Navijacki izvjestaji (PL BIH)

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 09:26

bob je napisao/la:
21 sep 2021, 09:17
Najveci minis u Sa i navijackog prepucavanja je kad krenu napadi na obicne navijace, glupa prica nas/njihov teritorij Sa je malo a realno se zna ko je u tom fazonu ... ovo na carsiji je glupost najveca, slicno poslije derbija prije par godina (mozda malo prije korone) gdje su sudo i tadasnji number 1 na sjeveru zaboravi mu ime, momku skinuli sal u gradu pa su malo letjeli kroz izlog da se razumijemo nisu manijaci reagovali nego neko drugi hocu da kazem vazda ima neko jaci, ludji te nema tu nas/vas dio grada ccc
Tako je kako je 'ebiga uvijek je bilo da su manijaci jači dole dok smo mi ovdje pogotovo se to pokaže za vrijeme odigravanja utakmice gdje se grad podijeli.

Ako nisi nikad bio u navijackoj prici nema potrebe ni da pišeš o ovome jer se nece ništa promjeniti.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2021, 09:32

slika

Toliko vam klub vjeruje da su sklonili ono platno plavo da ga ne bi unistili bakljama :mrgreen:
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Harika » 21 sep 2021, 10:01

JavierBosnia je napisao/la:
21 sep 2021, 09:32
slika

Toliko vam klub vjeruje da su sklonili ono platno plavo da ga ne bi unistili bakljama :mrgreen:
Ne nego smo ga mi sami skinuli :salut:
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2021, 10:02

Aj super, samo se nadam da ga niste za transparente iskoristili :D
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

OsmaDolazi
Postovi: 2501
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OsmaDolazi » 21 sep 2021, 10:18

NAPADAJ je napisao/la:
20 sep 2021, 21:31
OsmaDolazi je napisao/la:
20 sep 2021, 17:49
pravabaraba je napisao/la:
20 sep 2021, 16:55
ovo ciljan marketinski potez uprave da se privuce populacija migranata,kazu djelice po sendvic i kolu na ulazu...
A stani, fakat nam imate nesto reci nakon, navijacke policije, nakon sto vam opstina plati pola za vatromet itd itd. Fakat ima li logike.

Sto vas je strah? Zgazit cemo vas na terenu, tribinama i na ulici.

KHAJ PHICE!


slika
Aaa glupane. Malo da ti objasnim neke stvari.
Nama je na jugu uvijek stajala policija ispred kopa, da bi ih izgurali sa tribine morali smo sami organizovati ljude koji ce kontrolisati red. Posto nismo dali ni zastitarima mi smo jedno vrijeem zaduzili markere dok i to nismo odbacili.

Daj nam jedan dokaz da nam je iko pa i opstina jednu jedinu marku dala za vatromet? Koliko ste glupi da i ne kontate kako funkcionisu budzeti, vlasti i slicno. Ili kontas Tanovic onako otvorio slajpek i pitao koliko vam treba hahaha
Pojeli bi vi svoja muda od muke, samo da ih imate.

To sto nama nesto pokusavate moralisati prvo pogledajte ko vam je od "navijaca" na platnom spisku akademije, ko vam je ugusio otpor prema upravi. Prodali su vam klub, ne **** vas niko ni 5%. Ne mozete ekonoma otjerati, a ne upravu.
Gurbetu, guzice bi dali da prodate klub kao mi i da osvajate titule svako malo.Do tada mozete samo da nam muda lizete i gledate u ledja. Kada sam vam na jednom derbiju vidio Pasukana skoro ispred sjevera u zutom markeru kako smeka kao kakvo osiguranje sve mi je jasno u kakvom ste stanju kao grupa. Amarova ekipa je samo vrhunac prodane grupe. I dan danas mu ne smije niko nisto reci na jugu jer ce fasovati.

Navijacka policija cao.
Navijacka policija vozdra.

edosalko
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 maj 2021, 02:30

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la edosalko » 21 sep 2021, 11:15

OsmaDolazi je napisao/la:
21 sep 2021, 10:18
NAPADAJ je napisao/la:
20 sep 2021, 21:31
OsmaDolazi je napisao/la:
20 sep 2021, 17:49


A stani, fakat nam imate nesto reci nakon, navijacke policije, nakon sto vam opstina plati pola za vatromet itd itd. Fakat ima li logike.

