Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
VR6_LION
Postovi: 232
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VR6_LION » 26 sep 2021, 23:41

Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mma_hz » 26 sep 2021, 23:43

pravabaraba je napisao/la:
26 sep 2021, 22:32
90minut je napisao/la:
26 sep 2021, 21:59
Azzuri je napisao/la:
26 sep 2021, 21:49
Kakva crna euforija??? Izgubili 2 0 derbi, nismo dobili 5 kola nekog i nismo pobjedili za rodednan. Vise nego dovoljna posjeta za protivinika kao Leotar i to uslijed mozda i najgore ekipe u zadnjih 20 godina Zelje..uostalom nije Jug jedina tribina, Istok opet odlicno popunjen..i kakvi god smo vise nas je nego vas, pa svaku tekmu mozemo uporediti tribine i bice nas vise..
Euforija grupe to je kljuc na samom jugu je ložiona koliko su jaki što pokazuje i parola na jugu koševa.

Slažem se više nego dovoljna posjeta za Leotar, al' ne pricamo o tome vec koliko se lože da su " najjaca " skupina kad ono plafon popunjen sektor.

I naravno da nije jug jedina tribina to pišem ovdje i bila je rasprava između mene i dejavu-a kad ostali imaju gdje gledati utakmicu jug pokazuje svoju pravu sliku ne kazem ja da je to loša slika...Kazem da nema veze s onim slikama juga što je on ovdje pokazivao gdje ima po 2 i po hiljade ljudi a ustvari navija jedan sektor plafon.
Nekad smo mi imali 3 ogromne tribine pa je na sjeveru bilo po 2 hiljade ljudi to je razlika zašto smo uvijek bili nekoliko nivoa iznad manijaka.

Glavni razlog što je kod vas za nijansu bolja posjeta je ljepši stadion i što je bliži nego koševo za vecinu i dostupniji.

Allaha mi ti si il Amor Zajko il Mirza Zoljic,sta ti je hljeb te ****,nema vas za udesa,500 hordi u gradu nema,ti o nakvoj skupini navijackoj pricas,vazda vam smeta il vrijeme il protivnik il termin odigravanja,na derbiju sta vas dodje,dodje seljaka s kobilje glave kojima je to izgovor da vide grad,mozes to po forumu prosipat,Allaha mi nema vas za manje svadbe,uozbilji se glupko.
Ti si Sabitov mali jel de?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mma_hz » 26 sep 2021, 23:50

VR6_LION je napisao/la:
26 sep 2021, 23:41
Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno
Brate moj i u Sarajevu ti je problem kao i u drugim gradovima,tj odlazak ljudi iz drzave...kod nas je mozda i najveci odlazak a najmanje se primjeti jer se to dosta popuni ljudimaiz citave BIH.Ja znam sad 10 tak rodjenih u Sarajevu,takodjer ima i Fukara kao i krajisnika koje ne zanimaju klubovi iz Sarajev i nazalost sve je vise navijaca "Barse","reala","liverpula" itd itd
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Convicts1988 » 26 sep 2021, 23:51

VR6_LION je napisao/la:
26 sep 2021, 23:41
Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno
Nemoj da kačim slike gdje vas je 13 u kopu u Vrapčićima. Hajde na spavanje.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la cala » 26 sep 2021, 23:54

VR6_LION je napisao/la:
26 sep 2021, 23:41
Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno
Malo mi je ovo zapalo za oci, iako se ne petljam u navijacka posla pogotovo kad su gostovanja u pitanju.

Navijac sam Zelje al obje grupe su u zadnjih desetak godina imale stvarno dobre, stabilne pa cak i rastuce brojke na gostovanjima, zavisno od situacije naravno. Tu ne pricam samo o atraktivnim i blizim gostovanjima nego i o onim suprotnim. Obje grupe drze vecinu, ako ne sve, rekorde po brojevima na gostovanjima.

Avatar
keydura
Postovi: 17
Pridružen/a: 17 jun 2021, 13:13
Lokacija: Ustikolina
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la keydura » 27 sep 2021, 00:04

pravabaraba je napisao/la:
26 sep 2021, 22:32
90minut je napisao/la:
26 sep 2021, 21:59
Azzuri je napisao/la:
26 sep 2021, 21:49
Kakva crna euforija??? Izgubili 2 0 derbi, nismo dobili 5 kola nekog i nismo pobjedili za rodednan. Vise nego dovoljna posjeta za protivinika kao Leotar i to uslijed mozda i najgore ekipe u zadnjih 20 godina Zelje..uostalom nije Jug jedina tribina, Istok opet odlicno popunjen..i kakvi god smo vise nas je nego vas, pa svaku tekmu mozemo uporediti tribine i bice nas vise..
Euforija grupe to je kljuc na samom jugu je ložiona koliko su jaki što pokazuje i parola na jugu koševa.

