Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Convicts1988 » 23 feb 2020, 23:33

Tako je let3, to bi tako sigurno bilo.

Lako je pričati/palamuditi navijaču kluba koji ima rezultate, titule, evrope, koji ima transparentan rad uprave, onom navijaču kluba koji nema ništa od toga .. Ima borbe protiv gašenja i preživljavanje, dugove, suspenzije itd itd ..

Napisao bih onu narodnu "Sit gladnog ne razumije" ..

LN navijači.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Beduin » 23 feb 2020, 23:35

oliverdragojevic je napisao/la:
23 feb 2020, 21:07
Zenicanin988 je napisao/la:
23 feb 2020, 20:53
Nije bilo vise ultrasa. Bilo ih je skoro pa i kao robova ali malo manje
Ultrasa 220-230, robijaša pa po slobodnoj procjeni manje od toga prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu ih je više od pola falilo. Nakon 0-2 se pokupili skroz sa tribine.

Nije problem robijaša brojka, problem je taj mentalitet kojeg izgleda jako malo ljudi tamo ima. Otići sa tribine zbog lošeg rezultata je neopristivo.

Lijepi pozdrav
Ovo je problem i u Tuzli, dosta omladine odlazi, stariji su ili na Zapadu ili vani.
Tesko je mladje animirati i nafurati, a i brojcano ih je daleko manje nego ranije u Tuzli. Kao dokaz cu ti navesti da je u moje vrijeme svaki razred u Osnovnoj skoli brojao po 4-5 odjeljenja, a sad imas po 2 odjeljenja u vecini uzrasta (znam po svom djetetu). Sve manje je omladine, sve manje djece se radja.

Pogledam one slike od prije 10+ godina, bilo normala u kopu imati 200 i vise ljudi, a sad ako navuces 100 ljudi mozes se hvaliti na sav glas. Neki prosjek je 30-50 Fukara sad. Nema vise tog ultras nafuravanja kao ranije, imao si iz svakog naselja 20-30 momaka koji su zivili za utakmice i kop. Prije si imao na Tusnju transove iz drugih gradova, sad ni jednog nemas, osim par momaka koji dodju izvan Tz. A mnogi su razlozi, pa i ta sama prica oko Slobode i Fukara.

Nazalost kako je tako je, svaka cast opet svima kad se trude i daju sebe.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Sjeverjecudo » 23 feb 2020, 23:39

Convicts1988 je napisao/la:
23 feb 2020, 23:14
Pa bojkot .. Onaj bojkot domaćih utakmica od čak 3 godine je grupi načinio nemjerljivu štetu .. Ogromne su 3 sezone neodlaska na stadion kući, bez obzira što se išlo na sva gostovanja.
Iskreno mislim da je taj bojkot vas kao grupu najvise zajebao,pored ostalih stvari sa kojim problem imaju sve ostale grupe u BiH,mislim da je taj bojkot kljucna stvar, puno ljudi je nestalo u tom periodu i ohladilo a i pojavili su vam se neki problemi unutar grupe u mozda najgore vrijeme po vas.


Nevezano za ovaj post gore,sto se ovog kola tice sjajno odradjeno od svih grupa,Horde Zla,Red Army,Manijaci,Ultrasi,Lesinari ocekivano dobro odradjeno kolo,mene su cak iznenadile Fukare mislim da ih je doslo vise nego sto se ocekivalo,nije zajebancija,cini se da su sredili neke stvari i da to ide nabolje,i Robijasi su me iznenadili,i kod njih bolja brojka nego sto sam ocekivao,fin izgled kopa,nadam se da ce se nastaviti ovakva i bolja izdanja.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ultras94mostar » 23 feb 2020, 23:39

Politika u ovoj drzavi ce nas nazaloat sve iseliti s ciljem da oni samo mogu ostati u ovoj drzavi, sto im je i cilj iseli nas ,,fukare" da mogu ostati samo bogate obitelji. A medju nas bacati kavge da se koljemo medjusobno na nacionalnoj i vjerskoj osnovi, tako nam i treba kad smo glupe ovce.
I onda se cudite kada Ultrasi pjevaju ,,ti si prvak sugave zemlje" nadam se da vam je jasno komu i cemu je upucena ta pjesma...

