Navijacki izvjestaji (PL BIH)

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 13:25

RollingPaper je napisao/la:
17 okt 2021, 12:54
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 12:48
RollingPaper je napisao/la:
17 okt 2021, 12:42


STA STE NAVALILI NA PAROLU KOJI KU*AC? SVE VRSNI POZNAVAOCI ULTRA SCENE?

Pa Lešinari su se kurcili sa Obrocima po internetu ko djecurlija, parole dizali klipove prave svaki mjesec i ljudi odluce da se revansiraju ali banjalučke curice su pobjegle. Ljudi presli 200km da bi curice samo se okrenule nazad, jer curice nisu imale buseve ispunjene oruzjem kamenjem letvama, poznato je da Lešinari na ruke smiju samo sa penzionerima, a ako ih nije najmanje 80 nece ni ici na gostovanje jer su curice. Nas 4 ode u BL, kad bi 4 Lešinara dosla u tz ili bilo gdje jos ponjeli trans? Nikad zato sto su male curice i tjt.
Veci ste vi debili ispali hvalite se kako ste presli 200km a NISTE NI POKUSALI NAPASTI.za vas smo avangarda uvijek bili.klip iz oboraca gospodski objavljen nakon 2 godine dok bi ga da je obrnuto bilo vi objavili nakon 2 sata jer ste pozeri i internet huligani.

A za @mostar_mo vas bi lesinari ugasili jer koliko god losi bili vas pijacare moze guziti ko hoce
Ja ne navijam za Zelju vec za Slobodu ali vi ste najvece curice na sceni. 4 nasa momka ste ganjali sa dva kombija naoruzani do zuba. Hej ba skupit 30 ljudi i jos palice ponijet radi 4 momka. Niste u Tuzlu dosli 5 godina, birate gostovanja, izlazite u sukob samo kad ste naoruzani i kad vas ima duplo vise. Sad svi znaju kolike ste curice, bas ste curice realno. Sto juce niste izasli na megdan **** vas drotovi. Cuj dva drota ih zaustavila hahahahaha
Cekaj je l ti stvarno upadas u diskusiju tvrdeci fa se lesinari boje fukara?da se bilo ko na navijackoj bh sceni boji fukara???nemoj vise pisati stani brate umrijecu hahahhahahahahhahahahahahhaha.

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 13:27

mostar_mo je napisao/la:
17 okt 2021, 13:22
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:10
Hahahhaa ponavljam kakvi god bili lesinari da im je pola ljudi osakaceno vas bi dobili bez pola muke.kad god ste dolazili u bl dodje saka jada i nikad niste napadnuti samo iz tog razloga.jednom vas sreli u kombiju kad ste nas vidjeli navlacili zavjese da se maskirate.nemoj majke ti niste uopste dio ove diskusije horde manijaci ultrasi lesinari a vi ste negdje sa alkohol bojsima
Kad izbacis sliku da vas je ovoliko bilo kod nas mozemo dalje ..garibu..
Al necemo bjezat od teme..znam da bi najradije sada to poslije jucerasnje bruke



slika
Pa tako su i alkohol bojsi jednom napunili tribinu jesam ti vec napisao da ste vi njihov nivo?nemoj mi odgovarati molim te

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 13:30

NAPADAJ je napisao/la:
17 okt 2021, 13:21
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 12:45
NAPADAJ je napisao/la:
17 okt 2021, 12:38


Godinama izbjegavate sukob, cak sam vise nego siguran da ste jednom i namjerno napravili sudar. Jucer kad vam je javljeno da vam se sprema ceka ste ukopali autobuse i pripremili se za povratak. Cim je TM saznao da ste se zaustavili opet se krenulo na Lesinare. Kad ste ugledali masu **** vam se zaledilo i valjda u strahu procijenili da ih ide 500 sa druge strane i noge se uhvatili. Ispali ste picke po ko zna koji put.
Sto ne kazete da ste krenuli ranije od predvidjenog da zavarate trag na taj nacin?
Sam naziv grupe dovoljno govori o vama i to je vas najbolji opis. Proracunati u svim segmentima, a strasna stvar moze biti kad jednom pogrijesite u racunici jer ce vas neko unistiti za sva vremena.
Cinjenica da je gostovanje u trebinju bilo zabranjeno se.re se na tu svu vasu teoriju da vas se neko uplasio.aj sad malo slavite bezkontaktnu akciju hehe
Zabranjeno ili nezabranjeno ne mijenja cinjenicu da ste se lozili na gostovanje u srpsku hercegovinu i da ste krenuli. I ovaj sto pise da su se 20 minuta natezali sa murijom je smijesno. Pisete i molite Boga da ne izadje kakav video vaseg natezanja sa murijom :D
Nije se niko sjetio da vozacu izvadi kljuc iz brave?
Pa ja bi volio da izadju slike i video ali znajuci vas preplavljen bi vec net bio ne mozete vi cekati.cinjenica je da je gostovanje zabranjeno lesinari su krenuli a ti vidi zasto.i zasto su bile izvidnice na obe strane.cestitam na pobjedi sad je 1 : 1 nakon oboraca