Slažem se više nego dovoljna posjeta za Leotar, al' ne pricamo o tome vec koliko se lože da su " najjaca " skupina kad ono plafon popunjen sektor.

I naravno da nije jug jedina tribina to pišem ovdje i bila je rasprava između mene i dejavu-a kad ostali imaju gdje gledati utakmicu jug pokazuje svoju pravu sliku ne kazem ja da je to loša slika...Kazem da nema veze s onim slikama juga što je on ovdje pokazivao gdje ima po 2 i po hiljade ljudi a ustvari navija jedan sektor plafon.
Nekad smo mi imali 3 ogromne tribine pa je na sjeveru bilo po 2 hiljade ljudi to je razlika zašto smo uvijek bili nekoliko nivoa iznad manijaka.

Glavni razlog što je kod vas za nijansu bolja posjeta je ljepši stadion i što je bliži nego koševo za vecinu i dostupniji.

Allaha mi ti si il Amor Zajko il Mirza Zoljic,sta ti je hljeb te ****,nema vas za udesa,500 hordi u gradu nema,ti o nakvoj skupini navijackoj pricas,vazda vam smeta il vrijeme il protivnik il termin odigravanja,na derbiju sta vas dodje,dodje seljaka s kobilje glave kojima je to izgovor da vide grad,mozes to po forumu prosipat,Allaha mi nema vas za manje svadbe,uozbilji se glupko.
Dovoljno je pročitati da se u istoj rečenici kuneš i psuješ božije blagodati. Popi' malo, uhvatiće te meza :wave:

Kerovodja
Postovi: 182
Pridružen/a: 16 avg 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Kerovodja » 27 sep 2021, 00:11

pravabaraba je napisao/la:
26 sep 2021, 23:12
Hajdeee je napisao/la:
26 sep 2021, 22:57
Jedno su greske u tipkanju, tehnicke, drugo su sustinske/fundamentalne.
Ma hajd', sta ti znas.

Upravu si,nemam ti sta reci...
Poprilicno dobro pricas nas. Koliko dugo si u bih?

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3202
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Meraak1921 » 27 sep 2021, 01:16

Kerovodja je napisao/la:
26 sep 2021, 17:00
Fina brojka manijaka protiv leotara. Ima ih preko 150 u kopu. :clap:

slika

Ma ebo ti oci svoje skiljave, taman nas je onolko kolko i hz protiv leotara i radnika skupa

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3202
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Meraak1921 » 27 sep 2021, 01:19

Meraak1921 je napisao/la:
27 sep 2021, 01:16
Kerovodja je napisao/la:
26 sep 2021, 17:00
Fina brojka manijaka protiv leotara. Ima ih preko 150 u kopu. :clap:

slika

Ma ebo ti oci svoje skiljave, taman nas je onolko kolko i hz protiv leotara i radnika skupa,mrzi me sad slike trazit ev s portala.. a tvoj celik necu spominjati, presmijesno je iskreno.. ps hz sam uzeo za primjer jer poslije tm, hz ima najvise

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la kontrasviju » 27 sep 2021, 01:21

Prosječna posjeta u prvoj trećini prvenstva (stranica saveza):

1. Željezničar - 4570
2. Sarajevo - 3950
3. Borac - 3360
4. Zrinjski - 3120
5. Posušje - 2820
6. Velež - 2380
7. Sloboda - 2060
8. Široki Brijeg - 1600
9. Rudar Prijedor - 1340
10. Tuzla City - 1260
11. Leotar - 900
12. Radnik - 760

Prosjek lige: 2340.
1921

Kerovodja
Postovi: 182
Pridružen/a: 16 avg 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Kerovodja » 27 sep 2021, 01:48

Meraak1921 je napisao/la:
27 sep 2021, 01:19
Meraak1921 je napisao/la:
27 sep 2021, 01:16
Kerovodja je napisao/la:
26 sep 2021, 17:00
Fina brojka manijaka protiv leotara. Ima ih preko 150 u kopu. :clap:

slika

Ma ebo ti oci svoje skiljave, taman nas je onolko kolko i hz protiv leotara i radnika skupa,mrzi me sad slike trazit ev s portala.. a tvoj celik necu spominjati, presmijesno je iskreno.. ps hz sam uzeo za primjer jer poslije tm, hz ima najvise
Na ovoj slici su i oni sto su sjedili okolo i grickali kospe. Skupili se svi za slikanje i ima vas malo vise. Mozda blizu 180 :thumbup:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 27 sep 2021, 04:03

slika

S njihove teme slika ovdje se jasno vidi koliko je sati i koliko lufta u kopu da ne pricam koliko su se raširili.