Sto vas je strah? Zgazit cemo vas na terenu, tribinama i na ulici.

KHAJ PHICE!


slika
Aaa glupane. Malo da ti objasnim neke stvari.
Nama je na jugu uvijek stajala policija ispred kopa, da bi ih izgurali sa tribine morali smo sami organizovati ljude koji ce kontrolisati red. Posto nismo dali ni zastitarima mi smo jedno vrijeem zaduzili markere dok i to nismo odbacili.

Daj nam jedan dokaz da nam je iko pa i opstina jednu jedinu marku dala za vatromet? Koliko ste glupi da i ne kontate kako funkcionisu budzeti, vlasti i slicno. Ili kontas Tanovic onako otvorio slajpek i pitao koliko vam treba hahaha
Pojeli bi vi svoja muda od muke, samo da ih imate.

To sto nama nesto pokusavate moralisati prvo pogledajte ko vam je od "navijaca" na platnom spisku akademije, ko vam je ugusio otpor prema upravi. Prodali su vam klub, ne **** vas niko ni 5%. Ne mozete ekonoma otjerati, a ne upravu.
Gurbetu, guzice bi dali da prodate klub kao mi i da osvajate titule svako malo.Do tada mozete samo da nam muda lizete i gledate u ledja. Kada sam vam na jednom derbiju vidio Pasukana skoro ispred sjevera u zutom markeru kako smeka kao kakvo osiguranje sve mi je jasno u kakvom ste stanju kao grupa. Amarova ekipa je samo vrhunac prodane grupe. I dan danas mu ne smije niko nisto reci na jugu jer ce fasovati.

Navijacka policija cao.
Navijacka policija vozdra.
Zivis u zabludi i vidi se kakva si **** od navijaca kad licne podatke ostavljas na ovakvim forumima...

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 11:27

edosalko je napisao/la:
21 sep 2021, 11:15
OsmaDolazi je napisao/la:
21 sep 2021, 10:18
NAPADAJ je napisao/la:
20 sep 2021, 21:31


Aaa glupane. Malo da ti objasnim neke stvari.
Nama je na jugu uvijek stajala policija ispred kopa, da bi ih izgurali sa tribine morali smo sami organizovati ljude koji ce kontrolisati red. Posto nismo dali ni zastitarima mi smo jedno vrijeem zaduzili markere dok i to nismo odbacili.

Daj nam jedan dokaz da nam je iko pa i opstina jednu jedinu marku dala za vatromet? Koliko ste glupi da i ne kontate kako funkcionisu budzeti, vlasti i slicno. Ili kontas Tanovic onako otvorio slajpek i pitao koliko vam treba hahaha
Pojeli bi vi svoja muda od muke, samo da ih imate.

To sto nama nesto pokusavate moralisati prvo pogledajte ko vam je od "navijaca" na platnom spisku akademije, ko vam je ugusio otpor prema upravi. Prodali su vam klub, ne **** vas niko ni 5%. Ne mozete ekonoma otjerati, a ne upravu.
Gurbetu, guzice bi dali da prodate klub kao mi i da osvajate titule svako malo.Do tada mozete samo da nam muda lizete i gledate u ledja. Kada sam vam na jednom derbiju vidio Pasukana skoro ispred sjevera u zutom markeru kako smeka kao kakvo osiguranje sve mi je jasno u kakvom ste stanju kao grupa. Amarova ekipa je samo vrhunac prodane grupe. I dan danas mu ne smije niko nisto reci na jugu jer ce fasovati.

Navijacka policija cao.
Navijacka policija vozdra.
Zivis u zabludi i vidi se kakva si **** od navijaca kad licne podatke ostavljas na ovakvim forumima...
E moja budalice pa sliku ispred katedrale i mahale postavio lik iz prve ekipe i nije nije ni lica zamaglio i ti pricas ovdje da on ostavlja podatke koje podatke budalice Amar i Pašukan njih mogu samo znati koji koji jesu u prici sigurno ne policija.