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Babatunde » 23 feb 2020, 23:41

Normalno, bojkot uništi svaku grupu i to je najgore sto se moze desiti. Sjetim se nas i poslije tog period je trebalo dosta da se povrati ono od prije. Jos nismo na tom nivou, ali ova mlađa generacija ima ozbiljnost, prati trendove, na ulici jaki... Lešinare pratim odavno, odličan rad, ove sezone kidaju :thumbup:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 23 feb 2020, 23:47

let3 je napisao/la:
23 feb 2020, 23:20
90minut je napisao/la:
23 feb 2020, 23:04
Convicts1988 je napisao/la:
23 feb 2020, 22:53
Ma neće ljudi da dolaze više i da prate i to je to, jasno je.
Više simpatizere "ne loži" šuplja priča svaki put kad kreće nova sezona ili pak nastavak kao što je to danas slučaj bio.
Poredjenja radi, prije 2 godine Vitez dolazio ( prva tekma nastavka sezone) 7.000 bilo na BP ..
Bez rezultata i bez baš dobrog te transparentnog rada uprave nema više ni publike, prošla su ta vremena ..
Što se Robijaša tiće, mislim da je to najmladja ekipa na navijačkoj sceni u PL. 90% "starijih" su se povukli i ne dolaze u kop.
Gledao tekmu Veleža u subotu, pa kad prikaza kop izbliza, pa vidio sam dosta starijih navijača tu koji imaju 30-40 godina sigurno, i to mora da izgleda tako kako izgleda, ozbiljno.
Ma jasno kao dan da se kod vas na oko daleeko najviše ljudi povuklo koji cak ne idu na domace, da ne pricam o gostujucim..

Sto je nevjerovatno s obzirom na velicinu grada i to.
Šuplja prica koje si i sam svjestan.
Da se Željo ili Sarajevo bore za život kao Čelik, da ih vode turski krimosi, na stadione bi dolazilo ukupno par milja bolesnika kao i ovi u Zenici, kop bi bio kao sad kod robijaša, 100-200 ljudi (a i to je puno) i to je to.
Nema to veze sa velicinom grada. Sarajevo je tri puta vec od Zenice, a isto bi bilo.
Da je Robija u 2 ligi opet na gostovanju mora biti 100 ljudi na domacoj 350 minimum dakle u vecini slucajeva ono što vidimo od robije je katastrofa epskih razmjera.

Evo i sam momak kaze na trbini sve djeca

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3251
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la KONTRASVIH » 24 feb 2020, 00:56

JonSnow je napisao/la:
23 feb 2020, 20:51
Uživajmo još u ovim prizorima.
Kad mama Merkel otvori granicu, bit će više drotova i zaštitara na stadionu nego navijača.

cemu toliko kukanje :sick:
**** te imam osjecaj da je zenica somalija po ovakvim pricama. Opustite se uzivajte i daj malo pozitivnosti
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 24 feb 2020, 05:28

let3 je napisao/la:
23 feb 2020, 23:20
90minut je napisao/la:
23 feb 2020, 23:04
Convicts1988 je napisao/la:
23 feb 2020, 22:53
Ma neće ljudi da dolaze više i da prate i to je to, jasno je.
Više simpatizere "ne loži" šuplja priča svaki put kad kreće nova sezona ili pak nastavak kao što je to danas slučaj bio.
Poredjenja radi, prije 2 godine Vitez dolazio ( prva tekma nastavka sezone) 7.000 bilo na BP ..
Bez rezultata i bez baš dobrog te transparentnog rada uprave nema više ni publike, prošla su ta vremena ..
Što se Robijaša tiće, mislim da je to najmladja ekipa na navijačkoj sceni u PL. 90% "starijih" su se povukli i ne dolaze u kop.
Gledao tekmu Veleža u subotu, pa kad prikaza kop izbliza, pa vidio sam dosta starijih navijača tu koji imaju 30-40 godina sigurno, i to mora da izgleda tako kako izgleda, ozbiljno.
Ma jasno kao dan da se kod vas na oko daleeko najviše ljudi povuklo koji cak ne idu na domace, da ne pricam o gostujucim..

Sto je nevjerovatno s obzirom na velicinu grada i to.
Šuplja prica koje si i sam svjestan.
Da se Željo ili Sarajevo bore za život kao Čelik, da ih vode turski krimosi, na stadione bi dolazilo ukupno par milja bolesnika kao i ovi u Zenici, kop bi bio kao sad kod robijaša, 100-200 ljudi (a i to je puno) i to je to.
Nema to veze sa velicinom grada. Sarajevo je tri puta vec od Zenice, a isto bi bilo.
Mi od 2008 do 2013 ništa osvojili nismo, a to je bio zlatan period hordi eto nek je zbog povratka na sjever nerealno pricati o 2008 i 2009 onda je 2010-11-12 i 13 pokazatelj na kakvom su nivou Horde u odnosu na robijaše dakle mentalitetom.