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Rodjeni81 » 27 sep 2021, 07:57

Convicts1988 je napisao/la:
26 sep 2021, 23:51
VR6_LION je napisao/la:
26 sep 2021, 23:41
Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno
Nemoj da kačim slike gdje vas je 13 u kopu u Vrapčićima. Hajde na spavanje.
Evo postavit cu ja, ne moras se ti muciti.

slika
slika

A evo ti i gostovanja u to vrijeme. Da vidis sta je mentalitet. Na ovakvim utakmicama se on i gradio i grupa je narasla na ovo danas sto imamo. I danas je brojka skoro ista bio to Leotar bio neki derbi. Znam da je to nekima nepojmivo ali jbg. Evo da ne pisem samo o RA, i UM ima slicno. Neko mozda ismijava njihovu brojku kuci ali kad vidi slican broj i na gostovanjima i sve mu je jasno. Tako da ova prica o brojkama sto se pise je bezveze realno.

slika
slika
slika

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Steelman » 27 sep 2021, 08:49

Hahahahaha je napisao/la:
26 sep 2021, 22:36
Grupe se porede uzimajuci u obzir vise segmenata kao sto su:
1. Broj ljudi u kopu, broj ljudi na gostovanju
2. Koreografije, izgled ograde itd...
3. Akcije na stadionu/akcije van stadiona
Grla i dlanovi za vrijeme tih 90 minuta su uvijek ispred koreografija i sminke. Sve je bitno, ali grla i dlanovi su navijacka srz.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la kupus army » 27 sep 2021, 09:10

Na ovoj temi piše baš mnogo djece koja gostovanja nisu vidili. Realnost zadnjih 10 godina je da su brojkom konstantni Leševi i UM, kod sarajevskih grupa od 2015 varira brojka pogotovo kući, što je donekle i razumljivo kad se nafura raja, onda dođu i ljudi iz drugih Gradova. Zadnjih par godina kod HZ mnogo problema, smjena generacija, nije se još nametnuo autoritet na tribini, a kod TM se vidi organizacija, imaju autoritet kojeg svi poštuju i zbog toga bolje djeluju.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11322
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OnlyLeft22 » 27 sep 2021, 09:28

Rodjeni81 je napisao/la:
27 sep 2021, 07:57
Convicts1988 je napisao/la:
26 sep 2021, 23:51
VR6_LION je napisao/la:
26 sep 2021, 23:41
Kao navijac Veleza
nisam od onih koji hvali samo svoje i da mislim da smo najbolji navijaci itd kao sto vidim neki se svrstavaju u TOP navijace

-Mostar RA i Ultrasi s obzirom koliki je grad ,nekima u glavi i dalje "podijeljen" grad imaju predobre navijace kako kuci i na strani
i uradjena mnoga gostovanja sa lijepim ciframa.

-Zenica-Robijasi iskreno vrhunac im je bilo kad igra repka prije par godina pa narod mislio da su mnogobrojni,ne pamtim neka gostovanja u Hercegovini vec odavno

-Sarajevo-HZ i TM s obzirom koliki je grad nekad i sramotnu cifru imaju na gostovanjima, hajde kuci bude opet dobra cifra navijaca

-Lesinari-dobri u Banja Luci i par gradova u komsiluku,neka veca gostovanja po Hercegovini ne upamceno

ovo ostalo da ne spominjem,tj kakav klub tako i oni navijaju i dolaze na stadion

Ne kazem da su RA i Ultrasi odradili sad velika gostovanja ni po sjeveru BiH ali bi odradili sa 20 ljudi par godina uzastopno
Nemoj da kačim slike gdje vas je 13 u kopu u Vrapčićima. Hajde na spavanje.
Evo postavit cu ja, ne moras se ti muciti.

slika
slika

A evo ti i gostovanja u to vrijeme. Da vidis sta je mentalitet. Na ovakvim utakmicama se on i gradio i grupa je narasla na ovo danas sto imamo. I danas je brojka skoro ista bio to Leotar bio neki derbi. Znam da je to nekima nepojmivo ali jbg. Evo da ne pisem samo o RA, i UM ima slicno. Neko mozda ismijava njihovu brojku kuci ali kad vidi slican broj i na gostovanjima i sve mu je jasno. Tako da ova prica o brojkama sto se pise je bezveze realno.

slika
slika
slika
:thumbup:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

2sb1996
Postovi: 294
Pridružen/a: 27 avg 2021, 09:55
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 2sb1996 » 27 sep 2021, 09:47

avenija je napisao/la:
26 sep 2021, 16:22
Kakva posjeta u Posusju aferim ljudi.

6-7 puta manje stanovnika od Tuzle, Zenice, Mostara...

15 puta manje od Sarajeva..

