smjenu sa nekim prijasnjim.
- FKS -

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la jubitubi » 01 avg 2021, 16:12

sve grupe su pale sa brojkom i to je tako vec 5 godina.ove zadnje sezone ne racunam zbog korone logicno.nadovezao bi se samo na ovaj post u kome je neko napisao da lesinari zive od stare slave a ja bih bas rekao da ljudi drze konstantu.nema nekih oscilacija kome se da nek pogleda slike i vidjece da na gostovanjima uvijek bude isti broj ljudi vec godinama u nazad.manijaci i horde su znale u kopu imati po 2000 ljudi ali sljedeci vikend na gostovanje ode 150.po meni se tako samo lazna slika stvara.sto se akcija tice slabo se akcija uopsteno

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 01 avg 2021, 16:16

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 15:50
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:30
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 14:24
Imali vise nego vi, to bi za pocetak trebalo biti dovoljno da prestane prica oko toga. Ovo mi je ubjedljivo najgora diskusija, koga je bilo vise na tribini i na stadionu opcenito. Al opet prvi se ja kacim na ovakve stvari jer vas je vecina bas nerealna :D
Pa eto, sami recite obojica po vasim procjenama otprilike u koliko ljudi je razlika? Meni se bas cini da ste vi nerealni jer, evo @sarajevskiPlavi1921 od razlike u 100 ljudi u kopovima zakljucio da su HZ pale kurcu za usi.

@sarajevskiPlavi1921 Naravno da su Lesinari ozbiljna grupa, volio bih da mi argumentovano kazes zbog cega mislis da nisu i sta to oni nemaju sto drugi imaju, evo konkretno TM i RA jer si njih naveo pod ozbiljnijim grupama. Brojka im je opala drasticno u odnosu na prije 10ak godina, ali i svim drugim grupama je. Mislim da jedino RA ima istu ili za dlaku vecu brojku, a drugi par cipela je sto je ta brojka tad bila smijurija u odnosu na druge grupe, ali razumijem i to jer su proveli dosta vremena u drugoj ligi, a kad su bili gore uvijek je bila borba za goli opstanak. Tad su i Sokolovi na nesto licili, a danas ih nema na mapi, Fukare vise i ne postoje, samo im nisu javili jos, vidim nisu ni bili zadnju tekmu protiv Leotara, Robijasi isto, jos dok su bili u Premijer ligi prestali su liciti na navijacku grupu gdje su ozbiljnije brojke imali samo na tekmama sa vjecitim rivalima, ostale tekme ih mucno bilo gledati, Ultrasima isto opala brojka i nisu ni sjena onih nekadasnjih. Bas kao i svaka grupa u drzavi, samo sto vi jos uvijek sebe predstavljate kao da ste nekih hiljadu levela iznad i to sve zbog 100 ljudi vise u kopu. I jos jedno pitanje za tebe, po cemu su to RA ozbiljna grupa, a HZ nisu i sta su to RA vise uradili u odnosu na HZ da bi ove smatrao ozbiljnim, a ove ne?[/spoiler]
Ne bih rekao da je razlika 100 ljudi ali eto dosta o brojci.

Lešinari su grupa koja zivi od proslosti i koja nema akcije zadnjih nekoliko godina(barem da ja znam ako grijesim neka me neko ispravi). Protiv Leotara su solidno izgledali ali isto tako se mora uzeti u obzir da je to bila prva domaca utakmica nakon sezone gdje su uzeli titulu. Nisam vidio kako su izgledali protiv Linfielda nisam gledao utakmicu a nisam trazio slike sve u svemu oni su najvise pali s obzirom kakvi su bili nekad. Normalno je da grupe nisu ni nalik na ono sto su bile prije 10 godina kad je tad bio puno veci interes i puno je bilo rasprostranjenije medju mladjim momcima nego sad. Pretjerao sam kad sam rekao da su TM i RA jedine ozbiljne grupe to sam napisao nekako subjektivno previse i nisam bio u pravu. RA trenutno dozivljava najveci hajc i trenutno jako fino izgledaju barem meni. Ja ne predstavljam da su Manijaci 1000 levela iznad nikad nijedna grupa u drzavi nije bila 1000 levela iznad ali su sad trenutno Manijaci rekao bih najizdefinisanija grupa sa najboljim predstavam barem po meni.
Pa ni ostale grupe ne akcijaju Bog zna sta, sem Manijaka koji su zadnjih godina imali nekoliko dobrih akcija (Autoput, Mentalita Robija i parola na Kosevu), ostalo se sve svodi na ove sitnije situacije izmedju HZ i TM u Sarajevu i RA i UM u Mostaru. Takav im je geografski polozaj da se nesto moze desiti samo kada putuju na gostovanje, a to se kod nas desi svake prestupne godine. Tu dodas da nemaju ni poraza na ulici i nadjes neku sredinu po kojoj mozes vidjeti da su tu negdje sa svima ostalim, opet kazem izdvojio bih Manijake zbog spomenutih akcija. Realno je da Manijaci trenutno djeluju najozbiljnije i to jeste tako, ali nije to ni blizu neke dominacije.