Sad ces se javiti s onom pricom predpostavljam, AL' VI IDETE U EVROPU.

Ta ista evropa toliko nema veze s našim predstavama da je to smiješno pricati.

Bukvalno da smo u identicnoj situaciji kao Robija sve ove godine opet bi gledao identicno iste stvari kod nas jer to je mentalitet bez obzira na to što nam nema brat bratu jedno 80 do 100 ljudi za gostujuce zbog raznoraznih stvari koje smo vec navodili.

O domacim da ne pricam bilo je perioda kad je 1,200 do 1,500 ljudi u kopu prosjecna utakmica nije bio dug period, al' je bio pricam dakle ta brojka protiv Leotara kuci i tako tih ekipa.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 24 feb 2020, 05:54

Al' dobro stvarno ne zelim da ismijavam robiju meni je više krivo što nisu imali kvalitetnih ljudi koji bi obrazovali mlađe da preuzmu nama su preuzeli i okosnica su oni koji su zamjenili ove o kojima sam pricao tolike godine unazad..

Robija ništa nije radila na tom pitanju i danas im vidiš ovaj kop od jedva 150 ljudi mozda cak i manje jer se vidi kroz kop da nije krcat..

Dakle od 150 ljudi vidiš na oko da je tu 30 do 50 kvalitetnih u vrh glave ostali su tu koji popunjavaju.
A pitanje je koliko su i oni kvalitetni jer je to sve omladina koja nema iskustva bilo kakvog.

U Zenici živi 2 hiljade više ljudi nego u Mostaru, a taj isti Mostar ima 2 trenutno odlicne grupe koji bez problema imaju ono što sam govorio post gore minimum po 300 na domacoj i 100+ na gostujucim.

A gledaj vas..

Eto Velez je u istom brodu kao vi pa ih pogledaj zadnjih godina.

I nece se ovo robiji popraviti nikako oni mogu krenuti s dobrom igrom narednu sezonu ako opstanu u prvoj moze se uprava popraviti i sve krenuti na bolje i da se vrati raja na stadion cim krene loše opet brojka ide ispod 50 kvalitetnih na domacoj jer nema mentaliteta.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Convicts1988 » 24 feb 2020, 07:47

Ne znam cemu toliko price oko Robije i oko te brojke. Vjerovatno su vaša očekivanja od ove grupe prevelika, s obzirom na sve okolnosti koje su se desile i koje se desavaju.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Tatamata1946
Postovi: 1639
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Tatamata1946 » 24 feb 2020, 08:12

Meni ovo kolo Robijasi izgledaju solidno. Svim grupama je zadnjih godina pala brojka iz poznatih razloga tako da ovo i ne izgleda lose. Pitanje je sta ce biti u nastavku jer slijedi im teska borba za opstanak. A sto je jos gore ne vidim neku perspektivu u njihovom klubu ni slijedecih sezone i to vjerovatno ono sto najvise smara i odbija ljude da dolaze na tekme. Uglavnom mucna je situacija oko kluba kod njih, samo se stavite u njihov polozaj

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la redbull93 » 24 feb 2020, 10:09

Nije ovo nista kako ce biti :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Lecler
Postovi: 2430
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Lecler » 24 feb 2020, 20:54



:opaopa: :opaopa: :opaopa:
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
ImranEDC
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 feb 2020, 18:12
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ImranEDC » 24 feb 2020, 21:03

dejavu je napisao/la:
23 feb 2020, 20:55


Kolona iz Sa koja je bila pod pratnjom usla u 40.oj minuti. A ti sto su bili od pocetka su uglavnom autima dosli.
Prica mi drugar koji je clan vase grupe da je bacio 20km kovanica pri ulasku na stadion u Bjeljinu i da ste svi morali odloziti kovanice.Nije da mu ne vjerujem ali eto ako bi mi mogao potvrdit ovu pricu,nesto mi tesko povjerovati u tu glupost :D
Vucem tu i tamo,bodem se u celije,kad murija dolazi odma vadim prangije.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 24 feb 2020, 21:16