MostarskiSin
Postovi: 1826
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MostarskiSin » 17 okt 2021, 13:32

VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:27
mostar_mo je napisao/la:
17 okt 2021, 13:22
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:10
Hahahhaa ponavljam kakvi god bili lesinari da im je pola ljudi osakaceno vas bi dobili bez pola muke.kad god ste dolazili u bl dodje saka jada i nikad niste napadnuti samo iz tog razloga.jednom vas sreli u kombiju kad ste nas vidjeli navlacili zavjese da se maskirate.nemoj majke ti niste uopste dio ove diskusije horde manijaci ultrasi lesinari a vi ste negdje sa alkohol bojsima
Kad izbacis sliku da vas je ovoliko bilo kod nas mozemo dalje ..garibu..
Al necemo bjezat od teme..znam da bi najradije sada to poslije jucerasnje bruke



slika
Pa tako su i alkohol bojsi jednom napunili tribinu jesam ti vec napisao da ste vi njihov nivo?nemoj mi odgovarati molim te
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.

footballfan1921
Postovi: 185
Pridružen/a: 17 jan 2020, 23:29
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la footballfan1921 » 17 okt 2021, 13:33

Ako vec ne znate nista o navijackom svijetu, onda nemojte ni pisati. Pogotovo ova djecurlija iz manjeg entiteta.

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 17 okt 2021, 13:38

Nakon ove parole Manijaka je jasno da isti imaju malo veći kompleks na Lešinare nego na onu našu provaljenu parolu sa zapada. Nije mi jasno gdje su potrčali da je dignu, zar se nije mogla sačekati utakmica s Borcem? I koji ćeš je k.urac dizati uopšte ako nisi ništa uradio? Volio bih da neko od Manijaka detaljnije napiše šta se desilo, jer s ovim "argumentima" do sada ništa specijalno osim tolikog pređenog puta.

Za pokušaj i organizaciju :salut:, ali samo za to. Ovdje ljudi pišu k'o da su ih ganjali od Vakufa do Jajca.

Poslije Ultrasa, Robijaša i upada na Koševo još jedan dobar pokušaj Manijaka i evidentno je da su daleko najaktivniji na ulici, ali praviti neku pobjedu od ovoga mi je skroz bezveze, ponavljam dokaz koliki kompleks imaju na njih. Od ovoga forumaši napraviše veću pobjedu od tri prethodne akcije, a realno ne može se porediti.

Ako su Manijaci krenuli na Lešinare, a ovi se dali u bijeg (kao Ultrasi na autoputu) onda sve što sam napisao pada u vodu i sigurno da se pobjeda upisuje Manijacima, zato bih i volio da neko konkretno napiše šta je bilo i jesu li se grupe uopšte vidjele.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la theKuPuS » 17 okt 2021, 13:39

Banjalucki je napisao/la:
17 okt 2021, 12:53
Mitomanija bolest najmilija....kako cete fasovati zbog ovog laprdanja niste ni svjesni.NA KOLJENA PRED SRBE !
hahahahhahahah mi bismo rado na koljena, al pobjegoste jbg
sise male kukavičke

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3091
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MrkiMedo » 17 okt 2021, 13:40

Banjalucki je napisao/la:
17 okt 2021, 12:53
Mitomanija bolest najmilija....kako cete fasovati zbog ovog laprdanja niste ni svjesni.NA KOLJENA PRED SRBE !
Mene evo strah

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la theKuPuS » 17 okt 2021, 13:42

MrkiMedo je napisao/la:
17 okt 2021, 13:40
Banjalucki je napisao/la:
17 okt 2021, 12:53
Mitomanija bolest najmilija....kako cete fasovati zbog ovog laprdanja niste ni svjesni.NA KOLJENA PRED SRBE !
Mene evo strah
evo ja isto krenuo u rikverc čim sam pročitao

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Pashoni » 17 okt 2021, 13:43

Miljacka je napisao/la:
17 okt 2021, 13:38
Nakon ove parole Manijaka je jasno da isti imaju malo veći kompleks na Lešinare nego na onu našu provaljenu parolu sa zapada. Nije mi jasno gdje su potrčali da je dignu, zar se nije mogla sačekati utakmica s Borcem? I koji ćeš je k.urac dizati uopšte ako nisi ništa uradio? Volio bih da neko od Manijaka detaljnije napiše šta se desilo, jer s ovim "argumentima" do sada ništa specijalno osim tolikog pređenog puta.