Mislim da scena i u buducnosti moze samo stagnirati jer ne vidim na koji nacin se situacija moze popraviti s obzirom na nove generacije koje sve manje zanima pokret navijanja i generalno nasa liga i fudbal, na silne odlaske iz zemlje i jos nekoliko faktora koji su doveli do ovakve situacije u navijackom pokretu generalno na ovim prostorima, ne samo u BiH. Gledam neki dan Rijeku protiv Istre nema 20 ljudi iza Armadinog transparenta, Kohorta isto na jako niskom granama, u Srbiji imas Firmu koja, meni se cini jako lose stoji, Forse koji su isto na nikad nizim granama, Crvene djavole rahmetli koji imaju po 100-200 ljudi u kopu i to kad je dobro. Ja opet skidam kapu svima koji guraju tu pricu u ovim, odista teskim vremenima za navijacki pokret.

@dejavu Do mene, ima tu vise ljudi sigurno :thumbup:
Dok sam gledao tekmu ucinilo mi se da je to tu negdje.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11360
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 avg 2021, 16:20

Na koja se gostovanja mogu ove godine, mislim da sam negdje bio vidio na nekoj slici ultrase u širokom sto znaci da se tu može, može li se u Posušje jer je isti kanton?
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baader » 01 avg 2021, 16:24

Ok, brojka HZ i nije neka za njihove uslove, ali kop im i ovu i prošlu utakmicu izgleda jako lijepo i sadržajno, tako da ne vidim neki problem oko njihovih izdanja, posebno ne za ovoliku priču i na silu forsiranje da su loši.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 01 avg 2021, 16:29

Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 16:16
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 15:50
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:30


Pa eto, sami recite obojica po vasim procjenama otprilike u koliko ljudi je razlika? Meni se bas cini da ste vi nerealni jer, evo @sarajevskiPlavi1921 od razlike u 100 ljudi u kopovima zakljucio da su HZ pale kurcu za usi.

@sarajevskiPlavi1921 Naravno da su Lesinari ozbiljna grupa, volio bih da mi argumentovano kazes zbog cega mislis da nisu i sta to oni nemaju sto drugi imaju, evo konkretno TM i RA jer si njih naveo pod ozbiljnijim grupama. Brojka im je opala drasticno u odnosu na prije 10ak godina, ali i svim drugim grupama je. Mislim da jedino RA ima istu ili za dlaku vecu brojku, a drugi par cipela je sto je ta brojka tad bila smijurija u odnosu na druge grupe, ali razumijem i to jer su proveli dosta vremena u drugoj ligi, a kad su bili gore uvijek je bila borba za goli opstanak. Tad su i Sokolovi na nesto licili, a danas ih nema na mapi, Fukare vise i ne postoje, samo im nisu javili jos, vidim nisu ni bili zadnju tekmu protiv Leotara, Robijasi isto, jos dok su bili u Premijer ligi prestali su liciti na navijacku grupu gdje su ozbiljnije brojke imali samo na tekmama sa vjecitim rivalima, ostale tekme ih mucno bilo gledati, Ultrasima isto opala brojka i nisu ni sjena onih nekadasnjih. Bas kao i svaka grupa u drzavi, samo sto vi jos uvijek sebe predstavljate kao da ste nekih hiljadu levela iznad i to sve zbog 100 ljudi vise u kopu. I jos jedno pitanje za tebe, po cemu su to RA ozbiljna grupa, a HZ nisu i sta su to RA vise uradili u odnosu na HZ da bi ove smatrao ozbiljnim, a ove ne?[/spoiler]
Ne bih rekao da je razlika 100 ljudi ali eto dosta o brojci.