A da policija hoce da sazna nešto što nece jer nema ni potrebe da sazna ima fejsbuk sve crno na bijelo na otvorenim profilima da cijeli svijet vidi živiš budalice u novom svijetu nije ti ovo više 2005.

Najtuznije je što se oni sami eksponiraju.

I sve jasno lik doveden da ih Benjo ne bi maltretirao Manijaci su odavno izgubili svaki kredit što se tice navijackoj svijeta pocevsi kad im je clan u kojeg su se kleli prodao trans robiji za 8 glava cini mi se do navijacke policije.
A o momku koji je izgubio život da ne pricam.

Imali smo i mi svojih bisera, al' u poređenju smiješno.

OsmaDolazi
Postovi: 2501
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OsmaDolazi » 21 sep 2021, 11:30

Cuj licne podatke, malo je Sarajevo, sve se zna. Da hoce iko da sazna, saznao bi za 5 minuta.
Hahahah... Sto vas boli kad vam se kaze istina to je cudo jedno?
Malo glumite policiju, malo zastitare. Malo navijacku policiju. Sta ste, navijaci ili glumci?

NAPADAJ
Postovi: 283
Pridružen/a: 18 jan 2020, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NAPADAJ » 21 sep 2021, 11:54

.
Zadnja izmjena: NAPADAJ, dana/u 30 maj 2022, 17:36, ukupno mijenjano 1 put.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 12:10

NAPADAJ je napisao/la:
21 sep 2021, 11:54
90minut je napisao/la:
21 sep 2021, 06:07


Eh ovako da u pravu si bez konkretnog dokaza nisam trebao ni napisati da je neko dao pare, al' da ako je istina ponavljam ako da se skupljalo toliko dugo vremena i da je i kunto i panto davao novac i da se stvarno uzelo za tako silan keš..
Dojam je da je moglo i bolje izgledati i to mnogo zar tebi nije takav dojam?
Bez obzira na sve sva ova proslava je bila mnogo kvalitetna od tribine i šetalice do zeljeznicke stanice pa do nedjelje i vatrometa..
I ne nisam rekao da je proslava organizovana jer je titula obecana odakle ti takva glupost pa 100 godina je 'ebote naravno da ce biti silna proslava o cemu pricamo?

Nisam pisao o mobilizaciji u tom smislu što ti spominješ veterane i to da se iznese vec ko ce napast sve te lokacije gdje je bilo toliko ljudi?
Zato i kazem da se napalo bila bi prica da se namjerno išlo na pojedince i onda bi rekli što niste zvali prije napada?
Baš bi tako prica tekla istim rijecima ovo i sam znaš..

I sad prelazimo na ove druge stvari Horde se i jesu ogradile više manje, al' šta ocekuješ neko saopštenje?
Napadaju se pojedinci u ovom gradu vec 20 godina redovno.

Pa i upadali ste u " čaršiju " ilitiga Ginis nakon pada male zastave isti k.urac realno i šta je poenta da je to jedan od rijetkih upada vamo gdje se zna da je " naša " teritorija.

A gubljenje stvari znaš i sam da nemamo tu puno pricati podgrupa je ugašena - Olovo znamo isto kako je završilo jer ono kako je završilo to je najbitnije to ko je koga natjerao na bijeg apsolutno ne.
Natjerali smo i mi Lehove pa smo izgubili eh identicna takva je situacija bila u Olovu identična.

Da trans srpsko sarajevo je uzet kako god pa i da ga je uzela žena od 90 godina, nego ja samo poredim da je na takav nacin na isti nacin su ukradene cerade s koševa koje je agentura držala tu..

Evil Crew je uzet na takav nacin da je decko " kidnapovan " u putu jer je išao djevojci koja je živjela na grbavici sjeo u auto ušao u stan i predao im zastavu..

Sjecam se pritisaka nakon transa iz lukavice kriminalci su zvali prijetili da ce pucati na momke i tako to.
Sad koliko je istina nemam pojma.
Jer nikom dlaka s glave nije pala.

A što se tice bubnja naseg nadam se da ne misliš na bubanj koji je " pao " tamo 2007 do 2010 tako nešto momku koji je držao kafic na alipašinu cini mi se i bubanj je bio u tom kaficu gdje su mu upali?