Lijep primjer i kulturan klub, volio bi da ostanu u PLBIH
Barem 40% ljudi na stadionu je bilo iz Širokog i više, ali bit cemo skromni...

Tatamata1946
Postovi: 1633
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Tatamata1946 » 27 sep 2021, 10:32

Azzuri je napisao/la:
26 sep 2021, 21:49
Kakva crna euforija??? Izgubili 2 0 derbi, nismo dobili 5 kola nekog i nismo pobjedili za rodednan. Vise nego dovoljna posjeta za protivinika kao Leotar i to uslijed mozda i najgore ekipe u zadnjih 20 godina Zelje..uostalom nije Jug jedina tribina, Istok opet odlicno popunjen..i kakvi god smo vise nas je nego vas, pa svaku tekmu mozemo uporediti tribine i bice nas vise..
Ja znam zeljovce koji godinama nisu isli na utakmice a sad idu skoro svaku tekmu. Po meni je to euforija zbog rodjendana i zbog toga sto ste u prosloj sezoni dotakli dno i sad vam je sve ovo nesto pozitivno.
Mi smo se uspavali malo i razmazili sa duplom krunom i razocarali sa gubitkom titule i +13 prosle sezone, pa ispadanje od moldavaca, pa tjeranje Sabrine i sad je kao rezultat toga svega malo negativna atmosfera i slabija posjeta. Plus nas prati kisa i lose vrijeme pred skoro svaku utakmicu i cesto se igra petkom i ponedjeljkom.
Ali mi to priznamo a vi malo vecu posjetu imate i mislite da ste svemirski brod za ostale

antilan
Postovi: 123
Pridružen/a: 02 nov 2020, 10:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la antilan » 27 sep 2021, 10:56

Tatamata1946 je napisao/la:
27 sep 2021, 10:32
Azzuri je napisao/la:
26 sep 2021, 21:49
Kakva crna euforija??? Izgubili 2 0 derbi, nismo dobili 5 kola nekog i nismo pobjedili za rodednan. Vise nego dovoljna posjeta za protivinika kao Leotar i to uslijed mozda i najgore ekipe u zadnjih 20 godina Zelje..uostalom nije Jug jedina tribina, Istok opet odlicno popunjen..i kakvi god smo vise nas je nego vas, pa svaku tekmu mozemo uporediti tribine i bice nas vise..
Ja znam zeljovce koji godinama nisu isli na utakmice a sad idu skoro svaku tekmu. Po meni je to euforija zbog rodjendana i zbog toga sto ste u prosloj sezoni dotakli dno i sad vam je sve ovo nesto pozitivno.
Mi smo se uspavali malo i razmazili sa duplom krunom i razocarali sa gubitkom titule i +13 prosle sezone, pa ispadanje od moldavaca, pa tjeranje Sabrine i sad je kao rezultat toga svega malo negativna atmosfera i slabija posjeta. Plus nas prati kisa i lose vrijeme pred skoro svaku utakmicu i cesto se igra petkom i ponedjeljkom.
Ali mi to priznamo a vi malo vecu posjetu imate i mislite da ste svemirski brod za ostale
sta kazu 25 koraka ispred nas u svakom pogledu..

Vece gluposti nisam cuo odavno :urnebes:

Hej koliko ono daleko ide da ih nije stid na koregrafij napisat 25 koraka :urnebes: :urnebes:
mitomanija im se duboko urezala u dnk

Towelie
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 apr 2021, 23:06
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Towelie » 27 sep 2021, 11:50

Vidim ocjenjuju se grupe u državi pa da se uključim kao neutralan. Prvo čega ću se dotaknuti su glupe priče prebrojavanja glava na tribini. Još je gore što u 2021 godini trebaš educirati nekoga šta čini grupu jakom. Po meni

Brojnost
1. Manijaci
2. Horde
3. Lešinari
4. UM RA

Izgled kopa
1. RA
2. Manijaci Lešinari UM
3. Horde

Akcije i ulica
1. Manijaci UM RA
2. Horde Lešinari

Pyro
1. UM
2. Manijaci RA Lešinari Horde


U globalu po meni su Manijaci broj 1 u državi i glupo je uopšte i potezati polemike oko toga. Drugo mjesto su ostale četri grupe koje su tu negdje i veliko razočarenje po meni Horde. Možda smjena generacija stvarno ne znam šta im se dešava ali ne sumnjam da u bližem periodu iskoče na prvo mjesto jer ih Manijaci žestoko tjeraju da budu bolji :bih:


Ove ostale grupe Fukare Robijaši Red Dragons Green Firm Sila Nebeska i druge u istoj ravni tako da ne vidim neku promjenu mentaliteta u tim sredinama da izbace grupu vrijednu spomena da budu blizu ovih gore a ne da se uspoređuju sa njima

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”