Lešinari su grupa koja zivi od proslosti i koja nema akcije zadnjih nekoliko godina(barem da ja znam ako grijesim neka me neko ispravi). Protiv Leotara su solidno izgledali ali isto tako se mora uzeti u obzir da je to bila prva domaca utakmica nakon sezone gdje su uzeli titulu. Nisam vidio kako su izgledali protiv Linfielda nisam gledao utakmicu a nisam trazio slike sve u svemu oni su najvise pali s obzirom kakvi su bili nekad. Normalno je da grupe nisu ni nalik na ono sto su bile prije 10 godina kad je tad bio puno veci interes i puno je bilo rasprostranjenije medju mladjim momcima nego sad. Pretjerao sam kad sam rekao da su TM i RA jedine ozbiljne grupe to sam napisao nekako subjektivno previse i nisam bio u pravu. RA trenutno dozivljava najveci hajc i trenutno jako fino izgledaju barem meni. Ja ne predstavljam da su Manijaci 1000 levela iznad nikad nijedna grupa u drzavi nije bila 1000 levela iznad ali su sad trenutno Manijaci rekao bih najizdefinisanija grupa sa najboljim predstavam barem po meni.
Pa ni ostale grupe ne akcijaju Bog zna sta, sem Manijaka koji su zadnjih godina imali nekoliko dobrih akcija (Autoput, Mentalita Robija i parola na Kosevu), ostalo se sve svodi na ove sitnije situacije izmedju HZ i TM u Sarajevu i RA i UM u Mostaru. Takav im je geografski polozaj da se nesto moze desiti samo kada putuju na gostovanje, a to se kod nas desi svake prestupne godine. Tu dodas da nemaju ni poraza na ulici i nadjes neku sredinu po kojoj mozes vidjeti da su tu negdje sa svima ostalim, opet kazem izdvojio bih Manijake zbog spomenutih akcija. Realno je da Manijaci trenutno djeluju najozbiljnije i to jeste tako, ali nije to ni blizu neke dominacije.

Mislim da scena i u buducnosti moze samo stagnirati jer ne vidim na koji nacin se situacija moze popraviti s obzirom na nove generacije koje sve manje zanima pokret navijanja i generalno nasa liga i fudbal, na silne odlaske iz zemlje i jos nekoliko faktora koji su doveli do ovakve situacije u navijackom pokretu generalno na ovim prostorima, ne samo u BiH. Gledam neki dan Rijeku protiv Istre nema 20 ljudi iza Armadinog transparenta, Kohorta isto na jako niskom granama, u Srbiji imas Firmu koja, meni se cini jako lose stoji, Forse koji su isto na nikad nizim granama, Crvene djavole rahmetli koji imaju po 100-200 ljudi u kopu i to kad je dobro. Ja opet skidam kapu svima koji guraju tu pricu u ovim, odista teskim vremenima za navijacki pokret.

@dejavu Do mene, ima tu vise ljudi sigurno :thumbup:
Dok sam gledao tekmu ucinilo mi se da je to tu negdje.
Sve si u pravu nemam sta ni dodati ni oduzeti. Citava scena u BiH je pala i konstantno ce padati. Balkansku scenu sam puno vise prije pratio cinjenica je da je citava scena u kurcu. Isto tako skidam kapu svima koji guraju tu pricu.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3236
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Meraak1921 » 01 avg 2021, 16:34

dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 16:01
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:47
Sarajevo-Zrinjski

slika

bar sam za tebe mislio da ces malo objektivnije to sagledati, puno je vise od joje ovdje razlika..
Ima ovde 200 razlike, samo sto je Zeljo protiv Posusja a ovi protiv Zrinjskog, da su plavi igrali prtiv Sirokog il Veleza, bila bi to ogromna razlika a i ovako je kako god

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RacioEmocionalan » 01 avg 2021, 16:47

Ritam trolla kao i obično. Onda se ispiše par stranica.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Stbanovici
Postovi: 10
Pridružen/a: 13 jul 2021, 11:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Stbanovici » 01 avg 2021, 16:55

Meraak1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 16:34
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 16:01
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 15:47
Sarajevo-Zrinjski

slika

bar sam za tebe mislio da ces malo objektivnije to sagledati, puno je vise od joje ovdje razlika..
Ima ovde 200 razlike, samo sto je Zeljo protiv Posusja a ovi protiv Zrinjskog, da su plavi igrali prtiv Sirokog il Veleza, bila bi to ogromna razlika a i ovako je kako god
Kako onda objasnjavas da vas je više protiv Posušja nego na prvoj tekmi protiv Borca?