Ili se misli na neki drugi bubanj za koji ja nemam pojma da je pao?

Treba dodati na ovo sve da su manijaci imali mnogo pokušaja i da hordama uzmu krpe na navijacki nacin, al' nikad ništa nije urodilo plodom.
Sve u svemu korektan si momak, neke se stvari nismo razumili. Odprilike taj period je vezan za bubanj. Pao je u kaficu na otoci koji je drzao poznat momak iz cini mi se LS, a bilo je okupljaliste LS i OTW. U trenutku kad je pao sjedili su neki vidjeniji momci iz tih ekipa odprilike omjer 5 na 3 i slicno. Iznesen je bez ikakvog otpora, a bilo je realno da bude.
Ne mogu tvrditi 100%, al' se sjecam kroz maglu tog perioda i u tim momentima je imao decko zavoj na glavi dobro zgažen i da rekao da je bio sam.

Ne mogu stvarno tvrditi moguce i da mislim na nekoga drugo jer sam gledao zamotane glave više puta, a ima tome ihih dobrih godina.

Avatar
Paraglajder
Postovi: 1430
Pridružen/a: 01 feb 2011, 00:56
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Paraglajder » 21 sep 2021, 13:09

90minut je napisao/la:
21 sep 2021, 12:10
NAPADAJ je napisao/la:
21 sep 2021, 11:54
90minut je napisao/la:
21 sep 2021, 06:07


Eh ovako da u pravu si bez konkretnog dokaza nisam trebao ni napisati da je neko dao pare, al' da ako je istina ponavljam ako da se skupljalo toliko dugo vremena i da je i kunto i panto davao novac i da se stvarno uzelo za tako silan keš..
Dojam je da je moglo i bolje izgledati i to mnogo zar tebi nije takav dojam?
Bez obzira na sve sva ova proslava je bila mnogo kvalitetna od tribine i šetalice do zeljeznicke stanice pa do nedjelje i vatrometa..
I ne nisam rekao da je proslava organizovana jer je titula obecana odakle ti takva glupost pa 100 godina je 'ebote naravno da ce biti silna proslava o cemu pricamo?

Nisam pisao o mobilizaciji u tom smislu što ti spominješ veterane i to da se iznese vec ko ce napast sve te lokacije gdje je bilo toliko ljudi?
Zato i kazem da se napalo bila bi prica da se namjerno išlo na pojedince i onda bi rekli što niste zvali prije napada?
Baš bi tako prica tekla istim rijecima ovo i sam znaš..

I sad prelazimo na ove druge stvari Horde se i jesu ogradile više manje, al' šta ocekuješ neko saopštenje?
Napadaju se pojedinci u ovom gradu vec 20 godina redovno.

Pa i upadali ste u " čaršiju " ilitiga Ginis nakon pada male zastave isti k.urac realno i šta je poenta da je to jedan od rijetkih upada vamo gdje se zna da je " naša " teritorija.

A gubljenje stvari znaš i sam da nemamo tu puno pricati podgrupa je ugašena - Olovo znamo isto kako je završilo jer ono kako je završilo to je najbitnije to ko je koga natjerao na bijeg apsolutno ne.
Natjerali smo i mi Lehove pa smo izgubili eh identicna takva je situacija bila u Olovu identična.

Da trans srpsko sarajevo je uzet kako god pa i da ga je uzela žena od 90 godina, nego ja samo poredim da je na takav nacin na isti nacin su ukradene cerade s koševa koje je agentura držala tu..

Evil Crew je uzet na takav nacin da je decko " kidnapovan " u putu jer je išao djevojci koja je živjela na grbavici sjeo u auto ušao u stan i predao im zastavu..

Sjecam se pritisaka nakon transa iz lukavice kriminalci su zvali prijetili da ce pucati na momke i tako to.
Sad koliko je istina nemam pojma.
Jer nikom dlaka s glave nije pala.

A što se tice bubnja naseg nadam se da ne misliš na bubanj koji je " pao " tamo 2007 do 2010 tako nešto momku koji je držao kafic na alipašinu cini mi se i bubanj je bio u tom kaficu gdje su mu upali?