Za pokušaj i organizaciju :salut:, ali samo za to. Ovdje ljudi pišu k'o da su ih ganjali od Vakufa do Jajca.

Poslije Ultrasa, Robijaša i upada na Koševo još jedan dobar pokušaj Manijaka i evidentno je da su daleko najaktivniji na ulici, ali praviti neku pobjedu od ovoga mi je skroz bezveze, ponavljam dokaz koliki kompleks imaju na njih. Od ovoga forumaši napraviše veću pobjedu od tri prethodne akcije, a realno ne može se porediti.

Ako su Manijaci krenuli na Lešinare, a ovi se dali u bijeg (kao Ultrasi na autoputu) onda sve što sam napisao pada u vodu i sigurno da se pobjeda upisuje Manijacima, zato bih i volio da neko konkretno napiše šta je bilo i jesu li se grupe uopšte vidjele.
Koliko sam do sad procitao navodno lesirani su bili zaustavitli buseve na nekih 200 metara od manijaka, kad su Manijaci krenuli prema njima ovi usli u buseve i vratili se u BL.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 13:44

MostarskiSin je napisao/la:
17 okt 2021, 13:32
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.
Dolazilo se u solidnom broju i u mostar i vama i zrinjskom a i sirokom.ako vam je neki argument to jedno gostovanje mi 3 puta svake sezone dolazimo u vas komsiluk.koliko puta se ra organizovao da pokusa nesto?ultrasi jesu vise puta.evo i nase "slabe" brojke vam idu u prilog zasto ne napadnete?

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Tristan » 17 okt 2021, 13:50

MostarskiSin je napisao/la:
17 okt 2021, 13:32
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.
slika
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la GradKamena2 » 17 okt 2021, 13:58

Meni nije jasno sto se Manijaci nisu zaletili ako su vec presli toliki put da dođu u belaj,i cudno mi da niko nije usliko te autobuse Leseva,mislim morali su imat izvidnicu neku,zna se kako to ide u danasnje doba.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 okt 2021, 14:00

VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:44
MostarskiSin je napisao/la:
17 okt 2021, 13:32
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.
Dolazilo se u solidnom broju i u mostar i vama i zrinjskom a i sirokom.ako vam je neki argument to jedno gostovanje mi 3 puta svake sezone dolazimo u vas komsiluk.koliko puta se ra organizovao da pokusa nesto?ultrasi jesu vise puta.evo i nase "slabe" brojke vam idu u prilog zasto ne napadnete?
Koliko ste jaki niste u stanju bili pet fukara izakcijati kako treba. :urnebes:

Nego da sumiramo ovo iz prica sto znamo Manijaci + za akciju, ali na kraju se nije desilo nista veliko koliko se ocekivalo, Lesinari veliki - obrukali se i poslije se jos vise ofirate ovim izvjestajima, iskreno i bez ikakvog naginjanja na neciju stranu bmk i za Manijake i za Lesinare. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Simpatizer » 17 okt 2021, 14:05

Tristan je napisao/la:
17 okt 2021, 13:50
MostarskiSin je napisao/la:
17 okt 2021, 13:32
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.
slika
Na slici vise Lesinara nego Vrapcicana na domacim. :mrgreen:

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 14:05

ANTIFA ! je napisao/la:
17 okt 2021, 14:00
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:44
MostarskiSin je napisao/la:
17 okt 2021, 13:32
Objavi sliku gdje ste vi barem jednom dosli u velikom broju u Mostar.
Dolazilo se u solidnom broju i u mostar i vama i zrinjskom a i sirokom.ako vam je neki argument to jedno gostovanje mi 3 puta svake sezone dolazimo u vas komsiluk.koliko puta se ra organizovao da pokusa nesto?ultrasi jesu vise puta.evo i nase "slabe" brojke vam idu u prilog zasto ne napadnete?
Koliko ste jaki niste u stanju bili pet fukara izakcijati kako treba. :urnebes:

Nego da sumiramo ovo iz prica sto znamo Manijaci + za akciju, ali na kraju se nije desilo nista veliko koliko se ocekivalo, Lesinari veliki - obrukali se i poslije se jos vise ofirate ovim izvjestajima, iskreno i bez ikakvog naginjanja na neciju stranu bmk i za Manijake i za Lesinare. :kafa:
Je l mi mozes odgovoriti zasto RA nikad nije pokusao napasti lesinare iako dolaze u mostar i okolinu 3 puta u sezoni a vi recimo morate u bl jednom?nebitno da li nas bude 40 ili 140 sto nas je manje to je bolje za vas?evo aj iskreno odgovori sta je u pitanju?

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 17 okt 2021, 14:09

jubi ohani malo bolje ce ti biti :D
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 okt 2021, 14:10

VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 14:05
ANTIFA ! je napisao/la:
17 okt 2021, 14:00
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 13:44


Dolazilo se u solidnom broju i u mostar i vama i zrinjskom a i sirokom.ako vam je neki argument to jedno gostovanje mi 3 puta svake sezone dolazimo u vas komsiluk.koliko puta se ra organizovao da pokusa nesto?ultrasi jesu vise puta.evo i nase "slabe" brojke vam idu u prilog zasto ne napadnete?
Koliko ste jaki niste u stanju bili pet fukara izakcijati kako treba. :urnebes:

Nego da sumiramo ovo iz prica sto znamo Manijaci + za akciju, ali na kraju se nije desilo nista veliko koliko se ocekivalo, Lesinari veliki - obrukali se i poslije se jos vise ofirate ovim izvjestajima, iskreno i bez ikakvog naginjanja na neciju stranu bmk i za Manijake i za Lesinare. :kafa:
Je l mi mozes odgovoriti zasto RA nikad nije pokusao napasti lesinare iako dolaze u mostar i okolinu 3 puta u sezoni a vi recimo morate u bl jednom?nebitno da li nas bude 40 ili 140 sto nas je manje to je bolje za vas?evo aj iskreno odgovori sta je u pitanju?
Ne znam, Lesinari vjerovatno nisu akcijali druge jer nisu u stanju bili izakcijati pet Fukara kako treba. :hmmmmm:

Vrati se temi i prihvati da ste se obrukali jucer?
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 17 okt 2021, 14:14

ANTIFA ! je napisao/la:
17 okt 2021, 14:10
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 14:05
ANTIFA ! je napisao/la:
17 okt 2021, 14:00


Koliko ste jaki niste u stanju bili pet fukara izakcijati kako treba. :urnebes:

Nego da sumiramo ovo iz prica sto znamo Manijaci + za akciju, ali na kraju se nije desilo nista veliko koliko se ocekivalo, Lesinari veliki - obrukali se i poslije se jos vise ofirate ovim izvjestajima, iskreno i bez ikakvog naginjanja na neciju stranu bmk i za Manijake i za Lesinare. :kafa:
Je l mi mozes odgovoriti zasto RA nikad nije pokusao napasti lesinare iako dolaze u mostar i okolinu 3 puta u sezoni a vi recimo morate u bl jednom?nebitno da li nas bude 40 ili 140 sto nas je manje to je bolje za vas?evo aj iskreno odgovori sta je u pitanju?
Ne znam, Lesinari vjerovatno nisu akcijali druge jer nisu u stanju bili izakcijati pet Fukara kako treba. :hmmmmm:

Vrati se temi i prihvati da ste se obrukali jucer?
Posto paprika?

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 okt 2021, 14:16

VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 14:14
ANTIFA ! je napisao/la:
17 okt 2021, 14:10
VelikanizPlatonove je napisao/la:
17 okt 2021, 14:05


Je l mi mozes odgovoriti zasto RA nikad nije pokusao napasti lesinare iako dolaze u mostar i okolinu 3 puta u sezoni a vi recimo morate u bl jednom?nebitno da li nas bude 40 ili 140 sto nas je manje to je bolje za vas?evo aj iskreno odgovori sta je u pitanju?
Ne znam, Lesinari vjerovatno nisu akcijali druge jer nisu u stanju bili izakcijati pet Fukara kako treba. :hmmmmm:

Vrati se temi i prihvati da ste se obrukali jucer?
Posto paprika?

:urnebes:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], LamineDiarra i 38 gostiju.