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 01 avg 2021, 17:00

Baader je napisao/la:
01 avg 2021, 16:24
Ok, brojka HZ i nije neka za njihove uslove, ali kop im i ovu i prošlu utakmicu izgleda jako lijepo i sadržajno, tako da ne vidim neki problem oko njihovih izdanja, posebno ne za ovoliku priču i na silu forsiranje da su loši.
cinjenica je da je brojka ako ne sramna onda jako losa. Malo pogledas hz kop protiv Zrinje u prethodnim tekmama i sve ce ti biti jasno. Da je lijepo i sadrzajno stoji.
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3236
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Meraak1921 » 01 avg 2021, 18:13

Stbanovici je napisao/la:
01 avg 2021, 16:55
Meraak1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 16:34
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 16:01



bar sam za tebe mislio da ces malo objektivnije to sagledati, puno je vise od joje ovdje razlika..
Ima ovde 200 razlike, samo sto je Zeljo protiv Posusja a ovi protiv Zrinjskog, da su plavi igrali prtiv Sirokog il Veleza, bila bi to ogromna razlika a i ovako je kako god
Kako onda objasnjavas da vas je više protiv Posušja nego na prvoj tekmi protiv Borca?
Cuj kako objasnjavam, pa vjernost i odanost nas krasi, da nam dodje Vis sim bau, bice nas bar 2.500milje

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baader » 01 avg 2021, 19:16

dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 17:00
Baader je napisao/la:
01 avg 2021, 16:24
Ok, brojka HZ i nije neka za njihove uslove, ali kop im i ovu i prošlu utakmicu izgleda jako lijepo i sadržajno, tako da ne vidim neki problem oko njihovih izdanja, posebno ne za ovoliku priču i na silu forsiranje da su loši.
cinjenica je da je brojka ako ne sramna onda jako losa. Malo pogledas hz kop protiv Zrinje u prethodnim tekmama i sve ce ti biti jasno. Da je lijepo i sadrzajno stoji.
Brojka je loša za sarajevsku grupu, ali nekako mi je ta piča je li negdje 100 ili 200 ljudi više ili manje, "so 2000s". Ako je bilo sadržaja, ako je grupa bila na nivou navijački, koga boli qrko koliko ih je, a i da ih je 200 više, i dalje bi bila mala brojka.

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 01 avg 2021, 20:02

Daj ba nemojte srat vise,vama jug 3000 kapacitet,nama sjever skoro 6k,i vi opet ne mozete jedan sektor napuniti,a nama nesto serete. Kazete vise bilo navijaca nego sto je delegat rekao,daj ba ne supljirajte,vama grbavica sa 4k izgleda popunjeno,nama Koševo sa 15 k izgleda prazno. Izgled kopa i sve je bilo na strani Hordi.
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Cesc44 » 01 avg 2021, 20:13

Jedino gostovanje ove godine, a vec 3 kolo, nek se zna ko je najjaci bolaaa
slika

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la admin » 02 avg 2021, 09:11

Ukoliko se tema pretvori u politicka i nacionalisticka prepucavanja, bice zakljucana

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la redbull93 » 02 avg 2021, 10:56

Gledaj ti ovih ultrasa, koga oni napadaju, strasno za jednu grupu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Cesc44 » 02 avg 2021, 10:59

redbull93 je napisao/la:
02 avg 2021, 10:56
Gledaj ti ovih ultrasa, koga oni napadaju, strasno za jednu grupu.

Vec je bio postavljen snimak i pisalo se ovdje 20 postova o tom.
Admine brisi ove postove od padobranaca.

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 02 avg 2021, 11:00

Cesc44 je napisao/la:
01 avg 2021, 20:13
Jedino gostovanje ove godine, a vec 3 kolo, nek se zna ko je najjaci bolaaa
slika
Nemoj biti tako siguran :kafa:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, donDondon, erkov, MojaMalenkost, tabba77 i 59 gostiju.