Ili se misli na neki drugi bubanj za koji ja nemam pojma da je pao?

Treba dodati na ovo sve da su manijaci imali mnogo pokušaja i da hordama uzmu krpe na navijacki nacin, al' nikad ništa nije urodilo plodom.
Sve u svemu korektan si momak, neke se stvari nismo razumili. Odprilike taj period je vezan za bubanj. Pao je u kaficu na otoci koji je drzao poznat momak iz cini mi se LS, a bilo je okupljaliste LS i OTW. U trenutku kad je pao sjedili su neki vidjeniji momci iz tih ekipa odprilike omjer 5 na 3 i slicno. Iznesen je bez ikakvog otpora, a bilo je realno da bude.
Ne mogu tvrditi 100%, al' se sjecam kroz maglu tog perioda i u tim momentima je imao decko zavoj na glavi dobro zgažen i da rekao da je bio sam.

Ne mogu stvarno tvrditi moguce i da mislim na nekoga drugo jer sam gledao zamotane glave više puta, a ima tome ihih dobrih godina.
Ti ne možeš tvrditi ni 25, a kamoli 100% jer očigledno sve što si ispisao na ovoj temi u ime Hordi zla, znaš, a više ne znaš iz neprovjerenih priča. Hz bubanj pao na Alipašinom? Uredu je. :clap: Ne ofiraj se više, tako ti Allaha.
YNWA

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 13:18

Ne pišem ja ništa ovdje u ime Hordi Zla mladi nadobudni navijacu liverpula.

Ima tome maleni 11+ godina ko ce se više toga sjetiti i tvrditi nesto s sigurnoscu.

Avatar
Paraglajder
Postovi: 1430
Pridružen/a: 01 feb 2011, 00:56
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Paraglajder » 21 sep 2021, 13:29

Pišeš itekako, pretežno gluposti. Da je prošlo 111 a ne 11 godina od pomenutog događaja na Otoci, istina se ne mijenja. Sam si sebe eliminisao spominjanjem Alipašina, šuplju možeš prosipati nekome ko je na utakmice počeo ići 2017.

Ti si zemljače za dvije godine nasrao 9 milja postova, a ja evo dumam cijeli dan koja mi je šifra ne bi li se ulogovao nakon 7 godina samo da ti napišem da konstatno lupetaš ko maksim po diviziji, i uz to ne poštuješ stav grupe o nepisanju na navijačkim forumima.
Sve najbolje.
YNWA

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 21 sep 2021, 13:30

Jebu li ovi navijaci ikad ista :mrgreen:
Imam osjecaj da je ova njihova agresiva (ko je ludji, ko je jaci, ko je koga nalupao, strugao po betonu, zapalio vise baklji, ciji je grad ,zapisavanje teritorije itd) - zapravo hronicni nedostatak sexa :kafa:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 21 sep 2021, 13:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Shategabri » 21 sep 2021, 13:31

90-ka se penzioniso sa 18 što se tribine tiče :mrgreen:
ove njegove priče po forumu dođu ko Albertove iz Mućki u fazonu...during the war :urnebes:
Kakav crni kodeks nije on odavno dio toga.
Koševo Zapad

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 13:40

Paraglajder je napisao/la:
21 sep 2021, 13:29
Pišeš itekako, pretežno gluposti. Da je prošlo 111 a ne 11 godina od pomenutog događaja na Otoci, istina se ne mijenja. Sam si sebe eliminisao spominjanjem Alipašina, šuplju možeš prosipati nekome ko je na utakmice počeo ići 2017.

Ti si zemljače za dvije godine nasrao 9 milja postova, a ja evo dumam cijeli dan koja mi je šifra ne bi li se ulogovao nakon 7 godina samo da ti napišem da konstatno lupetaš ko maksim po diviziji, i uz to ne poštuješ stav grupe o nepisanju na navijačkim forumima.
Sve najbolje.
Sinko prvi ti je post na temi o kakvom ti eliminisanju pricas bitan si k'o semafor u gta prošlo je više od 11 godina pod broj 1 pod broj 2 nikad mu u kaficu nisam bio tako da i nemam pojma gdje je tacno osim što sam znao da je u donjem dijelu grada i nagađao sam gdje se nalazi kafic.