ImranEDC je napisao/la:
24 feb 2020, 21:03
dejavu je napisao/la:
23 feb 2020, 20:55


Kolona iz Sa koja je bila pod pratnjom usla u 40.oj minuti. A ti sto su bili od pocetka su uglavnom autima dosli.
Prica mi drugar koji je clan vase grupe da je bacio 20km kovanica pri ulasku na stadion u Bjeljinu i da ste svi morali odloziti kovanice.Nije da mu ne vjerujem ali eto ako bi mi mogao potvrdit ovu pricu,nesto mi tesko povjerovati u tu glupost :D
To je njihova poznata standardna procedura, bar sto se tice nas neofirno uzimaju kovanice. Oni koji nisu znali dobru 'sicu odlazu' njima.

Ne znam da li je isto i sa ostalim grupama?
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

MostarskaKotlina
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 jun 2019, 15:59
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MostarskaKotlina » 24 feb 2020, 21:18

@dejavu i nama su govorili da ostavimo kovanice u vozilima , ugl kovanice se ne mogu unjeti u bijeljini.. koja glupost

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 24 feb 2020, 21:27

Ma najveca glupost, ali eto bar daju doznanja. Ali opet bude raje koje upecaju :puke:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Zenicanin988 » 24 feb 2020, 21:31

U Zenici i Tuzli ista stvar, klubovi su toliko u dubiozi da raja nema morala ni sekunde. Nemoj mi pricat o mentalitetu ba, ne znas ti kako je dolazit 20 godina svaku tekmu i odlazit popisan, ogadi se covjeku. Zovem raju, hajmo na tekmu, ma bjezi kaze , sta cu gledat, da nas sela kantaju??? Tako ti i dodje, mnogi bi se ugasili i prestali pratit al eto mi jos opstajemo. Nadamo se boljim vremenima
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 24 feb 2020, 21:55

Zenicanin988 je napisao/la:
24 feb 2020, 21:31
U Zenici i Tuzli ista stvar, klubovi su toliko u dubiozi da raja nema morala ni sekunde. Nemoj mi pricat o mentalitetu ba, ne znas ti kako je dolazit 20 godina svaku tekmu i odlazit popisan, ogadi se covjeku. Zovem raju, hajmo na tekmu, ma bjezi kaze , sta cu gledat, da nas sela kantaju??? Tako ti i dodje, mnogi bi se ugasili i prestali pratit al eto mi jos opstajemo. Nadamo se boljim vremenima
To je simpatizersko gledanje situacije. RA je napredovao kad je Velez najgori bio u njegovoj historiji, tj kad smo ispadali iz druge lige. Ne poredim vas i nas i necu nikad, jer samo pravim prepucavanja od toga. Pogledaj klubovw iz regiona i njihove grupe. Istru i Demone, Zemun i TB, Radnicki i Djavole, Cibaliu i Vinkulju... moje misljenje je da Celik od svih njih nije nista gore prosao a usporedi Robiju s njihovim grupama.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
ImranEDC
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 feb 2020, 18:12
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ImranEDC » 24 feb 2020, 22:04

dejavu je napisao/la:
24 feb 2020, 21:16
ImranEDC je napisao/la:
24 feb 2020, 21:03
dejavu je napisao/la:
23 feb 2020, 20:55


Kolona iz Sa koja je bila pod pratnjom usla u 40.oj minuti. A ti sto su bili od pocetka su uglavnom autima dosli.
Prica mi drugar koji je clan vase grupe da je bacio 20km kovanica pri ulasku na stadion u Bjeljinu i da ste svi morali odloziti kovanice.Nije da mu ne vjerujem ali eto ako bi mi mogao potvrdit ovu pricu,nesto mi tesko povjerovati u tu glupost :D
To je njihova poznata standardna procedura, bar sto se tice nas neofirno uzimaju kovanice. Oni koji nisu znali dobru 'sicu odlazu' njima.

Ne znam da li je isto i sa ostalim grupama?
:urnebes: Nmg da vjerujem,bas ce raja bacat pare na teren.Mogu onda komotno i mobitele i rucne satove uzimat.Veca su opasnost od kovanica.
Vucem tu i tamo,bodem se u celije,kad murija dolazi odma vadim prangije.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BHFreak, boki86, JimmyPage, nicaze95, NisamIsmirMirvic, soe i 54 gosta.