Tacnije nasmijava me šta pokušavaš predstaviti kao da sam " otkriven " pazi sad znam šta se desilo prije toliko godina oko pada popisanog bubnja koji je pao u sred sedmice, al' sam otkriven jer sam pogrijesio lokaciju koja je toliko blizu jedna drugoj da možeš pljunut do mahale. :lol:

Stav grupe?
Koji stav maleni bivši naši drugari s tribine pišu ove stvari po fejsbuku i raspravljaju se s manijacima ko je bio donji u Olovu ti meni ovdje pišeš neke nebuloze o stavu grupe.

Ništa ja ovdje nisam napisao što ne bi trebao znati neko ko ne treba znati sve ove stvari su prahistorija i licna iskustva s gostovanja i onoga što svako zna ko je bio aktivan taj period.

ritam21
Postovi: 261
Pridružen/a: 29 jun 2020, 05:35
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ritam21 » 21 sep 2021, 13:57

Ma 90-ka iako nekad zna pretjerat i napisat koju neistinu (namjerno il nenamjerno) zna više od 90% foruma i ove djece što se ofiraju ovdje i pljuju jedni druge. Lp

Avatar
Paraglajder
Postovi: 1430
Pridružen/a: 01 feb 2011, 00:56
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Paraglajder » 21 sep 2021, 13:58

Ti samo nagađaš, a lična iskustva ti se u rijetko kojem postu poklapaju sa istinom. Obični jahaču tastature.

Tvrdnja da broj postova određuje bitnost negdje i u nečemu je dovoljan pokazatelj da si blago retardiran.
Sinko, maleni itd, možeš komotno ostaviti za ahbabe na dudlanju crijeva.
YNWA

Avatar
DoGroba
Postovi: 106
Pridružen/a: 13 avg 2019, 15:07
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la DoGroba » 21 sep 2021, 14:02

Hvala vam pitari što postojite, ovih par stranica raznih gluposti što sam pročito su mi bolja čestitka od vas od svake druge, fino sam se ismijao

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 sep 2021, 14:17

Paraglajder je napisao/la:
21 sep 2021, 13:58
Ti samo nagađaš, a lična iskustva ti se u rijetko kojem postu poklapaju sa istinom. Obični jahaču tastature.

Tvrdnja da broj postova određuje bitnost negdje i u nečemu je dovoljan pokazatelj da si blago retardiran.
Sinko, maleni itd, možeš komotno ostaviti za ahbabe na dudlanju crijeva.
Joj gdje ces meni to napisati nisam cigare zapalio u životu, a ne dudlao crijeva.

Ne tvrdim ja ovdje ništa niti da sam bio neki faktor na tribini niti da predstavljam grupu predstavljam samo sebe i ono što sam prozivio na gostovanjima tako su i poceli moji upisi na ovoj temi prvenstveno s gostovanja pa se kasnije prebacilo na drugu stranu navijacke price ilitiga ulice jer sam primjetio mnogo šuplje.

Nisam ni tvrdio ovdje da sam bio na ulici i u svakom belaju mogao bi pisati o tome, al' mi ne pada na pamet.


Ritam21 Naravno da je nenamjerno znaš i sam koliko puta sam pohvalio manijake za raznorazne stvari ovdje, al' kad ti prođe od toga po 11+ godina 'ebem ja onoga ko to zna sve u detalje, a da nije pisao neku knjigu ili u teku. :)

Fazon je što ja to napišem u 95% cijele price i onda se neko nadoveže i kaže eh nije to bilo na alipašinom nego na otoci ne govoriš istinu kao da imamo 10 godina. :lol:

Baš kao što se kroz maglu sjecam decka s zavojem na glavi i da nije prošlo kako je on napisao i da su samo iznjeli bubanj bez otpora..
Samo kad nešto s sigurnoscu ne mogu tvrditi onda ne mogu Grey bi recimo to mogao napisati ako cita temu još da li je bio izgazan on tad.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, NoDi80, StarmoCity, Surreal i 59 gostiju.